Hoşgeldiniz!

el kaide

El Kaide Kafa Keserken Kameramanın Türkçe Konuşması 02:08
El Kaide Kafa Keserken Kameramanın Türkçe Konuşması 15.614 izlenme - 1 yıl önce Malum terör örgütü el kaide bağlantılı el nusra suriyede kafa kesmeye davam ediyor. Özgür Suriyeye verdiği destekle bilinen örgüt 7 sivilin katledildiği bu görüntülerde kimisinin kafasını kesiyor kimise kurşun yağdırıyor. El kaide bu canavarlığı yaparken eline aldığı kamerayla çoşan kişi ise türkçe konuşup olayı anlatmaya çalışıyor. Kafa keserken atılan tekbirlere de eşlik eden bu türkçe konuşan terörist suriyede kimlerin at koşturduğu belirsiz kılıyor. Videodaki vahşet sahneleri kesilmiştir.
İslam'ın Kadına Verdiği Değer 04:12
İslam'ın Kadına Verdiği Değer 2.204 izlenme - 4 ay önce El Kaide'nin önde gelen isimlerinden, "Savaşçı Alim" ve "Vaiz Mücahid" olarak bilinen Halid el Huseynan; Obama'ya seslendiği konuşmasında İslam'da kadının yeri ve öneminden bahsediyor.
Kadir Mısıroğlu'ndan Usame Bin Ladin'e Övgüler 01:35
Kadir Mısıroğlu'ndan Usame Bin Ladin'e Övgüler 4.018 izlenme - 11 ay önce AKP'ye yakınlığıyla bilinen Osmanlılar İlim ve İrfan Vakfı Başkanı Kadir Mısıroğlu, terör örgütü El Kaide'nin kurucusu Usame Bin Ladin hakkında övgü dolu sözler sarfediyor. Bin Ladin için ''Rahmetullahi Aleyh'', ''Kahraman mücahit'' gibi sıfatlar kullanan Mısıroğlu, anlaşılan o ki El Kaide'nin Türkiye'de yaptığı saldırılar sonucu şehit olan polisleri ve yüzlerce vatandaşı unutmuş görünüyor. İbretle izliyoruz, iyi seyirler.
IŞİD Bir Amerikan Projesidir 17:35
IŞİD Bir Amerikan Projesidir 1.683 izlenme - 8 ay önce Alparslan Kuytul Hocaefendi Üzerimizde oynanan oyunları bir bir deşifre ediyor. Hocaefendi, "Dün ortaya çıkmış ve El- Kaide'den ayrılmış bir örgüt nasıl olur da Musul'u ele geçirecek bir güce ulaşır. Siz bunu benim külahıma anlatın!" dedi.
Atme'de Türk El Kaide Üyesinin Kanas İstemesi 03:06
Atme'de Türk El Kaide Üyesinin Kanas İstemesi 2.602 izlenme - 1 yıl önce YPG karşısında bozguna uğrayan El Kaide üyeleri şaşkına dönüyor. Türkiye'den gittiği anlaşılan bir Türk çete üyesi YPG'nin kanasçıları karşısında yaşadıkları zor durumu "bizim kanasa ihtiyacımız var" diyerek açıklıyor. İşin komik yanı bunu söyledikten hemen sonra seslendiği kişilerden bir şey istemeyen çete üyesi, Allah'tan başkasından yardım istemediklerini söylüyor. Anlaşılan Atme dağlarını kuşatmaya alan YPG, El Kaide çetelerini korkutuyor.
