Hoşgeldiniz!

einstein

Yerçekimini Kim Bulmuş, Enişten 00:49
Yerçekimini Kim Bulmuş, Enişten 5.550 izlenme - 6 ay önce Hoca efendini kendi üslubuyla yer çekimini eniştesinin bulduğunu anlatıyor. Newton mezarında takla atmışta olabilir atmamışta.
Muazzam Bilgiye Sahip Genç Kız Arkadaşlarımız 04:24
Muazzam Bilgiye Sahip Genç Kız Arkadaşlarımız 4.203 izlenme - 11 ay önce Cep telefonu üzerindeki rakamların 0 ile çarpımını 1 olarak değerlendiren Milli eğitim bakanlığı onaylı videomuzu sizler ile baş başa bırakıyorum.
Albert Einstein'ın En Net Görüntüleri 03:16
Albert Einstein'ın En Net Görüntüleri 1.978 izlenme - 10 ay önce 20. yüzyılın en önemli isimlerinden Einstein, birinci kesitte dev bir teleskop projesinde çalışmaları gözlemliyor. İkinci kesitte ise eşi Elsa Einstein ile beraber poz veriyor...
Baby Einstein - Baby Mc Donald 29:26
Baby Einstein - Baby Mc Donald 9.759 izlenme - 3 yıl önce Baby Einstein - Baby Mc Donald
Albert Einstein'ın Hayatını Anlatan Dizi: Genius (2017) 00:30
Albert Einstein'ın Hayatını Anlatan Dizi: Genius (2017) 1.992 izlenme - 6 ay önce National Geographic tarafından hayata geçirilen ve Nisan ayından itibaren yayına girecek olan Genius isimli dizinin ilk sezonunda Albert Einstein'ın hayatı anlatılacak.
Yaygın Şehir Efsaneleri ve Doğruları 04:00
Yaygın Şehir Efsaneleri ve Doğruları 2.174 izlenme - 11 ay önce Halk arasında büyük bir kesim tarafından doğru kabul edilen şehir efsanelerinin sadece 3 tanesine değinilmiştir.
Einstein'la Mücadele Eden Eleman 08:17
Einstein'la Mücadele Eden Eleman 1.879 izlenme - 11 ay önce Ateist olduğunu söylediği (videosunun başlığında öyle yazıyordu) Einstein'ın, ışık hızının her gözlem çerçevesinde sabit ve geçilmez olduğu bilimsel görüşünün aslında doğru olmadığını ispatlamaya çalışan arkadaşımızın videosu.Bu sitede hatırı sayılır fizik bilgisi olan arkadaşlardan iyi yorumlar gelecektir. (Girişi seyretmek istemeyenler elemanın konuşması 01:20 den sonra başlıyor)
Vitamin Aldım Einstein Oldum 00:44
Vitamin Aldım Einstein Oldum 14.508 izlenme - 7 yıl önce tarihe adını yazdırmak isteyenler burada toplanıyor
İkizler Paradoksu -  Albert Einstein 04:00
İkizler Paradoksu - Albert Einstein 2.434 izlenme - 12 ay önce Özel görelelik ( izafiyet ) kurami ve 16 yasinda uzay aracına binip uzaya gitmenin hayalini kuran Einstein , aynı özelliklere sahip olan ikizlerden birinin uzaya gönderilmesi ve diğerininde dünya üzerinde kalması sonucu aralarındaki görünüm farkının zamana bağlı olarak nasıl değiştiği düşüncesini ortaya atmış ve ikizler paradoksu adını almış. İzliyoruz.
Cern'de Atomu Parcalamak 25:35
Cern'de Atomu Parcalamak 1.825 izlenme - 12 ay önce Türkiye'den kalkıp Büyük Hadron Çarpıştırıcısını yerinde görmek icin Cenevre'ye giden bilim aşıgı bir Türk dostumuzun cektigi 25 dakikalık mini belgeseli izleyecegiz ... İyi seyirler. Kanali takip etmek için ; https://www.youtube.com/channel/UC6-w7W05grnaPubg8kKa_hg
Albert Einstein In Öğretmenine İnanılmaz Cevabı 01:21
Albert Einstein In Öğretmenine İnanılmaz Cevabı 9.122 izlenme - 8 yıl önce gerçekten insanı hayretlere düşürecek bir zeka
Minecraft - Topraktan Eşyalar Yapıyorum! (Toprak Kılıç,Toprak Kazma,Toprak Kürek) 05:40
Minecraft - Topraktan Eşyalar Yapıyorum! (Toprak Kılıç,Toprak Kazma,Toprak Kürek) 5.423 izlenme - 2 yıl önce Minecraft'ta Dirt Tools modunu kullanarak Toprak Eşyalar yaptık. Dirt Tools Modunu İndirmek İçin: http://adf.ly/1Uzoc0 Minecraft Haritaları - Modları - Texture Packleri indirmek için - http://minecraftstone.com Mobil Uygulamamı indirmek için - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izlesene.partner.bthnclksofficial Sponsorluk ve Reklam Teklifleri için - batus0534@gmail.com Bu Serilerime Bakmış mıydınız ? Minecraft Muhteşem Yüzyıl - https://goo.gl/StrBlg Minecraft GTA V - https://goo.gl/tpTeUQ GTA V Modları - https://goo.gl/8CZqNs Minecraft Mod Tanıtımları - https://goo.gl/mmpMXg Videolarımı izleyerek hem eğlenebilir hem de farklı teknikler öğrenerek minecraft oyun keyfini üst sıralara taşıyabilirsin. Bunun yanı sıra birçok farklı, yeni ve ücretsiz olarak minecraft map'leri minecraftstone.com sitemizden ulaşabilir ve indirebilirsiniz. İletişim Bilgileri Instagram Hesabım : https://instagram.com/batuhancelik31 Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/bthnclks Kişisel İnternet Sitem : http://batuhancelik.org Twitter Hesabım : http://twitter.com/batuhancelik31 Ask.fm Hesabım: http://ask.fm/batuhancelik31 Snapchat Kullanıcı Adım: batuhancelik31
Türk Halkının Einstein ile İmtihanı 02:24
Türk Halkının Einstein ile İmtihanı 2.431 izlenme - 1 yıl önce Türk halkına Einstein'ı soran sarı mikrofon,birbirinden ilginç,şok edici yanıtlar almış ve ortaya ülkenin zeka seviyesinin ne kadar yerlerde olduğunu gösteren bir video çıkmış.
