Hoşgeldiniz!

ekstrem

Çılgın Parmak Sezon 2 00:30
Çılgın Parmak Sezon 2 230.639 izlenme - 7 yıl önce
Gmax ( Niyeğğ Bindirdin Lahnn Beni ) 03:20
Gmax ( Niyeğğ Bindirdin Lahnn Beni ) 2.128 izlenme - 2 yıl önce
Ekstrem Renault 9 ve 11 Reklamı 2 00:32
Ekstrem Renault 9 ve 11 Reklamı 2 589 izlenme - 1 yıl önce Eski Rönolar candır. Hem az yakar hemde aynı kategoride yer alan diğer arabalarla kıyaslandığında daha moderen görünürler. Sadece üretildikleri alaşım hafif oldugu için yüksek hızda savrulma riskleri vardır bu yüzden hız kelimesi bu araba için pek uygun değildir lakin bizim 98 Röno Brodway RNde 140 görmüşlüğüm olmuştu tabii ki savrulup cartayı çekmemekte en mutluluk verici şey oldu ki bunları yazabiliyorum. Efenim söz temsil zamanında harikalar yaratan Röno 9 ve 11lerin nostaljik bir reklamını daha izliyoruz.Uçağın iniş takımlarının arızası film sahnelerini aratmayan bie aksiyonla çözüme kavuşturuluyor.
Adamlar Heyecanın Dibine Vurmuş!! 01:38
Adamlar Heyecanın Dibine Vurmuş!! 1.485 izlenme - 8 yıl önce bu cesaret bende olsa aya fezaya tırmanmıştım şimdiye kadar.
Daracık Sokaklarda Kıyasıya Motor Yarışı - Extreme XL Lagares 03:03
Daracık Sokaklarda Kıyasıya Motor Yarışı - Extreme XL Lagares 180 izlenme - 1 yıl önce Hard Enduro sezonu Portekiz'de zorlu Extreme XL Lagares yarışıyla sona erdi. Alfredo Gomez takım arkadaşı ve bu etkinliğin geçmişteki şampiyonlarından Graham Jarvis'i geçerek olağanüstü bir zafer elde etmeyi başardı. Gomez böylece Red Bull Sea to Sky 2014 şampiyonu Jarvis'i geride bırakarak özel bir zafere imza attı. lk gün Porto'da şehir içinde müthiş bir seyirci kitlesinin önünde yapılan yarış ikinci günde Lagares ormanlarına renk kattı.İlk gün kapışan Ben Hemingway ve Andreas Lettenbichler ikilisinin yarışını Ben Hemingway'in gözünden izliyoruz efendim.
Bumerangla Balık Avlayan Balıkçı 01:21
Bumerangla Balık Avlayan Balıkçı 96 izlenme - 2 yıl önce Bumerangla Balık Avlayan Balıkçı
En Tehlikeli 10 Ekstrem Sporu 04:51
En Tehlikeli 10 Ekstrem Sporu 78 izlenme - 1 yıl önce Maceraperestler, adrenalini ve çılgınlığı hiç bir zaman bırakmayanlar oldukça zor ve tehlikeli spor dalları ile kendilerini tatmin ediyorlar. Her geçen yıl yeni spor dalları ortaya çıkmakta. Bunlardan bazıları ise yapmaya yürek isteyen ve herkesin yapamayacağı spor dallırıdır. En çılgın ya da ekstrem spor dalları hangileridir? İyi seyirler. En çılgın 10 spor dalı listesi: 10-Volkan Sörfü: Her an patlamaya hazır aktif volkanın külleri üzerinde yapılan ve saatte 50 mil hıza ulaşılan bir spor. 9-Mağara Dalışı: Denizlerin altındaki karanlık mağaralara dalış yapılan bir spor dalı. En önemli unsur dönüş yolunu bulabilmek. 8-Yüksek Dalga Sörfü: Yüksek dalgalarda sadece izin verilen profesyonel sörfçüler tarafından yapılan sörf türüdür. 7-Base Jumping: Yüksek binalardan, uçurumlardan ve dağ yamaçlarından atlayıp, belirli bir süre havada süzüldükten sonra paraşütün açılması ile sona eren bir spor. 6-Freestyle Motocross: Cross motorları ile havada takla atma, elleri bırakma, koltuk üstünde dikilme gibi hareketlerin yapıldığı çılgın bir show sporu. 5-Hava Sörfü: Uçaktan atladıktan sonra havada yapılan eğlenceli ve çılgın bir sörf sporu. 4-Yüksekte İple Yürüme: Yükseklik korkusu olmayan maceraperestlerin yüksek iki tepe arasına gerilen ip üzerinde yürümesidir. 3-Uçurum Atlayışı: Metrelerce Yüksek uçurum kenarlarından havada takla, salto ve parende gibi hareketler yaparak denize atlanan bir spor dalı. 2-Wingsuit Flying: Özel bir kanatlı kıyafet ile uçaktan veya dağdan atlayarak yapılan ve yüksek hızlara ulaşılan bir spor. 1-Serbest Tırmanış: En Tehlikeli ve Beceri isteyen ekstrem spor dallarından birisidir. Normal Dağcılar gibi yanında herhangi bir ekipman taşımadan yüksek tepelere ve dağlara tırmanma sporudur. Bu sporu yapabilen çok az kişi vardır.
