Hoşgeldiniz!

ekrem dumanlı

Ekrem Dumanlı Ağzından Kaçırdı 02:14
Ekrem Dumanlı Ağzından Kaçırdı 873 izlenme - 4 yıl önce CNN Türk'te Cüneyt Özdemir'in sunduğu 5N 1K programına katılan Ekrem Dumanlı soruları yanıtladı. Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Dumanlı, Cemaat'in kime oy vereceklerini Fethullah Gülen'e sorduğunu ağzından kaçırdı.
Ekrem Dumanlı: Erdoğan Gidecek 01:04
Ekrem Dumanlı: Erdoğan Gidecek 326 izlenme - 2 yıl önce Ekrem Dumanlı canlı yayında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Ya adam gibi gidecek. Ya da gitmek zorunda kalacak diyerek tehdit etti.
Fethullah Gülen'e Kime Oy Vereceğiz Diye Sordum! - Ekrem Dumanlı 00:44
Fethullah Gülen'e Kime Oy Vereceğiz Diye Sordum! - Ekrem Dumanlı 338 izlenme - 3 yıl önce 5N1K'da Cüneyt Özdemir'in Fethullah Gülen kime oy verecek diye sorunca istem dışıda olsa ağzından baklalar dökülmüş Ekrem Dumanlı'nın.sonrası da vay amk ya ne dedim ben gibi hahahaha tepkisi.
EKREM DUMANLI UÇKURUNA DÜŞKÜN AHLAKSIZ ABLA EVLERİNDE BİRÇOK KIZLA MUTA NİKAHI KIYANZİNAKARPİSLİKTİR 01:18
EKREM DUMANLI UÇKURUNA DÜŞKÜN AHLAKSIZ ABLA EVLERİNDE BİRÇOK KIZLA MUTA NİKAHI KIYANZİNAKARPİSLİKTİR 143 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Ekrem Dumanlı'nın Tarihi Konuşması 06:36
Ekrem Dumanlı'nın Tarihi Konuşması 126 izlenme - 2 yıl önce Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, kendisine ‘terör örgütü üyeliği’ suçlamasını yöneltenlere seslendi. Dumanlı, "Hiçbir şey gösterilmeksizin, terör örgütü üyeliği ile -haşa- bu iddiayı tarih huzurunda sahiplerine iade ediyorum. Bana terör örgütü üyesi diyenlere aynıyla iade ediyorum. Hiçbir kanunsuz işimiz yok. O yüzden zalimlere boyun eğmek yok!" dedi.
Ekrem Dumanlı Gözaltısında İzdiham 03:57
Ekrem Dumanlı Gözaltısında İzdiham 120 izlenme - 3 yıl önce Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı gözaltına alındı. Sabah saatlerinde 14 Aralık Operasyonu kapsamında Zaman Gazetesi'ne gelen ancak Dumanlı'yı gözaltına almayan polis ekipleri saat 13.20 sıralarında tekrar gazeteye geldi.Bu sırada ise etrafta bulunan ve slogan atan çalışanlarını selamladı. Daha Dumanlı çıkış için asansörü kullandı. Daha sonra Dumanlı polis eşliğinde çıkış kapısına yöneldi. Bu sırada Dumanlı'nın yanında eski İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin'in de olduğu görüldü.  Polis eşliğinde binadan çıkarılan Dumanlı dışarıda bekleyen kalabalık nedeniyle güçlükle ilerledi. Şükür ve Şahin bir süre Dumanlı'yla yanyana ilerledi. Ancak kalabalık nedeniyle daha sonra yanında ayrıldılar. Kalabalık nedeniyle zor anlar yaşayan polis, güçlükle ulaştığı polis aracına Dumanlıyı bindirmeyi başardı.