Schrödinger'in kedisi (Kuantum) 02:51
Schrödinger'in kedisi (Kuantum) 1.339 izlenme - 11 ay önce Bir elektronun aynı anda iki yerde bulunması mümkün mü? Ya da bir kedi aynı anda hem canlı hem ölü olabilir mi? Kuantum mekaniğine göre bu iki senaryo da mümkün. Öte yandan araştırmacılar, Schrödinger'in Kedisinin Dalga Fonksiyonunu şu çalışmada tanımladılar. http://bilimfili.com/schrodingerin-ke... izliyoruz.
Celal Şengör Röportajı (Tarihten 3 İlginç Yükseliş Hikayesi) 03:15
Celal Şengör Röportajı (Tarihten 3 İlginç Yükseliş Hikayesi) 2.498 izlenme - 1 yıl önce Celal Şengör 3 ilginç hayat hikayesi anlatıyor.
IQ Testinde Einstein ve Hawking'i Geçen Çocuk 01:40
IQ Testinde Einstein ve Hawking'i Geçen Çocuk 108 izlenme - 4 hafta önce 11 yaşındaki Hint asıllı İngiliz vatandaşı Arnav Sharma, zeka testi Mensa IQ testinde ulaşılabilecek en yüksek derece olan 162 skorunu elde ederek, dahi Albert Einstein ve Stephen Hawking'i geride bıraktı. Aynı testte, Almanya doğumlu teorik fizikçi Albert Einstein ve İngiliz fizikçi ve astronom Stephen Hawking 160 puan almışlardı. Geçen sene 12 yaşındaki Hint asıllı İngiltere vatandaşı Rajgauri Pawar adlı kız da testte 162 skorunu almıştı.
Hepimizin Hayatındaki 8 Küçük Einstein 03:32
Hepimizin Hayatındaki 8 Küçük Einstein 1.802 izlenme - 10 ay önce Hepimizin hayatında herkesin bildiği bir şeyi, yeni bir fikirmiş gibi söyleyen tipler vardır. Atalarımızın deyimiyle "malumu ilam" durumları bazen fena halde can sıkabilir. Lütfen, pek hevesli bu küçük Einstein'ları biri durdursun.
Albert Einstein'in İzafiyet Teorisi (Görelilik Kuramı) Türkçe Altyazılı 15:00
Albert Einstein'in İzafiyet Teorisi (Görelilik Kuramı) Türkçe Altyazılı 4.766 izlenme - 5 yıl önce
Aynştayn Hocasına Tanrının Varlığını Ve İyiliğini 01:21
Aynştayn Hocasına Tanrının Varlığını Ve İyiliğini 10.565 izlenme - 8 yıl önce geleceğin en büyük fizikçisi albert einstein daha ilk okulda iken dinin ve gerekliliginin ne oldugunu hocasina nasil acikliyor sonuna kadar izleyin...ve paylaşın...(görseli hazırlayanda enteresan. makedonya cumhuriyeti eğitim bakanlığı. amaçları din derslerinin tekrar müfredata konmasını sağlamak...) www.hurdusunce.com
İmam Hatip'te Bilim Fuarı 02:27
İmam Hatip'te Bilim Fuarı 3.020 izlenme - 3 yıl önce Bilim bilim olalı böyle zulüm yaşamamıştır. Söyleyecek çok şey var siz esprileri yaparsınız zaten.
