Hoşgeldiniz!

el bombası

El Bombasını Hidrolik Pres İle Sıkıştırmak 00:59
El Bombasını Hidrolik Pres İle Sıkıştırmak 2.269 izlenme - 3 hafta önce El Bombasını Hidrolik Pres İle Sıkıştırmak El bombasını pressleyen ekibin şaşırtan videosu kameralara böyle yansıdı,Hep birlikte izliyoruz...
El Bombası İle Balık Avlayan Türk Askerleri 03:18
El Bombası İle Balık Avlayan Türk Askerleri 12.827 izlenme - 9 ay önce "Şırnak'ta bulunduğu bölgeye 1 hafta erzak sevkiyatı yapılmayınca askerlerini alıp dicle nehrinde, el bombası ile balık avlayan komutan ve askerler" yazmışlar açıklamaya ama ne kadar doğrudur Allah bilir bence doğudan bir görüntü değil ama ilginç bir görüntü.
El Bombasını Presle Ezmek 02:01
El Bombasını Presle Ezmek 2.483 izlenme - 6 ay önce Son zamanlarda başlayan press makinesi ile bir şeyler ezme çılgınlığının yeni konuğu el bombası oldu. İçi boşaltılan el bombası pres makinesiyle bakın ne hale getirildi. O anlar kameraya böyle yansıdı.
Termit Fırlatıcı Yapan Çılgın Mucit 02:30
Termit Fırlatıcı Yapan Çılgın Mucit 4.034 izlenme - 7 ay önce 2. Dünya Savaşı'nda da el bombası olarak kullanılan termitleri fırlatabilen bir alet yapan Colin Furze tam formunda. Her zaman olduğu gibi çılgın buluşlara imza atan adamamımız bu defa da boş durmayarak bizlere kendisi için yaptığı termit fırlatan makineyi gösteriyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
EL BOMBASI MODU ! - Minecraft Mod Tanıtımları #133 06:43
EL BOMBASI MODU ! - Minecraft Mod Tanıtımları #133 7.855 izlenme - 12 ay önce Bu modda 4 adet el bombası var ! Ve hepsinin ayrı ayrı işlevleri ile kullanımı bulunmakta ! "Ada Oluşturma Bombası" , "Nükleer Bomba" , "Gökkuşağı Bombası" ve "Karadelik Bombası" ! El Bombası Modunu İndirmek İçin Tıklayın: http://goo.gl/Fpe9jJ Thumbnail Creator: Batuhan Çelik _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Facebook : https://goo.gl/brdhkz Twitter : https://goo.gl/admQhP Reklam ve İş Görüşmeleri için: batus0534@gmail.com
Ağır Çekim El Bombası Patlaması 00:15
Ağır Çekim El Bombası Patlaması 11.442 izlenme - 7 yıl önce ağır çekim el bombası patlaması
Atatürk Havalimanı'ndaki Patlama Sonrası 00:41
Atatürk Havalimanı'ndaki Patlama Sonrası 575 izlenme - 4 ay önce Atatürk Havalimanı'nda #Patlama sonrası çok sayıda yaralı var.. Patlama sonrası Silah sesleri de duyuldu ! Patlama sonrası ilk görüntüler.
El Bombasına Tekme Attı 00:19
El Bombasına Tekme Attı 3.443 izlenme - 3 yıl önce El bombasına tekme attı Tayland'da polisle protestocular arasındaki çatışmalar sırasında göstericilerin attığı polis tekmeyle uzaklaştırmak istedi. Polisin tekmeyi attığında yaşanan patlama anı kameralara yansıdı. 2 polisin öldüğü ve çok sayıda yaralının olduğu bildirildi.
İnsanların Üzerine El Bombası Atmak 00:32
İnsanların Üzerine El Bombası Atmak 2.773 izlenme - 2 yıl önce El bombası ile deneme atışı yaptığı sırada el bombasını yanlışlıkla onlarca insanın üzerine fırlattı.
El Bombası İle Balık Tutmaya Çalışan Askerler 00:28
El Bombası İle Balık Tutmaya Çalışan Askerler 2.602 izlenme - 2 yıl önce ASLA BUNU YAPMAYIN
El Bombasıyla Balık Tutmaya Çalışan Ruslar 00:29
El Bombasıyla Balık Tutmaya Çalışan Ruslar 2.417 izlenme - 2 yıl önce Niye böyle bir şeye kalkışmışlar zaten muamma bari el bombası atıyosun yanına atma salak.
