Hoşgeldiniz!

El Sallamak Videoları İzle

Ulan İstanbul'dan İsmail Abi'ye Gönderme 00:13
Ulan İstanbul'dan İsmail Abi'ye Gönderme 1.828.389 izlenme - 2 yıl önce Efendim pazartesi akşamları yayınlanan Ulan İstanbul adlı dizide Hayati adlı karakter, gönüllerimizde hala bitmeyen Leyla ile Mecnun'un efsanevi karakteri İsmail Abi'ye gönderme, daha doğrusu selam çakıyor. Çünkü Leyla ile Mecnun'un bazı bölümlerini çeken Murat Onbul, Ulan İstanbul dizisinin yönetmenliğini üstleniyor. İzleyelim..
Su Samuru El Sallıyor 00:19
Su Samuru El Sallıyor 792 izlenme - 4 yıl önce Bu tatlı su samuru, kendisine el sallayan çocuğa cevap veriyor. Acaba el mi sallıyor gerçekten yoksa önünde engel gibi duran o camın yok olmasını mı istiyor?
Bu Ayı Ayı Yogi El Sallıyor Parı Gezip Gidenlere 00:06
Bu Ayı Ayı Yogi El Sallıyor Parı Gezip Gidenlere 266 izlenme - 2 yıl önce Kibar Ve Sevimli Ayıcık )) Ayı Yogi'nin Ruhu Bunda Sanırım ))
Otogara Gidip Kendi Kendine İnsanlara El Sallayan Gereksiz Adam 00:06
Otogara Gidip Kendi Kendine İnsanlara El Sallayan Gereksiz Adam 125 izlenme - 2 yıl önce Otogara Gidip Kendi Kendine İnsanlara El Sallayan Gereksiz Adam - Yeni Vine 2015 Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
El Sallayan Çocuğa Karşılık Veren Sevimli Kunduz 00:14
El Sallayan Çocuğa Karşılık Veren Sevimli Kunduz 88 izlenme - 2 yıl önce Kendisine el sallayan çocuğu taklit ederek karşılık veren sevimli kunduz. Sevimli kunduzun o anları sizlerle.
Justin Bieber'ı Gördüğünü Sanan Kızlar 00:44
Justin Bieber'ı Gördüğünü Sanan Kızlar 83 izlenme - 2 yıl önce Neresi bilmiyorum ama limuzinden çıkıp kalaabalığı kekleyen elemanlar gibi bu delikanlı da aşağıda toplanan kalabalığa el sallayıp Justin Bieber havası yaratıyor.
Justin Bieber'ı Gördüğünü Sanan Kızlar 00:44
Justin Bieber'ı Gördüğünü Sanan Kızlar 123 izlenme - 3 yıl önce Neresi bilmiyorum ama limuzinden çıkıp kalaabalığı kekleyen elemanlar gibi bu delikanlı da aşağıda toplanan kalabalığa el sallayıp Justin Bieber havası yaratıyor.
Leyla ile Mecnun - Hangi Deden Mayalıydı? 01:49
Leyla ile Mecnun - Hangi Deden Mayalıydı? 95 izlenme - 2 yıl önce Tv de Nadir güzellikte ki dizilerden biri olan Leyla ile Mecnundan bir sahne maya kehaneti marduk gezegeni ve İsmail abinin dedesi üzerine...
İnsanları Avmden Uğurlayan Sevimli Kız 02:00
İnsanları Avmden Uğurlayan Sevimli Kız 25 izlenme - 2 yıl önce İnsanları AVM'den uğurlayan sevimli kızAVM yürüyen merdiveninin başında durup insanları uğurlayan küçük sevimli kız. Hemen İzlemek İçin Tıklayınız!
Hayranı Olduğu Takımın Oyuncusu El Sallayınca Sevinçten Çıldırdı 00:20
Hayranı Olduğu Takımın Oyuncusu El Sallayınca Sevinçten Çıldırdı 16 izlenme - 2 yıl önce Minnesota takımında oynan Charlie Coyle, hayranı olan küçük taraftarına el salladı, kendisi el salladığını gören küçük taraftar sevinçten mest oldu.