Hoşgeldiniz!

el sallamak

Ulan İstanbul'dan İsmail Abi'ye Gönderme 00:13
Ulan İstanbul'dan İsmail Abi'ye Gönderme 1.829.338 izlenme - 2 yıl önce Efendim pazartesi akşamları yayınlanan Ulan İstanbul adlı dizide Hayati adlı karakter, gönüllerimizde hala bitmeyen Leyla ile Mecnun'un efsanevi karakteri İsmail Abi'ye gönderme, daha doğrusu selam çakıyor. Çünkü Leyla ile Mecnun'un bazı bölümlerini çeken Murat Onbul, Ulan İstanbul dizisinin yönetmenliğini üstleniyor. İzleyelim..
Su Samuru El Sallıyor 00:19
Su Samuru El Sallıyor 793 izlenme - 5 yıl önce Bu tatlı su samuru, kendisine el sallayan çocuğa cevap veriyor. Acaba el mi sallıyor gerçekten yoksa önünde engel gibi duran o camın yok olmasını mı istiyor?
Bu Ayı Ayı Yogi El Sallıyor Parı Gezip Gidenlere 00:06
Bu Ayı Ayı Yogi El Sallıyor Parı Gezip Gidenlere 268 izlenme - 3 yıl önce Kibar Ve Sevimli Ayıcık )) Ayı Yogi'nin Ruhu Bunda Sanırım ))
Otogara Gidip Kendi Kendine İnsanlara El Sallayan Gereksiz Adam 00:06
Otogara Gidip Kendi Kendine İnsanlara El Sallayan Gereksiz Adam 127 izlenme - 2 yıl önce Otogara Gidip Kendi Kendine İnsanlara El Sallayan Gereksiz Adam - Yeni Vine 2015 Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Justin Bieber'ı Gördüğünü Sanan Kızlar 00:44
Justin Bieber'ı Gördüğünü Sanan Kızlar 122 izlenme - 2 yıl önce Neresi bilmiyorum ama limuzinden çıkıp kalaabalığı kekleyen elemanlar gibi bu delikanlı da aşağıda toplanan kalabalığa el sallayıp Justin Bieber havası yaratıyor.
El Sallayan Çocuğa Karşılık Veren Sevimli Kunduz 00:14
El Sallayan Çocuğa Karşılık Veren Sevimli Kunduz 88 izlenme - 2 yıl önce Kendisine el sallayan çocuğu taklit ederek karşılık veren sevimli kunduz. Sevimli kunduzun o anları sizlerle.
Leyla ile Mecnun - Hangi Deden Mayalıydı? 01:49
Leyla ile Mecnun - Hangi Deden Mayalıydı? 108 izlenme - 3 yıl önce Tv de Nadir güzellikte ki dizilerden biri olan Leyla ile Mecnundan bir sahne maya kehaneti marduk gezegeni ve İsmail abinin dedesi üzerine...
Justin Bieber'ı Gördüğünü Sanan Kızlar 00:44
Justin Bieber'ı Gördüğünü Sanan Kızlar 124 izlenme - 4 yıl önce Neresi bilmiyorum ama limuzinden çıkıp kalaabalığı kekleyen elemanlar gibi bu delikanlı da aşağıda toplanan kalabalığa el sallayıp Justin Bieber havası yaratıyor.
Hayranı Olduğu Takımın Oyuncusu El Sallayınca Sevinçten Çıldırdı 00:20
Hayranı Olduğu Takımın Oyuncusu El Sallayınca Sevinçten Çıldırdı 17 izlenme - 3 yıl önce Minnesota takımında oynan Charlie Coyle, hayranı olan küçük taraftarına el salladı, kendisi el salladığını gören küçük taraftar sevinçten mest oldu.