Ekrem Dumanlının Sorgu Görüntüleri İnternete Sızdı 02:49
Ekrem Dumanlının Sorgu Görüntüleri İnternete Sızdı 83 izlenme - 3 yıl önce İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.fetihtv.com/ Facebook :https://www.facebook.com/fetihtvresmi Twitter: https://twitter.com/FetihTv İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya İnternet Adresimiz http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: https://twitter.com/SuskunMedya
Ekrem Dumanlı Hidayet Karaca Açıklaması 17.12.2014 01:17
Ekrem Dumanlı Hidayet Karaca Açıklaması 17.12.2014 91 izlenme - 3 yıl önce Fethullah Gülen, 17 Aralık operasyonunun yıldönümü olan bugün yayımlanan sohbetinde, 14 Aralık operasyonunda gözaltına alınan Ekrem Dumanlı ve Hidayet Karaca için ilk kez konuştu. Hakkında kırmızı bülten hazırlandığı iddiasıyla ilgili de yorum yapan Fethullah Gülen, meydan okudu: "Kırımızı bülten hazırlarlarsa ne hoş ama katiyen bilmeliler ki, hakiki mü’minler hiçbir zaman nifak düşüncesi karşısında eğilmemişler." RÜZGAR ONU İSTEDİĞİ GİBİ SAVURUR 'Nağme: Ashâb-ı Uhdûd ve Bir Ölüp Bin Dirilenler' başlıklı sohbetine başlarken adeta Cemaat'ten ayrılanlara mesaj gönderen Fethullah Gülen, "Değişik rüzgarlar, fırtınalar karşısında eğilen, bükülen, devrilen sağa sola saçılan insanın, nerede duracağı belli olmaz. Bir kere ağacı dalından kopup yere düştü mü yaprak, rüzgar onu istediği gibi savurur, bir kere daha savurur. Önemli olan durduğu yerde sağlam kale olmak" dedi. EKREM DUMANLI'NIN YERİNDE OLMAYI ARZU EDEN ÇOK 14 Aralık operasyonunda gözaltına alınanlarla ilgili ilk kez konuşan Fethullah Gülen, Cemaat'te Ekrem Dumanlı ve Hidayet Karaca'nın yerinde olmak isteyen çok insan olduğunu belirterek adeta meydan okudu: "Zannediyorum şimdi Ekrem Bey’in yerinde, Hidayet Bey’in yerinde ve onların arkadaşlarının yerlerinde olmayı arzu eden çok insan vardır. 'Onlara oldu da Cenâb-ı Hak neden bu lütfu bizden esirgedi?' Hâşâ, Allah esirgemez. Acaba zaafımıza binaen mi Cenâb-ı Hak bizi öyle bir şeye maruz bırakmadı? Zayıf mıydık acaba? Biz göz dolduran bir tavır, bir durum sergilemedik mi acaba bize gelmedi bu mesele?" KIRMIZI BÜLTEN HAZIRLASINLAR, NE HOŞ 14 Aralık operasyonun bir numara şüphelisi olarak gösterilen Fethullah Gülen'in yakalanması için kırmızı bülten mi hazırlandığı iddia edilmişti. Bu konu hakkında da konuşan Fethullah Gülen, adeta meydan okudu: Bu arada, istidradî şunu da diyeyim: Kırmızı bülten falan.. tuttururlarsa, ederlerse şayet fe ni’me ve bihâ (ne güzel ve hoş, baş göz üstüne)!.. Ama bütün bunlarla bir sindirme meselesi hedefleniyorsa, katiyen bilmeliler ki, hakiki mü’minler hiçbir zaman nifak düşüncesi karşısında eğilmemişler, hele secdeye asla kapanmamışlar, hep dimdik durmuşlardır Allah’ın izni ve inâyetiyle!..
Ekrem Dumanlı Gülen'e sordu: 02:13
Ekrem Dumanlı Gülen'e sordu: 143 izlenme - 3 yıl önce Fethullah Gülen ile görüşen Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı, CNN TÜRK'te 5N1K programında Cüneyt Özdemir'in konuğu oldu. Dumanlı, Gülen'e "30 Mart yerel seçimlerinde kime oy vereceğiz" diye sorduğunu söyledi. Özdemir'in "Kime oy vereceğiz diye mi sordunuz?" sorusuna Dumanlı, sözlerini "kime oy vereceğiz diye soranlara ne diyeceksiniz" diye düzeltti. Ekrem Dumanlı, Gülen'den aldığı cevabı da aktardı.
