Hoşgeldiniz!

eldiven

Evde Va....na Yapmak 02:52
Evde Va....na Yapmak 375.629 izlenme - 7 yıl önce Kendin pişir kendin ye diye tabir edebileceğimiz bu alet sayesınde vaj...na evlere çok rahat girecek, trip yok, nazlanma yok, elini atınca blok gelmiyor, istediğiniz gibi iyi seyirler.
Hijyen Sebebiyle Mühürlenen Hindistan Lokantası 08:27
Hijyen Sebebiyle Mühürlenen Hindistan Lokantası 5.098 izlenme - 3 yıl önce Hindistan sağlık bakanlığından yapılan açıklamada halkımızı antibiyotik bağımlısı yapacak hijyenik bir besin zinciri söz konusu bile olamaz denilerek, eldiven kullanan lokanta mühürlendi.
İş Eldiveninde Sınırları Zorlamak 01:13
İş Eldiveninde Sınırları Zorlamak 4.919 izlenme - 7 yıl önce Bir iş eldiveni sizi en fazla neyden koruyabilir ? Düşünmeniz için 2 dakikanız var . Herkesin olduğu gibi sizinde aklınıza basit şeyler geldiğini tahmin edebiliyorum . Teknoloji kavramı hayatımıza girdiği andan bu yana , insanlar kendi sınırlarını zorluyor , sınırlarını yeniden çiziyor . İzlediğiniz zaman '' bu kadarına pes '' diyeceğiniz türden bir video . İzlerken şaşırmayın zira bu tarz gelişmeler hayatımızın her anında karşımıza çıkıyor .
Pijamaskeliler - Zıplayan Eldiven 02:58
Pijamaskeliler - Zıplayan Eldiven 5.907 izlenme - 6 yıl önce Pijamaskeliler - Zıplayan Eldiven Connor, Greg ve Amaya ile tanışın. Gündüzleri 6 yaşındaki normal çocuklar gibi davranırken, geceleri pijamalı süper kahraman oluyorlar!
Led Işıklı Eldiven 00:12
Led Işıklı Eldiven 82 izlenme - 3 ay önce Karanlık ortamlarda çalışanlar için üretilen üzerinde led ışıklar yer alan kullanışlı eldiven tasarımı çok işe yarayacak.
Çoraptan Eldiven Yapmak / Nasıl Yapılır? / DIY 03:06
Çoraptan Eldiven Yapmak / Nasıl Yapılır? / DIY 2.701 izlenme - 6 yıl önce İletişim : Gul4ydeniz@gmail.com Artık bende bolca kendin yap (DIY) projesi videosuyla izlesene'de olucam. Video hoşunuzu gittiyse kanalımdan diğer videolarada göz atmayı unutmayın ve yeni videolardan haberdar olmak için kanala ABONE olmayı ihmal etmeyin:) İyi seyirler!
Boks İçin El Sargısı Nasıl Yapılır? 07:31
Boks İçin El Sargısı Nasıl Yapılır? 1.490 izlenme - 3 yıl önce Stitch lakaplı Jacob Duran boks için el sargısının nasıl yapılması gerektiğini gösteriyor.
Dokun Bana Yarışması 09:34
Dokun Bana Yarışması 2.287 izlenme - 7 yıl önce Show Tv'nin BBG yarışmasından sonra Türk Televizyonlarına kazandırdığı yarışmayı hafızalardan silmenin imkanı yoktur. Hele hele dokunma bana şarkısı, aahhh ahhhh....... Gülhan'ın yarışmanın ismiyle aynı olan şarkısı için : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/52273/ 90'ların sonu da olsa ne güzel günlerdi..
Bir Garip Cenaze Töreni 00:27
Bir Garip Cenaze Töreni 1.016 izlenme - 5 yıl önce Amerikan beyzbol takımı Houston Astros'un tutucusu Carlos Beltran'ın uzun süredir kullanmadığı eldiveni ilginç bir törenle toprağa verilmiş, izliyoruz.
Marketten Aldığı Peynirin İçinden Eldiven Çıktı 04:03
Marketten Aldığı Peynirin İçinden Eldiven Çıktı 251 izlenme - 1 yıl önce Muğla’nın Marmaris ilçesinde yaşayan emekli polis, kahvaltı yapmak için marketten aldığı peynirin içinden eldiven çıkınca hukuk mücadelesi başlattı.
Efsane Olay 2: Arena - Hijyenik Traktörcü 01:03
Efsane Olay 2: Arena - Hijyenik Traktörcü 1.865 izlenme - 8 yıl önce Ülkemizde hijyene verilen önemi anlatan bir başyapıt... Traktör kullanırken bile boneden ve eldivenden taviz vermeyen traktörcü, Arena muhabirinin çetrefilli sorularına cevapları birer birer yapıştırıyor. Afrika'dan gelen böcekler hakkında engin bilgiye sahip olan restoran işletmecisinden sonra hijyenik traktörcü de huzurlarınızda...
