Hoşgeldiniz!

El Arabası

El Arabası İle Kız Tavlamak 08:18
El Arabası İle Kız Tavlamak 5.261 izlenme - 5 ay önce Para karsılığı kız tavlama Gold digger videolarının parodisi olarak yapılan bu video da Türk Youtuber gençler el arabası ile kız tavlamaya çalışmış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İlginç Buluşlar: Motorlu El Arabası 00:56
İlginç Buluşlar: Motorlu El Arabası 8.371 izlenme - 5 yıl önce İlginç Buluşlar Motorlu El Arabası
2010 Model El Arabası 00:56
2010 Model El Arabası 6.274 izlenme - 8 yıl önce
62'nin Yarısından Bayılmak 01:00
62'nin Yarısından Bayılmak 6.226 izlenme - 3 yıl önce Buradan sitemizde bulunan ergenlere seslenmek bizlerin görevidir. 62/2 için harcadığımız zamanı atom fiziğine harcasaydık fezaya ulaşırdık, bu konuda hiçbir şüpheniz olmasın. 62/2 den çıldırdığımız günler elbette olacaktır. Önemli olan veya önemsiz olan bir şey yoktur. O yüzden keyfinize bakın... Film Künyesi; Öttür Kuşu Ömer (1979)
2010 model el arabası 00:56
2010 model el arabası 4.599 izlenme - 8 yıl önce
Motorlu El Arabası - Az Yakar Çok Kaçar 00:56
Motorlu El Arabası - Az Yakar Çok Kaçar 1.314 izlenme - 3 yıl önce İnşaat sektörüne yeni bir soluk getirecek mucizevi buluş.. Artık hiçbirşey eskisi gibi olmayacak..
Eşek Şakası Nasıl Yapılır (Ders:101) 00:23
Eşek Şakası Nasıl Yapılır (Ders:101) 2.205 izlenme - 3 yıl önce İşin verdiği yorgunluğu el arabası üzerinde biraz kestirerek atmaya çalışan arkadaşlarına, muzip arkadaşlarının yaptığı eşek şakasını izleyeceksiniz. Bunu izlediğinizde eminim hepinizin aklına yaptığınız en az bir eşek şakası gelecektir. İlginç ve komik olanları yorumlarınızda görmek isteriz. Not: Video liveleak'den alıntı diye ne olur söylenmeyin tamam siz zaten o siteye girip izliyorsunuz ama siteyi bilmeyen, izlemeyen bir sürü insan var. Hem bizim sitede de bulunsun ne zararı var.
Drift Show - El Arabası Oparatörü 00:38
Drift Show - El Arabası Oparatörü 1.151 izlenme - 5 yıl önce Drift Show - El Arabası Oparatörü
Volvo Tır Reklamı Azeri Yapım 01:11
Volvo Tır Reklamı Azeri Yapım 982 izlenme - 3 yıl önce Son dönemde ses getiren Jean-Claude Van Damme'ın oynadığı Volvo reklamının farklı bir çalışmasını izliyoruz.
400 Dolar = 1 El Arabası Para - Somali 00:57
400 Dolar = 1 El Arabası Para - Somali 644 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en fakir ülkelerinden biri olan Somali'ye bağlı özerk Somaliland devletinde 1 dolar, yaklaşık 825 bin Somali şilinine tekabül ediyormuş.
Sahte Kabadayı (1976) - Felakete Programlı El Arabası 01:45
Sahte Kabadayı (1976) - Felakete Programlı El Arabası 796 izlenme - 3 yıl önce Kemal bir hışımla Sadık ile hesaplaşmaya gelmiştir..Kemal'in Modüler matematik hesabına öfkelenen Sadık usta Kemal'i camdan dışarı fırlatmıştır..leğencinin, üzerine insan düştüğünde otomatik olarak samba müziği çalan,felakete programlı el arabasının üzerine düşen Kemal, yuva yıkacaktır.. felaketler sırasıyla gelir.. bu videonun öncesinde izlemenizi tavsiye ettiğim modüler matematik için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/16613/moduler-matematik---sahte-kabadayi
Benzinle Çalışan El Arabası 03:38
Benzinle Çalışan El Arabası 592 izlenme - 3 yıl önce Olay, Ünye'de yani Karadeniz'de geçmektedir diyeyim ve susayım ben. Artık el arabasıyla yol almak çok daha kolay.