Attığı El Bombası Yanına Düştü 00:28
Attığı El Bombası Yanına Düştü 1.203 izlenme - 2 yıl önce Çin'de eğitim sırasında acemi askerin atmaya çalıştığı el bombası düşünce, yanındaki komutanı askeri de çekip mevziye atlayarak faciayı önledi. Çin'de acemi askere verilen el bombası eğitimi sırasında facianın eşiğinden dönüldü. Talim sırasında komutan, yanındaki acemi askere el bombasının nasıl atılacağını göstermeye başladı. Önce, teorik olarak olayı anlatan komutan, ardından el bombasını acemi askere verdi. BOMBA ELİNDEN KAYDI El bombasının pimini çeken asker, ileriye doğru fırlatmak istedi. Ancak bu sırada elinden kayan bomba, hemen yanına düştü. Durumu fark eden komutan, askeri çekerek mevziye atladı. El bombası büyük bir gürültü ile infilak ederken, yaşanan o anlar saniye saniye görüntülendi. DAHA ÖNCE DE YAŞANMIŞTI Çin'de daha önce de buna benzer iki farklı olay yaşanmıştı. Talim sırasında askerlerin attığı el bombaları kısa düşmüş, komutanları olası bir faciayı önlemişti. Her iki olayda da komutanlar, askerleri çekerek mevziye atlamıştı.
Sahaya El Bombası Attılar! 01:08
Sahaya El Bombası Attılar! 1.883 izlenme - 4 yıl önce İran'daki bir futbol maçında taraftarın sahaya attığı el bombasını saha dışına gönderen futbolcu az kalsın elini kaybediyordu.
El Bombası İle Balık Nasıl Tutulur 00:29
El Bombası İle Balık Nasıl Tutulur 1.409 izlenme - 2 yıl önce El Bombası İle Balık Nasıl Tutulur..
Polise Atmak İstediği Bomba Elinde Patladı 00:25
Polise Atmak İstediği Bomba Elinde Patladı 574 izlenme - 10 ay önce Polise atmak istediği bomba teröristin elinde patladı. Diyarbakır'da YDGH'li terörist Çevik Kuvvet Müdürlüğü'ne el yapımı bomba (EYP) atmak istedi. Çevik kuvvetin önüne gelen terörist üzerine sakladığı EYP'yi çıkararak polise atmak istedi. Tam atacağı sırada bomba teröristin elinde patladı. Olay kameralara böyle yansıdı.
El Bombası Nasıl Patlar? - Ağır Çekim 00:15
El Bombası Nasıl Patlar? - Ağır Çekim 4.252 izlenme - 7 yıl önce bu şekılde bakınca dahada ürkütücü
Kavgada El Bombası Atmak 00:58
Kavgada El Bombası Atmak 29 izlenme - 3 hafta önce Tam olarak el bombası mı yoksa onun türevi mi bilmiyorum. yani el bombası atsa sonuç böyle olmaz ama bilemedim...
Polis Memurlarının Arasına El Bombası Atmak - Bangkok 00:54
Polis Memurlarının Arasına El Bombası Atmak - Bangkok 899 izlenme - 2 yıl önce Bangkok'ta hükümet karşıtı göstericilerle polis arasında çıkan çatışmalarda en az üç kişi öldü. Çatışmalar sırasında polis memurları arasına atılan bir el bombasının patlama anı da BBC kameralarına yansıdı.
Akademi - El Bombası İle Balık Tutmaya Çalışan Adamların... 00:28
Akademi - El Bombası İle Balık Tutmaya Çalışan Adamların... 1.065 izlenme - 3 yıl önce Dinamit İle, Patlayıcı Maddeler İle Balık Avlamak Haramdır.
Çin Ordusunun El Bombasıyla İmtihanı 00:47
Çin Ordusunun El Bombasıyla İmtihanı 478 izlenme - 1 yıl önce Çin ordusunda el bombası atışı talimi sırasında kaydedilen bu video izleyenlere saçlarını yolduruyor. Komutan, acemi askere el bombasını nasıl atacağını anlatıyor. Daha sonra da bombayı askere veriyor. Acemi asker, pimini çektiği bombayı fırlatmak yerine sadece bir kaç metre uzağındaki kum torbalarına atıyor. Torbalardan seken el bombası askerlerin yanına düşüyor. Bomba patlamadan hemen önce kendilerini yere fırlatan acemi askeri komutanı kurtarıyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/47235/kolombiya-tabana-kuvvetleri
Acemi Askere El Bombası Verilirse! 00:28
Acemi Askere El Bombası Verilirse! 408 izlenme - 2 yıl önce Çin'de askeri eğitim sırasında, acemi askerin el bombası ile imtihanı...