El-Kaide & Amerikan Askerleri Çatışması (Kask Kamerası Kaydı) 06:44
El-Kaide & Amerikan Askerleri Çatışması (Kask Kamerası Kaydı) 899 izlenme - 9 ay önce Afganıstan'da adını bılmedıgım ve halkınında nerde oldugu nereye gıttıgı anlasılmayan bır koyde , çatışmanın afganıstanda yaşandıgı ıcın el-kaide mılıtanları ıle catıstıklarını dusundugum bır amerıkan askerının ne amacla kaydettıgını de anlayamadıgım gercek catısma sahnelerını ızlıyoruz arkadaslar .
usame bin ladin operasyonun'dan ilk görüntüler ! 02:04
usame bin ladin operasyonun'dan ilk görüntüler ! 4.425 izlenme - 5 yıl önce abd yıllardır peşinde koştuğu el kaide örgütü lideri usame bin ladin'i pakistan'ın islamabad kentinde düzenlenen bir "özel kuvvetler operasyonu"nda öldürdü. dünyaya amerikan televizyonu cnn'in duyurduğu bin ladin'in ölümü abd başkanı barrack obama tarafından düzenlenen sürpriz bir basın toplantısıyla açıklandı
11 Eylül Saldırısı - Güney Kulesi Çarpma Anı 00:49
11 Eylül Saldırısı - Güney Kulesi Çarpma Anı 1.784 izlenme - 1 yıl önce 11 Eylül 2001 sabahı ABD, hafızalardan çıkmayacak, her zamankinden çok daha farklı bir sabaha uyanmıştı. O sabah 08:46 sularında teröristler tarafından kaçırılmış olan Amerikan Hava Yolları’na ait bir yolcu uçağı, Dünya Ticaret Merkezi Kuzey Kulesi’nin 94-98 katları arasına çarparak başta ABD olmak üzere tüm dünyayı, terörün dehşetiyle yüz yüze getirmişti. Daha ilk saldırının şoku atlatılmadan, kaçırılan ikinci uçak saat 09:02’de Güney Kule’ye, 77-85. katları arasından çarpmıştı. İzleyeceğiniz bu kısa görüntü de o ana ait. Kuzey Kule 102, Güney Kule ise 56 dakika boyunca yandıktan sonra büyük bir gürültü ve toz bulutu eşliğinde çökmüştü. Hiçbir kisve altında tahammül edilemeyecek ve de kabullenelimeyecek bu saldırılarda 2996 kişi hayatını kaybetti. Bugün bu saldırıların 12. yıldönümü ve de terörü lanetlemenin de tam günü.
Survivor Taner'den Acunu El Kaide'den Kurtardım İddiası 02:02
Survivor Taner'den Acunu El Kaide'den Kurtardım İddiası 919 izlenme - 12 ay önce Survivor Taner Tolga Tarlacı Video'da Acun Ilıcalı'yı El Kaide Örgütünden Kurtardığını İddia Ediyor Gün Geçmiyor'ki Survivor'dan Tanıdığımız Taner'den Acun Ilıcalı Hakkında Videolar Gelmesin Taner Tolga Tarlacı İnstagram Hesabında'da ''Acun Ilicalinin suanda yasamasi bana borclu biliyorsunuz 2012 yilinda kendisini el kaide den ben kurtarmistim suanda trilyonluk servetini bana borclu ama gel gorelim.ki en yakin arkadasini bir hic ugruna satti trilyonlari kendisi tek basina yemek istedi o yuzden beni takimdan.cikardi cunku kendisi paylasimci degil bunun uzerine de kendisine laf edince bizi mahkemeye verdi ben hayatim da böyle'' Paylaşımı Yaptı
Suriyeli Çocukların İnfaz Oyunu 00:13
Suriyeli Çocukların İnfaz Oyunu 1.468 izlenme - 2 yıl önce Suriye de çevresinden yada izlediği videolardan etkilenen çocuklar infaz oyunu oynuyorlar. Ebeveynleri muhtemelen bu tarz görüntüleri izlerken yanlarında "allahuakbar" "helal olsun" gibi şeyler söylemişler ki gayet eğlenceli bir oyun sanıyorlar bunu oynarken.
