Hoşgeldiniz!

el öpme

Nasıl El Öpülür? 01:11
Nasıl El Öpülür? 12.196 izlenme - 4 yıl önce El öpmek ciddi bir iştir, şakaya gelmez. Bayramlarda nasıl el öpülür biliyor musunuz? İşte İzlesene'den büyük kıyak, bu bayram size el öpme yöntemlerini ve el öpmenin karlı ipuçlarını veriyoruz. Herkese nice el öpmeli, el öptürmeli, saygı sevgi huzur dolu bayramlar.
Fatih Nurullah Efendi Hazretleri'nin Yurda Dönmesi! 03:58
Fatih Nurullah Efendi Hazretleri'nin Yurda Dönmesi! 6.700 izlenme - 2 yıl önce Gözleri fıldır fıldır olan Nurullah Efendiyi umreden dönüşte müridleri yıldız oyuncuları kıskandıracak karşılamayla karşıladı...
Şeyhin Elini Öpmek İçin Para Vermek 00:58
Şeyhin Elini Öpmek İçin Para Vermek 1.109 izlenme - 2 yıl önce Henüz nerede çekildiği bilinmeyen videoda, bir Şeyh'in, müritlerine para karşılığı el öptürdüğü görülüyor. Parası çok olan müritler birçok kez Şeyh'in elini öpebilirken, parası az olanlar ise bir kez öpüp geçiyor.
sanalika el öpme görevi nasıl yapılır ? 02:13
sanalika el öpme görevi nasıl yapılır ? 553 izlenme - 7 yıl önce biraz geç oldu. ama olsn.. yarn da haber blteni koyucmm d
El Öpme Kuyruğu - Saygıda Sıfır Hata 00:55
El Öpme Kuyruğu - Saygıda Sıfır Hata 397 izlenme - 3 yıl önce Mevlana demiş ki "ne olursan ol gel". Konuyla alakasız çok saçma bir giriş oldu. Aslında konunun özeti; bayram namazı çıkışı sonrası oluşan el öpme rekoru. Yaşlı amcalarımız bir güzel dizilmiş ve o kadar mübarek insanlar ki bu insanlar genç, çoluk, çocuk saygıda kusur etmemek için bu amcaların ellerini öpmeye başlar, sonra öpen sıranın sonuna geçer. Hata olursa sıra yeniden başlar.
Şafak Sezer'den Hükümet İstifa Sloganı 00:47
Şafak Sezer'den Hükümet İstifa Sloganı 410 izlenme - 5 yıl önce Son dönemlerin tartışılan ismi olan Şafak Sezer her geçen gün canlı yayınlarda gündeme oturacak sözler sarfetmeden önce Hükümet İstifa sloganları!
El Öpme Merasimi 02:02
El Öpme Merasimi 463 izlenme - 9 yıl önce :d
Ramazan (Şeker) Bayramı Nasıl Kutlanır? 02:20
Ramazan (Şeker) Bayramı Nasıl Kutlanır? 199 izlenme - 3 yıl önce Hamd olsun bir ramazanı daha bitirdik geleneklerimize göre bayramlaşma nasıl olur bitmek bilmeyen el öpme merasimini izliyoruz efenim hayırlı bayramlar şimdiden.
el öpme görevi nasıl yapılır? sorusuna cevap. by cılgın seker. 03:56
el öpme görevi nasıl yapılır? sorusuna cevap. by cılgın seker. 240 izlenme - 7 yıl önce el öpme görevinde zorlanan arkadaşlarımız için yaptım
Furkan19098-El Öpme Görevi 01:40
Furkan19098-El Öpme Görevi 253 izlenme - 7 yıl önce görev nasıl yapılır? umarım yardımcı olur
90 Saniyede Hızlı El Öpme Taktikleri! 01:27
90 Saniyede Hızlı El Öpme Taktikleri! 212 izlenme - 5 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir‘de "el Öpenlerin Çok Olsun" İsimli Yarışmada Beyler 90 Saniyede El Öpmeye Çalıştı, Ortaya Renkli Görüntüler Çıktı.
Bayramda El Nasıl Öpülür ? 01:43
Bayramda El Nasıl Öpülür ? 25 izlenme - 10 ay önce Sokaktaki vatandaşa "Bayramda el nasıl öpülür" sorusu uygulamalı bir şekilde soruldu. Birbirinden ilginç ve eğlenceli görüntüler kameraya böyle yansıdı.
cahit dedenin elini öpüyor :) 00:39
cahit dedenin elini öpüyor :) 170 izlenme - 9 yıl önce cahit arkadaşımızın doğruluk cesaret oyununda gösterdiği büyük cesaret :):)