Bir Kova Suyla Tsunami 01:18
Bir Kova Suyla Tsunami 97 izlenme - 1 yıl önce Türk erkeğinin kadında önce buruna baktığını sanan saf kız, çalılık dibinde bir yandan sıçarak bir yandan kendisine laf atan delikanlıyı, orman yangınlarına karşı her daim yanında bulundurduğu bir kova su ile fizik kurallarını hiçe sayarak yarattığı tsunami ile kovuyor .
Ekstrem Spor Yapmanın Bünyeye Zararları - Kaza İçerir 00:32
Ekstrem Spor Yapmanın Bünyeye Zararları - Kaza İçerir 74 izlenme - 1 yıl önce Ekstrem spor deyince, paraşüttür, atlamadır, hızdır vs. tüm riskleri barındıran sporlar geliyor aklımıza. Oldum olası da ısınamadım bu tip sporlara. Motor bile sürmekten tırsarım o derece. Neyse bu kardeşimizde almış kaykayını biraz şov yapayım uğruna yardırıyor dağ tepe bayır. Ama unuttuğu bir şey var.. Kavşak Seyahatten Kaptan Muhittin amca'nın İstanbul - Balıkesir seferi.. İyi seyirler.
En İyi 10 Atlayış 08:57
En İyi 10 Atlayış 122 izlenme - 2 yıl önce Ekstrem sporlar bizim oldukça ilgimizi çekiyor; zira adrenalini seviyoruz! Bin türlü atlayış disiplini var; bungee jumping, paraşüt, serbest düşüş, vesaire... Tüm bu disiplinler içerisinden derlenmiş ilginç bir derleme ile karşındayız..!
Yamaç Paraşütü Yapan Valinin Havalanmadan Düşmesi 01:40
Yamaç Paraşütü Yapan Valinin Havalanmadan Düşmesi 84 izlenme - 2 yıl önce Tokat'ta düzenlenen Mercimek Tepe XC Open 2014 etkinliklerinde yamaç paraşütü yapan Tokat Valisi Cevdet Can, havalanmadan yere düştü. Vali Can, kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Vali düştü. Vali paraşütte düştü.
People Are Awesome 2012 - 2013 11:52
People Are Awesome 2012 - 2013 84 izlenme - 2 yıl önce People Are Awesome!! People Are Amazing!! 2012 / 2013 More People Are Awesome Videos Here That I Enjoyed. Watch "people Are Awesome 2011" Here Http://youtu.b...
Samara Watersports Monoski 04:13
Samara Watersports Monoski 66 izlenme - 2 yıl önce Monoski
Ekstrem Sporlarda ve Yaratıcılıkta Zirve Yapmak 02:39
Ekstrem Sporlarda ve Yaratıcılıkta Zirve Yapmak 27 izlenme - 1 yıl önce Bir gopro reklamı ama inception müziği eklenmiş, muazzam bir görüntü olmuş. spoiler vermeyeyim, adamların giriş gelişme sonucunu görünce hayatım boyunca yaptığım en ekşın hareketin osuruğumu yakmak oluşunu bilmek beni öldürüyor..
Uçan Fransızlar 04:46
Uçan Fransızlar 93 izlenme - 3 yıl önce Palyaçolar Uçurumlardan Atlarken, Müzisyenler Boşlukta Süzülerek Müzik Yapıyor. Fransız Sanatçı Tancrède Melet Sanatı Ve Ekstrem Sporları Bir Araya Getirirken, Risk Almanın Estetiğini Ortaya Çıkartıyor.
