Hoşgeldiniz!

ekşisözlük

EkşiTeker 2.Yaş günü 09:31
EkşiTeker 2.Yaş günü 69.964 izlenme - 5 yıl önce EkşiTeker motosiklet kulübü, Ekşisözlük yazarlarının kurmuş olduğu bir motosiklet kulübüdür. Topluluk, 2011 yılında kurulmuş olup bu yıl 2'nci yaşını Gis Akademi'nin ev sahipliğinde kutlamıştır.
Kadın Sürücüyü Sıkıştırp Kaza Yaptıran Okul Taşıtı 00:34
Kadın Sürücüyü Sıkıştırp Kaza Yaptıran Okul Taşıtı 8.677 izlenme - 7 ay önce trafikte gösterdikleri üstün saygı beceleri ile ünlü! okul taşıtı sürücüsü normal şeridinde ilerliyor. bazı sürücüler de emniyet şeridine girmiş. emniyet şeridine girip girmemeleri, karşılaşacakları kanuni yaptırım tamamen kendilerini ilgilendiriyor. gerçekten zaruri değilse sorumluluğu alıp girmişler. okul taşıtı sürücüsü -büyük ihtimalle kadın sürücüyü farkedip- giderek emniyet şeridi tarafına kaymaya başlıyor ve arabanın sağ kısmı kendi şeridinden çıkıp emniyet şeridine giriyor. yani şerit ihlali yapıyor. adı üstünde "emniyet şeridi", yani "şerit". girilmesi külliyen yasak bir bölge değil. https://youtu.be/wa7nip7ctyi kendi şeridine dikkat ederseniz sol tarafta bi hayli boşluk var. yani bilinçli olarak sürücüleri sıkıştırıyor. en garip olanı da temas sağlandıktan sonra, direksiyonu sola kırıp yürümesi gerekirken ve kadın sürücü araçların arasında kalmışken hala sağ yana doğru devam ediyor. ciddi bir can güvenliği tehlikesi oluşturmasının yanında kazanın maddi hasar boyutunu da artırıyor. şimdi birileri "kadının emniyet şeridinde ne işin var?" diyebilir. biz onu bilemeyiz. ne işi olup olmadığına kendisi karar verir. bizim yapacağımız tek şey kanuni mercilere ihbarda bulunmaktır. onların hata yapması başka bir sürücüye bu hatanın cezasını verme hakkı doğurmaz. okul taşıtı sürücüsü kendi şeridinde devam etmeli. kendine pay çıkarıp, hata yapan sürücüleri cezalandırma telaşına girmemeli. gördüğüm her hatanın anında cezasını kendimiz veremeyiz. kırmızı ışıkta durmayan, sinyal vermeyen, hız ihlali yapan bir sürücünün arabasını bir köşese sıkıştırabilir miyiz? veya şoforün şahsına zarar verme hakkımız var mı? üstelik burada ciddi bir can güvenliği tehlikesi oluşmuş. kadın neredeyse iki aracın arasına sıkışıp kalacakmış. biz istanbulda bu okul taşıtlarının yarattığı terörün cezasını kendimiz vermeye kalksak, meydan muharebesi çıkar. istanbulda okul taşıtı sürücüsüne, taksiciye, dolmuşçuya ve harfiyat kamyonu sürücüsüne küfretmeden evine varabilen birisi çıkar mı? (ekşisözlük)
Ekşisözlük | Yazar buluşması 02:05
Ekşisözlük | Yazar buluşması 3.300 izlenme - 4 ay önce Eskilerden bir Ekşi Sözlük buluşması efendim.
investigation Discovery'deki inanılmaz gerçekçi seslendirme 00:38
investigation Discovery'deki inanılmaz gerçekçi seslendirme 4.407 izlenme - 3 yıl önce Über gerçekçi seslendirmedir.
İnci Sözlük vs Ekşi Sözlük Destansı Rap Savaşları (Uludağcı da içerir) 02:18
İnci Sözlük vs Ekşi Sözlük Destansı Rap Savaşları (Uludağcı da içerir) 6.677 izlenme - 2 yıl önce Elemanlar inci sözlük vs ekşi sözlük yapmışlar yabancı versiyondan Türkiye' ye uyarlamışlar. Başıma bişey gelmiyecekse çok beğendiğim için paylaştım. Ayrıca uludağcı sonda süpriz yapmış. İleri de "Alkışlarla Yaşıyorum vs. MEME" de bekliyoruz..
Ekşi Sözlük Yazarları Nasıl İnsanlardır? - Melih Gökçek 01:06
Ekşi Sözlük Yazarları Nasıl İnsanlardır? - Melih Gökçek 1.323 izlenme - 3 yıl önce TRT Haber de Sosyal Medya programına katılan Melih Gökçek bir kez ziyaret ettiği Ekşi Sözlük hakkında konuştu...Kendisine hakaret eden Ekşi Sözlük yazarlarının da özelliklerinden bahsetti...
Anneler Günü - Hiçbir Gün Bu Kadar Özel Olamaz 01:00
Anneler Günü - Hiçbir Gün Bu Kadar Özel Olamaz 105 izlenme - 3 yıl önce İzlediğim en komik ve en keyifli reklamdır o nedenle paylaşmak istedim. Bakalım annelerimiz hangi konularda siteler üstü performasansa sahipmiş.
Beko - Anneler Günü: Hiçbir Gün Bu Kadar Özel Olamaz 01:00
Beko - Anneler Günü: Hiçbir Gün Bu Kadar Özel Olamaz 93 izlenme - 5 yıl önce Farkında değiliz ama hiçbir sosyal ağ annelerimizin yerini tutmuyor; hiçbir site annelerimizin tırnağı bile olamıyor. BEKO olarak sizi mesajlara, bildirimler...
Gereksiz Macera (Ütüyü Fişte Unutmak) 02:22
Gereksiz Macera (Ütüyü Fişte Unutmak) 60 izlenme - 2 yıl önce Ekşi sözlük itiraf sayfasında melankomik isimli yazarın anlattığı hikayeden yola çıkılarak senaryo haline getirilmiştir. Yaşanmış bir hikayedir. Anlatıcı sesin bazı noktalarda anlaşılmadığı yorumları geldi. Bilgisayarı montaj bittikten sonra formatladığım için ses sorununu düzeltemedim. Mazur görün. İyi seyirler.