Hoşgeldiniz!

eklem

Bu Kızın Omuzların Eklem Yok! 00:11
Bu Kızın Omuzların Eklem Yok! 19.646 izlenme - 6 yıl önce
İskelet Kas Eklem 09:42
İskelet Kas Eklem 4.385 izlenme - 5 yıl önce konya bahçeşehir 4.sınıf sitesi içindir
Eklemleri Güçlendiren 5 Yoga Pozu 00:22
Eklemleri Güçlendiren 5 Yoga Pozu 153 izlenme - 2 yıl önce Küçük eklemler ve büyük eklemler dahil olmak üzere tüm eklemlerinizi güçlendirecek 5 adet yoga pozu. Bel, Diz, Bilek ve tüm eklemleriniz için bu pozları tekrar ettiğinizde o eklemlere yük binmemesi için gerekli olan kas gruplarını güçlendirir ve günlük hayatta eklemlerinize verdiğiniz zararları azaltırsınız. Aynı zamanda eklemlerinizi pozisyon olarak doğru yerlere oturtup, postülünüzü düzelterek kemiklerinizi de güçlendirmiş olursunuz.
Boyun Kireçlenmesi 01:36
Boyun Kireçlenmesi 328 izlenme - 2 yıl önce Boyun kireçlenmesi, omurga eklemlerinin aşınması, yıpranması, yapılarının deforme olması ve bozulmasıdır. Genelde boyun ağrısıyla teşhis edilir.
Eklem Ağrıları ve Kireçlenmesinde PRP Tedavisi 03:30
Eklem Ağrıları ve Kireçlenmesinde PRP Tedavisi 58 izlenme - 11 ay önce Eklem Ağrıları ve Kireçlenmesinde PRP Tedavisi, Ağrılarınızdan Kendi Kanınızla Kurtulun! http://www.avrupacerrahimerkezi.com Avrupa Cerrahi Merkezi UZM. DR. Evrim DURUÖZ PRP Tedavisinin Etkili Olduğu Hastalıklar Eklem kireçlenmesi (Osteoartrit): Diz, Omuz. Omuz ağrıları: Rotator manşon yaralanmaları Ön çapraz bağ yaralanmaları Tenisçi ve golfçu dirseği Ayak bileği burkulmaları Tendinitler Bağ zorlanmaları Meniskus yırtığı Kas romatizması
Diz, Kalça, Bel, Sırt Ağrısı 12:34
Diz, Kalça, Bel, Sırt Ağrısı 102 izlenme - 3 yıl önce Eklemlerdeki Kireçlenme Ve Söğüt Forte
Parmak Eklem Çıkığı Yerine Getirme İşlemi 00:34
Parmak Eklem Çıkığı Yerine Getirme İşlemi 6 izlenme - 2 ay önce Lütfen böyle bir durumla karşılaşırsanız bir sağlık kuruluşuna gidiniz.
