Hoşgeldiniz!

ekmek kavgası

Trabzon'da Esnafın İsyanı 09:45
Trabzon'da Esnafın İsyanı 9.509 izlenme - 1 yıl önce Trabzon meydanda kendi işgaliyesi olan kişinin masa sandalyelerini kaldıracaklardı iş yeri sahibi buna karşı çıktı ve ekmeğini aradı . Karadeniz tarafındaki insanlar genelde hakkını aramak yerine devlet anamızı da sikse babamızdır siker mantalitesiyle hareket ettiğinden, bu ekmek kavgası veren kardeşimiz/ağabeyimiz beni gerçekten şaşırttı. Kendisini seviyor ve sayıyoruz. Allah yardımcısı olsun.
Ekmek Kavgası- Zabıta İçerir 02:57
Ekmek Kavgası- Zabıta İçerir 2.270 izlenme - 5 ay önce Mersinde zabıtalar ekmeğini çöpten çıkartan bir garibanın arabasını yakarışlarına rağmen şerefli bir görev yapmışcasına el koyuyorlar. Çöpleri toplayarak bir kuru ekmek parası kazanan insanları yıllardır ülkenin sokaklarında görüyorum. Bir gün olsun kadına, kıza laf atmışlıkları ya da bir taciz olayını karışmışlıkları yok. Hırsızlık ya da dilencilik yapmıyorlar. Zabıtaların bu işi yapan insanlara karşı bu kadar kini ve nefreti nedir anlayabilmiş değilim. Öyle sanırım ki bu düzen içerisinde şereflice ekmeğini çöpten çıkaran insanlara hayretle ve kıskançlıkla bakıyor olmalılar. Çünkü kendilerinin kaldıramayacağı kadar ağır bir şereftir bu işte çalışmak. Benim yorumum bu kadar gerisi sizlere kalmış efendiler..
İsmet Bayraktar - Ekmek Kavgası 04:27
İsmet Bayraktar - Ekmek Kavgası 1.139 izlenme - 6 yıl önce
Kadın Çobanın Ekmek Kavgası 02:20
Kadın Çobanın Ekmek Kavgası 114 izlenme - 12 ay önce Malatya'nın Arapgir ilçesinde 5 yıl önce 30 koyunla yetiştiriciliğe başlayan sertifikalı kadın çoban Zöhre Zengin, çevresindekilerin tüm karşı çıkmalarına aldırmadan kısa sürede sayıları 200'ü aşan koyun ve keçilerine bakıyor.
Ali Turaç - Ekmek Kavgası 05:06
Ali Turaç - Ekmek Kavgası 364 izlenme - 6 yıl önce
Aşık Gülabi - Ekmek Kavgası 04:41
Aşık Gülabi - Ekmek Kavgası 331 izlenme - 6 yıl önce
Yener Ft. Bilal & Dj Dalton - Ekmek Kavgası 04:14
Yener Ft. Bilal & Dj Dalton - Ekmek Kavgası 213 izlenme - 4 yıl önce Yener Ft.bilal & Dj Dalton - Ekmek Kavgası
fırında ekmek ve isot kavgası 02:22
fırında ekmek ve isot kavgası 376 izlenme - 7 yıl önce şanlıurfada yenikent pide fırınında ekmek ve isot balcan kavgası izle de gör bi tarla biber fırından çıkıyor ekrem ustaya helal olsun
Medet Umar 03:19
Medet Umar 331 izlenme - 9 yıl önce söz:serkan öztürk seslendiren:zeynep yalçin İİ dİnlemeler arzukopat@hotmail.com
Ekmek Kavgası 01:13
Ekmek Kavgası 176 izlenme - 5 yıl önce ekmeğinin peşinde
Fatih Kısaparmak - Ekmek Kavgası 03:57
Fatih Kısaparmak - Ekmek Kavgası 115 izlenme - 6 yıl önce
Fatih Kısaparmak - Ekmek Kavgası 03:57
Fatih Kısaparmak - Ekmek Kavgası 102 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Portakal Çiçeğim Çıkış Tarihi: 18.11.1992 Türk Halk Müziği
Onur Uğur, Necip Mahfuz, Harun Adil - Ekmek Kavgası (Türkçe Protest Rap) 03:48
