Hoşgeldiniz!

egzama

Egzama'ya Bitkisel Çözüm - İbrahim Saraçoğlu 04:26
Egzama'ya Bitkisel Çözüm - İbrahim Saraçoğlu 2.716 izlenme - 2 yıl önce Egzama Nasıl Geçer-Egzamaya bitkisel çözüm İbrahim Saraçoğlu-Egzama Tedavisi Nedir
İbrahim Saraçoğlu - Tüm vücuttaki Egzamaya karşı bitkisel kür 06:56
İbrahim Saraçoğlu - Tüm vücuttaki Egzamaya karşı bitkisel kür 88 izlenme - 10 ay önce İbrahim Saraçoğlu egzamaya iyi gelen bitki kürü ile egzama için bitki açıklıyor. Egzama hastaları için bitki kürü ile İbrahim Saraçoğlu egzama nasıl geçer? egzama bitkileri nelerdir? egzama için bitki kürü ve egzamaya iyi gelen bitkiler... İbrahim Saraçoğlu egzama tedavisi ile egzama tedavisi nasıl yapılır? İbrahim Saraçoğlu ahmet maranki saç dökülmesi, ahmet maranki cilt lekeleri, ahmet maranki, bitkisel cilt bakımı, bitkilerle cilt bakımı, en kolay zayıflama yöntemleri, en kolay zayıflama yolları, 10 kilo verdiren diyet, dukan diyeti, dukan diyeti nasıl yapılır, bitkisel kürler, bitkiler, ibrahim saraçoğlu cilt lekeleri, ibrahim saraçoğlu zayıflama kürü, ibrahim saraçoğlu, ibrahim saraçoğlu sivilce tedavisi, Tüm video ve haberlerimize http://kadindakadin.com web sitemizden ulaşabilirsiniz. ibrahim saraçoğlu soğan kürü. ibrahim saraçoğlu zayıflama ibrahim saraçoğlu sivilce lekeleri ibrahim saraçoğlu sivilce zahide yetiş ibrahim saraçoğlu ibrahim saraçoğlu sivilce lekeleri ibrahim saraçoğlu sivilce… sivilcelerden kurtulma yolları, ibrahim saraçoğlu zayıflama, ibrahim saraçoğlu, ibrahim saracoglu sac dokulmesi, ibrahim saraçoğlu soğan kürü, panik atak tedavisi, ibrahim saracoglu zayiflama, 1 haftada 5 kilo verdiren egzersizler, ahmet maranki saç dökülmesi, Kanalımıza Lütfen Abone Olun; http://www.youtube.com/channel/UCeOICJEGmQxXuOGDslIWYOQ Haber ve videolar için sitemizi ziyaret edin; http://kadindakadin.com/ Diğer Kanalımızı da Takip Edebilirsiniz; http://www.youtube.com/channel/UCO8Z-3rvQi6KwnEfqwJ83tg egzama
Seboreik Egzama İçin Bitkisel Çözüm, Seboreik Egzama İçin Şifalı Bitkiler 05:21
Seboreik Egzama İçin Bitkisel Çözüm, Seboreik Egzama İçin Şifalı Bitkiler 657 izlenme - 3 yıl önce Sedef Hastalığı, Psoriasis, Ekzem, Egzama, Seboreik Egzama, Atopik Egzama Nedenleri, Belirtileri, Bitkisel Çözüm Yolları İbrahim Gökçek Tarafından Anlatılıyo...
