Hoşgeldiniz!

ekonomi bakanı

Zeybekci: 03:37
Zeybekci: "Yeter Ki Siz Spor Yapmak İsteyin" 12 izlenme - 1 gün önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, spor yapmak isteyen gençlere gerekli imkanların verildiğini belirterek, "Yeter ki siz spor yapın.
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 03:59
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 5.287 izlenme - 4 yıl önce
Ekonomi Bakanı Açıkladı: Film Ve Oyun Sektörüne Dev Teşvik! 01:42
Ekonomi Bakanı Açıkladı: Film Ve Oyun Sektörüne Dev Teşvik! 15 izlenme - 3 ay önce Dizi-film ve bilgisayar oyunları sektöründe elde edilen önemli ihracat gelirleri Ekonomi Bakanlığı'nı harekete geçirdi. CNN TÜRK'te Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına konuk olan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, tüm dünyadan film yapımcılarını ve oyun yazılımcılarını Türkiye'ye çekecek yerli girişimcileri de destekleyecek bir proje üzerinde çalıştıklarını açıkladı. İstanbul dışında bir kentte, stüdyoların ve film platolarının bulunduğu bir serbest bölge hayata geçirmek istediklerini söyleyen Nihat Zeybekci, projenin amacının zaten çok iyi giden bu iki sektöre destek vermek olduğunu belirtti.
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'den Flaş Ohal Açıklaması 25:23
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'den Flaş Ohal Açıklaması 1 izlenme - 3 gün önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci CNN TÜRK yayınında Gülşen Cokşun'un sorularını yanıtladı. Ekonomideki son gelişmeleri değerlendiren Nihat Zeybekci, "Kesinlikle OHAL'den bir an önce çıkmak ekonomik anlamda pozitif olacak. Bundan sonra uzatılmayacak olması ve bu yönde siyasi bir iradenin olması piyasalar açısından da ekonomi açısından da önemli olacaktır" dedi.
Bakan Nihat Zeybekci: O şirketlerden tek tek hesap soracağım 01:55
Bakan Nihat Zeybekci: O şirketlerden tek tek hesap soracağım 11 izlenme - 3 ay önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci mart ayında 15.1 milyar dolar ile ihracat rekoru kırıldığını açıkladı. Zeybekçi, Rusya ile yaşanan krizi fırsata çeviren Türk şirketlerden de tek tek hesap soracağını söyledi. "O şirkerlerden tek tek hesap soracağım" Zeybekci, Rusya krizinin ardından yaşanan ekonomik gelişmeleri şu şekilde değerlendirdi: "Engellenmiş olan hiçbir ürün hiçbir sektör yok. Ama dolaylı kısıtlamalar var. Bunu Rus dostlarımıza da söylüyoruz. Firma kısıtlamaları yapıyorlar. Bunu kesinlikle kabul edilebilir bulmuyoruz. Büyük bir sabırla da yani uçak krizinin ardından Türkiye'deki tüm ürünlerin yasaklanmasından sonra sabrettik, o sabrın sonuna kadar da dayandık, en sonunda bizim de aldığımız önlemler oldu sonra çözüldü. Bizim de orada büyük bir tarım ithalatımız var. Buğdayda en büyük ikinci ithalatçısıyız. Ayçiçek yağında ve küspesinde birinci ithalatçısıyız. Dolaysıyla onların yaptıklarının aynısını biz de yaparsak bu epey bir rahatsızlık verir. Şİmdi kendilerine de bunu söylüyoruz. Uyarıda bulunduk. Geçen haftalarda da bulunduk yeniden 8-10 şirket aldılar ama çok yaşanan olumsuzluklar var onların da hesabını soracağım. İçerde bunu maalesef fırsat bilip de Türk şirketlerinden bu şekilde davrananlardan da tek tek hesap soracağım. Bazı ürünleri TIR başına 6 bin dolar aldığını ve kimlerin aldığını bunların hepsini de biliyorum. O fırsatçılara gereğini yapacağız."