El Kaidenin Ölülere Bile Tahammülü Yok 00:29
El Kaidenin Ölülere Bile Tahammülü Yok 1.190 izlenme - 3 yıl önce El Kaide'nin Ölülere Bile Tahammülü Yok El Kaide'nin Uzantısı El Nusra İnançları Doğrultusunda Mezarlara Bile Tahammül Gösteremiyor.
El Kaide Militanından Isınma Hareketleri 03:00
El Kaide Militanından Isınma Hareketleri 716 izlenme - 2 yıl önce Efendim El Kaide Adlı İslami Terör Örgütü Militanından Isınma Hareketlerini Öğreniyoruz.
11 eylül 2001 01:09
11 eylül 2001 3.850 izlenme - 8 yıl önce 11 eylül 2001’de el-kaİde örgütünün abd ’nİn pentagon üssü ve dünya tİcaret merkezİne yaptiĞi saldirinin görüntüleri kaynak[cnn]
11 Eylül Saldırıları 02:52
11 Eylül Saldırıları 697 izlenme - 1 yıl önce 2001 yılının 11 Eylül günü El Kaide üyesi teröristlerce kaçırılan iki American Airlines uçağı ard arda dünyanın başkenti New York'ta yer alan İkiz Kuleler'e çarptı. İlk saldırı kuzeydeki kuleye gerçekleşmiş, uçağın binaya girmesinden 1 saat 40 dakika sonra kule tamamen yıkılmıştır. İkinci saldırı ise güney kulesine gerçekleşmiş ve kule çarpmadan 56 dakika sonra yıkılmıştır. 19 kişi tarafından gerçekleştirilen bu saldırılar neticesinde ise 3.000'e yakın insan ölmüştür. Sam Amca bu sayede Afganistan ve Irak'a yapılacak olan operasyonları meşrulaştırmıştı.
İkiz Kule 00:28
İkiz Kule 2.551 izlenme - 9 yıl önce Unutulmazlar Arası Girdi Bence Ne Dersiniz ?
Çarşaf ve Peçe Kadının Kalesidir - Gözlere Köleliği Reddedin 05:53
Çarşaf ve Peçe Kadının Kalesidir - Gözlere Köleliği Reddedin 556 izlenme - 1 yıl önce Risale-i Nur talebesi Aczmendi Hanımları'ndan başarılı bir çalışma. Hürriyetiniz için gözlere köleliği reddedin ! Çarşaf ve peçe kadının kal'asıdır ' ah atam ah nerelerdesin ..
Cocukları Okula Göndermek Üzerine İŞİD Yorumu 05:06
Cocukları Okula Göndermek Üzerine İŞİD Yorumu 662 izlenme - 2 yıl önce oha lan diyerek izledigim video. Efenim bu Ebu Hanzala denen zat ki gerçek adı Halis Bayancuk'dur babası Hizbullah sanıklarından olup (biraktilar) sülalecek laiklik karşıtı olmayı bırakın selefi bir militan üretecidir. İzleyelim ibret alalım.
işte işkencenin kanıtı 01:35
işte işkencenin kanıtı 1.508 izlenme - 7 yıl önce cia'in afganistan'da yakaladığı el kaide üyelerine yaptığı işkencelerle ilgili internette yayınlanan amatör video, yakalananlara ne kadar sert davranıldığı ile ilgili fikir veriyor. yakalanan kişilerin içi su dolu kovalara kafası sokularak dakikalarca bekletildiği videoda zaman zaman şüphelilere sert müdahaleler yapılıyor.
Amerika'da Müslümanlara Bakış 09:02
Amerika'da Müslümanlara Bakış 183 izlenme - 9 ay önce Elamanın biri almış eline mikrofonu Amerikalılara Müslümanlar hakkındaki görüşlerini sormuş.
