Hoşgeldiniz!

ekin kollama

Ekin Kollama - Kira Artışı Nasıl Olur 05:20
Ekin Kollama - Kira Artışı Nasıl Olur 4.953 izlenme - 8 ay önce Teknolojiye atarlanan adam olarak tanıdığımız Ekin Kollama takipcilerinden gelen bir şikayet üzerine kira artışıyla ilgili bazı araştırmalar yapmış ve bilinçlendirmek adına paylaşıyor. Mağduriyetin en büyük nedenlerinden birisi haklarını bilmemek. Hukuk bilmek kendimiz için bir zorunluluk olmalı.
Yalan Dolan Ekibinin Alkışlarla Yaşıyorum Göndermeli Skeci 03:55
Yalan Dolan Ekibinin Alkışlarla Yaşıyorum Göndermeli Skeci 6.494 izlenme - 1 yıl önce Youtuber Ruhi Çenet ve Ekin Kollama'nın dahil olduğu skeci yorumlarınıza sunuyoruz efenim.
Yeni Bir Misafirim Var! Ekin Kollama - Vlog Videoları - Pratik Bilgiler 02:39
Yeni Bir Misafirim Var! Ekin Kollama - Vlog Videoları - Pratik Bilgiler 3.083 izlenme - 11 ay önce Merhaba! Olağan Vlog videoları serisinde bu kez Ekin Kollama konuğum oldu.Keyifli bir istiklal caddesi yürüyüşü yaptık.Türkiye'de Youtuberların birbirine destek olmaları çok önemli bir şey.Misafirime çok teşekkür ediyor ve sizlere de iyi seyirler diliyorum. İlginizi Çekebilir! İçecek Bardağa Nasıl Konmalı? izl.sn/8369546 Karabiber Sıvı Sabuna Karşı! izl.sn/8369571 Tırmanan Karışık Meyve Suyu! izl.sn/8369592 Yumurtanın Sarısını Ayırmanın En İlginç Yolu! izl.sn/8369612 Çay Poşetinden Roket! izl.sn/8369624 Pratik Bilgiler Sosyal Ağ Adresleri İnternet Sitem: www.uraslapratikbilgiler.com Facebook:https://www.facebook.com/PratikBilgil... Twitter: https://twitter.com/piratikbilgiler Onedio:http://onedio.com/profil/pratik-bilgiler İnstagram: http://instagram.com/mescalin Kamera : Nikon V1 İkinci kamera : Canon Eos 600 D Bazen üçüncü kamera : iphone 6 Işık : Reflekta led Montaj Programı : Edius Seslendirme Programı : AVS Mikrofon : M Audio microphone Yaka Mikrofonu: Rode Gözlük Markası : RVS BY V rvsbyv Ayakkabı Markası : Genelde New Balance Tişörtler : Bir çok marka giyiyorum ama favorim her zaman Lacoste 'tur. Kanalımda hayatınızı kolaylaştıracak pratik bilgiler , " oha yok artık diyorum " diyeceğiniz deneyler , arkadaşlarınıza hadi sen de yap diye iddiaya girebileceğiniz oyunlar , basit oyuncaklar , kimyasal ve fiziksel deneyler , mutfak için püf noktaları , film dizi şarkı müzik kitap önerileri , kariyer tavsiyeleri , bulabilirsiniz. Daha fazla Pratik Bilgiler videosu izlemek için tıklayın: http://www.izlesene.com/pratikbilgiler Bu videoları çekerken yıllarca Atv , Show Tv gibi kanallarda en son ve en güncel haberleri sunan ve seslendiren biri olarak hem ciddi ama çoğunlukla eğlenceli, komik, fail ve mizah dolu bir anlatım kullanıyorum. Uras Benlioğlu
Sezon Finali - Enes ve Tolga (Ruhi Çenet ve Ekin Kollama İçerir) 03:55
Sezon Finali - Enes ve Tolga (Ruhi Çenet ve Ekin Kollama İçerir) 833 izlenme - 1 yıl önce 2 Ağustos'a kadar ara veriyoruz. Bomba gibi video'lar ve yeni projelerle geri döneceğiz. Ruhi Çenet ve Ekin Kollama'ya teşekkür ederiz. Ayrıca bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan Can Sarcan'a da çok teşekkürler. Sosyal Medya Hesaplarımız: https://www.facebook.com/enesvetolga https://www.twitter.com/enesvetolga
Fark Edilmeyi Bekleyen Türkiye'nin Maldiv'i Salda Gölü 05:13
Fark Edilmeyi Bekleyen Türkiye'nin Maldiv'i Salda Gölü 355 izlenme - 8 ay önce Türkiye'nin en derin ikinci gölü olan ve Türkiye'nin Maldivleri olarak bilinen Salda Gölü.
Youtuber'ları Tahmin Ettik (Youtuber Tabusu) 11:09
Youtuber'ları Tahmin Ettik (Youtuber Tabusu) 286 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuzda farklı bir şey yapalım dedik ve kağıtlara bazı yerli/yabancı Youtuberların isimlerini yazdık. Bu Youtuberlarla ilgili olarakta akla gelen ilk kelimeleri yasak kelime(tabu) olarak yazdık ve 1 dakika içerisinde anlatabildiğimiz kadarını anlatmaya çalıştık. Bir sonraki videoda sizce kimler olmalı?