Onur Uğur, Necip Mahfuz, Harun Adil - Ekmek Kavgası (Türkçe Protest Rap) 10 izlenme - 7 ay önce Facebook? https://www.facebook.com/ProtestRap İzlesene? https://www.izlesene.com/kanal/Protes... Sözler: Onur Uğur : Biziz bölemediklerin, rapin göremedikleri Onur göremediklerini anlatır, körebe diklenir Yakın töre ve dinleri, sessizce ölümü dinleyin Ölüm iliklerime kadar işlerse ölüm iliklerim Bugün meydanlarda asıp kesen koyu müridleri Agarta yiğitlerinin protest kan dolu ilikleri Anadolumda açlıktan ölündü ''one minute'' dedin Kızıl bayraklarla geldik önde dolu bölüklerin İbadetin Amerikan mandasını kesip atasın Ot gibi köleleri yakıp içen hükümet kafası Şerefin yüzündeki meymenet kadardır Adi politika pazarında memleket satansın Yalan kanununda iki dudak arasına sığalı Ahlak anlayışın zincir ile bileğine bağlı Ekonomik kalkınmanı sikiyim, Birine ekmek hiç bir zaman olmamıştı bir can kadar pahalı Sistemin çarklarındaki makinadan ve Zıttı tabiat ananın sunduklarını gör ve hakikat al İllede bi taraf tutacak olursanda,bakıp solundan ürk, Ayakta kal eğme boynunu bugün ve gururla gül NAKARAT X2 Neden diye bir gün sormazsın Gerçeği görüp bir gün sende sırtlarsın Özgürlük bedenime hak dansı Bizi dinle belki sende bir gün korkmazsın Necip Mahfuz : Ben kimim? Faşizan fikirlerin devasıyım Kul hakkıyla verdiğin nefeslerinin belasıyım Ne sancısı? Ayaktayım,sustursan da ayaktayım Eskişehrin kaldırımda duran kanın hesabıyım Ver hakkımı..Birer gazı, Tazyikli su, gözaltı Benim sandın memleketi gitti onuda el aldı Cenk meydanı sakin ama masamın üstü politika Böyle kahpe düşman görmez dünya alem bir daha Paran kadar konuş dedin susmak düştü payımıza Kardeş mardeş de meydanda sonra doğuya mayını çak Damarı patlatan bu öfkeyi sen yarattın paşam Varsa kurtuluş gerçekten bu meydanda durulacak Doğaya saygı sıfır insan hakkı sıfır kadın sıfır Taciz,tecavüz,dayatma,homofobi,ayrımcılık İfadem bastırılmış yalan rahat olmak söyle nasıl Yıl 2014 buda memleketin manzarası.. NAKARAT X2 Neden diye bir gün sormazsın Gerçeği görüp bir gün sende sırtlarsın Özgürlük bedenime hak dansı Bizi dinle belki sende bir gün korkmazsın Harun Adil : Selamet beklemedim koyu karanlık çehrenizden Döverek adam boğan bir nesli kollar hükümet Kaldırımda kanım kalır bugün sarar sükunet Kapsülle adam avlar polis sonucu çocuk cenaze Tam yetki verip öldürttüğün körpe taze canları Sonunda sorulur hesabı tezelden kesilir cezanız Sen sade küpüne zararsın susarsan işine yararsın onların Bir banka camını indir bir işe yararsın! Benim insanlığıma aykırı sınıfsal ayrımın Kaç kalem kaç deftere sığar malum gelecek kaygımız Neden öldün 15 inde çocuk sanada dargınım Seni terörist ilan eden herkese yitirdim saygımı Senden nefret eden herkes ekmeğinin kavgasında Kalemim çarkına silah olur çıktığında kabzasından Dem vurma imanından sol göğsünde kahpelik var Vatana ihanetsin oturduğun meclis koltuğunda!
Dondurucu Soğukta Ekmek Kavgası 01:15
Dondurucu Soğukta Ekmek Kavgası 23 izlenme - 3 yıl önce Çok sayıda kuş türünü barındıran Kayseri'deki Sultan Sazlığı Milli Parkı, boyları yaklaşık 4 metreyi bulan kamışlarıyla yöre halkının önemli geçim kaynaklarından birisini oluşturuyor.