Avukat Ömer Kavilli: Mahkeme Heyeti Yumurtasız Omlet Pişirmeye Çalışıyor  04:27
Avukat Ömer Kavilli: Mahkeme Heyeti Yumurtasız Omlet Pişirmeye Çalışıyor 60 izlenme - 3 ay önce Terör örgütü El Kaide ile bağlantılı olduğu öne sürülen Tahşiye örgütüne kumpas kurdukları iddiasıyla yargılanan polislerin avukatı Ömer Kavili, mahkemenin kendilerinden belge gizlediğini söyledi. Kavili, “Belge gizleyerek yargılama yapılamaz. 150 sene önce Yüzbaşı Dreyfus olayıyla insanlığın tarihine gömülmüştür. Ve kişiler görmediği belgeden savunma yapmaya zorlanamaz. Ama hayırlı olsun mahkeme heyeti yumurtasız omlet pişirmeye çalışıyor içeride.” dedi.
El Kaide Suriyeli 3 Kürt'ü Diri Diri Yaktı 01:13
El Kaide Suriyeli 3 Kürt'ü Diri Diri Yaktı 537 izlenme - 3 yıl önce El Kaide Suriyeli 3 Kürt'ü Diri Diri Yaktı
11 Eylül'ün İç Yüzü - National Geographic Channel 44:59
11 Eylül'ün İç Yüzü - National Geographic Channel 323 izlenme - 2 yıl önce New Video First Plane Hit Tower 9 11 9/11 Terrorist Terror Attack World Trade Center September 11
Türkiye'nin ABD ile ölümcül Kucaklaşması 03:41
Türkiye'nin ABD ile ölümcül Kucaklaşması 105 izlenme - 9 ay önce Tarihçi W.Tarpley: Yeni Osmanlı aldatmacasıyla komşularıyla 'sıfır sorun'dan 'sıfır barış' pozisyonuna gelen Türkiye! Her yanınız CIA ile kuşatıldı sözü güneydoğu ile ilgili herşeyi anlatıyor
500 Magnum vs Karpuz 02:12
500 Magnum vs Karpuz 329 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en güçlü silahlarından olan Smith & Wesson Magnum 500'ün karpuzu nasıl yok ettiğini izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
El Kaide Militanından Isınma Hareketleri 03:00
El Kaide Militanından Isınma Hareketleri 147 izlenme - 1 yıl önce Efendim El Kaide adlı islami terör örgütü militanından ısınma hareketlerini öğreniyoruz.
Benazir Butto Suikast Anı Görüntüleri (2007) 01:22
Benazir Butto Suikast Anı Görüntüleri (2007) 195 izlenme - 1 yıl önce Benazir Butto (UFA:benzir bo, ( 21 Haziran 1953, Karaçi - 27 Aralık 2007, Ravalpindi), iki kez Pakistan başbakanlığı yapmış siyasetçi. 1999-2007 yılları arasında yurtdışında sürgünde yaşadı. 18 Ekim 2007'de seçimlere katılmak üzere Pakistan'a geri döndü ve başkanlığını yaptığı Pakistan Halk Partisi'nin seçim mitinglerine katılmaya başladı. Ravalpindi'de katıldığı seçim mitinginden ayrılırken bir suikast sonucu hayatını kaybetti. Seçim çalışmalarına katılmak üzere Pakistan'a dönüş kararı alan Butto'ya karşı, El Kaide örgütünün saldırı tehdidinde bulunması üzerine, Müşerref, Butto'nun dönüşünü ertelemesini ve yüksek mahkemenin kendisiyle ilgili af istemine ilişkin kararını beklemesini istedi. Bu isteğe uymayan Benazir Butto, 18 Ekim 2007 gecesi, 8 yıllık sürgünden sonra Pakistan'a geri döndü. Ancak yandaşlarının sevgi gösterileriyle karşılanan Butto aynı gün bombalı bir suikast girişimine hedef oldu. Karaçi kenti yakınlarında gerçekleşen ve Benazir Butto'nun yara almadan