Hoşgeldiniz!

ekskavatör

Çılgın Köprü Yıkımı 00:45
Çılgın Köprü Yıkımı 11.757 izlenme - 1 ay önce Uzun süredir hizmet veren köprü artık eskimeye başlayınca yıkımına karar verilmiş. Köprü yıkımında çılgın bir fikir kullanılmış.
Kepçe Kamyona Nasıl Yüklenir 01:34
Kepçe Kamyona Nasıl Yüklenir 164.856 izlenme - 10 yıl önce Kepçe Kamyona Nasıl Yüklenir 24.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kepçe Kamyona Nasıl Yüklenir' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Kepçe Operatörü 00:49
Kaş Yaparken Göz Çıkartan Kepçe Operatörü 105.058 izlenme - 9 yıl önce Kamyonu kepçe yardımıyla kurtarmaya çalışan kepçe operatörü beceriksizliğinin kurbanı olup kurtarmak istediği kamyonu suya yolluyor.
Nokta Atışı Yapan Ekskavatör Operatörü 00:25
Nokta Atışı Yapan Ekskavatör Operatörü 8.178 izlenme - 1 yıl önce Bir yapının yıkımını gerçekleştiren ekskavatör operatörü müthiş bir hamle ile yapının bir anda yıkılmasını sağlamış.
Yol Olmayan Yere Kepçe Nasıl İndirilir 01:13
Yol Olmayan Yere Kepçe Nasıl İndirilir 62.206 izlenme - 7 yıl önce Nasıl çıktığı hususunda aklımızda en ufak bir fikir gelmeyen kepçenin kameralara yansıyan korkunç iniş görüntülerini izliyoruz.
Eğlenmeyi Seven Kepçe 00:32
Eğlenmeyi Seven Kepçe 77.333 izlenme - 10 yıl önce Eğlenmeyi Seven Kepçe 02.10.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Eğlenmeyi Seven Kepçe' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tümosan Traktör Kepçe Tomruk Yükleyici 05:06
Tümosan Traktör Kepçe Tomruk Yükleyici 44.034 izlenme - 11 yıl önce Traktor Kepce Tomruk Yukleyici - CANLI TARIM İŞ MAKİNALARI - italyan joistik kumanda , italyan casappa pompa , 425 metre X 1500 KG. KAPASİTE , TRAKTÖRÜN ORJİNALLİĞİNİ BOZMADAN ŞEHRİNİZDE MONTAJ HAFİFLİK SAĞLAMLIK KALİTE MAKUL FİYAT BİRLİKTE ...
Kepçe Damperli Kamyona Moloz Yüklüyor 06:47
Kepçe Damperli Kamyona Moloz Yüklüyor 35.038 izlenme - 6 yıl önce Videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Canı Sıkılan Kepçe Oparatörü 02:21
Canı Sıkılan Kepçe Oparatörü 24.928 izlenme - 7 yıl önce Canı Sıkılan Kepçe Oparatörü
Kaş Yaparken Göz Çıkaran Ekskavatör Operatörü 00:28
Kaş Yaparken Göz Çıkaran Ekskavatör Operatörü 4.913 izlenme - 1 yıl önce Fabrikanın giriş kapısındaki büyük demir kapı açılıp kapanırken sorun çıkarınca ekskavatör operatöründen yardım istenmiş. Ancak operatör işleri biraz karıştırmış.
Kepçe Operatörü'nün İşine Salça Olan Geyik 02:58
Kepçe Operatörü'nün İşine Salça Olan Geyik 21.335 izlenme - 7 yıl önce Biriken çamur bir alanı temizleyerek işini yapmaya çalışan kepçe operatörü, çalışma yaptığı yerde işine istemsizce engel olan geyiği özen göstererek kurtardı. Hayvana zarar gelmemesi için elinden geleni yaptı. O hoş anları izliyoruz efendim.
Şanslı Ekskavatör Operatörü 00:17
Şanslı Ekskavatör Operatörü 2.193 izlenme - 2 yıl önce Toprak alanı düzenlemek isteyen ekskavatör operatörü toprağın bir kısmının çökmesiyle zor anlar yaşamış. Neyse i korkulan olmamış.
Kuleye Tırmanan Kepçe 07:41
Kuleye Tırmanan Kepçe 25.412 izlenme - 9 yıl önce Ben böyle birşey daha önce ne gördüm ne de duydum.Kuleye tırmanarak show yapan ekskavatör insanları hayret içinde bırakıyor.Yorumu sizlere bırakıyorum.İzliyoruz.
Su Kanalına Düşen Yavru Köpeği Kurtaran Ekskavatör Operatörü 00:22
Su Kanalına Düşen Yavru Köpeği Kurtaran Ekskavatör Operatörü 1.126 izlenme - 6 ay önce Su kanalına yakın bir inşaatta çalışan ekskavatör operatörü su kanalına düşen yavru köpeği böyle kurtarmış.
Çorumlu Amir'in Kepçe İzleme Sevdası 00:54
Çorumlu Amir'in Kepçe İzleme Sevdası 13.837 izlenme - 7 yıl önce Türklerin kepçe izleme sevdasından Çorumlu Amir yolunu bulmuş, izlemek isteyenler Amir'e parayı bayılmış falan filan.