Çok Fazla Coşkulu Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu Haberi Sunmak 03:10
Çok Fazla Coşkulu Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu Haberi Sunmak 110 izlenme - 3 yıl önce Ali Ağaoğlu ve Bakan Oğullarınında aralarında olduğu çok sayıda kişi gözaltına alındı. Muammer Güler ve Zafer çağlayan'ın oğullarının gözaltında olduğu söyleniyor. Bazı kaynaklar ise Türkiye tarihinin en büyük yolsuzluk operasyonu başladı diyor. (Ali Ağaoğlu gözaltında.... Muammer güler'in oğlu, Zafer çağlayan'ın oğlu)
Ekonomi Bakanı'ndan Saz Ziyafeti 02:01
Ekonomi Bakanı'ndan Saz Ziyafeti 120 izlenme - 6 yıl önce Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan,"Burada Hayat Var"da Aynur Tartan'ın ricası üzerine "Muş Ovası" türküsünü tüm babalar için çaldı.
Bakan Zeybekci: 09:10
Bakan Zeybekci: " Ekonomi Eski Bakanı Zafer Çağlayan'ın Türkiye'nin Çıkarları Aleyhine Hiçbir İşlemi 9 izlenme - 9 ay önce Bakan Zeybekci: "Zafer Çağlayan'ın Türkiye'nin çıkarları aleyhine hiçbir hareketi olmamıştır" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Rusya ile hiçbir şeyin yasaklanmadığı bir ticaret ortamı hedefliyoruz" "Avrupa Birliği tam üyelik hedefi, Türkiye için stratejik bir öneme sahiptir ve...
Ekonomi Bakanı Zeybekci: 04:04
Ekonomi Bakanı Zeybekci: "Iğdır-Nahçıvan, Kars-Erzurum ve Ağrı-Nahçıvan Arasında Çok Önemli Bir... 7 izlenme - 8 ay önce Ekonomi Bakanı Zeybekci: "Iğdır-Nahçıvan, Kars-Erzurum ve Ağrı-Nahçıvan arasında çok önemli bir ticari ve ekonomi hayata geçecek"IĞDIR - Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Iğdır'a geldi.
Bakan Zeybekci, 06:54
Bakan Zeybekci, "Bugün Amerika'da Mahkeme Vasıtasıyla Oynanan, Ortaya Konan Bir Tiyatro Oyunu Var" 7 izlenme - 7 ay önce Bakan Zeybekci, "Bugün Amerika'da mahkeme vasıtasıyla oynanan, ortaya konan bir tiyatro oyunu var"TOKAT - Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Amerika'da görülen Reza Zarrab davasının ortaya koyulan bir tiyatro oyunu olduğunu söyledi.
Bakan Zeybekci, 05:22
Bakan Zeybekci, "2018 Yılındaki Eximbank Hedefleri 45 Milyar Dolar Destek Vermek" 4 izlenme - 5 ay önce Bakan Zeybekci, "2018 yılındaki Eximbank hedefleri 45 milyar dolar destek vermek"DENİZLİ - Denizli Platformu tarafından düzenlenen Ekonomi 2018 Vizyon toplantısında konuşan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, hükümet olarak, 2023 hedefleri doğrultusunda en kısa sürede yüz bin ihracatçıya...
Bakan Zeybekci'den Şehit Kızına Doğum Günü Sürprizi 02:45
Bakan Zeybekci'den Şehit Kızına Doğum Günü Sürprizi 7 izlenme - 10 ay önce Bakan Zeybekci'den şehit kızına doğum günü sürpriziDENİZLİ - Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Kurban Bayramı ziyaretleri kapsamında 15 Temmuz'da şehit edilen Haki Aras'ın evini ziyaret etti.
Bakan Zeybekci, Uşak'ta Kilim Festivaline Katıldı 02:12
Bakan Zeybekci, Uşak'ta Kilim Festivaline Katıldı 7 izlenme - 10 ay önce - Bakan Zeybekci, Uşak'ta kilim festivaline katıldıUŞAK - Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, bir takım ziyaret ve festival açılışı için Uşak'ın Eşme ilçesine geldi.
