Hoşgeldiniz!

el emeği

Hipnozlu Çelik Bıçak Yapımı 07:08
Hipnozlu Çelik Bıçak Yapımı 5.095 izlenme - 3 yıl önce El emeği yapılan zarif çelik bıçak güzel bir çalışma olmuş arkadaşlar. iyi seyirler..
Minyatür Top Yapımı - Diresta 15:58
Minyatür Top Yapımı - Diresta 1.320 izlenme - 2 yıl önce El emeği efsane işler yapan Jimmy DiResta'dan top yapımı. Yine iyi iş çıkarmış. Daha fazla yorum yapmadan izliyoruz.
Ev Yapımı Helikopter (Pakistan İş Güvenliği İçerir) 00:56
Ev Yapımı Helikopter (Pakistan İş Güvenliği İçerir) 2.372 izlenme - 3 yıl önce Yapılan ilk denemede emeği geçen herkesi biçmeyen pervaneyi alkışlıyorum.
10 Ayda 4000 Dolar Harcayarak Giyinmek 03:06
10 Ayda 4000 Dolar Harcayarak Giyinmek 2.068 izlenme - 3 yıl önce Belki elemanı bilmeyeniniz vardır, daha önce bilmem kaç ayda her aşamasını tek tek kendi yaparak sandviç hazırlayan eleman şimdi de kendine kombin hazırlamış. Pamuk,nkenevir, ipek, koyun yünü, alpaka yünü, geyik derisi elde ederek kıyafetini tamamlamış. Geyiği vurmasaydı iyiydi orda biraz içim gitti, diceksiniz normal zamanda insanlar bunu zaten yapıyor. E abi en azından şov için bir daha giymeyeceğin birşey için vurmasaydın. Neyse konu başka yerlere gidecek, iyi seyirler.
Cam Silme Bezinden Nasıl Kalemlik Yapılır? 04:30
Cam Silme Bezinden Nasıl Kalemlik Yapılır? 660 izlenme - 3 yıl önce Cam bezi ve kurdele kullanarak güzel bir kalemlik yapıyoruz. Ne gerek var derseniz; insanın uğraşıp bir şeyler yapması, sonra tabii onu kullanması, hatta etrafındakileri "Bunu ben yaptım" diye şaşırtması kadar güzeli yok bizce. Kolay gelsin. :) Diğer kanalımızdaki ilginç deneyleri izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Şehrin Göbeğine Dev Penisli Şeytan Heykeli Dikmek 01:38
Şehrin Göbeğine Dev Penisli Şeytan Heykeli Dikmek 476 izlenme - 3 yıl önce Kanada'nın Vancouver şehrinde 10 yıl önce kaldırılmış Kristof Kolomb heykelinin yerine yaklaşık 2.5 metre uzunluğunda çıplak şeytan heykeli dikilmesi olayıdır.Heykel 1-2 gün için baya bi ilgi odağı olmuş , gören basmış fotoyu , gören basmış fotoyu öyle bi ilgi yani :)Herneyse fazla uzatmadan son veriyim açıklamaya , şeytan heykeli kaldırıldıktan sonra kimse sorumluluğunu üstlenmemiş yani yapan kişi halen belli değil. Yapılan diğer bi açıklama ise şöyle ; "Bu heykeli kaldırmakla , kendimizi ifade etme özgürlüğümüzü elimizden alıyosunuz , cinsel duygularımızı kısıtlayıp , dinsel inanışlarımızı yaftalıyosunuz.Lütfen heykeli geri getirin" Alkışlarla Yaşayın Efenim...
El Emeği Müzik Aletiyle Harikalar Yaratmak! 02:39
El Emeği Müzik Aletiyle Harikalar Yaratmak! 228 izlenme - 3 yıl önce El Emeği Müzik Aletiyle Harikalar Yaratmak! Iraklı inşaat işçisinin el emeğiyle hazırlamış olduğu alet ile, harikalar yaratmasını izliyoruz.
Hipnoz Eden Zincir Üretim Makinesi 00:25
Hipnoz Eden Zincir Üretim Makinesi 288 izlenme - 3 yıl önce Her sektörde el emeğini ele geçiren insan üretimi makinelerden birini sizlerle paylaşmak istedim.