Havai Fişek Patlatamamak 00:06
Havai Fişek Patlatamamak 986 izlenme - 2 yıl önce Efendim lokasyon neresi, ne için patlatma gereği duydular bilmiyoruz. Gençlerimiz veya abilerimiz havai fişek patlatmak istemişler, ama ne olmuş? İzleyelim.
Evin İçine Gaz Bombası Atan Polis 01:05
Evin İçine Gaz Bombası Atan Polis 491 izlenme - 2 yıl önce 6 Temmuz'da akşam başlayan polis saldırısı gece geç saatlere kadar sürdü. Gecenin bir vakti polis ara sokakta (muhtemelen) kamerayla çeken kişilere gaz bombası atmak istiyor ancak hedefi şaşırıyor. Hayret, silahla atarlardı normalde ama bu sefer el bombası şeklinde atıyorlar.
El Bombasıyla  Balık Avlayan Türk Askerleri 01:30
El Bombasıyla Balık Avlayan Türk Askerleri 161 izlenme - 9 ay önce Yaz aylarında çekildiği tahmin edilen bir grup askerin el bombası ile balık avladığı görüntüler büyük ilgi gördü.
Şırnak'ta Mevzideki Askerlerin Olay Görüntüleri 10:28
Şırnak'ta Mevzideki Askerlerin Olay Görüntüleri 488 izlenme - 3 yıl önce Şırnak'ta Mevizdeki İki Askerin Çekmiş Olduğu Bu Video Gündeme Oturacak
Erzincan'da Polis Otosuna El Bombalı Saldırı 01:12
Erzincan'da Polis Otosuna El Bombalı Saldırı 55 izlenme - 3 ay önce Erzincan'da kontrol noktasında bulunan trafik polislerine ait ekip otosuna, PKK'lı teröristler tarafından el bombalı saldırıda bulunuldu. Saldırıda ilk belirlemelere göre ölen ve yaralanan olmadı. Olay bugün saat 16.30 sıralarında meydana geldi. Erzincan şehir merkezi çıkışında, Erzurum karayolu üzerinde oluşturulan kontrol noktasında bulunan trafik ekibine ait otoya, yoldan geçen 45 YB 2642 plakalı mavi renkli hafif ticari araçta bulunan teröristler tarafından el bombası atıldı. Patlamayla birlikte ekip otosunda yangın çıktı. Teröristler hızla olay yerinden kaçarken, saldırıda ölen ve yaralananın olmadığı bildirildi. Saldırı üzerine Erzincan- Erzurum karayolu ulaşıma kapatıldı.
Sahada El Bombası Patladı 01:08
Sahada El Bombası Patladı 498 izlenme - 4 yıl önce Sahada El Bombası Patladı
Wolfteam-El Bombası Modda Kurttun Ne İşi Var ) 01:32
Wolfteam-El Bombası Modda Kurttun Ne İşi Var ) 581 izlenme - 5 yıl önce el bombası oyununda kurt işi (
 Önce Kendini Vurdu Sonra Bombayı Patlattı! 00:48
Önce Kendini Vurdu Sonra Bombayı Patlattı! 286 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da kız arkadaşı Elena Maslakova ile tartışan Sergei Kosolapov isimli bir genç kendini vurduktan sonra elinde olan pimi çekilmiş bir el bombasının patlaması sonucu feci şekilde hayatını kaybetti.
Çinli Kadın Askerin El Bombasıyla İmtihanı 00:35
Çinli Kadın Askerin El Bombasıyla İmtihanı 372 izlenme - 2 yıl önce Efendim Çin ordusunda yer alan kadın asker el bombası atış talimi sırasında pimini çektiği bombayı birkaç metre öteye atınca orada bulunan askerler ölümden kıl payı döndü. Çin ordusunda komutan eşliğinde el bombası atış talimi yapan acemi kadın asker, pimini çektiği bombayı birkaç metre önüne atınca olanlar oldu. Kum torbalarından seken bomba askerlerin hemen önüne düşünce kameralara komik görüntüler yansıdı. El bombası eğitimi veren komutan ani ve hızlı refleksiyle acemi askeri ve kendisini önceden kazılan sipere atıp kurtardı.