En Basit Tanımı ile İzafiyet Teorisi ve İkizler Paradoksu 04:00
En Basit Tanımı ile İzafiyet Teorisi ve İkizler Paradoksu 1.658 izlenme - 12 ay önce Einstein tarafından ortaya atılan İzafiyet Teorisi , Bir çok fizikçinin zaman kavramı nı sorgulamasına ve yeni ufuklar açılmasına sebep olmuştur. Bu videomuzda İzafiyet Teorisi ( Özel Görelilik Kuramı ) , İkizler Paradoksu ve 4. boyut uzay zaman hakkında kısa bir bilgilendirme yaptık. İyi Seyirler.
IQ Testinde Hawking Ve Einstein'ı Geçen Çocuk 01:40
IQ Testinde Hawking Ve Einstein'ı Geçen Çocuk 86 izlenme - 4 hafta önce Hint asıllı İngiliz vatandaşı 11 yaşındaki Arnav Sharma, zeka testi Mensa IQ testinde ulaşılabilecek en yüksek derece olan 162 skorunu elde etti. Arnav Sharma'nın zeka katsayısı dünyaca ünlü fizikçiler Albert Einstein ve Stephen Hawking'in IQ seviyelerinden 2 puan daha fazla.Uzmanlar bu değerin 18 yaşından küçük birinin alabileceği en yüksek skor olduğunu belirtiyor.
Pozitivizm ve Metafizik İlişkisi 05:00
Pozitivizm ve Metafizik İlişkisi 915 izlenme - 1 yıl önce Asos Felsefe günleri konusmacilarindan Prf. Ufuk Yaltirakli , Pozitivizm sarmalinda Metafizik olgusunu degerlendiriyor .. Einstein 'in ünlü E=mc² teorisi ve Newton 'un yercekimi kanunu bulusunda metafizigin neden bu kadar önemli oldugunu izliyoruz.. Not : Felsefe ile ilgilenenler Konusmanin tamimini mutlaka izlemeli .. Attigim linkde örsan öymen önderliginde bu tür bir cok video mevcut .. İyi seyirler .. https://www.youtube.com/watch?v=4BstggpPjas
Apple, İnsan Olsaydı Kime Benzerdi? 02:43
Apple, İnsan Olsaydı Kime Benzerdi? 1.981 izlenme - 2 yıl önce Çıkardığı her ürün, geliştirdiği her icat, tasarladığı her model ile uzun süre kendinden bahsettiren Apple, insan olsaydı kime benzerdi? ShiftDelete.Net de bu sorunun cevabını öğrenmek için mikrofonu halka uzatmış.İşte cevaplar! -Bence de şeytana benzerdi.
Bir Varmış Bir Yokmuş - Albert Einstein 25:41
Bir Varmış Bir Yokmuş - Albert Einstein 1.755 izlenme - 2 yıl önce Siteden bir arkadaşımızın da yüklemeye devam ettiği seri olan Bir Varmış Bir Yokmuş'un tarih hakkındaki bölümünü. Albert Einstein'ın hayatını anlatıyor. Maalesef tüm bölümler elimde yok keşke olsa..
Einstein Ateist Profesöre Cevap Veriyor 01:21
Einstein Ateist Profesöre Cevap Veriyor 4.983 izlenme - 8 yıl önce einstein ateist profesöre cevap veriyor video
Einstein'in Muhteşem Yılı - 1905 / Türkçe Altyazılı 04:54
Einstein'in Muhteşem Yılı - 1905 / Türkçe Altyazılı 1.341 izlenme - 2 yıl önce Einstein'in Muhteşem Yılı adlı kısa filmi izliyoruz. Türkçe altyazılıdır.
Einstein And Eddington Fragmanı 01:27
Einstein And Eddington Fragmanı 3.972 izlenme - 4 yıl önce 2008 İngiltere-ABD ortak yapımı Einstein And Eddington filminin fragmanı. Dünyanın en ünlü iki bilimadamı karşı karşıya. Doctor Who’nun yıldızı David Tennant’ın İngiliz bilimadamı Sir Arthur Stanley Eddington’ı, The Lord of the Rings / Yüzüklerin Efendisi serisinin Gollum’u Andy Serkis’in ise Albert Einstein’ı canlandırdığı Einstein and Eddington , Einstein’ın ünlü Genel Görelilik Kuramı’nın çıkış öyküsünü anlatıyor. Filmde iki bilimadamı arasındaki ilişki irdelenirken, arka planda Birinci Dünya Savaşı devam ediyor.
Yerçekimi Teorisini Kuran Einstein - Vahhabi Şeyh 00:29
Yerçekimi Teorisini Kuran Einstein - Vahhabi Şeyh 1.428 izlenme - 2 yıl önce Vahhabi Şeyh Abdullah Yolcunun ibretlik ve enteresan fikirleri...
Ahmet Çakar: Einstein Aşağılık Bir Adamdır 02:19
Ahmet Çakar: Einstein Aşağılık Bir Adamdır 1.745 izlenme - 2 yıl önce Derin Futbol'da Hagi'yle ilgili konuşurken konu bu sefer Einsten'a geliyor ve Ahmet Çakar yine tabuları yıkıyor! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bahisanaliz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."