kurtulduğu bu saldırıda 138 kişi yaşamını yitirdi, 248 kişi de yaralandı. Butto, 27 Aralık 2007 tarihinde Ravalpindi'de düzenlediği seçim mitinginin ardından gerçekleştirilen saldırıda hayatını kaybetti. Bir intihar saldırganı, mitingin ardından aracının açılır tavanından çıkıp halkı selamlamakta olan Butto'nun aracına yaklaşarak, üç el ateş etti. Yaptığı üç atışı da isabet ettiremeyen saldırgan, ardından üzerindeki bombaları patlattı. Patlamanın şiddetiyle başının sağ tarafını aracının tavan penceresinin koluna çarpan Benazir Butto hastaneye ağır yaralı olarak kaldırıldı. Kafatasında kırık oluşan Butto ameliyata alındı; fakat kurtarılamadı. Butto'nun yerel saatle 18:16'da öldüğü açıklandı. Saldırıdan sonra suikastın sorumluluğunu El-Kaide üstlendi. Ancak birkaçgün aradan sonra Pakistan İçişleri Bakanlığı'nın iddiasının tersine, suçlanan El-Kaide liderlerinden Beytullah Mahsud suikastle ilgisi olmadığını öne sürdü. Saldırıda en az 20 kişi öldü, çok sayıda kişi de yaralandı. Butto´nun ölümünden sonra, devlet başkanı Pervez Müşerref, ülkede üç günlük yas ilan etti. 8 Ocak 2008'de yapılması planlanan Pakistan genel seçimleri öncesinde gerçekleşen suikastin ardından ülkedeki demokrasinin geleceği konusunda endişeler bulunmaktadır. Ülkede alınan bir karar neticesinde seçimler 18 Şubat 2009 tarihine ertelendi.
Reyhanlı Patlamasından 8 Ay Önce 08:34
Reyhanlı Patlamasından 8 Ay Önce 473 izlenme - 3 yıl önce Bu Görüntüler Reyhanlı'daki Patlamadan 8 Ay Önce Çekildi. İran'dan Yayın Yapan Azeri Kanalı Sahar Tv, Türkiye'ye Geldi Ve Hatay Halkıyla Röportaj Yaptı.
İsrail Ordusunun Karadaki Tokadı Merkava IV 03:08
İsrail Ordusunun Karadaki Tokadı Merkava IV 96 izlenme - 8 ay önce İsrail tarafından sadece İsrail Ordusu için üretilen bir dizi ana muharebe tankının sınıf adıdır. İbranice'de adı "savaş arabası" anlamına gelmektedir. Zırh teknolojisi ve tam oranları bilinmemekle birlikte Seramik çelik nikel kaplı kompozit bez matrisi karışımıdır ve 4000 derecelik ısılarla zırh eritme metodlu çalışan tanksavar füzelere karşı ekstra kudretlidir. 70 tonluk ağırlığına rağmen saatte 65-68 kmh hıza çıkabilir muadil tanımayan bir liderlikle tankların Lamborghinisidir. Dört modelden oluşan tankın en yeni modeli Merkava IV dür. Ne kadar üretildikleri bilinmese de dört modelden toplam 2.500-3.000 tank üretildiği sanılmaktadır. Dört bir yanı düşmanlarla çevrili güzel ülkenin karadaki yumruğudur, kaç adet üretildiği bilinmemekle beraber 3000civarı olduğu sanılmaktadır. Kalleş düşmanları için kötü sürpriz Merkava 5 geliştiriliyor.
Kaddafi'nin Hepimiz Osmanlı'yız Demiş Olması 00:57
Kaddafi'nin Hepimiz Osmanlı'yız Demiş Olması 107 izlenme - 1 yıl önce Ülkesindeki sorunları el-kaide'den sorumlu tutan Kaddafi hepimizin Osmanlı olduğunu iddia ediyor. Açıkçası ben çok şaşırdım.
Şafak - El Kaide Diss 01:32
Şafak - El Kaide Diss 313 izlenme - 3 yıl önce Şafak - El Kaide Diss