Hoşgeldiniz!

Ekşisözlük Videoları İzle

EkşiTeker 2.Yaş günü 09:31
EkşiTeker 2.Yaş günü 69.329 izlenme - 4 yıl önce EkşiTeker motosiklet kulübü, Ekşisözlük yazarlarının kurmuş olduğu bir motosiklet kulübüdür. Topluluk, 2011 yılında kurulmuş olup bu yıl 2'nci yaşını Gis Akademi'nin ev sahipliğinde kutlamıştır.
İnci Sözlük vs Ekşi Sözlük Destansı Rap Savaşları (Uludağcı da içerir) 02:18
İnci Sözlük vs Ekşi Sözlük Destansı Rap Savaşları (Uludağcı da içerir) 6.584 izlenme - 1 yıl önce Elemanlar inci sözlük vs ekşi sözlük yapmışlar yabancı versiyondan Türkiye' ye uyarlamışlar. Başıma bişey gelmiyecekse çok beğendiğim için paylaştım. Ayrıca uludağcı sonda süpriz yapmış. İleri de "Alkışlarla Yaşıyorum vs. MEME" de bekliyoruz..
investigation Discovery'deki inanılmaz gerçekçi seslendirme 00:38
investigation Discovery'deki inanılmaz gerçekçi seslendirme 4.369 izlenme - 2 yıl önce Über gerçekçi seslendirmedir.
Ekşi Sözlük Yazarları Nasıl İnsanlardır? - Melih Gökçek 01:06
Ekşi Sözlük Yazarları Nasıl İnsanlardır? - Melih Gökçek 1.180 izlenme - 2 yıl önce TRT Haber de Sosyal Medya programına katılan Melih Gökçek bir kez ziyaret ettiği Ekşi Sözlük hakkında konuştu...Kendisine hakaret eden Ekşi Sözlük yazarlarının da özelliklerinden bahsetti...
Anneler Günü - Hiçbir Gün Bu Kadar Özel Olamaz 01:00
Anneler Günü - Hiçbir Gün Bu Kadar Özel Olamaz 86 izlenme - 2 yıl önce İzlediğim en komik ve en keyifli reklamdır o nedenle paylaşmak istedim. Bakalım annelerimiz hangi konularda siteler üstü performasansa sahipmiş.
Beko - Anneler Günü: Hiçbir Gün Bu Kadar Özel Olamaz 01:00
Beko - Anneler Günü: Hiçbir Gün Bu Kadar Özel Olamaz 93 izlenme - 4 yıl önce Farkında değiliz ama hiçbir sosyal ağ annelerimizin yerini tutmuyor; hiçbir site annelerimizin tırnağı bile olamıyor. BEKO olarak sizi mesajlara, bildirimler...
Gereksiz Macera (Ütüyü Fişte Unutmak) 02:22
Gereksiz Macera (Ütüyü Fişte Unutmak) 49 izlenme - 2 yıl önce Ekşi sözlük itiraf sayfasında melankomik isimli yazarın anlattığı hikayeden yola çıkılarak senaryo haline getirilmiştir. Yaşanmış bir hikayedir. Anlatıcı sesin bazı noktalarda anlaşılmadığı yorumları geldi. Bilgisayarı montaj bittikten sonra formatladığım için ses sorununu düzeltemedim. Mazur görün. İyi seyirler.