İskelet Kas Eklem 09:42
İskelet Kas Eklem 147 izlenme - 5 yıl önce ulvi durmuş
MBST Diz Eklem Sıvı Kayıplarını Nasıl Tedavi Eder? 02:21
MBST Diz Eklem Sıvı Kayıplarını Nasıl Tedavi Eder? 33 izlenme - 11 ay önce Eklem hastalıkları tüm dünyada çok yaygın bir sorundur. Nedenleri arasında mekanik travmalar , genetik faktörler , beslenme bozuklukları , romatizmal hastalıklar , bağışıklık sistemi bozuklukları ve stres sayılabilir . . Ama nedeni ne olursa olsun sonuçta etkilenen doku bağ dokusudur . Yani eklem içi ve etrafındaki kıkırdaklar, lifler ve bağlar etkilenir. . Bu oluşumlar kemikleri birbirlerinden uzak tutan ve birbirlerine sürtünmeyi engelleyen dinamik stabilizatörlerdir. Hastalık ilerlediğinde kıkırdaklar erir lifler ve bağlar gevşer ve sonuçta görevlerini yapamadıklarından dolayı eklem mesafesi daralır.aşaikayetler şiddetlenmeğe başlar. Bu şikayetler de ağrı,hareket kısıtlılığı ve en sonunda çekilmez bir yaşamdır.İşte MBST burada devreye girmektedir. Makine ve kartlar bir arada kullanıldıklarında bu işi şöyle çözmektedir: . Makinanın ürettiği serbest enerjiyi kartların içeriğindeki hasta dokuları tedavi edecek olan frekanslar hedef dokulara yöneltmektedir. . Orada biriken tedavi frekansları da kıkırdak , lif ve bağların onarımında kullanılacak olan fibroblast ve kondroblast isimli hücreleri üretmekte veya canlandırmaktadır. . 14-21 gün içerisinde faaliyet başlamaktadır.3.ayın sonunda yapılacak ek seanslarla da tamir işi hızlanmaktadır. . 9.ayın sonunda da iyileşme oranları lerin üzerine çıkmaktadır.Böylece bu yöntem çok sayıda hastayı gereksiz ameliyatlardan ,protezlerden,iş ve güç kaybından ve komplikasyonlardan kurtarmaktadır. . Aynı zamanda MBST nin dışındaki bu tedaviler devlete de çok maliyet getirmektedir.Kaldı ki bu tedavilerle hastalığın ana sebebi giderilememektedir. . Sadece hastanın biraz rahat ettirilmesi hedeflenmektedir.Sonuç olarak MBST ile acil travmatik ve yan etkilerin kısa bir zamanda beklendiği ameliyatlık vakaların dışındaki tüm bel -boyun fıtıkları,diz ve diğer eklem hasarları ile osteoporozda mükemmel sonuçlar oluşmaktadır. . İletişim : İstanbul Tedavi Merkezi - Dilek Kahraman tel:02129092662 fax:02129092663 whatsapp:05355422914 . İletişim : Ankara,Samsun,Kayseri,Eskişehir,Konya,Hatay - 05335148716 ( Kazım Bey )
Op. Dr. Salih Aydın - Karpal tünel Sendromu 03:00
Op. Dr. Salih Aydın - Karpal tünel Sendromu 30 izlenme - 1 yıl önce Karpal Tünel Sendromu (kısaca KTS), parestezi, ağrı, uyuşma ve diğer belirtilerin neden olduğu medyan nöropati tuzağıdır. Temel problem ele giden medyan sinirin el bileğindeki karpal tünelden geçerken çevre kılıf tarafından sıkışmasıdır. Boyun bölgesinden çıkıp bileğe kadar uzanan medyan sinir elde birçok kasın uyarılmasını üstlenir. İşte bu kanal boyunca medyan sinir çeşitli nedenlerden dolayı el bileğinde baskıya uğrarsa, sinir sıkışmaları arasında en sık görülen Karpal Tünel Sendromu ortaya çıkabilir. Şeker hastalığı, guatr hastalığı gibi hastalıklar sebebi olabilir. Boyun fıtığı da olabilir. Öncelikli tedavi; fizik tedavidir. Teşhis için EMG çekilmesi gerekmektedir. Emsey Hospital Adres: Çamlık Mah. Selçuklu Cad. No:22 Pendik İstanbul Türkiye Telefon: 0 216 585 37 00 Çağrı Merkezi: 444 25 99 Faks: 0 216 646 00 96 mail: info@emseyhospital.com
Doç. Dr. Atilla Polat - Artroz(kireçlenme) 02:30
Doç. Dr. Atilla Polat - Artroz(kireçlenme) 25 izlenme - 1 yıl önce Eklemlerin genel olarak yıpranmasına verilen isim; artrozdur. Artrozları 2'ye ayırabiliriz; birincisi primer artrozlar. Bunlar herhangi sebebi olmadan hastanın ekleminin kireçlenmesine deniyor. Sekonder artozlar ise altında yatan bir sebebe bağlı olarak o eklemin bozulması, dejenerasyona uğramasına deniyor. Halk arasında bu kireçlenme olarak adlandırılıyor. Artrozun en çok görüldüğü bölge diz bölgesindedir. Bihassa 40 yaşından sonra insanların bir çoğunu etkileyen bir hastalıktır. Tedavi yöntemi olarak hastayı fizik tedavi yöntemi ve egzersiz programlarıyla tedavi edilmeye çalışılır. Emsey Hospital Adres: Çamlık Mah. Selçuklu Cad. No:22 Pendik İstanbul Türkiye Telefon: 0 216 585 37 00 Çağrı Merkezi: 444 25 99 Faks: 0 216 646 00 96 mail: info@emseyhospital.com
