Hoşgeldiniz!

El Bombası Videoları İzle

El Bombası İle Balık Avlayan Türk Askerleri 03:18
El Bombası İle Balık Avlayan Türk Askerleri 13.211 izlenme - 1 yıl önce "Şırnak'ta bulunduğu bölgeye 1 hafta erzak sevkiyatı yapılmayınca askerlerini alıp dicle nehrinde, el bombası ile balık avlayan komutan ve askerler" yazmışlar açıklamaya ama ne kadar doğrudur Allah bilir bence doğudan bir görüntü değil ama ilginç bir görüntü.
Röntgenden Canlı Bomba Sanılmak 01:28
Röntgenden Canlı Bomba Sanılmak 3.571 izlenme - 6 ay önce evet gün geçmiyorki ülkemizde tuhaf bir haber daha yaşanmasın arkadaşımız hastahaneye gitmiş ve hemşire röntgen çekmiş ve röntegendede el bombası ve silah beliriyor fakat sonradan elemanın sadece pantalonun kemerinden olduğu anlaşılıyor.
El Bombasını Hidrolik Pres İle Sıkıştırmak 00:59
El Bombasını Hidrolik Pres İle Sıkıştırmak 2.518 izlenme - 9 ay önce El Bombasını Hidrolik Pres İle Sıkıştırmak El bombasını pressleyen ekibin şaşırtan videosu kameralara böyle yansıdı,Hep birlikte izliyoruz...
Termit Fırlatıcı Yapan Çılgın Mucit 02:30
Termit Fırlatıcı Yapan Çılgın Mucit 4.273 izlenme - 1 yıl önce 2. Dünya Savaşı'nda da el bombası olarak kullanılan termitleri fırlatabilen bir alet yapan Colin Furze tam formunda. Her zaman olduğu gibi çılgın buluşlara imza atan adamamımız bu defa da boş durmayarak bizlere kendisi için yaptığı termit fırlatan makineyi gösteriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
El Bombasını Presle Ezmek 02:01
El Bombasını Presle Ezmek 2.644 izlenme - 1 yıl önce Son zamanlarda başlayan press makinesi ile bir şeyler ezme çılgınlığının yeni konuğu el bombası oldu. İçi boşaltılan el bombası pres makinesiyle bakın ne hale getirildi. O anlar kameraya böyle yansıdı.
EL BOMBASI MODU ! - Minecraft Mod Tanıtımları #133 06:43
EL BOMBASI MODU ! - Minecraft Mod Tanıtımları #133 8.028 izlenme - 2 yıl önce Bu modda 4 adet el bombası var ! Ve hepsinin ayrı ayrı işlevleri ile kullanımı bulunmakta ! "Ada Oluşturma Bombası" , "Nükleer Bomba" , "Gökkuşağı Bombası" ve "Karadelik Bombası" ! El Bombası Modunu İndirmek İçin Tıklayın: http://goo.gl/Fpe9jJ Thumbnail Creator: Batuhan Çelik _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Facebook : https://goo.gl/brdhkz Twitter : https://goo.gl/admQhP Reklam ve İş Görüşmeleri için: batus0534@gmail.com
Ağır Çekim El Bombası Patlaması 00:15
Ağır Çekim El Bombası Patlaması 11.715 izlenme - 8 yıl önce ağır çekim el bombası patlaması
İnsanların Üzerine El Bombası Atmak 00:32
İnsanların Üzerine El Bombası Atmak 2.986 izlenme - 3 yıl önce El bombası ile deneme atışı yaptığı sırada el bombasını yanlışlıkla onlarca insanın üzerine fırlattı.
El Bombasına Tekme Attı 00:19
El Bombasına Tekme Attı 3.452 izlenme - 3 yıl önce El bombasına tekme attı Tayland'da polisle protestocular arasındaki çatışmalar sırasında göstericilerin attığı polis tekmeyle uzaklaştırmak istedi. Polisin tekmeyi attığında yaşanan patlama anı kameralara yansıdı. 2 polisin öldüğü ve çok sayıda yaralının olduğu bildirildi.
