Hoşgeldiniz!

el öpmek

Nasıl El Öpülür? 01:11
Nasıl El Öpülür? 12.311 izlenme - 4 yıl önce El öpmek ciddi bir iştir, şakaya gelmez. Bayramlarda nasıl el öpülür biliyor musunuz? İşte İzlesene'den büyük kıyak, bu bayram size el öpme yöntemlerini ve el öpmenin karlı ipuçlarını veriyoruz. Herkese nice el öpmeli, el öptürmeli, saygı sevgi huzur dolu bayramlar.
Angeline Jolie'nin Elini Öpüp Başına Koyan Mardinli 01:20
Angeline Jolie'nin Elini Öpüp Başına Koyan Mardinli 5.917 izlenme - 3 yıl önce Angelina Jolie bugün Mardin'e gelmiş ve Mardin'i dolaşmış. Mardin Midyat'ta, ünlü şahmeran ustalarından birinin dükkanını gezdikten sonra dışarı çıkarken bir kişinin kendine doğru yaklaştığını görünce selam vermiş. Yanına yaklaşan Mardinli abimiz Angeline Jolie'nin elini öpüp başına koymuş. Selfie çekmek yerine böyle bir hareketi yapması ne kadar içtenlikle davrandığının göstergesidir. Gerçi başına koymasa daha iyi olurdu ama neyse...
Bayram Harçlığı Almadan El Öpmeyen Bebek 04:18
Bayram Harçlığı Almadan El Öpmeyen Bebek 1.547 izlenme - 4 yıl önce Bayram Harçlığı Almadan El Öpmeyen Bebek
Damat Kayınvalidenin Elini Öperken Şehvete Kapılmamalı 01:40
Damat Kayınvalidenin Elini Öperken Şehvete Kapılmamalı 1.508 izlenme - 4 yıl önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 'Necmettin Nursaçan İle Sohbetler' programına, stüdyodaki konuklardan birinin sorduğu 'Damat kayınvalidenin elini öpebilir mi' sorusuna Nursaçan'ın verdiği cevap din adamlarının son birkaç yıldır akıllarının şeylerinde olduğunun ispatı gibi. Damat ne diye kayınvalidesinin elini öperken şehvet hissi duysun? Tabi sen On küsur yaşında kızla evlenirsen, yirmili yaşlarında, kızın yaşındaki kayınvalidene hallenebilirsin hocam. Bu da senin problemin. Adam anına el öpen damadı, kayınvalideye yapıştırdı. Alemi kendileri gibi biliyorlar zira.
Dilenci Amca - Gençlere Küfürlü Nasihatler 02:12
Dilenci Amca - Gençlere Küfürlü Nasihatler 714 izlenme - 3 yıl önce Yoldan geçmekte olan gençleri çevirip, arada küfür ederek hayırlı nasihatler veren, "kızlara laf atmayın." diye uyaran, sonunda da emeğinin karşılıgı olan ekmek parasını isteyen yaşlı bir amca... Gençlerin amcayı idare etmek için "he amca, tamam amca, doğru söylüyorsun dayı." minvalinde seyreden "çattık ha!" kaygıları...
Hasan Celal Güzel - Yeniden Doğuş Partisi (1996) 01:37
Hasan Celal Güzel - Yeniden Doğuş Partisi (1996) 895 izlenme - 3 yıl önce Yeniden Doğuş Partisi, 8 Haziran 1996 seçimlere öperek hazırlanan başkan Hasan Celal Yücel..
Devlet Bahçeli'nin El Öpme Hamlesi 01:31
Devlet Bahçeli'nin El Öpme Hamlesi 30 izlenme - 3 ay önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Alparslan Türkeş'in kabri başında verdiği görüntüyle izleyenleri şaşırttı. Genellikle katıldığı etkinliklerde el öptürürken görülen MHP Lideri, ilk kez el öpmeye çalışırken kameralara yansıdı. Alparslan Türkeş'in kabri başına giden Bahçeli, karanfil bırakmadan önce mezarın başında gördüğü yaşlı ve sakallı amcanın eline uzandı, öpmeye çalıştı. Yaşlı amca, Bahçeli'nin elini öpmesine izin vermedi.
Angelina Jolie'nin Elini Öptü Başına Koydu 00:18
Angelina Jolie'nin Elini Öptü Başına Koydu 337 izlenme - 3 yıl önce Mardin'deki Suriye ve Iraklı mültecilerin kampını ziyarete gelen Angelina Jolie, Mardin sokaklarını gezerken yaşadığı olayla şaşkına döndü! Ünlü sinema yıldızı ve BM İyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, Mardin'in Midyat İlçesi'nde Suriye ve Iraklı mültecilerin kampını ziyaret etmek üzere dün akşam saatlerinde özel uçakla Mardin'e geldi. Çarşıyı gezen Jolie'nin elini öpüp başına koyan Mardinli güzel yıldızı şaşırttı. ELİNİ ÖPÜP BAŞINA KOYDU Mardin'deki Suriye ve Iraklı mültecilerin kampını ziyarete gelen ünlü sinema yıldızı ve BMİyi Niyet Elçisi Angelina Jolie, bu sabah saatlerinde Mardin'i gezdi; alışveriş yaptı.Mardin'in ünlü şahmeran ustalarından birinin dükkanını ziyaret eden Jolie, çıkışta büyük bir şaşkınlık yaşadı. Dükkan çıkışı Jolie'yi görmek için bekleyen Mardinli, istediğine kavuştu. Jolie yürürken kendisine doğru yönelen Mardinli'ye selam vererek, "Memnun oldum" dedi. Mardinli ise Jolie'nin uzattığı eli öpüp, başına koydu. KOCASINA KEHRİBAR TESBİH ALDI Birleşmiş Milletler (BM) iyi niyet elçisi Hollywood yıldızı Angelina Jolie, Mardin'de eşi Brad Pitt'e kehribar tespih aldı. Dün akşam saatlerinde Mardin'e gelen Jolie, geceyi otelde geçirdikten sonra sabah saatlerinde otelden ayrılarak Mardin'in tarihi çarşılarında alışveriş yaparak eşi Brad Pitt'e kehribar tespih aldı. Jolie ayrıca kahve, gümüş kolye, kahve takımı, bakır işlemeli sürahi takımı, şahmeran figürlü tepsi satın aldı.
Amcamın ya da Dayımın Eşlerinin Ellerini Öpebilir Miyim - Fatih Kalender Hoca 01:15
Amcamın ya da Dayımın Eşlerinin Ellerini Öpebilir Miyim - Fatih Kalender Hoca 100 izlenme - 1 yıl önce Paylaştığım Kaynak https://www.youtube.com/channel/UCHBA... Ehli Sünnet Sohbetler
El Öpmek Caiz Midir? 03:58
El Öpmek Caiz Midir? 57 izlenme - 10 ay önce El öpmek İslam-i bir emir ve tavsiye değildir. Eskiden beri gelen hürmet ifadesi olarak kullanılan bir adettir. Herhangi bir dünya menfaati için el öpmek mekruhtur. Herkesin eli öpülmez. Ana,baba ve âlimin eli öpülebilir. Kadın da kocasının elini öpebilir. Kadın, evlenilmesi kendisine ebediyyen haram olan babası, dedesi, amcası,dayısı,kardeşi ve kayınpederinin elini öpmesi caizdir. Fakat babasının dışndakilerin elini öpmemek evladır. Kadın mahremi olmayan yanlız yaşlı olduğu için bir erkeğin elini öpemez, Ancak bir erkek mahremi olamayan yaşlı kadının elini öpebilir. görüşü vardır. ama öpmemeleri daha uygundur. İhtiyar kadınların elini mahremi olmayan erkeklerin sıkabileceğine dair bazı görüşler vardır. Ancak erkek ne kadar ihtiyar olursa olsun, mahremi olmayan hanımlar onun elini sıkamaz ve öpemez. İmam Merginani: "Bir erkek, şehvetten emin olsa bile mahremi olmayan kadının elini ve yüzüne dokunması helal olmaz." Eğer mahremi olursa öpebilir, Ancak onunda başka hususları vardır. "Hurmet-i mushara" bölümüne bakınız. Eğer şehvet duyacak yaşta genç kız olursa onda el öpmek caiz değildir. Ancak şehvet duymayacak kadar yaşlı olan elini öpmek haram olmaz. Kadının kadınları, Erkeğin de erkeği bir şevkat ifadesi olarak kucaklaması,baş,alın, gibi yerlerden öpmesi caizdir. çocukları şefkatle kucaklamak ve öpmek caizdir.
Taharet Dershaneleri ve Abiler 04:58
Taharet Dershaneleri ve Abiler 180 izlenme - 3 yıl önce Abiler niye bir başarı kaynağıdır? Gitmediğim için epey bir merak söz konusuydu, ''nasıl bir eğitim tarzları vardır?'' bunları bilmiyorum ama Taharet Dersaneleri bir nebze kafamdaki soruları cevapladı.
Olcay Şahan Demba Banın Elini Öptü 00:31
Olcay Şahan Demba Banın Elini Öptü 208 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş antrenmanında ilginç anlar yaşandı. Olcay Şahan, sandalyede oturan Demba Ba'nın yanına gitti ve elini öptü. Olcay'ın bu hareketi esprilere neden oldu.