Eklem Aşınması 05:53
Eklem Aşınması 12 izlenme - 9 ay önce Eklem hastalıkları tüm dünyada çok yaygın bir sorundur. Nedenleri arasında mekanik travmalar , genetik faktörler , beslenme bozuklukları , romatizmal hastalıklar , bağışıklık sistemi bozuklukları ve stres sayılabilir . . Ama nedeni ne olursa olsun sonuçta etkilenen doku bağ dokusudur . Yani eklem içi ve etrafındaki kıkırdaklar, lifler ve bağlar etkilenir. . Bu oluşumlar kemikleri birbirlerinden uzak tutan ve birbirlerine sürtünmeyi engelleyen dinamik stabilizatörlerdir. Hastalık ilerlediğinde kıkırdaklar erir lifler ve bağlar gevşer ve sonuçta görevlerini yapamadıklarından dolayı eklem mesafesi daralır.aşaikayetler şiddetlenmeğe başlar. Bu şikayetler de ağrı,hareket kısıtlılığı ve en sonunda çekilmez bir yaşamdır.İşte MBST burada devreye girmektedir. Makine ve kartlar bir arada kullanıldıklarında bu işi şöyle çözmektedir: . Makinanın ürettiği serbest enerjiyi kartların içeriğindeki hasta dokuları tedavi edecek olan frekanslar hedef dokulara yöneltmektedir. . Orada biriken tedavi frekansları da kıkırdak , lif ve bağların onarımında kullanılacak olan fibroblast ve kondroblast isimli hücreleri üretmekte veya canlandırmaktadır. . 14-21 gün içerisinde faaliyet başlamaktadır.3.ayın sonunda yapılacak ek seanslarla da tamir işi hızlanmaktadır. . 9.ayın sonunda da iyileşme oranları € lerin üzerine çıkmaktadır.Böylece bu yöntem çok sayıda hastayı gereksiz ameliyatlardan ,protezlerden,iş ve güç kaybından ve komplikasyonlardan kurtarmaktadır. . Aynı zamanda MBST nin dışındaki bu tedaviler devlete de çok maliyet getirmektedir.Kaldı ki bu tedavilerle hastalığın ana sebebi giderilememektedir. . Sadece hastanın biraz rahat ettirilmesi hedeflenmektedir.Sonuç olarak MBST ile acil travmatik ve yan etkilerin kısa bir zamanda beklendiği ameliyatlık vakaların dışındaki tüm bel -boyun fıtıkları,diz ve diğer eklem hasarları ile osteoporozda mükemmel sonuçlar oluşmaktadır. . İletişim : İstanbul Tedavi Merkezi - Dilek Kahraman tel:02129092662 fax:02129092663 whatsapp:05355422914 . İletişim : Ankara,Samsun,Kayseri,Eskişehir,Konya,Ha­tay - 05335148716 ( Kazım Bey )
Eklem Koparma Dersi 06:17
Eklem Koparma Dersi 76 izlenme - 5 yıl önce eklem koparma dersi[sm]
Yağmurlu havalarda eklem ağrısı romatizmanın belirtisi midir ? 00:34
Yağmurlu havalarda eklem ağrısı romatizmanın belirtisi midir ? 40 izlenme - 1 yıl önce Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Maltepe Hastanesi Romatoloji Uzmanı Doç. Dr. Hatice Seval Pehlevan, romatizma hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Kliniğinde; Romatoid artrit, Spondilartropatiler ve ankilozan spondilit, Behçet hastalığı, Bağ dokusu hastalıkları: sistemik lupus eritematozus, skleroderma, mikst bağ dokusu hastalığı, Sjögren sendromu ve dermatomiyozit, polimiyozit, Antifosfolipid Antikor sendromu, Damar İltihapları: poliarteritis nodoza, Takayasu arteriti, dev hücreli arterit ve diğer sistemik vaskülitler, Ailevi Akdeniz Ateşi (AAA), Akut eklem romatizması , Reaktif artritler , Kristal artritleri , İnfeksiyöz artritler ,Amiloidoz gibi hastalıkların tedavisi yapılmaktadır. Yağmurlu havalarda eklem ağrılarının olmuş olması herhangi bir iltihaplı romatizmanın varlığını göstermez, başlayacağını da göstermez. Yağmurlu havalardaki ağrıların daha çok fibromyalji dediğimiz kas romatizmasıyla da alakası olabilir. Havanın nemi eklem ağrılarına değişen havanın nemi de eklem ağrılarına sebep olabilir.
