Hoşgeldiniz!

Ekmek Kadayıfı Videoları İzle

Türk'ün Star Wars'la İmtihanı 00:40
Türk'ün Star Wars'la İmtihanı 2.797 izlenme - 1 yıl önce Türk'e Star Wars vermişler tutmuş kaymaklı ekmek kadayıfı reklamı yapmış. Bi de yabancı versiyonlarına bakalım.: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/286747/star-wars-usulu-kondom
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Ev Baklavası, Aşure, Ekmek Kadayıfı 04:41
Yabancılar Türk Yemeklerini Denerse: Ev Baklavası, Aşure, Ekmek Kadayıfı 2.789 izlenme - 2 yıl önce Bu hafta katılımcılarımıza Türk tatlılarını tattırdık. Ev baklavası, aşure ve ekmek kadayıfı tadan katılımcılarımızın tepkileri ne oldu? Baklavayı gördüklerinde nasıl tepki verdiler? Aşurenin içindekileri tahmin edebildiler mi? Ekmek kadayıfını hangi tatlı sandılar? Not: Üşendim kendim açıklama yazmadım. Bi bok beğenmiyolar zaten.
Nursel'in Mutfağı - Ekmek Kadayıfı Tarifi 09:08
Nursel'in Mutfağı - Ekmek Kadayıfı Tarifi 599 izlenme - 1 yıl önce Nursel'in Mutfağı 136.Bölüm "Afyonkarahisar" Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı”, Pazartesi günü başlıyor. Nursel Ergin’in sunumuyla renk katacağı programda; her yöreden farklı lezzetler sunulacak. Her gün ayrı bir yöreden elinin lezzetine güvenen bir ev hanımının konuk edileceği “Nursel’in Mutfağı”’nda, o yöreye ait hazırlama metotları ile en az dört yemeğin yapılışını izleyeceksiniz.
Afyonun 7 Harikasi 00:32
Afyonun 7 Harikasi 2.370 izlenme - 8 yıl önce beyaz faça şahin,sucuk,lokum,kaymak,mermer,hasan basri,ekmek kadayıfı,haşhaş,çiftetelli,afyonkalesi
Nursel'in Mutfağı - Ekmek Kadayıfı Tarıfı 09:08
Nursel'in Mutfağı - Ekmek Kadayıfı Tarıfı 220 izlenme - 1 yıl önce Nursel'in Mutfağı 136.Bölüm "Afyonkarahisar" Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği “Nursel’in Mutfağı”, Pazartesi günü başlıyor. Nursel Ergin’in sunumuyla renk katacağı programda; her yöreden farklı lezzetler sunulacak. Her gün ayrı bir yöreden elinin lezzetine güvenen bir ev hanımının konuk edileceği “Nursel’in Mutfağı”’nda, o yöreye ait hazırlama metotları ile en az dört yemeğin yapılışını izleyeceksiniz.
Afyon'dan Hayata Küstüren Reklam 01:57
Afyon'dan Hayata Küstüren Reklam 318 izlenme - 2 yıl önce Sebebi neydi ki? Neden böyle bir reklam çektiniz? Reklamın iyisi kötüsü olmaz ama bu kötü bile değil. Geyik eti sucuğa mı yanarsın? kabak tatlısı yeyince fesli cepkenli osmanlı olan noel babaya mı? Not: Afyon'da yaşıyorum.
Kaymaklı Ekmek Kadayıfı 05:27
Kaymaklı Ekmek Kadayıfı 55 izlenme - 1 yıl önce ekmek kadayıfı
Vişneli Ekmek Kadayıfı Tarifi 10:17
Vişneli Ekmek Kadayıfı Tarifi 13 izlenme - 8 ay önce Vişneli Ekmek Kadayıfı Tarifi 1 adet orta boy hazır ekmek kadayıfı Yarım kilo vişne 2 su bardağı toz şeker 5 su bardağı su Üzeri İçin; Kaymak Vişne Hazır ekmek kadayıfını iyice ıslayın. Çok su çekmemesine dikkat edin. Toz şeker, su ve vişneyi kaynatın. Şekerler eriyince ocağı kapatın. Vişneleri şerbetten çıkarın. Sıcak şerbeti ekmek kadayıfının üzerinde gezdirin. Ekmek kadayıfımız soğuduktan sonra kaymak ve vişne ile süsleyerek servis yapabilirsiniz. Afiyet olsun.
Neymar'a Özel Ekmek Kadayıfı 02:13
Neymar'a Özel Ekmek Kadayıfı 36 izlenme - 3 yıl önce Brezilya Milli Takımı oyuncuları, Türk Milli Takımı ile yapacağı dostluk maçı için önceki akşam İstanbul'a gelirken Neymar, akşam yemeğinden sonra tatlı ziyafeti çekti.