Hoşgeldiniz!

ekolay

Kemal Sunal' lı E- Kolay Reklamı 01:30
Kemal Sunal' lı E- Kolay Reklamı 2.172 izlenme - 2 yıl önce Rahmetli Kemal Sunal' ın 10 yıl önce oynadığı E- Kolay İnternet Paketi reklamında, internet henüz gazete bayisine gidilerek bana 1 aylık internet demek suretiyle alınan ve rahmetlinin de dediği gibi muadillerinden birazcık hızlısının ''ışık hızı'' olduğunu zannettiğimiz bir olay. Şimdi bir filmi 30 dakkada indiremezsek, bir müzik dosyası 1 dakikada inmiyorsa pek muhterem tt-net' in gelmişinden başlayıp geçmişinden çıkıyoruz. Çok da iyi yapıyoruz.
Ekolay Ft Polemick-Son Hediyem 04:10
Ekolay Ft Polemick-Son Hediyem 5.363 izlenme - 7 yıl önce ekolay ft polemick-son hediyem
Ekolay Ft Nikotin Ft Mahkum-(Elveda Demem Sana) 03:09
Ekolay Ft Nikotin Ft Mahkum-(Elveda Demem Sana) 3.000 izlenme - 8 yıl önce EkoLAY fT NiKOtin Ft MahKUM-Elveda Demem Sana
Kemal Sunal - E Kolay Net Reklamı 01:30
Kemal Sunal - E Kolay Net Reklamı 1.412 izlenme - 6 yıl önce Kemal Sunal'ın rol aldığı, zamanın önde gelen internet servis sağlayıcısı e-kolay.net'e ait reklam filmi.
2000 E-Kolay Reklamı (Kemal Sunal) 01:36
2000 E-Kolay Reklamı (Kemal Sunal) 783 izlenme - 3 yıl önce 2000 yılında internet sağlayıcısı e-kolay.net'in, aynı yıl kaybettiğimiz Kemal Sunal'ı oynattığı reklam filmi.
Ekolay Ft Nikotin Ft Mahkum-Çok Çektim Senden 02:50
Ekolay Ft Nikotin Ft Mahkum-Çok Çektim Senden 1.418 izlenme - 7 yıl önce ekolay ft nikotin ft mahkum-çok çektim senden
Türk Kadınlarının Bir Erkekte Baktıkları İlk Yer 02:28
Türk Kadınlarının Bir Erkekte Baktıkları İlk Yer 1.016 izlenme - 2 yıl önce Türk erkeklerinin bir kadında ilk baktıkları yeri işlemiştik. bkz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/11349/ Peki ya kadınların erkekte ilk baktıkları yer? Onların da cevapları erkekler gibi sempatik yalanlarla dolu. Peki kadınlar bir erkekte gerçekten nereye bakar? Bu soruya göz cevabını vermek bir hastalık mıdır? Göz diyenlerin beline anti klişe timi tarafından sopa ver edilir mi? Ayakkabı yalanını kim uydurmuştur da, bir cinsiyet bunu delicesine benimsemiştir? Ayakkabı bir uzuv mudur? Kadınlar erkeklerin şeyine bakar mı? (Karakterine) Kadınların otobüste bazen bir erkeğin boynunu yalamak istediği anlar oluyo mu? Veya ben yalasam bi sorun olur mu? Erkeklerin kadında ilk baktığı yer temalı içerikte sitemizin cengaver eril üyeleri, fikirlerini belirtmiş ve ortalamasal cevap gö"z" çıkmıştı. Peki ya bağyan üyelerimiz, bir erkekte ilk nereye bakıyor?
Türk Erkeklerinin Bir Kadında Baktıkları İlk Yer (+-18 x 4/5) 02:53
Türk Erkeklerinin Bir Kadında Baktıkları İlk Yer (+-18 x 4/5) 1.031 izlenme - 3 yıl önce Erkeklerinin bir kadında baktıkları ilk yerin nereler olduğunu sağır sultan bilir ama cevaplardan anladığımız kadarıyla bu bilgide mesnetsiz bir iddiadan ibarettir. Fakaattt cevapların yüzde 99 unun ''gözlerine'' olarak gelmesi tabi ki Türk erkeğinin ikiyüzlülüğünden, utangaçlığından, ondan bundan gelmemektedir. Çünkü Türk erkeği candır, canandır, romantiktir, leydies end centılmınıdır ve tabi ki ''t'' özürlüdür. Senin en güzel yerin kahverengi götlerin demek ister bu deli gönül ama söyleyemez, dikenli tellere takılır gönlü, ağlayamaz, anlatamaz, o anadolu çocuğudur, ökseotu kusar. O mahur beste her çaldığında müjgan' la ağlaşır. Türk erkeği bu kadar enfesken, bir kadının kendisine ''bayan'' demesi de ayrı bir içerik konusudur. alkışlarlayaşıyorum.com - çekinmeden can yücel' in izinde göte göt diyen, o göte bülbül öte sözünün çıktığı toprakları kokladığı için gurur duyan site
Ankara Oyun Havaları [bulent Gokce] 09:07