Kireçlenme Ameliyatsız İğnesiz Tedavi 05:53
Kireçlenme Ameliyatsız İğnesiz Tedavi 15 izlenme - 11 ay önce Eklem hastalıkları tüm dünyada çok yaygın bir sorundur. Nedenleri arasında mekanik travmalar , genetik faktörler , beslenme bozuklukları , romatizmal hastalıklar , bağışıklık sistemi bozuklukları ve stres sayılabilir . . Ama nedeni ne olursa olsun sonuçta etkilenen doku bağ dokusudur . Yani eklem içi ve etrafındaki kıkırdaklar, lifler ve bağlar etkilenir. . Bu oluşumlar kemikleri birbirlerinden uzak tutan ve birbirlerine sürtünmeyi engelleyen dinamik stabilizatörlerdir. Hastalık ilerlediğinde kıkırdaklar erir lifler ve bağlar gevşer ve sonuçta görevlerini yapamadıklarından dolayı eklem mesafesi daralır.aşaikayetler şiddetlenmeğe başlar. Bu şikayetler de ağrı,hareket kısıtlılığı ve en sonunda çekilmez bir yaşamdır.İşte MBST burada devreye girmektedir. Makine ve kartlar bir arada kullanıldıklarında bu işi şöyle çözmektedir: . Makinanın ürettiği serbest enerjiyi kartların içeriğindeki hasta dokuları tedavi edecek olan frekanslar hedef dokulara yöneltmektedir. . Orada biriken tedavi frekansları da kıkırdak , lif ve bağların onarımında kullanılacak olan fibroblast ve kondroblast isimli hücreleri üretmekte veya canlandırmaktadır. . 14-21 gün içerisinde faaliyet başlamaktadır.3.ayın sonunda yapılacak ek seanslarla da tamir işi hızlanmaktadır. . 9.ayın sonunda da iyileşme oranları lerin üzerine çıkmaktadır.Böylece bu yöntem çok sayıda hastayı gereksiz ameliyatlardan ,protezlerden,iş ve güç kaybından ve komplikasyonlardan kurtarmaktadır. . Aynı zamanda MBST nin dışındaki bu tedaviler devlete de çok maliyet getirmektedir.Kaldı ki bu tedavilerle hastalığın ana sebebi giderilememektedir. . Sadece hastanın biraz rahat ettirilmesi hedeflenmektedir.Sonuç olarak MBST ile acil travmatik ve yan etkilerin kısa bir zamanda beklendiği ameliyatlık vakaların dışındaki tüm bel -boyun fıtıkları,diz ve diğer eklem hasarları ile osteoporozda mükemmel sonuçlar oluşmaktadır. . İletişim : İstanbul Tedavi Merkezi - Dilek Kahraman tel:02129092662 fax:02129092663 whatsapp:05355422914 . İletişim : Ankara,Samsun,Kayseri,Eskişehir,Konya,Hatay - 05335148716 ( Kazım Bey )
Kireçlenme (Artroz) Tedavisi 05:17
Kireçlenme (Artroz) Tedavisi 11 izlenme - 1 yıl önce Fizik Tedavi Uzmanı Prof. Dr. Turgut Göksoy kireçlenme (artroz) tedavisi hakkında bilgi veriyor. (Yaşam ve Sağlık programı, 69. bölümden) Bu programda Prof. Dr. Turgut Göksoy; protez, eklem, kıkırdak destekleri, protez yenileme, vitamin, protez cerrahisi konuları ile ilgili bilgi veriyor. http://www.a9.com.tr/izle/210619/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Kireclenme-(Artroz)-Tedavisi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Kireçlenme Belirtileri Nelerdir? 02:14