Damat Kayınvalidenin Elini Öperken Şehvete Kapılmamalı 01:40
Damat Kayınvalidenin Elini Öperken Şehvete Kapılmamalı 149 izlenme - 5 yıl önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanan 'Necmettin Nursaçan İle Sohbetler' programına, stüdyodaki konuklardan birinin sorduğu 'Damat kayınvalidenin elini öpebilir mi' sorusuna Nursaçan'ın verdiği cevap tartışma yaratır cinsten.
Gülşen Kocası Ozan Çolakoğlu’nun Elini Öptü 02:39
Gülşen Kocası Ozan Çolakoğlu’nun Elini Öptü 30 izlenme - 10 ay önce Ünlü sanatçı Gülşen, kocası Ozan Çolakoğlu’nun elin öperek Kurban Bayramını kutladı. Kurban Bayramının ilk günü Yalıkavakta bir beach konser veren Gülşen Dj eşi Ozan Çolakoğlu ile birlikte sahne aldı. Beach kulüpte sahneye çıkan ikili hayranlarına unutulmaz bir gün yaşattı. Gülşen eşi Ozan Çolakoğlu’nun sahnede Kurban Bayramını kutlayarak elini öpüp başına koydu. Eşinin elini Öpen Gülşen daha sonra Çolakoğlun’dan para istedi. Ozan Çolakoğlu cebinden ise para çıkmadı. Hayranları tarafından alkış yağmuruna tutulan Gülşen daha sonra konserine kaldığı yerden devam etti. Sahne öncesinde gazetecilerini sorularını yanıtlayan Gülşen yoğun programı nedeniyle çalıştığını söyleyerek “bayram çok güzel ama çalışarak geçiyor. Böyle özel günlerde de daima sahnede oluyoruz. İnsanların en mutlu günlerinde onların karşısında olmak insanları eğlendirmek, neşelendirmek çok güzel bir duygu” ifadelerini kullandı. Kurban kestiğini de belirten Gülşen çok yoğun programı oluğu için ailesine kurban kesmelerini söyleyen ünlü sanatçı, Kuranın başında durulması gerektiğini o yüzdende ailesinden rica ettiğini açıkladı.
Mami Elimi Öpüyor 01:44
Mami Elimi Öpüyor 268 izlenme - 9 yıl önce
İslamda El Öpmek Var Mıdır? 02:41
İslamda El Öpmek Var Mıdır? 13 izlenme - 12 ay önce irçok din adamı el öpmenin dini bir anlamı olmadığını belirtir. Din adamları, bir kimsenin başka birinin eli öpmesinin amacının saygı olmasını tavsiye ediyor. Yani bir kimse, karşısındaki çok zengin diye onun elini öperse İslam'daki eşitlik ilkesine ters düşer. Büyüklerin ellerinin öpülmesi aslında saygı ifadesi olarak ortaya çıkmıştır.
James Hetfield'in Elini Öptürmemesi 00:49
James Hetfield'in Elini Öptürmemesi 99 izlenme - 3 yıl önce Papa Het, Alice in Chains tarafından sahneye davet ediliyor. Evet Fuk'tan Kiss Hand'e koca bir üstad.
Bayramda El Nasıl Öpülür? - Röportaj 01:43
Bayramda El Nasıl Öpülür? - Röportaj 15 izlenme - 12 ay önce Sokak röportajında bayramda el nasıl öpülür sorusunun cevabını uygulamalı bir şekilde bakın nasıl aranmış.
Davutoğlu, Yaşlı Adamın Elini Öptüğü Fotoğrafa Açıklık Getirdi 00:56
Davutoğlu, Yaşlı Adamın Elini Öptüğü Fotoğrafa Açıklık Getirdi 38 izlenme - 4 yıl önce Parti grubunda konuşan Başbakan Davutoğlu, Tunceli'de yaşlı bir adamın elini öptüğü fotoğrafla ilgili "Ne haddimize yaşlı bir dedeye el öptürmek" ifadelerini kullandı.
Öğrenciler Bakıma Muhtaç Yaşlıların Elini Öpüp Hayır Dualarını Alıyor 02:17
Öğrenciler Bakıma Muhtaç Yaşlıların Elini Öpüp Hayır Dualarını Alıyor 31 izlenme - 4 yıl önce Öğrenciler bakıma muhtaç yaşlıların elini öpüp hayır dualarını alıyor Çiftlikköy ilçesinde, Kılıç Ortaokulu öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi kapsamında köylerdeki yaşlı ve bakıma muhtaç kişileri ziyaret ederek hem onların deneyimlerini öğreniyor hem de ellerini öperek hayır dualarını alıyor.