El Bombası İle Balık Tutmaya Çalışan Askerler 00:28
El Bombası İle Balık Tutmaya Çalışan Askerler 3.184 izlenme - 3 yıl önce ASLA BUNU YAPMAYIN
Kemeri Yüzünden Canlı Bomba Sanılan Genç 02:17
Kemeri Yüzünden Canlı Bomba Sanılan Genç 555 izlenme - 6 ay önce Bursa'da tedavi olmak için gittiği hastanede röntgen cihazına, bomba ve silahlı kemerle girince büyük panik yaşatan 15 yaşındaki liseli genç İhlas Haber Ajansı'na konuştu. Hastanenin boşaltıldığını ve kendisini muayene eden doktorun dahi şaşırdığını belirten Muhammet Osman, "Beni bir anda canlı bomba ilan ettiler. Özür bekliyorum" dedi. Ovakça'daki Tarık Şara Lisesi öğrencisi 15 yaşındaki Muhammet Osman, ayağındaki ağrı sebebiyle Şevket Yılmaz Eğitim Araştırma Hastanesi'ne gitti. Doktorun muayene ettiği ve röntgene havale ettiği Osman, film çekildiği anda herkes birden telaşlandı. Pantolon kemerindeki oyuncak bomba ve tabancalı toka röntgende hemşire tarafından fark edilen Osman için hastaneye polis ekipleri çağrıldı. Hastane boşaltılırken, polislerin dikkatiyle olay aydınlatıldı. Kendi doktorunun bile şaşırdığını anlatan Muhammet Osman, "Kimse röntgene girerken üzerimdeki metalleri çıkarmam konusunda uyarmadı. Filmin çıkmasını bekliyorduk. Hemşire bir bakmış, "Canlı bomba var, bomba düzeneği var" demiş. Bunun üzerine tüm emniyet ayağa kalktı. Hastaneyi boşaltmaya başladılar. Kendi doktorum bile "ne oluyor" dedi. Ben kontrol ettim. İyi ki burada patlatmadın" dedi. Ondan sonra aldılar beni götürdüler. Arama yaptılar. Polisler bir şey bulamadılar. Kemeri görünce polisler de şok oldu" dedi. Kemerin tokasında bomba ve silah figürü olduğunu kaydeden Osman, "Beni bir anda canlı bomba ilan ettiler. Mağdurum. Özür bekliyorum. Daha önce hiç böyle bir şey başıma gelmedi" şeklinde konuştu.
El Bombasıyla Balık Tutmaya Çalışan Ruslar 00:29
El Bombasıyla Balık Tutmaya Çalışan Ruslar 2.530 izlenme - 2 yıl önce Niye böyle bir şeye kalkışmışlar zaten muamma bari el bombası atıyosun yanına atma salak.
Atatürk Havalimanı'ndaki Patlama Sonrası 00:41
Atatürk Havalimanı'ndaki Patlama Sonrası 581 izlenme - 12 ay önce Atatürk Havalimanı'nda #Patlama sonrası çok sayıda yaralı var.. Patlama sonrası Silah sesleri de duyuldu ! Patlama sonrası ilk görüntüler.
El Bombası Nasıl Patlar? - Ağır Çekim 00:15
El Bombası Nasıl Patlar? - Ağır Çekim 4.714 izlenme - 8 yıl önce bu şekılde bakınca dahada ürkütücü
Zırhlı Aracın Bomba ve Mayına Karşı Direnmesi 01:44
Zırhlı Aracın Bomba ve Mayına Karşı Direnmesi 115 izlenme - 2 ay önce Alman şirketi Alpha Armouring'in geliştirdiği patentli 360 derece zırh konsepti ile araçlar, sadece kurşun değil, el bombası veya mayın gibi patlayıcılara karşı da korunabiliyor.
Attığı El Bombası Yanına Düştü 00:28
Attığı El Bombası Yanına Düştü 1.234 izlenme - 2 yıl önce Çin'de eğitim sırasında acemi askerin atmaya çalıştığı el bombası düşünce, yanındaki komutanı askeri de çekip mevziye atlayarak faciayı önledi. Çin'de acemi askere verilen el bombası eğitimi sırasında facianın eşiğinden dönüldü. Talim sırasında komutan, yanındaki acemi askere el bombasının nasıl atılacağını göstermeye başladı. Önce, teorik olarak olayı anlatan komutan, ardından el bombasını acemi askere verdi. BOMBA ELİNDEN KAYDI El bombasının pimini çeken asker, ileriye doğru fırlatmak istedi. Ancak bu sırada elinden kayan bomba, hemen yanına düştü. Durumu fark eden komutan, askeri çekerek mevziye atladı. El bombası büyük bir gürültü ile infilak ederken, yaşanan o anlar saniye saniye görüntülendi. DAHA ÖNCE DE YAŞANMIŞTI Çin'de daha önce de buna benzer iki farklı olay yaşanmıştı. Talim sırasında askerlerin attığı el bombaları kısa düşmüş, komutanları olası bir faciayı önlemişti. Her iki olayda da komutanlar, askerleri çekerek mevziye atlamıştı.
Sahaya El Bombası Attılar! 01:08
Sahaya El Bombası Attılar! 1.890 izlenme - 5 yıl önce İran'daki bir futbol maçında taraftarın sahaya attığı el bombasını saha dışına gönderen futbolcu az kalsın elini kaybediyordu.
El Bombası İle Balık Nasıl Tutulur 00:29
El Bombası İle Balık Nasıl Tutulur 1.448 izlenme - 3 yıl önce El Bombası İle Balık Nasıl Tutulur..