Ankara Oyun Havaları [bulent Gokce] 153 izlenme - 2 yıl önce http://trfrance.azbuz.ekolay.netAnkara Oyun Havaları [BULENT GOKCE] super video izleyin gorun ankara geceleri ekolay oyun
E-Kolay.net Müziği 02:19
E-Kolay.net Müziği 360 izlenme - 2 yıl önce Uzun uğraşlar sonucu bulduğum ünlü eser, Rahmetli Kemal Sunal' ın oynadığı e-kolay.net reklamında arka planda çalan müzik... Eser sahibi: Steve Everitt - Arabian Daze İlgili reklam için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/11531/kemal-sunal039-li-e-kolay-reklami
Ekolay Suskunum Bugün(Canlı) 00:55
Ekolay Suskunum Bugün(Canlı) 544 izlenme - 5 yıl önce EkoLAY-Suskunum Bugün(CANLI)
Merhaba... 03:03
Merhaba... 719 izlenme - 8 yıl önce ya ben ekolayda bir kanal açtım kendime ama herkes bişiler yazıyor...ben kendi hoşuma gittiği için yapiyorum...sizin görüşünüz nedir merak ediyorum
Nikotin Ft Ekolay-Gidiyor Muyuz Yani? 03:28
Nikotin Ft Ekolay-Gidiyor Muyuz Yani? 470 izlenme - 8 yıl önce nikotin ft ekolay-gidiyor muyuz yani
Nikotin Ft EkoLAY-Uzak Dur Gülüm(Demo) 01:38
Nikotin Ft EkoLAY-Uzak Dur Gülüm(Demo) 383 izlenme - 7 yıl önce nikotin ft ekolay-uzak dur gülüm(demo)
E-Kolay Reklamı Baklava Versiyonu (Kemal Sunal) 00:16
E-Kolay Reklamı Baklava Versiyonu (Kemal Sunal) 173 izlenme - 3 yıl önce Usta oyuncu Kemal Sunal'ın oynadığı e-kolay.net internet servisi reklamlarından bir diğerinde Sunal, internette baklava arıyor.
KaÇaK ft EkoLAY Güneşimi Kaybettim 02:44
KaÇaK ft EkoLAY Güneşimi Kaybettim 249 izlenme - 5 yıl önce İletişim http//www.facebook.com/ekolayfanclub?refts
Sercan Yalım Ft Ekolay Ft Carez-(İnanma) 03:35
Sercan Yalım Ft Ekolay Ft Carez-(İnanma) 313 izlenme - 8 yıl önce Sercan Yalım ft EkoLAY ft Carez-(İnanma)
Ekolay-Unutmam Lazım 03:38
Ekolay-Unutmam Lazım 236 izlenme - 6 yıl önce ekolay-unutmam lazım
Mehmet Ali Alabora'lı E-kolay.net Reklamı 01:23
Mehmet Ali Alabora'lı E-kolay.net Reklamı 110 izlenme - 3 yıl önce 2000 yılında televizyonlarda gösterilen internet servisi e-kolay.net reklamı. Reklamda sinema oyuncusu Memet Ali Alabora (Memoli) oynuyor.
ekolay unutmam lazım 03:38
ekolay unutmam lazım 129 izlenme - 6 yıl önce ekolay-unutmam lazım
Ekolay-Suskunum Bugün(Canlı) 00:55
Ekolay-Suskunum Bugün(Canlı) 108 izlenme - 5 yıl önce
Ekolay Unutmam Lazım 03:38
Ekolay Unutmam Lazım 126 izlenme - 6 yıl önce ekolay unutmam lazım
testere İstanbul'da 02:42
testere İstanbul'da 263 izlenme - 8 yıl önce efsane seri devam ediyor.hemde hiç beklemediğiniz bir şekilde!
Steve Everitt - Arabian Daze 02:18
Steve Everitt - Arabian Daze 61 izlenme - 3 yıl önce Steve Everitt'in bestelediği Arabian Daze adındaki oryantal bir hava taşıyan enstrümantal parça. Bu şarkı Türkiye'de, Kemal Sunal'ın oynadığı e-kolay.net reklamında kullanıldıktan sonra popüler olmuştu.
E-Kolay.Net Reklamı 00:39
E-Kolay.Net Reklamı 36 izlenme - 3 yıl önce 2000'li yılların başında Türkiye internet piyasasında önemli yeri olan internet servis sağlayıcısı e-kolay.net'in TV reklam filmi. Reklamda ana olarak ekolay'ın üst düzey güvenlik sağlaması ön plana çıkarılıyor.
Ekolay-Rüyaların Kabusa Döndü 04:16
Ekolay-Rüyaların Kabusa Döndü 34 izlenme - 5 yıl önce EkoLAY-Rüyaların Kabusa Döndü
Ekolay | Tasarruf Et - Kolayca Al 01:28
Ekolay | Tasarruf Et - Kolayca Al 17 izlenme - 3 yıl önce Aklınıza gelen hemen her türlü hizmet ve servisin en kalitelisini daha kolay, daha hızlı ve en uygun fiyatlarla almak için doğru noktadasınız! Ekolay, ihtiyacınız olan her hizmeti uygun fiyata sizlerle buluşturmak için yayında.
Ekolay- Her işin Ekolay'ı Var 01:00
Ekolay- Her işin Ekolay'ı Var 13 izlenme - 3 yıl önce İhtiyaç duyduğunuz her türlü hizmet ve servise daha hızlı, güvenli ve kolay ulaş! Çoklu teklif alma, en doğru ve ekonomik hizmetler çok yakında Ekolay.net'te...