Kireçlenme Belirtileri Nelerdir? 15 izlenme - 1 yıl önce Fizik Tedavi Uzmanı Prof. Dr. Turgut Göksoy kireçlenme belirtileri hakkında bilgi veriyor. (Yaşam ve Sağlık programı, 69. bölümden) Bu programda Prof. Dr. Turgut Göksoy; kireçlenme nasıl ortaya çıkar, obezite, eklemler, eklem yıpranması, artroz, diz kireçlenmesi konuları ile ilgili bilgi veriyor. http://www.a9.com.tr/izle/210622/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Kireclenme-Belirtileri-Nelerdir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
MBST Nerelerde Kullanılır? 02:51
MBST Nerelerde Kullanılır? 7 izlenme - 11 ay önce Eklem hastalıkları tüm dünyada çok yaygın bir sorundur. Nedenleri arasında mekanik travmalar , genetik faktörler , beslenme bozuklukları , romatizmal hastalıklar , bağışıklık sistemi bozuklukları ve stres sayılabilir . . Ama nedeni ne olursa olsun sonuçta etkilenen doku bağ dokusudur . Yani eklem içi ve etrafındaki kıkırdaklar, lifler ve bağlar etkilenir. . Bu oluşumlar kemikleri birbirlerinden uzak tutan ve birbirlerine sürtünmeyi engelleyen dinamik stabilizatörlerdir. Hastalık ilerlediğinde kıkırdaklar erir lifler ve bağlar gevşer ve sonuçta görevlerini yapamadıklarından dolayı eklem mesafesi daralır.aşaikayetler şiddetlenmeğe başlar. Bu şikayetler de ağrı,hareket kısıtlılığı ve en sonunda çekilmez bir yaşamdır.İşte MBST burada devreye girmektedir. Makine ve kartlar bir arada kullanıldıklarında bu işi şöyle çözmektedir: . Makinanın ürettiği serbest enerjiyi kartların içeriğindeki hasta dokuları tedavi edecek olan frekanslar hedef dokulara yöneltmektedir. . Orada biriken tedavi frekansları da kıkırdak , lif ve bağların onarımında kullanılacak olan fibroblast ve kondroblast isimli hücreleri üretmekte veya canlandırmaktadır. . 14-21 gün içerisinde faaliyet başlamaktadır.3.ayın sonunda yapılacak ek seanslarla da tamir işi hızlanmaktadır. . 9.ayın sonunda da iyileşme oranları lerin üzerine çıkmaktadır.Böylece bu yöntem çok sayıda hastayı gereksiz ameliyatlardan ,protezlerden,iş ve güç kaybından ve komplikasyonlardan kurtarmaktadır. . Aynı zamanda MBST nin dışındaki bu tedaviler devlete de çok maliyet getirmektedir.Kaldı ki bu tedavilerle hastalığın ana sebebi giderilememektedir. . Sadece hastanın biraz rahat ettirilmesi hedeflenmektedir.Sonuç olarak MBST ile acil travmatik ve yan etkilerin kısa bir zamanda beklendiği ameliyatlık vakaların dışındaki tüm bel -boyun fıtıkları,diz ve diğer eklem hasarları ile osteoporozda mükemmel sonuçlar oluşmaktadır. . İletişim : İstanbul Tedavi Merkezi - Dilek Kahraman tel:02129092662 fax:02129092663 whatsapp:05355422914 . İletişim : Ankara,Samsun,Kayseri,Eskişehir,Konya,Hatay - 05335148716 ( Kazım Bey )
Hastaalrın Dilinden: Ferhat Kaya 01:37
Hastaalrın Dilinden: Ferhat Kaya 27 izlenme - 3 yıl önce Hastaalrın Dilinden: Ferhat Kaya
Eklemlerdeki mükemmel yağlama sistemi 03:21