El Bombasının 1000 °C Derecelik 100 Ton ile Preslenmesi! 00:31
El Bombasının 1000 °C Derecelik 100 Ton ile Preslenmesi! 63 izlenme - 1 ay önce 1000 celcius sicakta 100 ton altinda el bombasının patlayıp patlamadığını izliyeceğiz. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Polis Memurlarının Arasına El Bombası Atmak - Bangkok 00:54
Polis Memurlarının Arasına El Bombası Atmak - Bangkok 959 izlenme - 2 yıl önce Bangkok'ta hükümet karşıtı göstericilerle polis arasında çıkan çatışmalarda en az üç kişi öldü. Çatışmalar sırasında polis memurları arasına atılan bir el bombasının patlama anı da BBC kameralarına yansıdı.
Acemi Askere El Bombası Verilirse! 00:28
Acemi Askere El Bombası Verilirse! 572 izlenme - 2 yıl önce Çin'de askeri eğitim sırasında, acemi askerin el bombası ile imtihanı...
Polise Atmak İstediği Bomba Elinde Patladı 00:25
Polise Atmak İstediği Bomba Elinde Patladı 589 izlenme - 1 yıl önce Polise atmak istediği bomba teröristin elinde patladı. Diyarbakır'da YDGH'li terörist Çevik Kuvvet Müdürlüğü'ne el yapımı bomba (EYP) atmak istedi. Çevik kuvvetin önüne gelen terörist üzerine sakladığı EYP'yi çıkararak polise atmak istedi. Tam atacağı sırada bomba teröristin elinde patladı. Olay kameralara böyle yansıdı.
Havai Fişek Patlatamamak 00:06
Havai Fişek Patlatamamak 1.027 izlenme - 3 yıl önce Efendim lokasyon neresi, ne için patlatma gereği duydular bilmiyoruz. Gençlerimiz veya abilerimiz havai fişek patlatmak istemişler, ama ne olmuş? İzleyelim.
Çin Ordusunun El Bombasıyla İmtihanı 00:47
Çin Ordusunun El Bombasıyla İmtihanı 556 izlenme - 2 yıl önce Çin ordusunda el bombası atışı talimi sırasında kaydedilen bu video izleyenlere saçlarını yolduruyor. Komutan, acemi askere el bombasını nasıl atacağını anlatıyor. Daha sonra da bombayı askere veriyor. Acemi asker, pimini çektiği bombayı fırlatmak yerine sadece bir kaç metre uzağındaki kum torbalarına atıyor. Torbalardan seken el bombası askerlerin yanına düşüyor. Bomba patlamadan hemen önce kendilerini yere fırlatan acemi askeri komutanı kurtarıyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/47235/kolombiya-tabana-kuvvetleri
Akademi - El Bombası İle Balık Tutmaya Çalışan Adamların... 00:28
Akademi - El Bombası İle Balık Tutmaya Çalışan Adamların... 1.091 izlenme - 3 yıl önce Dinamit İle, Patlayıcı Maddeler İle Balık Avlamak Haramdır.
 Mesut Elinde El Bombası Patlatıyor - Arka Sokaklar 03:54
Mesut Elinde El Bombası Patlatıyor - Arka Sokaklar 93 izlenme - 8 ay önce Açıklama : Buketi Ve Mesutu Yaralayan Saldırganları Bulan Ekip Bir Anda Kendilerini Çatışmada Bulur Saldırgan Eğer İçeri Girerseniz Elimdeki Bombayı Patlatırım Dmemesi Üzerine Mesut Eve Girip Bombayı....
Evin İçine Gaz Bombası Atan Polis 01:05
Evin İçine Gaz Bombası Atan Polis 568 izlenme - 2 yıl önce 6 Temmuz'da akşam başlayan polis saldırısı gece geç saatlere kadar sürdü. Gecenin bir vakti polis ara sokakta (muhtemelen) kamerayla çeken kişilere gaz bombası atmak istiyor ancak hedefi şaşırıyor. Hayret, silahla atarlardı normalde ama bu sefer el bombası şeklinde atıyorlar.
Şırnak'ta Mevzideki Askerlerin Olay Görüntüleri 10:28
Şırnak'ta Mevzideki Askerlerin Olay Görüntüleri 507 izlenme - 3 yıl önce Şırnak'ta Mevizdeki İki Askerin Çekmiş Olduğu Bu Video Gündeme Oturacak
Wolfteam-El Bombası Modda Kurttun Ne İşi Var ) 01:32
Wolfteam-El Bombası Modda Kurttun Ne İşi Var ) 584 izlenme - 5 yıl önce el bombası oyununda kurt işi (
Sahada El Bombası Patladı 01:08
Sahada El Bombası Patladı 498 izlenme - 5 yıl önce Sahada El Bombası Patladı