Hoşgeldiniz!

Ekonomi Bakanı Videoları İzle

Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 03:59
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 5.282 izlenme - 3 yıl önce
Ekonomi Bakanı Zeybekci: 06:29
Ekonomi Bakanı Zeybekci: "Asla ve Asla Almanya'da Bize Yapılan Engellemeleri Tanımadık ve Gittik... 1 izlenme - 1 hafta önce Ekonomi Bakanı Zeybekci: "Asla ve asla Almanya'da bize yapılan engellemeleri tanımadık ve gittik orada çatır çatır yapmamız gereken şeyleri yaptık" -"Şimdi tekrar bu ülkeye, bu bayrağa, bu ülkenin geleceğine sahip çıkmanın zamanı" -"Bir AK Parti meselesi değildir bu;
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: 03:12
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Bu Millet Adına Bahçeli'ye Minnet ve Şükranlarımı Arz Ediyorum" 0 izlenme - 2 gün önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Bu millet adına Bahçeli'ye minnet ve şükranlarımı arz ediyorum" "MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den Allah ondan razı olsun" "Bahçeli, büyük fırsatı gördü, risk aldı"DENİZLİ - Denizli'de referandum çalışmaları kapsamında esnaf ve oda başkanlarıyla bir araya...
Bakan Nihat Zeybeci: 05:43
Bakan Nihat Zeybeci: "Eğer Türkiye'de Adı Gazeteci Olduğu İddia Edilen Birisi Alman Ekonomi Bakanı.. 2 izlenme - 2 hafta önce Bakan Nihat Zeybeci: "Eğer Türkiye'de adı gazeteci olduğu iddia edilen birisi Alman Ekonomi Bakanı hakkında 'tasmalı köpek' benzetmesi yaparsa, gider onu dünyaya rezil ederim" "Türkiye'nin Hollanda ve Almanya ile olan iyi ilişkilerin bozulması için hazırlanan bu tuzaklara ülkelerdeki karşı...
Zeybekci: 03:02
Zeybekci: "Türkiye, Yeni Bir Dünya Kurulacaksa Yeni Dünyayı Kuran Ülkelerden Biri Olur" 0 izlenme - 5 gün önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Yeni bir dünya kuruluyor.
Zeybekci: 04:02
Zeybekci: "Türkiye 2002'den 2016'nın Sonuna Kadar Yüzde 5,8 Büyüdü" 0 izlenme - 5 gün önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "2002'de Türkiye'nin milli geliri 230 milyar dolardan 2016'da 861 milyar dolara geldi.
Çok Fazla Coşkulu Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu Haberi Sunmak 03:10
Çok Fazla Coşkulu Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu Haberi Sunmak 81 izlenme - 2 yıl önce Ali Ağaoğlu ve Bakan Oğullarınında aralarında olduğu çok sayıda kişi gözaltına alındı. Muammer Güler ve Zafer çağlayan'ın oğullarının gözaltında olduğu söyleniyor. Bazı kaynaklar ise Türkiye tarihinin en büyük yolsuzluk operasyonu başladı diyor. (Ali Ağaoğlu gözaltında.... Muammer güler'in oğlu, Zafer çağlayan'ın oğlu)
Bakan Zeybekci: 04:41
Bakan Zeybekci: "16 Nisan CHP İçin İyiliktir" 1 izlenme - 6 gün önce Bakan Zeybekci: "16 Nisan CHP için iyiliktir" "CHP 16 Nisan'dan sonra Kılıçdaroğlu'ndan kurtulacak"AYDIN - Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Aydın'ın 16 Nisan referandumun CHP için çok büyük bir iyilik olduğunu belirterek, "CHP 16 Nisan'dan sonra iktidara gelme ümidi olmayan CHP'den kurtulacaktır.
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: 06:46
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Ana Muhalefet Lideri Tek Ayak Üstünde Kırk Yalan Söylüyor" 1 izlenme - 6 gün önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Ana muhalefet lideri tek ayak üstünde kırk yalan söylüyor" Bakan Zeybekçi, Aydın'a 2017 yılında otoyol ve serbest bölge müjdesi verdi -Bakan Zeybekci;
Ekonomi Bakanı'ndan Saz Ziyafeti 02:01
Ekonomi Bakanı'ndan Saz Ziyafeti 115 izlenme - 5 yıl önce Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan,"Burada Hayat Var"da Aynur Tartan'ın ricası üzerine "Muş Ovası" türküsünü tüm babalar için çaldı.
Ekonomi Bakanı Zeybekci: 05:40
Ekonomi Bakanı Zeybekci: "Türkiye'nin Dost Devletlerle Kavgalı Olmasını Kimse Beklemesin" 0 izlenme - 1 hafta önce Ekonomi Bakanı Zeybekci: "Türkiye'nin dost devletlerle kavgalı olmasını kimse beklemesin" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Benim Aile ve Sosyal Politikalar Bakanıma parmak sallayan o polis şefinden bunun hesabı sorulacaktır"VAN - Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Türkiye'nin dost devletlerle...
Ekonomi Bakanı Zeybekci: 06:13
Ekonomi Bakanı Zeybekci: "Hollanda 8 Bin 500 Tane Müslümanın Srebenica'da, Yugoslavya'da... 1 izlenme - 2 hafta önce Ekonomi Bakanı Zeybekci: "Hollanda 8 bin 500 tane Müslümanın Srebenica'da, Yugoslavya'da katledilmesine seyirci kalan bir ülkedir" Bakan Zeybekci: -"Arabanın önüne bir Hollanda polisi oturtarak Almanya sınırından Hollanda'nın dışına çıkarılmasını kabul etmek mümkün değil.