Eklemlerdeki mükemmel yağlama sistemi 5 izlenme - 1 yıl önce "Yürüme ve hareket sistemi mucizesi" belgeselinden http://www.a9.com.tr/izle/24111/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Eklemlerdeki-mukemmel-yaglama-sistemi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Hastaların Dilinden: Muhammed Emin Özkan 01:50
Hastaların Dilinden: Muhammed Emin Özkan 26 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Muhammed Emin Özkan
Hastaların Dilinden: Münir Kuş 02:59
Hastaların Dilinden: Münir Kuş 16 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Münir Kuş
İskelet 07:43
İskelet 7 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/21968/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Iskelet A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Hastaların Dilinden: Ahmet Karaköse 01:35
Hastaların Dilinden: Ahmet Karaköse 18 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Ahmet Karaköse
Önce Çocuk 513.Bölüm | Kemik ve Eklem Enfeksiyonları 58:16
Önce Çocuk 513.Bölüm | Kemik ve Eklem Enfeksiyonları 3 izlenme - 5 ay önce
Kemik ve eklem rahatsızlıklarında aromaterapi nasıl uygulanır? 00:45
Kemik ve eklem rahatsızlıklarında aromaterapi nasıl uygulanır? 5 izlenme - 1 yıl önce Romatizma ve artrit gibi rahatsızlıklarda aromaterapinin soğutma ve sakinleştirme özelliğine sahip yağları tercih edilir.
Eklem protezi hangi eklemlere uygulanabilir? 00:35
Eklem protezi hangi eklemlere uygulanabilir? 5 izlenme - 1 yıl önce Eklem protezleri kalça kırıklarından sonra yoğunlukla uygulanır. Özellikle belirli bir yaşın üstündeki hastaların tedavisinde iyi sonuçlar alınır.
Kemik Ve Eklem Hastalıklarında Beslenme Önerileri 02:30
Kemik Ve Eklem Hastalıklarında Beslenme Önerileri 3 izlenme - 8 ay önce Kemikle ilgili hastalıklar çeşitlilik göstermektedir. Örneğin sorununuz kemik erimesi ise kalsiyumun her gün düzenli tüketilmesinde büyük önem var kalsiyum kaynakları ; Peynir, süt, yoğurt, ayran, cacık ve kefirden oluşmaktadır. Peynir kalsiyum kaynakları arasında tuz oranı yüksek olan bir seçenektir. Yüksek tansiyonu olanların buna dikkat etmesi gerekebilir. İçeriğin Devamı : http://goo.gl/MsTI8a Web Sitemiz : http://sislidiyetisyen.com.tr
Eklem protezi nedir? 00:39
Eklem protezi nedir? 4 izlenme - 1 yıl önce Eklem protezleri ileri derecede bozulmuş olan ve ilaçla ya da başka yöntemlerle tedavi şansı kalmamış olan eklemlerin fonksiyonlarını gerçekleştirebilmeleri için uygulanan bir tedavi yöntemidir. Burada hangi eklem olursa olsun, eklemin bozulan kısmı implant adı verilen metalik malzemelerle kaplanır ya da değiştirilir. Bu şekilde ağrısız ve normal bir eklem hareketi elde edilmesi mümkündür.
Yürüme ve Hareket Sistemi 39:57
Yürüme ve Hareket Sistemi 4 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/194508/HD-Belgeseller/Yurume-ve-Hareket-Sistemi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo