Hoşgeldiniz!

El Öpmek Videoları İzle

Nasıl El Öpülür? 01:11
Nasıl El Öpülür? 11.878 izlenme - 3 yıl önce El öpmek ciddi bir iştir, şakaya gelmez. Bayramlarda nasıl el öpülür biliyor musunuz? İşte İzlesene'den büyük kıyak, bu bayram size el öpme yöntemlerini ve el öpmenin karlı ipuçlarını veriyoruz. Herkese nice el öpmeli, el öptürmeli, saygı sevgi huzur dolu bayramlar.
Angeline Jolie'nin Elini Öpüp Başına Koyan Mardinli 01:20
Angeline Jolie'nin Elini Öpüp Başına Koyan Mardinli 5.819 izlenme - 2 yıl önce Angelina Jolie bugün Mardin'e gelmiş ve Mardin'i dolaşmış. Mardin Midyat'ta, ünlü şahmeran ustalarından birinin dükkanını gezdikten sonra dışarı çıkarken bir kişinin kendine doğru yaklaştığını görünce selam vermiş. Yanına yaklaşan Mardinli abimiz Angeline Jolie'nin elini öpüp başına koymuş. Selfie çekmek yerine böyle bir hareketi yapması ne kadar içtenlikle davrandığının göstergesidir. Gerçi başına koymasa daha iyi olurdu ama neyse...
Bayram Harçlığı Almadan El Öpmeyen Bebek 04:18
Bayram Harçlığı Almadan El Öpmeyen Bebek 1.517 izlenme - 3 yıl önce Bayram Harçlığı Almadan El Öpmeyen Bebek
Damat Kayınvalidenin Elini Öperken Şehvete Kapılmamalı 01:40
Damat Kayınvalidenin Elini Öperken Şehvete Kapılmamalı 944 izlenme - 2 yıl önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 'Necmettin Nursaçan İle Sohbetler' programına, stüdyodaki konuklardan birinin sorduğu 'Damat kayınvalidenin elini öpebilir mi' sorusuna Nursaçan'ın verdiği cevap din adamlarının son birkaç yıldır akıllarının şeylerinde olduğunun ispatı gibi. Damat ne diye kayınvalidesinin elini öperken şehvet hissi duysun? Tabi sen On küsur yaşında kızla evlenirsen, yirmili yaşlarında, kızın yaşındaki kayınvalidene hallenebilirsin hocam. Bu da senin problemin. Adam anına el öpen damadı, kayınvalideye yapıştırdı. Alemi kendileri gibi biliyorlar zira.
Dilenci Amca - Gençlere Küfürlü Nasihatler 02:12
Dilenci Amca - Gençlere Küfürlü Nasihatler 607 izlenme - 2 yıl önce Yoldan geçmekte olan gençleri çevirip, arada küfür ederek hayırlı nasihatler veren, "kızlara laf atmayın." diye uyaran, sonunda da emeğinin karşılıgı olan ekmek parasını isteyen yaşlı bir amca... Gençlerin amcayı idare etmek için "he amca, tamam amca, doğru söylüyorsun dayı." minvalinde seyreden "çattık ha!" kaygıları...
Hasan Celal Güzel - Yeniden Doğuş Partisi (1996) 01:37
Hasan Celal Güzel - Yeniden Doğuş Partisi (1996) 585 izlenme - 1 yıl önce Yeniden Doğuş Partisi, 8 Haziran 1996 seçimlere öperek hazırlanan başkan Hasan Celal Yücel..
Angelina Jolie'nin Elini Öptü Başına Koydu 00:18
Angelina Jolie'nin Elini Öptü Başına Koydu 319 izlenme - 2 yıl önce Mardin'deki Suriye ve Iraklı mültecilerin kampını ziyarete gelen Angelina Jolie, Mardin sokaklarını gezerken yaşadığı olayla şaşkına döndü! Ünlü sinema yıldızı ve BM İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, Mardin'in Midyat İlçesi'nde Suriye ve Iraklı mültecilerin kampını ziyaret etmek üzere dün akşam saatlerinde özel uçakla Mardin'e geldi. Çarşıyı gezen Jolie'nin elini öpüp başına koyan Mardinli güzel yıldızı şaşırttı. ELİNİ ÖPÜP BAŞINA KOYDU Mardin'deki Suriye ve Iraklı mültecilerin kampını ziyarete gelen ünlü sinema yıldızı ve BMİyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, bu sabah saatlerinde Mardin'i gezdi; alışveriş yaptı.Mardin'in ünlü şahmeran ustalarından birinin dükkanını ziyaret eden Jolie, çıkışta büyük bir şaşkınlık yaşadı. Dükkan çıkışı Jolie'yi görmek için bekleyen Mardinli, istediğine kavuştu. Jolie yürürken kendisine doğru yönelen Mardinli'ye selam vererek, "Memnun oldum" dedi. Mardinli ise Jolie'nin uzattığı eli öpüp, başına koydu. KOCASINA KEHRİBAR TESBİH ALDI Birleşmiş Milletler (BM) iyi niyet elçisi Hollywood yıldızı Angelina Jolie, Mardin'de eşi Brad Pitt'e kehribar tespih aldı. Dün akşam saatlerinde Mardin'e gelen Jolie, geceyi otelde geçirdikten sonra sabah saatlerinde otelden ayrılarak Mardin'in tarihi çarşılarında alışveriş yaparak eşi Brad Pitt'e kehribar tespih aldı. Jolie ayrıca kahve, gümüş kolye, kahve takımı, bakır işlemeli sürahi takımı, şahmeran figürlü tepsi satın aldı.