Bisikletle Çatılarda Gezmek 05:36
Bisikletle Çatılarda Gezmek 19 izlenme - 10 ay önce Ekstrem sporun dibine vuran bu arkadaşımız bisikletiyle bir o çatıdan bi bu çatıya zıplayarak adeta ölümle dalga geçiyor.GoPro ile çekilen görüntülerde nefesimizi tutmadığımız an çok nadir.İzleyelim..
Crazy Bungee Jump! 09:46
Crazy Bungee Jump! 56 izlenme - 3 yıl önce Crazy Bungee Jump!
Ekstrem Spor Tutkunları Norveç'te Buluştu 04:52
Ekstrem Spor Tutkunları Norveç'te Buluştu 82 izlenme - 3 yıl önce Her Yıl Tüm Dünyadan Bin 200’den Fazla Sporcu Norveç’in Küçük Bir Kasabasında Buluşuyor. Organizasyonda Sporcular Yüksek Tepelerden Paraşütle Atlıyor, Şelalerden Kanolarla Kendilerini Aşağıya Bırakıyor Ya Da Dağ Bisikleti Turları Yapıyor. 13 Farklı Spor Dalının İcra Edildiği Bu Etkinlik Türünün En Büyüklerinden.
Kanadayı Hiç Böyle Görmediniz 02:00
Kanadayı Hiç Böyle Görmediniz 65 izlenme - 4 yıl önce Kanadalıların gözünden 2 dakikada Kanada turu
Gopro 3 Downhill Xtreme (Düşüş) 02:32
Gopro 3 Downhill Xtreme (Düşüş) 46 izlenme - 3 yıl önce Gopro 3 Downhill Xtreme Zmir 2014 (Düşüş)
5 Dakikada 8 Aylık GoPro Deneyimi 04:58
5 Dakikada 8 Aylık GoPro Deneyimi 37 izlenme - 1 yıl önce Bir arkadaş youtube da bulunan GoPro videolarından ocak ayından ağustos ayına kadar göze güzel gelen 178 videonun bir derlemesini yapmış.Gayet de güzel olmuş. Bu hoş çalışmayı tam ekranda izlemenizi tavsiye ederim.
En Çılgın Ekstrem 10 Spor 02:56
En Çılgın Ekstrem 10 Spor 31 izlenme - 3 yıl önce En Çılgın Ekstrem 10 Spor
Nefes Kesenler - Breath Takers 16:27
Nefes Kesenler - Breath Takers 21 izlenme - 1 yıl önce Zamanının birçok ekstrem sporlarının ve askeri gösterilerinin kaydedilmiş videolarından derlenmiş sessiz bir videodur.iyi seyirler... Not: Sitede birçok başlıkla arama yaptım ama bulamadım. umarım önceden paylaşılmamıştır.
Ekstrem Sporlardan Kameralara Yansıyan Can Yakan Anlar 02:20
Ekstrem Sporlardan Kameralara Yansıyan Can Yakan Anlar 8 izlenme - 1 yıl önce Ekstrem Sporlardan Kameralara Yansıyan Can Yakan Anlar Bisiklet sürmekten basketbol oynamaya birçok farklı sporda yaşanan talihsiz anları izliyoruz.
Artık Sadece Tırmanmak Yetmiyor 04:42
Artık Sadece Tırmanmak Yetmiyor 19 izlenme - 2 yıl önce Ekstrem sporlar arasındaki tırmanış sporuna yeni ve daha çetrefilli bir dal eklendi. Yeni tutkunun adı Çatlak tırmanışı..
Ekstrem Sporlardan Kameralara Yansıyan Can Yakan Anlar 02:20
Ekstrem Sporlardan Kameralara Yansıyan Can Yakan Anlar 4 izlenme - 1 yıl önce Ekstrem Sporlardan Kameralara Yansıyan Can Yakan Anlar Bisiklet sürmekten basketbol oynamaya birçok farklı sporda yaşanan talihsiz anları izliyoruz...
En Çılgın Ekstrem 10 Spor 02:56
En Çılgın Ekstrem 10 Spor 7 izlenme - 2 yıl önce En Çılgın Ekstrem 10 Spor