Hoşgeldiniz!

Ekrem Erdem

Akp Genel Bş.Yrd. Ekrem Erdem -Bakanların da Özel Uçağı Olacak 00:40
Akp Genel Bş.Yrd. Ekrem Erdem -Bakanların da Özel Uçağı Olacak 102 izlenme - 2 yıl önce AKP Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, CHP'nin seçim vaatlerini "Bekara karı boşamak kolay" sözleriyle eleştirdi. Erdem, Cumhurbaşkanı ve Başbakan'dan sonra bakanların da özel uçağı olacağını söyledi.
Ekrem Erdem Seçimle İlgili Konuşma Yaptı 02:46
Ekrem Erdem Seçimle İlgili Konuşma Yaptı 28 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Cumhurbaşkanı seçimine ilişkin, "Halk oylaması yapıldı, büyük bir oranda da halk buna destek verdi ve şimdi ilk tatbikatını 10 Ağustos'ta yapacağız. Bu ne demektir?
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem 02:18
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem 8 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: - "En önemli değerlerimizden biri dilimizdir, biri dinimizdir, biri ise tarihimizdir.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: 03:43
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: "Hiçbir Partinin 'Ben Koalisyonda Yer Alamam' Deme Hakkı... 5 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem'in semt pazarını ziyareti- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem'in konuşması- Erdem'in pazarcı esnafı ile sohbeti AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: - "DAEŞ, bir örgüttür.
Ekrem Erdem: Yeni, Güzel Bir Türkiye Kuracaksak Bu Anayasa Mutlaka Değişmeli 02:48
Ekrem Erdem: Yeni, Güzel Bir Türkiye Kuracaksak Bu Anayasa Mutlaka Değişmeli 6 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: - "Yeni, güzel bir Türkiye kuracaksak bu Anayasa mutlaka değişmeli" dedi...
Çözüm Sürecinde Yeni Yol Haritası 03:27
Çözüm Sürecinde Yeni Yol Haritası 15 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır’da düzenlenen 'Çözüm Süreci Çalıştayı'nda konuşan Beşir Atalay, PKK tarafından çocukları kaçırılan ailelerin eylemini 'devrim' olarak gördüğünü söyledi.
Cumhurbaşkanı seçimine doğru - Ekrem Erdem 04:25
Cumhurbaşkanı seçimine doğru - Ekrem Erdem 6 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, cumhurbaşkanı seçimine ilişkin, "Yeni dönemde halktan destek alan bir cumhurbaşkanı, daha farklı bir cumhurbaşkanlığını ortaya koyacaktır" dedi.
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem 01:24
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem 4 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem: -"2015 genel seçimlerinde anayasayı değiştirecek güç istiyoruz"HATAY (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, "2015 genel seçimlerinde anayasayı değiştirecek güç istiyoruz" dedi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem 02:53
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem 8 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, "Geçmişte Meclis çevresinde milletvekilleri korkutulur, genel başkanlar baskı altına alınırdı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem, Sinop'ta 01:22
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem, Sinop'ta 7 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, CHP'nin partili bir cumhurbaşkanı adayı gösteremediğini belirterek, "Dün Menderes'e, Özal'a ve Erbakan'a dünyayı dar eden zihniyet, bugün onların maneviyatından medet umuyor" dedi.