El Arabasında Uyuyan Arkadaşa Kötü Şaka 00:23
El Arabasında Uyuyan Arkadaşa Kötü Şaka 512 izlenme - 4 yıl önce İnşaat işçileri el arabasında uyuyan arkadaşlarına bakın nasıl şaka yapıyor.
Benzinle Çalışan El Arabası 03:38
Benzinle Çalışan El Arabası 450 izlenme - 4 yıl önce Olay, Ünye'de yani Karadeniz'de geçmektedir diyeyim ve susayım ben. Artık el arabasıyla yol almak çok daha kolay.
Bu Şaka Cinayet Nedeni Doğurur 00:23
Bu Şaka Cinayet Nedeni Doğurur 583 izlenme - 4 yıl önce Brezilya'da El Arabasında Uyuyan Kişiye Arkadaşından Korkunç Şaka
El Arabasına Motor Taktıran Çocuk 01:28
El Arabasına Motor Taktıran Çocuk 470 izlenme - 3 yıl önce Çocukken bu el arabasına binip mahallenin en şişman çocuğuna itmesini söylerdik. Muhtemelen ittirtecek kimse bulamamış bu çocuk el arabasına motorunu taktırıp bir güzel sürüyor.
Liseli Mucitler Motorlu El Arabası Üretti!.. 03:32
Liseli Mucitler Motorlu El Arabası Üretti!.. 319 izlenme - 3 yıl önce Liseli Mucitler Motorlu El Arabası Üretti!..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Benim Babam El Arabası Gibi Adam 00:16
Benim Babam El Arabası Gibi Adam 611 izlenme - 6 yıl önce Benim babam el arabası gibi adam
2010 model el arabası 00:56
2010 model el arabası 598 izlenme - 8 yıl önce 2010 model
El Arabasıyla Otomobil Taşımak! 00:19
El Arabasıyla Otomobil Taşımak! 187 izlenme - 2 yıl önce El arabasına yükledikleri koca otomobili taşıyan adamlar görenleri hayrete düşürdü.
Harç Taşımada Son Nokta 00:55
Harç Taşımada Son Nokta 406 izlenme - 3 yıl önce Aslında son nokta mı ilk nokta mı onu da ayırt edemedim de neyse, sanki böyle daha uğraştıcı gibi ama değil gibi, gibi gibi.
Onlarda Baba & Oğul - Bizde Baba & Oğul 02:22
Onlarda Baba & Oğul - Bizde Baba & Oğul 305 izlenme - 2 yıl önce Onların modernliği ile bizim gelenekselliğimiz karşı karşıya bakalım baba oğul ilişkileri nasılmış?
100 Dolar Karşılığında Bir El Arabası Para 01:46
100 Dolar Karşılığında Bir El Arabası Para 265 izlenme - 3 yıl önce Milyarder olmak istiyorsanız, yapmanız gereken belli: Somaliland'a gitmek... Birçok ülkede elinizdeki dövizi o ülkenin yerel para birimine çevirtmek istiyorsanız, yanınızda pasaportunuzun olması yeterli. Ancak eğer Somaliland'daysanız, ihtiyacınız olan şey kesinlikle bir el arabası... Dünyanın en fakir ülkelerinden biri olan Somali'ye bağlı özerk Somaliland devletinde 1 dolar, yaklaşık 825 bin Somali şilinine tekabül ediyor. Siz de bölgeye giden BBC muhabiri Simon Reeve'in, Somaliland'ın başkenti Hargeisa'daki bir pazarda 100 dolar karşılığında aldığı bir el arabası dolu paraya sahip olduğunda yaşadığı şaşkınlık ve mutluluğu hissetmek istiyorsanız, İngiliz gazetecinin yolunu takip etmeniz yeterli...
