Hoşgeldiniz!

el sallamak

Ulan İstanbul'dan İsmail Abi'ye Gönderme 00:13
Ulan İstanbul'dan İsmail Abi'ye Gönderme 1.830.974 izlenme - 3 yıl önce Efendim pazartesi akşamları yayınlanan Ulan İstanbul adlı dizide Hayati adlı karakter, gönüllerimizde hala bitmeyen Leyla ile Mecnun'un efsanevi karakteri İsmail Abi'ye gönderme, daha doğrusu selam çakıyor. Çünkü Leyla ile Mecnun'un bazı bölümlerini çeken Murat Onbul, Ulan İstanbul dizisinin yönetmenliğini üstleniyor. İzleyelim..
Su Samuru El Sallıyor 00:19
Su Samuru El Sallıyor 802 izlenme - 5 yıl önce Bu tatlı su samuru, kendisine el sallayan çocuğa cevap veriyor. Acaba el mi sallıyor gerçekten yoksa önünde engel gibi duran o camın yok olmasını mı istiyor?
Bu Ayı Ayı Yogi El Sallıyor Parı Gezip Gidenlere 00:06
Bu Ayı Ayı Yogi El Sallıyor Parı Gezip Gidenlere 272 izlenme - 4 yıl önce Kibar Ve Sevimli Ayıcık )) Ayı Yogi'nin Ruhu Bunda Sanırım ))
Otogara Gidip Kendi Kendine İnsanlara El Sallayan Gereksiz Adam 00:06
Otogara Gidip Kendi Kendine İnsanlara El Sallayan Gereksiz Adam 132 izlenme - 3 yıl önce Otogara Gidip Kendi Kendine İnsanlara El Sallayan Gereksiz Adam - Yeni Vine 2015 Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya
Justin Bieber'ı Gördüğünü Sanan Kızlar 00:44
Justin Bieber'ı Gördüğünü Sanan Kızlar 126 izlenme - 3 yıl önce Neresi bilmiyorum ama limuzinden çıkıp kalaabalığı kekleyen elemanlar gibi bu delikanlı da aşağıda toplanan kalabalığa el sallayıp Justin Bieber havası yaratıyor.
Leyla ile Mecnun - Hangi Deden Mayalıydı? 01:49
Leyla ile Mecnun - Hangi Deden Mayalıydı? 148 izlenme - 3 yıl önce Tv de Nadir güzellikte ki dizilerden biri olan Leyla ile Mecnundan bir sahne maya kehaneti marduk gezegeni ve İsmail abinin dedesi üzerine...
El Sallayan Çocuğa Karşılık Veren Sevimli Kunduz 00:14
El Sallayan Çocuğa Karşılık Veren Sevimli Kunduz 90 izlenme - 3 yıl önce Kendisine el sallayan çocuğu taklit ederek karşılık veren sevimli kunduz. Sevimli kunduzun o anları sizlerle.
Justin Bieber'ı Gördüğünü Sanan Kızlar 00:44
Justin Bieber'ı Gördüğünü Sanan Kızlar 126 izlenme - 5 yıl önce Neresi bilmiyorum ama limuzinden çıkıp kalaabalığı kekleyen elemanlar gibi bu delikanlı da aşağıda toplanan kalabalığa el sallayıp Justin Bieber havası yaratıyor.
Hayranı Olduğu Takımın Oyuncusu El Sallayınca Sevinçten Çıldırdı 00:20
Hayranı Olduğu Takımın Oyuncusu El Sallayınca Sevinçten Çıldırdı 19 izlenme - 3 yıl önce Minnesota takımında oynan Charlie Coyle, hayranı olan küçük taraftarına el salladı, kendisi el salladığını gören küçük taraftar sevinçten mest oldu.