Hoşgeldiniz!

ekmek için ekmeleddin

Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan Akit Muhabirine Tarihi Ayar 01:24
Ekmeleddin İhsanoğlu'ndan Akit Muhabirine Tarihi Ayar 846 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, gazete ve televizyon temsilcileri ile buluştuğu toplantıda, Akit gazetesi çalışanı ile ilginç bir diyalog yaşadı. Basın mensubu İhsanoğlu’na “Anadolu insanının sizin hakkınızda şöyle bir tespiti var, ‘Ekmeleddin İhsanoğlu, uzun süre halktan kopuk kaldı. Ekmeğin fiyatı nedir bunu dahi bilmiyordur’ şeklinde görüşler belirtiliyor. Buna ne derseniz? Ankara’da ve İstanbul’da ekmek ne kadar efendim?” sorusunu yöneltti. İhsanoğlu ise basın mensubuna, “Ekmeğin fiyatını bilmiyorsanız ben size söyleyeyim. Ekmek 1 lira, halk ekmeği ise 60 kuruş. Cevabım yeterli değilse, siz benim ağzımdan istediğiniz cevabı yazabilirsiniz. Çünkü sizin adetinizdir” sözleriyle çıkıştı. Basın mensubu ise İhsanoğlu’na “Ben halkın görüşünü yansıtmaya çalıştım” dedi.
Ekmek İçin Ekmeleddin Sloganı Sokağı Salladı 05:05
Ekmek İçin Ekmeleddin Sloganı Sokağı Salladı 366 izlenme - 3 yıl önce Ekmek İçin Ekmeleddin Sloganı Sokağı Salladı
Ekmek İçin Ekmeleddin 02:58
Ekmek İçin Ekmeleddin 173 izlenme - 2 yıl önce Beş partinin cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, seçim bildirgesini açıklamış. İhsanoğlu, "Ne ekersek onu biçeriz. Güzellikleri ekmek için, Türkiye'min emrindeyim" demiş. Sloganı ile oldukça çok konuşulacak ve sosyal medya malzemesi olacak anlaşılan. Neyse haydi hayırlısı bakalım.
R.T.E - Ekmeleddin İhsanoğlu Bu Toprakların Evladı Değil 03:14
R.T.E - Ekmeleddin İhsanoğlu Bu Toprakların Evladı Değil 180 izlenme - 3 yıl önce yeri geldi mi mısır'da ki "esma"yı türkmenlerden üstün tutan, somaya ağlamayıp dilinden filistini düşürmeyen, her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldım din islam bizi birbirine bağlayan çimentodur diye ulus beraberliğini değil ümmetçiliği öne çıkaran, kendisine kendisiinden başka herkesin güldüğü bir halifelik rolü üstlenen Recep Tayyip Erdoğan. Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Türkiye'de doğmayıp Mısır'da doğmakla belli bir yaştan sonra ülkesine gelmekle suçlamış!!! ülkeye 1,5 milyon arap sığınmacı toplayıp onlara mülteci bile dedirtmeyip misafir dedirten kafanın kendinden olmayanı nasıl ötekileştirdiğinin bilmem kaç bininci örneğini görüyoruz ESMA Mısırlı değilmiydi yaaa.Biz kendimizi bırakıp Sisi ile yatıp Sisi ile kalkmıyomuyduk.madem onları bu toprakların evladı olmamakla boşvereceksek neden o kadar üzerinde durdunuz doğma büyüme almanyalı gurbetçilere oy kullandırtmayacakmıyız bu seçim? onlar bu toprakların evladı değil neden oy kullanıyolar o vakit ???
İsmimi Bilmeyenler Bana Ekmek Derdi 01:41
İsmimi Bilmeyenler Bana Ekmek Derdi 98 izlenme - 3 yıl önce Ekmeleddin İhsanoğlu'nun son derece samimi açıklamalarını dinleyelim efendim. Ayrıca sunucu sen niye sırıtıyon lan deyyus, RTE olsa böyle gülebilecek miydin?