Hoşgeldiniz!

Ekonomi Bakanı Videoları İzle

Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 03:59
Başbakan Erdoğan Yeni Bakanları (Kabine Değişikliği) Açıkladı 5.282 izlenme - 3 yıl önce
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: 05:56
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Türkiye'nin Kimseden Demokrasiyi, İnsan Hakları, Hukukun... 1 izlenme - 2 gün önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci: "Türkiye'nin kimseden demokrasiyi, insan hakları, hukukun üstünlüğünü öğrenecek durumu yoktur" Bundan sonra herkes bilsin ki, her kim Azerbaycan'a yan baktı, Türkiye o kadar da sessiz kalmayacaktır" Bakan Zeybekci Hocalı Katliamının anmasına katıldıDENİZLİ...
Çok Fazla Coşkulu Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu Haberi Sunmak 03:10
Çok Fazla Coşkulu Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu Haberi Sunmak 78 izlenme - 1 yıl önce Ali Ağaoğlu ve Bakan Oğullarınında aralarında olduğu çok sayıda kişi gözaltına alındı. Muammer Güler ve Zafer çağlayan'ın oğullarının gözaltında olduğu söyleniyor. Bazı kaynaklar ise Türkiye tarihinin en büyük yolsuzluk operasyonu başladı diyor. (Ali Ağaoğlu gözaltında.... Muammer güler'in oğlu, Zafer çağlayan'ın oğlu)
Ekonomi Bakanı'ndan Saz Ziyafeti 02:01
Ekonomi Bakanı'ndan Saz Ziyafeti 114 izlenme - 5 yıl önce Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan,"Burada Hayat Var"da Aynur Tartan'ın ricası üzerine "Muş Ovası" türküsünü tüm babalar için çaldı.
Elitaş: Kürtler Sizden İllallah Ediyor 02:15
Elitaş: Kürtler Sizden İllallah Ediyor 21 izlenme - 1 yıl önce Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, TBMM Genel Kurulu'nda, HDP'nin, önergesinin gündeme alınması önerisinin görüşmelerinde yaptığı konuşmada: 'Hendekler kazacaksınız, çukurlar ortaya koyacaksınız sonra da 'Kürt halkını savunuyorum diyeceksiniz' dedi.
Zeybekci: 05:08
Zeybekci: 16 izlenme - 2 yıl önce Ekonomi Bakanı Zeybekci- "Ülkelerin birbiriyle rekabet etmesi normaldir, bu doğaldır ama biz, Pakistan'la rekabet eden bir ülke olarak görünmek istemiyoruz"- "Biz Pakistan'la kol kola, omuz omuza geleceğe birlikte gitmek istiyoruz" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Ülkelerin birbiriyle rekabet etmesi normaldir, bu doğaldır ama biz, Pakistan'la rekabet eden bir ülke olarak görünmek istemiyoruz.
Ekonomi Bakanı Zeybekçi, Burdur'da 04:52
Ekonomi Bakanı Zeybekçi, Burdur'da 19 izlenme - 2 yıl önce Ekonomi Bakanı Zeybekçi, Burdur'da (1)- Zeybekçi: - "Bir zamanlar orak çekiçli kızıl yıldızlı bayrak taşıyanlar, bugün o Türk bayrağı ile cumhuriyet mitinglerinde Atatürk posterleriyle bize milliyetçilik taslamaya kalkmasınlar.
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci - Antalya 03:42
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci - Antalya 27 izlenme - 3 yıl önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci - Antalya
Zeybekci: Türkiyenin Irakta Bir Serbest Bölge Kurmasının Gelecekte Fırsat Olacağına İnanıyoruz 05:29
Zeybekci: Türkiyenin Irakta Bir Serbest Bölge Kurmasının Gelecekte Fırsat Olacağına İnanıyoruz 14 izlenme - 2 yıl önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Sheraton Otel'de düzenlenen Türkiye-Irak İş Konseyi Toplantısı'nda konuşma yaptı.
Zeybekci: Allahın İzniyle Bedduaları da Geçerli Olmadı ve Olmayacak 03:51
Zeybekci: Allahın İzniyle Bedduaları da Geçerli Olmadı ve Olmayacak 9 izlenme - 2 yıl önce Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'de- Zeybekci: "Bir yerlere gidip de, birilerin kucağına oturup da bu ülkeyi yönetmeye, bu ülkeyi yönetenlere tuzak kurmaya çalışanların oyunları tezgahlandı.
Ekonomi Bakanı Zeybekci, Japon Mevkidaşıyla Görüştü - İstanbul 02:53
Ekonomi Bakanı Zeybekci, Japon Mevkidaşıyla Görüştü - İstanbul 10 izlenme - 3 yıl önce
Kurtulmuş, Kırgızistan Ekonomi Bakanı Kocaşev'i Kabul Etti 03:16
Kurtulmuş, Kırgızistan Ekonomi Bakanı Kocaşev'i Kabul Etti 2 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : Numan Kurtulmuş ve Kırgızistan Ekonomi Bakanı Arzıbek Kocaşev'in görüşmesinden detaylar Kırgızistan Ekonomi Bakanı Arzıbek Kocaşev'in açıklamaları Numan Kurtulmuş'un açıklamaları Numan Kurtulmuş'a hediye verilemesi Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un kabulü Kurtulmuş: "(Türkiye-Kırgızistan arasındaki ilişkiler) Bu ilişkiler sürekli olarak gelişiyor.