Canlı Yayında Göz Altına Alınan Ekrem Dumanlı 01:54
Canlı Yayında Göz Altına Alınan Ekrem Dumanlı 119 izlenme - 3 yıl önce Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, göz altına alındı... Evet arkadaşlar gün geçmiyorki korkusu yüzünden Türkiye'de hukuk'u ve medyayı ayaklar altına seren iktidar bugun de tarihin unutumayacağı bir güne tanıklık ettiriyor bizleri....
Sevilay Yükselir: Ekrem Dumanlı Şirazesinden Çıkmış! 09:30
Sevilay Yükselir: Ekrem Dumanlı Şirazesinden Çıkmış! 94 izlenme - 4 yıl önce Sevilay Yükselir: Ekrem Dumanlı Şirazesinden Çıkmış!
Çin medyasından Erdoğan'a Animasyonlu Tepki 01:33
Çin medyasından Erdoğan'a Animasyonlu Tepki 72 izlenme - 2 yıl önce Türkiye’de özgür basını hedef alan 14 Aralık operasyonu Çin medyasında bir animasyon videosuyla eleştirildi. Söz konusu videoda operasyonla ilgili çok sert ifadeler kullanılıyor. "Türkiye’nin Utancı: 27 gazeteci gözaltında" başlığı ile hazırlanan animasyon videosunda ilk olarak 27 medya çalışanının gözaltına alınma gerekçeleri anlatılıyor. Gözaltı görüntülerinin yer aldığı videoda aynı zamanda Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca'nın avukatı Fikret Duran'ın, "Samanyolu televizyonu biat etmeye zorlandı, bu olmayınca polis korkusuyla…" açıklamasına yer veriliyor. Animasyonda ayrıca avukatın açıklamalarına binaen söz konusu operasyon, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın "hesap sorması" olarak değerlendiriliyor.
Ekrem Dumanlı: Bu Türkiyenin Özgürlük Meselesidir 05:53
Ekrem Dumanlı: Bu Türkiyenin Özgürlük Meselesidir 59 izlenme - 3 yıl önce Muhalif gazetecilere susturma operasyonunun duyulmasının ardından Ekrem Dumanlı kameraların karşısına geçti. Dumanlı, "Bu Türkiye'nin özgürlük meselesidir, basın susturulamaz." dedi. İddialara sessiz kalan medyaya da seslendi.
Beşiktaş, FETÖ'cü 2 İsmin İhracı İçin Harekete Geçti 01:15
Beşiktaş, FETÖ'cü 2 İsmin İhracı İçin Harekete Geçti 12 izlenme - 10 ay önce Beşiktaş, hakkında yakalama kararı bulunan Ekrem Dumanlı ve İhsan Kalkavan'ın kulüpten ihracı için harekete geçti.
Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşler Yarın Hakim Karşısına Çıkacak 01:54
Nazlı Ilıcak ve Altan Kardeşler Yarın Hakim Karşısına Çıkacak 3 izlenme - 7 ay önce Nazlı Ilıcak ve Altan kardeşler yarın hakim karşısına çıkacak İddianamede Nazlı Ilıcak ile Ahmet ve Mehmet Altan'ın 3'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapsi isteniyorİSTANBUL - Nazlı Ilıcak, Ahmet Altan, Mehmet Altan, Ekrem Dumanlı, Tuncay Opçin ve Emre Uslu'nun da aralarında bulunduğu 17...
Beşiktaş Genel Sekreteri: Ekrem Dumanlı'yı Kulüpten İhraç Edeli Çok Oldu 00:46
Beşiktaş Genel Sekreteri: Ekrem Dumanlı'yı Kulüpten İhraç Edeli Çok Oldu 3 izlenme - 10 ay önce Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, hakkında yakalama kararı olan FETÖ'cü Ekrem Dumanlı'nın uzun süre önce kulüpten ihraç edildiğini söyledi.