Elitaş: Kürtler Sizden İllallah Ediyor 02:15
Elitaş: Kürtler Sizden İllallah Ediyor 21 izlenme - 1 yıl önce Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, TBMM Genel Kurulu'nda, HDP'nin, önergesinin gündeme alınması önerisinin görüşmelerinde yaptığı konuşmada: 'Hendekler kazacaksınız, çukurlar ortaya koyacaksınız sonra da 'Kürt halkını savunuyorum diyeceksiniz' dedi.
Ekonomi Bakanı Zeybekci: 07:30
Ekonomi Bakanı Zeybekci: "Almanya Aldığı Kararlarda Oradaki Yaşayan Seçmenlerin Bu Milletin... 1 izlenme - 3 hafta önce EKONOMİ BAKANI ZEYBEKCİ: "ALMANYA ALDIĞI KARARLARDA ORADAKİ YAŞAYAN SEÇMENLERİN BU MİLLETİN EVLATLARI OLDUĞUNU UNUTMAMALI" EKONOMİ BAKANI NİHAT ZEYBEKCİ: "ALMANYA ALDIĞI KARARLARDA ORADAKİ YAŞAYAN SEÇMENLERİN MİLYONLA İFADE EDİLEBİLECEK BİR KISMININ BU MİLLETİN EVLATLARI OLDUĞUNU UNUTMAMALI"...
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: 04:09
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Ziyaretten Vazgeçmedim.salon Bulamazsak Yolda, Kahvede, Parkta,... 1 izlenme - 3 hafta önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Ziyaretten vazgeçmedim.Salon bulamazsak yolda, kahvede, parkta, evlerde vatandaşlarla buluşacağız" "Almanya kendine yakışanı yapacaktır" "Demokraside iddialı, gerektiğinde de zaman zaman hukukun üstünlüğü ve insan hakları konusunda dem vuran, söz söyleyen bir...
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: 06:51
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Bu İş Ak Parti, CHP Meselesi Değil Milli Bir Meseledir. 1 izlenme - 3 hafta önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Bu iş AK Parti, CHP meselesi değil milli bir meseledir.
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: 05:56
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Türkiye'nin Kimseden Demokrasiyi, İnsan Hakları, Hukukun... 1 izlenme - 4 hafta önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Türkiye'nin kimseden demokrasiyi, insan hakları, hukukun üstünlüğünü öğrenecek durumu yoktur" Bundan sonra herkes bilsin ki, her kim Azerbaycan'a yan baktı, Türkiye o kadar da sessiz kalmayacaktır" Bakan Zeybekci Hocalı Katliamının anmasına katıldıDENİZLİ...
Zeybekci: 05:08
Zeybekci: 16 izlenme - 2 yıl önce Ekonomi Bakanı Zeybekci- "Ülkelerin birbiriyle rekabet etmesi normaldir, bu doğaldır ama biz, Pakistan'la rekabet eden bir ülke olarak görünmek istemiyoruz"- "Biz Pakistan'la kol kola, omuz omuza geleceğe birlikte gitmek istiyoruz" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Ülkelerin birbiriyle rekabet etmesi normaldir, bu doğaldır ama biz, Pakistan'la rekabet eden bir ülke olarak görünmek istemiyoruz.
Ekonomi Bakanı Zeybekçi, Burdur'da 04:52
Ekonomi Bakanı Zeybekçi, Burdur'da 19 izlenme - 2 yıl önce Ekonomi Bakanı Zeybekçi, Burdur'da (1)- Zeybekçi: - "Bir zamanlar orak çekiçli kızıl yıldızlı bayrak taşıyanlar, bugün o Türk bayrağı ile cumhuriyet mitinglerinde Atatürk posterleriyle bize milliyetçilik taslamaya kalkmasınlar.
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci - Antalya 03:42
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci - Antalya 27 izlenme - 3 yıl önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci - Antalya
Zeybekci: Türkiyenin Irakta Bir Serbest Bölge Kurmasının Gelecekte Fırsat Olacağına İnanıyoruz 05:29
Zeybekci: Türkiyenin Irakta Bir Serbest Bölge Kurmasının Gelecekte Fırsat Olacağına İnanıyoruz 14 izlenme - 2 yıl önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Sheraton Otel'de düzenlenen Türkiye-Irak İş Konseyi Toplantısı'nda konuşma yaptı.
Zeybekci: Allahın İzniyle Bedduaları da Geçerli Olmadı ve Olmayacak 03:51
Zeybekci: Allahın İzniyle Bedduaları da Geçerli Olmadı ve Olmayacak 9 izlenme - 2 yıl önce Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'de- Zeybekci: "Bir yerlere gidip de, birilerin kucağına oturup da bu ülkeyi yönetmeye, bu ülkeyi yönetenlere tuzak kurmaya çalışanların oyunları tezgahlandı.
Ekonomi Bakanı Zeybekci, Japon Mevkidaşıyla Görüştü - İstanbul 02:53
Ekonomi Bakanı Zeybekci, Japon Mevkidaşıyla Görüştü - İstanbul 10 izlenme - 3 yıl önce
Kurtulmuş, Kırgızistan Ekonomi Bakanı Kocaşev'i Kabul Etti 03:16
Kurtulmuş, Kırgızistan Ekonomi Bakanı Kocaşev'i Kabul Etti 2 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : Numan Kurtulmuş ve Kırgızistan Ekonomi Bakanı Arzıbek Kocaşev'in görüşmesinden detaylar Kırgızistan Ekonomi Bakanı Arzıbek Kocaşev'in açıklamaları Numan Kurtulmuş'un açıklamaları Numan Kurtulmuş'a hediye verilemesi Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un kabulü Kurtulmuş: "(Türkiye-Kırgızistan arasındaki ilişkiler) Bu ilişkiler sürekli olarak gelişiyor.