Olcay Şahan Demba Banın Elini Öptü 00:31
Olcay Şahan Demba Banın Elini Öptü 200 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş antrenmanında ilginç anlar yaşandı. Olcay Şahan, sandalyede oturan Demba Ba'nın yanına gitti ve elini öptü. Olcay'ın bu hareketi esprilere neden oldu.
Damat Kayınvalidenin Elini Öperken Şehvete Kapılmamalı 01:40
Damat Kayınvalidenin Elini Öperken Şehvete Kapılmamalı 124 izlenme - 3 yıl önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 'Necmettin Nursaçan İle Sohbetler' programına, stüdyodaki konuklardan birinin sorduğu 'Damat kayınvalidenin elini öpebilir mi' sorusuna Nursaçan'ın verdiği cevap tartışma yaratır cinsten.
Taharet Dershaneleri ve Abiler 04:58
Taharet Dershaneleri ve Abiler 67 izlenme - 2 yıl önce Abiler niye bir başarı kaynağıdır? Gitmediğim için epey bir merak söz konusuydu, ''nasıl bir eğitim tarzları vardır?'' bunları bilmiyorum ama Taharet Dersaneleri bir nebze kafamdaki soruları cevapladı.
Mami Elimi Öpüyor 01:44
Mami Elimi Öpüyor 268 izlenme - 8 yıl önce
Kadınlar Günü'nde Kılıçdaroğlu Elini Kadınlara Öptürdü 07:48
Kadınlar Günü'nde Kılıçdaroğlu Elini Kadınlara Öptürdü 28 izlenme - 1 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak, 600 kadınla biraraya geldi. KILIÇDAROĞLU'NUN ELİNİ ÖPEN KADIN Kadınlar Günü toplantısında en dikkat çekici karelerden biri, bir kadının Kılıçdaroğlu'nun elini öpmesi oldu..
James Hetfield'in Elini Öptürmemesi 00:49
James Hetfield'in Elini Öptürmemesi 69 izlenme - 2 yıl önce Papa Het, Alice in Chains tarafından sahneye davet ediliyor. Evet Fuk'tan Kiss Hand'e koca bir üstad.
Davutoğlu, Yaşlı Adamın Elini Öptüğü Fotoğrafa Açıklık Getirdi 00:56
Davutoğlu, Yaşlı Adamın Elini Öptüğü Fotoğrafa Açıklık Getirdi 34 izlenme - 2 yıl önce Parti grubunda konuşan Başbakan Davutoğlu, Tunceli'de yaşlı bir adamın elini öptüğü fotoğrafla ilgili "Ne haddimize yaşlı bir dedeye el öptürmek" ifadelerini kullandı.
Elinden Öpülesi İnsan 04:03
Elinden Öpülesi İnsan 20 izlenme - 2 yıl önce Elinden Öpülesi İnsan
Çinçinli Berat Elini Öptürüyor 00:25
Çinçinli Berat Elini Öptürüyor 26 izlenme - 3 yıl önce Çinçinli Berat Elini Öptürüyor
Öğrenciler Bakıma Muhtaç Yaşlıların Elini Öpüp Hayır Dualarını Alıyor 02:17
Öğrenciler Bakıma Muhtaç Yaşlıların Elini Öpüp Hayır Dualarını Alıyor 21 izlenme - 2 yıl önce Öğrenciler bakıma muhtaç yaşlıların elini öpüp hayır dualarını alıyor Çiftlikköy ilçesinde, Kılıç Ortaokulu öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında köylerdeki yaşlı ve bakıma muhtaç kişileri ziyaret ederek hem onların deneyimlerini öğreniyor hem de ellerini öperek hayır dualarını alıyor.
Erdoğan: Sağda Solda Zorla El Öptürmeye Çalışanlar Var 01:36
Erdoğan: Sağda Solda Zorla El Öptürmeye Çalışanlar Var 6 izlenme - 1 yıl önce Külliye'de çocukları kabul eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın el öptürülmesini eleştirip "Malesef olumsuz bir gelenek" dediği sırada, Bahçeli Anıtkabir'de TBMM Başkanı'nın torununa el öptürüyordu. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bu sabah Ankara'da bir dizi tören düzenlendi. Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı başkanlığındaki heyet çocuklarla birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti. Meclis'teki Atatürk Anıtı önünde tören düzenlendi. LİDERLERİ BULUŞTURAN TÖREN Törene; TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın yanı sıra Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan yardımcıları ve bakanlar katıldı. BAHÇELİ YİNE EL ÖPTÜRDÜ Törenin ardından son dönemlerde koltuğu sallantıda olan MHP Lideri Devlet Bahçeli, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın torununa elini öptürdü. ERDOĞAN "OLUMSUZ BİR GELENEK" DEDİ Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde çocukları kabul etti. Burada çocuklara yaptığı konuşmada kendisinin rastgele herkesin elini öpmediğini belirten Erdoğan "Ben rastgele herkesin elini öpmem. Ama üç kişinin elini öpmek benim için çok önemli. Bir annemin elini öperim, babamın elini öperim hatta zaman zaman annemin ayağının altını da öpmüşümdür. Üçüncü elini öptüğüm sadece öğretmenlerimdir. Bizde maalesef sağda solda zorla el öptürmeye çalışanlar var. Bu bizde maalesef olumsuz bir gelenek. Ama biz öptürmeyeceğiz" dedi.
Amcamın ya da Dayımın Eşlerinin Ellerini Öpebilir Miyim - Fatih Kalender Hoca 01:15
Amcamın ya da Dayımın Eşlerinin Ellerini Öpebilir Miyim - Fatih Kalender Hoca 5 izlenme - 2 hafta önce Paylaştığım Kaynak https://www.youtube.com/channel/UCHBA... Ehli Sünnet Sohbetler