Zeybekci: 05:08
Zeybekci: 17 izlenme - 3 yıl önce Ekonomi Bakanı Zeybekci- "Ülkelerin birbiriyle rekabet etmesi normaldir, bu doğaldır ama biz, Pakistan'la rekabet eden bir ülke olarak görünmek istemiyoruz"- "Biz Pakistan'la kol kola, omuz omuza geleceğe birlikte gitmek istiyoruz" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Ülkelerin birbiriyle rekabet etmesi normaldir, bu doğaldır ama biz, Pakistan'la rekabet eden bir ülke olarak görünmek istemiyoruz.
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci - Antalya 03:42
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci - Antalya 27 izlenme - 4 yıl önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci - Antalya
Ekonomi Bakanı Zeybekçi, Burdur'da 04:52
Ekonomi Bakanı Zeybekçi, Burdur'da 19 izlenme - 4 yıl önce Ekonomi Bakanı Zeybekçi, Burdur'da (1)- Zeybekçi: - "Bir zamanlar orak çekiçli kızıl yıldızlı bayrak taşıyanlar, bugün o Türk bayrağı ile cumhuriyet mitinglerinde Atatürk posterleriyle bize milliyetçilik taslamaya kalkmasınlar.
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: 08:24
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Adana'daki O Soydaşlarıma Giden MİT Tırlarına İhanet Eden,... 4 izlenme - 10 ay önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Adana'daki o soydaşlarıma giden MİT tırlarına ihanet eden, 'Türkiye'nin terör örgütlerine destek veriyor' diyenlere karşı, bu milletin adaletini istiyoruz" "2023 hedeflerini mutlaka ve mutlaka yakalayacağız ve geçeceğiz bundan emin olun" "Üçüncü çeyreğe...
Zeybekci: Türkiyenin Irakta Bir Serbest Bölge Kurmasının Gelecekte Fırsat Olacağına İnanıyoruz 05:29
Zeybekci: Türkiyenin Irakta Bir Serbest Bölge Kurmasının Gelecekte Fırsat Olacağına İnanıyoruz 14 izlenme - 3 yıl önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Sheraton Otel'de düzenlenen Türkiye-Irak İş Konseyi Toplantısı'nda konuşma yaptı.
Bakan Zeybekçi, Tekirdağ Valisi Ceylan'ı Ziyaret Etti 01:58
Bakan Zeybekçi, Tekirdağ Valisi Ceylan'ı Ziyaret Etti 2 izlenme - 7 ay önce Bakan Zeybekçi, Tekirdağ Valisi Ceylan'ı ziyaret ettiTEKİRDAĞ - AK Parti Süleymanpaşa İlçe Kongresi Programı kapsamında Tekirdağ'a gelen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan'ı makamında ziyaret etti.
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi - 14.06.2017 02:52
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi - 14.06.2017 3 izlenme - 1 yıl önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi - 14.06.2017
Ekonomi Bakanı Zeybekci: 08:10
Ekonomi Bakanı Zeybekci: "15 Temmuz Nasıl Ki Bir Türk Demokrasi Devrimi İse, Aynı Zamanda Bir Türk.. 3 izlenme - 11 ay önce Ekonomi Bakanı Zeybekci: "15 Temmuz nasıl ki bir Türk demokrasi devrimi ise, aynı zamanda bir Türk ekonomi zaferidir" -"16 Nisan bize çok önemli bir özellik kazandırdı, o da şu;
Bakan Zeybekci, 2018 Merkezi Yönetim Bütçe Görüşmelerinde Konuştu 04:55
Bakan Zeybekci, 2018 Merkezi Yönetim Bütçe Görüşmelerinde Konuştu 2 izlenme - 7 ay önce Bakan Zeybekci, 2018 Merkezi Yönetim bütçe görüşmelerinde konuştu Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "2017 yılının ilk on aylık döneminde yüzde 10.4 artan ihracatımız 129 milyar dolara yükselirken, ithalatımız ise yüzde 16.5 artışla 190.
Bakan Nihat Zeybeci: 05:43
Bakan Nihat Zeybeci: "Eğer Türkiye'de Adı Gazeteci Olduğu İddia Edilen Birisi Alman Ekonomi Bakanı.. 4 izlenme - 1 yıl önce Bakan Nihat Zeybeci: "Eğer Türkiye'de adı gazeteci olduğu iddia edilen birisi Alman Ekonomi Bakanı hakkında 'tasmalı köpek' benzetmesi yaparsa, gider onu dünyaya rezil ederim" "Türkiye'nin Hollanda ve Almanya ile olan iyi ilişkilerin bozulması için hazırlanan bu tuzaklara ülkelerdeki karşı...