Saç Dökülmesinin Nedenleri 08:54
Saç Dökülmesinin Nedenleri 327 izlenme - 1 yıl önce Dermatoloji Uzmanı Dr. Ahmet Günay saç dökülmesinin nedenleri hakkında bilgi veriyor. Bu programda Dr. Ahmet Günay kemoterapi, egzama, sedef hastalığı, antibiyotik, tifo ilaçları, bağışıklık sistemi hastalıkları, pelat tedavisi, bağışıklık sistemi, vitamin, biyotin, tiroit, çinko eksikliği, demir eksikliği, yağlı saçlar, kuru saçlar, kepek, şampuan, saç dökülmesi, folikül, saç kökü, testosteron hormonu, saça iyi gelen vitaminler, dermokozmetik, prokain konuları hakkında bilgi veriyor. (A9 TV Bedenimizdeki Ayetler programı, 6. bölümden)
sedef, egzama ve mantar 02:25
sedef, egzama ve mantar 1.364 izlenme - 7 yıl önce www.melikbugra.com sedef, egzama ve mantar hastalığı tedavisi...
Pişik nasıl tedavi edilir? 00:15
Pişik nasıl tedavi edilir? 99 izlenme - 1 yıl önce İyileşmeyen pişik mantara ya da egzamaya bağlı olabilir, doktor duruma göre ilaç tedavisi önerebilir.
Cilt Kuruluğu ve Egzama 12:00
Cilt Kuruluğu ve Egzama 32 izlenme - 12 ay önce Memorial Wellness Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Makbule Dündar, cilt kuruluğu ve egzama hakkında bilgi verdi.
Alerjik egzaması olanlar nelere dikkat etmelidir ? 01:06
Alerjik egzaması olanlar nelere dikkat etmelidir ? 45 izlenme - 1 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Özer Arıcan alerjik egzama hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Dermatoloji Kliniği'nde, hastalarımızın dermatolojik muayene, tanı, tedavi ve takipleri modern bilim ışığında ve yüksek kalitede teknolojik ekipmanla sağlanmaktadır. Benlerin (nevüs), damarsal oluşumların ve deri kanserlerinin bilgisayarlı morfolojik incelenmesi ile erken tanı sağlanması ve takiplerinin uygulanmasının yanı sıra deri yama ve prick testleri , dermatolojik ve kozmetik cerrahi müdahaleler de yapılmaktadır. Alerjik egzaması olanlar nelere dikkat etmelidir ? Şimdi egzama bir dışardan kaynaklanan bizim derimiz hem içerden hem dışardan etkilenen bir organ. Vücudumuzun en büyük organı aynı zamanda. Egzamalarda özellikle temasla dışardan kaynaklanan temasla oluşan tablolar bunların çoğu itibariyle söylüyorum. Özellikle bu hastalarımızın patch test gibi yama testi dediğimiz Türkçeyle yama testi yaptırarak neye karşı alerjisi olduğunu tespit etmeleri, edilebiliyorsa onlardan kaçınmaları ve temaslarını azaltmaları önemli. Bulunamıyorsa patch test negatif de gelebilir ya da bu test yapılmayabilir. Bu durumda da özellikle ellerini evde özellikle ev kadınların da daha çok görüyoruz. Eldiven takma alışkanlıkları kazanmaları, sık nemlendirici uygulamaları önem kazanıyor. Ve tabi çok şiddetli vakalarda biz bunları bu dönemlerde kullansın ya da ara dönemlerde kullansın istiyoruz. Şiddetli olduğu dönemlerde tabi ki doktorlarımızın verdiği ilaçları kullanacaklar.
Süt alerjisinin belirtileri nelerdir? 02:22
Süt alerjisinin belirtileri nelerdir? 38 izlenme - 1 yıl önce Bebeklerde süt alerjisi genellikle anne sütünden ek gıdaya geçiş döneminde ortaya çıkar. Süt alerjisi tüm vücutta farklı belirtiler verebilir. Deride ürtiker, kurdeşen, kaşıntı, kızarıklık, döküntü, egzama, kuruluk gibi bulgulara neden olur. Burunda tıkanıklığa, kaşıntıya ve akıntıya neden olabilir. Solunum yollarında laranjit, kurup, bronşit gibi sorunlar doğurabilir. İştahsızlık, reflü, karın ağrısı, kusma, kabızlık, ishal gibi sindirim sistemine ilişkin bulgular da süt alerjisinden kaynaklanıyor olabilir.