Gültekinler - Şahane 04:21
Gültekinler - Şahane 563 izlenme - 6 yıl önce
el emeği göz nuru 02:11
el emeği göz nuru 166 izlenme - 6 yıl önce
el emeği göz nuru ferrari 00:44
el emeği göz nuru ferrari 279 izlenme - 9 yıl önce harika olmu
Güzel Dost - Gültekinler 03:04
Güzel Dost - Gültekinler 201 izlenme - 5 yıl önce El Emeği Göz Nuru (2005) - KALAN SES GÖRÜNTÜ
Bilgisayar Başında Ayda Binlerce Lira Kazanan Ev Kadınları 02:33
Bilgisayar Başında Ayda Binlerce Lira Kazanan Ev Kadınları 69 izlenme - 3 yıl önce Bilgisayar başında ayda Binlerce lira kazanan Girişimci ev kadınları hünerlerini sergiledi Feshanede hünerlerini sergileyen ev hanımları nasıl kazandıklarını anlattılar.
Kardan Adamın Doğuşu 01:51
Kardan Adamın Doğuşu 55 izlenme - 3 yıl önce Ben de her genç gibi stop motion'a merak salıp, iki parça hamur yuvarlayıp fotoğraf çektim. Ortaya çıkan video böyle bi şey oldu. İlk olduğu ve şahsım teknolojiden hiç anlamadığı için pek kusurlu oldu. Oyuncu ve yönetmen kısmının videonun yarısını kaplamasının sebebi ego problemlerimin olması değil, tamamen beceriksizliğimden ötürüdür. Her neyse, umarım beğenirsiniz. Hiç olmadı şarkıyı beğeniverin.
Yeni İntro (El Emeği Göz Nuru) By Camtasia Studio 8 00:30
Yeni İntro (El Emeği Göz Nuru) By Camtasia Studio 8 37 izlenme - 2 yıl önce Yeni İntro (El Emeği Göz Nuru) By Camtasia Studio 8 Abone Olmayı ve Beğenmeyi Unutmayın... :) Facebook :https://www.facebook.com/batuanoyunda... İnstagram: https://www.instagram.com/playersuniver/ Twitter: https://twitter.com/Batuhaneniz2 Snapchat: https://www.snapchat.com/add/batuhan_... PHHHOTO: http://phhhoto.com/batuhan_toprakman
Enstrümantal - El Emeği Göz Nuru 00:58
Enstrümantal - El Emeği Göz Nuru 115 izlenme - 5 yıl önce Enstrümantal - El Emeği Göz Nuru - Allah'ın Sadık Kulu Barla - Dizi-Film Müzikleri
İşte O Kaybolan El Emeği Göz Nuru 9 Meslek 01:12
İşte O Kaybolan El Emeği Göz Nuru 9 Meslek 8 izlenme - 10 ay önce
Hanımlar Kendi Ürettikleri Ürünler ile Ev Bütçelerine Katkı Sağlıyor 02:25
Hanımlar Kendi Ürettikleri Ürünler ile Ev Bütçelerine Katkı Sağlıyor 6 izlenme - 12 ay önce Hanımlar kendi ürettikleri ürünler ile ev bütçelerine katkı sağlıyor KASTAMONU - Hanönü'nde ev hanımı, el emeği göz nuru ürünlerinin hem sergisini yapıyor hem de satışını yaparak aile bütçesine katkıda bulunuyor.
Anneler üretiyor, çocuklar gülüyor! 01:29
Anneler üretiyor, çocuklar gülüyor! 14 izlenme - 2 yıl önce Yeni yılda sevdiklerinize alacağınız her bir hediyenin gerçek bir anlamı olsun istemez misiniz? www.lsvdukkan.com
Kadınlardan 01:12
Kadınlardan "El Emeği Göz Nuru" Sergisi 11 izlenme - 4 yıl önce Eskişehir'de kadınlardan "El Emeği Göz Nuru" sergisi- Sergide, açık cezaevindeki mahkumların da bulunduğu kadınların yaptığı el emeği ürünler sergilendiESKİŞEHİR (AA) - Eskişehir'de kadınlar, "El Emeği Göz Nuru" adlı sergide yaptıkları ürünleri sergiledi.
İşte O Kaybolan El Emeği Göz Nuru 9 Meslek 01:12
İşte O Kaybolan El Emeği Göz Nuru 9 Meslek 2 izlenme - 10 ay önce Bizi Takip Edin! https://www.facebook.com/serinhabercom https://www.twitter.com/serinhabercom
İki Kahve Arası - 4 Temmuz 2015 22:11
İki Kahve Arası - 4 Temmuz 2015 7 izlenme - 3 yıl önce Tanem Sivar, Beykoz’daki Cam Ocağı Vakfı’nı ziyaret ediyor. El emeği camların öyküsünü cam ustası Mehmet Kömürcü’den dinliyor. Sıcak cam atölyesinde büyüleyici bir deneyim fırsatı yakalıyor.