Benim Babam El Arabası Gibi Adam - İlkokullu Yorumu 00:16
Benim Babam El Arabası Gibi Adam - İlkokullu Yorumu 193 izlenme - 2 yıl önce Yer : Amasya / Suluova reklamdan etkilenen bir nesil ilkokullu, ilkokullunun bir reklamdan ne kadar etkilendiğinin ibretlik halidir. Yazıktır, günahtır. Ama sondaki küfür kopartacaktır.
İnşaat İşçinin Kafasına El Arabası Düştü 00:35
İnşaat İşçinin Kafasına El Arabası Düştü 258 izlenme - 3 yıl önce Bir inşaatta çimento harcı hazırlayan işçinin başına binanın çatısından el arabası düştü. Nerede kaydedildiği belli olmayan görüntülerde talihsiz işçi inşaat halindeki binadan başına düşen bir el arabasıyla hayatını yitirdi. Olayın yaşandığı sırada yanında bulunan arkadaşı hemen yardımına koştu fakat işçi orada hayatını kaybetmişti.
2010 model el arabası 00:56
2010 model el arabası 420 izlenme - 8 yıl önce 2010 model el arabası
Böyle işçi Görmediniz! 00:32
Böyle işçi Görmediniz! 132 izlenme - 2 yıl önce Çimento yüklü el arabasını zapt edemeyince havaya uçtu. Bir inşaatta çalışma yapılıyordu. Bu sırada bir işçi de çimento yüklü el arabasını boşaltmak için harekete geçti. Tahtanın üzerinde ilerleyen işçi, el arabasını tam boşaltacakken olanlar oldu. El arabası aşırı yükün ağırlığıyla devrildi. İşçi de havaya uçtu. Çimentoya bulunan işçinin yardımına arkadaşları koşarken, bu görüntüler güldürdü.
El Arabası İle Mercedes Taşımak 00:19
El Arabası İle Mercedes Taşımak 231 izlenme - 3 yıl önce Abilerimiz o arabayı oraya nasıl yükledi bilinmez ama her gün bu işi yaparmış rahatlığında haldır huldur taşıyorlar mersoyu
El Arabası İle Freestyle Çalışan Eleman 01:46
El Arabası İle Freestyle Çalışan Eleman 209 izlenme - 3 yıl önce Eleman ''ne yapsam? ne yapsam?'' diye düşünmüş sonunda ilgi çekmek içn bunu yapmış, şaka maka ben de küçükken salak salak böyle şeyler yapmaya çalışırdım el arabasıyla. Ortaya da böyle görüntüler çıkıyor tabi. İyi seyirler..
Engelli Oğlunu El Arabasına Bindiren Babaya İşlem 01:13
Engelli Oğlunu El Arabasına Bindiren Babaya İşlem 98 izlenme - 2 yıl önce MUĞLA’nın Ortaca İlçesi’nde, ambulans isteğine olumlu yanıt verilmediğini öne sürerek, engelli oğlu 24 yaşındaki Metin İncesu’yu 3 tekerlekli el arabasına bindirip, İzmir’deki hastaneye götürmek üzere yola çıkaran 74 yaşındaki Zeynel İncesu hakkında, ’Çocuğun bakım ve gözetim yükümlülüğünün ihlali’ suçundan işlem yapıldı. Kaymakamın talimatı üzerine tahsis edilen ambulansla Muğla’daki bir hastaneye götürülen Metin İncesu, yapılan kontrol sonrası tekrar ilçeye getirildi. Sağlık Bakanlığı, hastanın hekim tarafından başka bir şehirdeki sağlık kuruluşuna naklini gerektirecek hekim raporu bulunmadığını muayene ve tetkik ve tedavisinin Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapıldığını açıkladı.