Hastalıklara Bitkisel Şifalı Yöntemler 06:05
Hastalıklara Bitkisel Şifalı Yöntemler 63 izlenme - 3 yıl önce Tansiyon, Alıç Forte, Kalp Stent, Anjiyo, Emekli Çalışma, Damar Tıkanık, Damar Açıcı, Kalp Kasları Gevşer, Damarlar Genişler Ve Gevşer, Damarların Sarkması V...
Çocuklarda egzama nasıl tedavi edilir? 02:41
Çocuklarda egzama nasıl tedavi edilir? 30 izlenme - 1 yıl önce Çocuklarda egzamayı tedavi edebilmek için öncelikle egzamaya neden olan etkenin tespit edilmesi gerekiyor. Egzamaya neden olan besin ya da kimyasal etken tespit edilir ve bu etken çocuktan uzaklaştırılır. Bazen tedaviyi desteklemek için kortizonlu kremler de kullanılabilir.
Bebeklerde egzama nasıl tedavi edilir? 01:09
Bebeklerde egzama nasıl tedavi edilir? 22 izlenme - 1 yıl önce Bebeklerde egzama temizleyici ve nemlendiricilerle tedavi edilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çocuklarda egzamanın nedenleri nelerdir? 02:21
Çocuklarda egzamanın nedenleri nelerdir? 19 izlenme - 1 yıl önce Çocuklarda egzamanın nedenlerinin başında besin alerjileri geliyor. Çocukluk çağı egzaması bir dermatoloji hastalığı değil. Çocuk egzamalarını çocuk alerjileri uzmanlarının takip etmesi gerekiyor. Her besin egzama yapabilir. Bebeklerde en çok egzama yapan gıdalar süt, yumurta ve buğday. Daha büyük çocuklarda çerezler ve deniz mahsülleri de egzamaya neden olabilir. Vücuda sürülen bazı kremlerin, ıslak mendillerin de egzamaya neden olma potansiyeli var.
Hastaların Dilinden: Ayşe Fatma Akkuş 02:16
Hastaların Dilinden: Ayşe Fatma Akkuş 48 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Ayşe Fatma Akkuş
Bebeklerde egzama nasıl teşhis edilir? 00:41
Bebeklerde egzama nasıl teşhis edilir? 13 izlenme - 1 yıl önce Bebeklerde egzama, egzamanın oluşum yerine göre değerlendirilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hastaların Dilinden: Arif Balka 02:53
Hastaların Dilinden: Arif Balka 36 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Arif Balka
Bebeklerde hangi egzama türleri görülür? 02:11
Bebeklerde hangi egzama türleri görülür? 10 izlenme - 1 yıl önce Bebeklerde ilk üç ayda seboreik dermatite, sonraki dönemlerde atopik dermatite sıkça rastlanır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hastaların Dilinden: Ebrar Satıcı 01:04
Hastaların Dilinden: Ebrar Satıcı 19 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Ebrar Satıcı
Hastaların Dilinden: Pınar Görmek 03:15
Hastaların Dilinden: Pınar Görmek 17 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Pınar Görmek
Hastaların Dilinden: Münevver Eski 01:42
Hastaların Dilinden: Münevver Eski 16 izlenme - 3 yıl önce Münevver Eski
Çocuklarda egzama nasıl teşhis edilir? 01:50
Çocuklarda egzama nasıl teşhis edilir? 5 izlenme - 1 yıl önce Çocukluk çağı egzamasının teşhisi klinik muayeneyle yapılır. Egzama, çocuğun vücudunun belli yerlerinde bazen de her yerinde genellikle kaşıntılı kızarıklıklarla ortaya çıkar.
Hastaların Dilinden: Muhammet Oğuzhan Gül 02:24
Hastaların Dilinden: Muhammet Oğuzhan Gül 15 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Muhammet Oğuzhan Gül
Hastaların Dilinden: Muhammet Kuvvetliışık 01:29
Hastaların Dilinden: Muhammet Kuvvetliışık 8 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Muhammet Kuvvetliışık