Zeybekci: Allahın İzniyle Bedduaları da Geçerli Olmadı ve Olmayacak 03:51
Zeybekci: Allahın İzniyle Bedduaları da Geçerli Olmadı ve Olmayacak 9 izlenme - 4 yıl önce Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'de- Zeybekci: "Bir yerlere gidip de, birilerin kucağına oturup da bu ülkeyi yönetmeye, bu ülkeyi yönetenlere tuzak kurmaya çalışanların oyunları tezgahlandı.
Bakan Zeybekci: Bakan Zeybekci'den Kılıçdaroğlu'nun O Sözlerine Tepki 06:45
Bakan Zeybekci: Bakan Zeybekci'den Kılıçdaroğlu'nun O Sözlerine Tepki 2 izlenme - 9 ay önce Bakan Zeybekci: Bakan Zeybekci'den Kılıçdaroğlu'nun o sözlerine tepki Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: " (Kılıçdaroğlu'na) Senin huzurunda birisi aykırı bir şey söylediğinde salondan attırıyorsun.
Bakan Canlı Yayında Açıkladı! Ekonomide Bir Rekor Daha 00:46
Bakan Canlı Yayında Açıkladı! Ekonomide Bir Rekor Daha 1 izlenme - 3 ay önce Türkiye’nin ekonomide 2017 yılında yakaladığı rekor büyümenin yankıları henüz devam ederken, bir başka rekor daha geldi. CNN TÜRK’te Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına konuk olan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, mart ayı ihracat rakamında 15.1 milyar dolarlık rakamla rekor kırıldığını açıkladı.
Bakan Zeybekci: 06:39
Bakan Zeybekci: "Muhalefet Yapıyorum Diyerek Vatana İhanet Olmaz" 1 izlenme - 5 ay önce Bakan Zeybekci: "Muhalefet yapıyorum diyerek vatana ihanet olmaz" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Sarayköy Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve 5 milyon TL'ye mal olan kapalı pazar yerinin açılışına katıldı Zeybekci: "2017 yılında Türkiye dünya rekoru kıracak dedik.
Bakan Zeybekci: 03:15
Bakan Zeybekci: "Bu Millet 16 Nisan'da 15 Temmuz Gibi Bir Destan Yazacak" 3 izlenme - 1 yıl önce Bakan Zeybekci: "Bu millet 16 Nisan'da 15 Temmuz gibi bir destan yazacak" -"Türkiye'yi durdurmak için topyekun geliyorlar, ekstra ekstra baskılara başvuruyorlar"DENİZLİ - Denizli'de referandum çalışmalarını yürüten Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Çivril ilçesinde düzenlenen mitingde...
Türk Eximbank'ın Anadolu'daki 2. Şubesi Denizli'de Açıldı 05:07
Türk Eximbank'ın Anadolu'daki 2. Şubesi Denizli'de Açıldı 3 izlenme - 1 yıl önce Türk Eximbank'ın Anadolu'daki 2. şubesi Denizli'de açıldı Bakan Zeybekci, Eximbank Denizli şubesini açılışın yaptı Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Türk Eximbank dünya da bir numara olacak" -"Riskli cari açık problemi hep önümüze konuldu"DENİZLİ - Türk Eximbank Denizli Şubesinin açılışı...
Bakan Zeybekci, 02:38
Bakan Zeybekci, "En Güvendikleri Dağ 'Alınamaz, Geçilemez, Yapılamaz' Dedikleri Dağ, Bugün Al 1 izlenme - 5 ay önce Bakan Zeybekci, "En güvendikleri dağ 'alınamaz, geçilemez, yapılamaz' dedikleri dağ, bugün alındı"DENİZLİ - Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Zeytin Dalı Harektan'nda stratejik önem sahip Burseya Dağı'nın alınmasına ilişkin, "Benim Mehmedimin önüne bu güne kadar hangi betonlar dayanmış ki?