Oyuncak arabalar - Robocar Poli, otobüs Tayo, Leo Junior, Ekskavatör Max ! Trafik - Türkçe izle! 02:50
Oyuncak arabalar - Robocar Poli, otobüs Tayo, Leo Junior, Ekskavatör Max ! Trafik - Türkçe izle! 24.558 izlenme - 7 yıl önce Oyuncak arabalar - Robocar Poli, Amber, otobüs Tayo, Leo Junior. Çizgi film oyuncakları Türkçe izle. Çocuklar için eğitici video. Çok büyük bir trafik oluştu ve hiç bir araba geçemiyor. Bir ağaç düştü, onu hemen kaldırmamız lazım! Yardım geliyor...bu Ekskavatör Max! Haydi Max'a yardım edelim. Hep beraber yaparsak, işimiz daha çabuk biter! Şimdi yolumuzu devam edebiliriz! Teşekkür ederiz, Ekskavatör Max! Mutlu Çocuk TV Eğitici Ve Öğretici Yeni Çizgi Filmlere Kolaylıkla Ulaşabilirsiniz. Eğlenerek Öğrenmek İçin En Güzel Çizgi Filmler. Bizim Üyemiz Olun Yeni Çizgi Filmleri Kaçırmayın. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Volovo'nun Güç Gösterisi Yaptığı Ekskavatör Reklamı 01:33
Volovo'nun Güç Gösterisi Yaptığı Ekskavatör Reklamı 5.488 izlenme - 5 yıl önce Yaptığı araç ve tırlarla sağlamlığı hakkında fazlaca fikir edindiğimiz Volvo'nun ekskavatör tanıtımı. gözel olmuş.
Yolda Kalan Tıra Kepçeyle Pandik Atmak 00:53
Yolda Kalan Tıra Kepçeyle Pandik Atmak 10.000 izlenme - 7 yıl önce Yolda kalan tır trafiğin içine ediyor. O sırada kepçeyle geçmekte olan abimiz süperman edasıyla arkadan pandik atarcasına tıra dokundurup itiyor ve mucize son.. evet bildin.. tır yoluna devam ediyor ve kurtarıcımız müthiş karizması ve sakinliğiyle yoluna devam ediyor.. ekskavatörmüydü neydi oda olabilir ama kepçe daha otantik bence..
Böyle oyuncak kepçe görülemdi 01:30
Böyle oyuncak kepçe görülemdi 13.035 izlenme - 8 yıl önce uzaktan kumandalı oyuncak kepçesiyle oynayan adam bir de kepçenin üzerine çıkarak kepçenin kaldırmasını sağlıyor
Kepçe İle Tır Vurdurma 00:33
Kepçe İle Tır Vurdurma 16.514 izlenme - 10 yıl önce Kepçe İle Tır Vurdurma
Bina ile Birlikte Çöken Ekskavatör 00:32
Bina ile Birlikte Çöken Ekskavatör 2.639 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da bir bina yıkımda ekskavatör operatörü hesapta yanlışlık yapınca kendini de tehlikeye sokmuş. Neyse ki korkulan olmamış.
Kepçe Operatörü İçerisinde Sürücü Olan Otomobili Ters Çevirdi 01:00
Kepçe Operatörü İçerisinde Sürücü Olan Otomobili Ters Çevirdi 1.247 izlenme - 1 yıl önce Ordu'da yol verme yüzünden tartışan kepçe operatörü ve otomobil sahibi geri manevra yaparak kaçarken kepçe operatörü otomobili ters çevirmiş.
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max - Taşıtlar 02:54
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max - Taşıtlar 7.288 izlenme - 8 yıl önce Küçük ekskavatör Max ile bizi çocuk parkında geziyoruz. Burada çok güzel bir karusel var. Üzerinde de çeşitli taşıtların resmi var. Birlikte onların adını öğrenelim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ekskavatörü Düşüren Vinç Operatörü 00:10
Ekskavatörü Düşüren Vinç Operatörü 1.311 izlenme - 1 yıl önce Tünel inşaatında ekskavatörü aşağıya indirmek isteyen vinç operatörü hesaplamada bir yanlışlık yapınca ekskavatörü düşürmüş.
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkaran İş Makinesi 00:09
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkaran İş Makinesi 1.331 izlenme - 2 yıl önce Su kanalında karşıya geçmek için kendince bir yöntem geliştiren işgüzar operatör maddi zarara neden oldu ve karşıya geçemedi.
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max - Giysiler - Çocuk parkında karusel 04:23
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max - Giysiler - Çocuk parkında karusel 6.121 izlenme - 8 yıl önce Ve işte yine ekskavatör Max ile oyun parkındayız. Max burada harika bir vakit geçirip top oynuyor. Karusele uğrayıp resimli toplara bakalım. Sanırım bu sefer değişik giysilerin adını öğreneceğiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kepçe Kaldıran Taş 00:42
Kepçe Kaldıran Taş 11.624 izlenme - 10 yıl önce 09.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kepçe Kaldıran Taş' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
En İyi Ekskavatör Kazaları 04:11
En İyi Ekskavatör Kazaları 12.300 izlenme - 8 yıl önce İzlerken kendimizden geçtiğimiz kazıcıların komik halleri fakat operatörlerin işinin de aslında ne kadar zor olduğunu anlamamıza yardımcı olan bu derlemede bazılarının aslında ölümün kıyısına çok yakın olduğunu görmekteyiz...
Ekskavatör ile Köpek Kurtarma Operasyonu 01:41
Ekskavatör ile Köpek Kurtarma Operasyonu 475 izlenme - 9 ay önce Vietnam'da su kanalına düşen köpeği kurtarma işi o an bölgede yol çalışması yapan işçilere düşmüş. İşçiler ekskavatör yardımıyla köpeği mahsur kaldığı yerden kurtarmış.
Parasını Alamayan Alman Müteahhit İş Makinası İle Binaya Saldırdı 01:09
Parasını Alamayan Alman Müteahhit İş Makinası İle Binaya Saldırdı 989 izlenme - 2 yıl önce Almanya’nın Baden-Württemberg eyaletinde parasını alamayan Alman müteahhit iş makinası ile inşasında görev aldığı binayı yıkmaya çalıştı.