Sahibini Resmen Döven Psikopat Kedi! 01:31
Sahibini Resmen Döven Psikopat Kedi! 1.303 izlenme - 7 yıl önce Rusyada iki avanak arkadaşın çektiği video'da ilk 40 saniye'ye kadar herşey normal. Psikopat kedimiz gençlerden birinin fazla baskına gelemeyerek yaptığı hamlelerle rakibini nakavt ediyor. Hahahahahh 40. Saniyeden sonra gözlerimden yaş geldi amk one lan :(
Gezi Eylemlerinde Taciz Edilen Kedi! 01:17
Gezi Eylemlerinde Taciz Edilen Kedi! 1.072 izlenme - 7 yıl önce Kabataş olsun,Cami'ye ayakkabıyla girip alkol içenler olsun bir türlü göremedik o görüntüleri.Kaç cuma geçti aradan oysa.Ama işte bir kedi, taciz ediliyor efendim bir takım kırmızı,mavi tasmalı bir grup tarafından.Yalamak,tükürük bırakılmak suretiyle.Ayıptır
Tokat Sarması 05:30
Tokat Sarması 823 izlenme - 7 yıl önce Güzelim Tokat ve sarmasını betimleyen sanatsal bir performans... Özellikle dansçı konusunda hiç bir masraftan kaçınmayan sanatçımız bize Tokat sarmasını efektif olarak sembolize edecektir.
Akp'nin Bahsettiği Kabataş Görüntüleri 04:31
Akp'nin Bahsettiği Kabataş Görüntüleri 588 izlenme - 7 yıl önce İnsanlara önyargıyla yaklaşmamak lazım. Gezi olaylarından beri bahsedilen görüntüler gerçekten de infial yaratacak cinsten. İktidarımız sağolsun bunları yayınlamayarak bize çok büyük bir iyilik yapmış. Görüntülerde deri eldivenli üstleri çıplak şahıslar açıkça görülebiliyor.
Slow Motion Oturtma 02:06
Slow Motion Oturtma 589 izlenme - 7 yıl önce slow motion Kol böregi ziyafeti..feyk meyk degil bence harbi oturtuyorlar..alkislamaya devam..nasil koyduk isvicreye ;)
Efsanevi Kaleciler 02:47
Efsanevi Kaleciler 308 izlenme - 7 yıl önce Bazı kaleciler vardır.Adları hiç unutulmaz. Takımları ona büyük sorumluluk yüklemiştir.Ve kalplerde taht kurmuştur. İşte bu belgeselde dünyada nam salmış bu türden kaleciler bulunmaktadır. Bir nevi Nolstaljik içerikli bir belgeseldir.
Fondaki Türkünün Sesini Abartıp Kendi Sesini Duyuramayan Adam 01:28
Fondaki Türkünün Sesini Abartıp Kendi Sesini Duyuramayan Adam 212 izlenme - 8 yıl önce Evin içerisinde bone, eldiven takan; insanlara faydalı olmak isteyen bir abimiz, künefe tarifi vermek ve toplumu aydınlatmak isterken, türkünün sesini hesaba katmamış. Video sırf türküden oluşan bir şeye dönüşmüş. İlginç bir çalışma olmuş..
En İyi Yalan Oscarı- Kabataş 03:37
En İyi Yalan Oscarı- Kabataş 217 izlenme - 7 yıl önce Tarhimizde ilk defa oskar kazandık! Kabataş yalanı oscarlıktı, ve bu ödülü fazlasıyla haketti!İşte yeni Türkiye..
En İğrenç Hisler 01:27
En İğrenç Hisler 151 izlenme - 8 yıl önce Aralarında montla sıç yok ama idare eder. hayatımızda yaşadığımız o ızdırap dolu anları izleyerek anımsayacağız.
Yüzyılın İcadı: Eldivenli Atkı 01:10
Yüzyılın İcadı: Eldivenli Atkı 120 izlenme - 8 yıl önce Adamlar yememiş içmemiş, düşünmüşler (!) ve de yapmışlar. Artık eldiveni ayrı, atkıyı ayrı taşıma derdimize bir son verip Eldivenli Atkıyı icat ettikleri gibi şahane bir de reklam videosu çekmişler... Peki sizce adı; Eldivenli Atkı mı yoksa Atkılı Eldiven mi olmalıydı? (bkz. sucuklu yumurta, yumurtalı sucuk)
Hande Yener - Deri Eldiven 04:38
Hande Yener - Deri Eldiven 100 izlenme - 8 yıl önce Albüm Adı: Hande Maxi Çıkış Tarihi: 08.09.2006 Türkçe Elektronik Şarkı Sözleri: Deri Eldiven beni bıraktığın koridor boştu uzandığım yer cilalı tutunacak birşeyde yok giyinmişsin beni her hareketin üzerimde kalmış o dar uzun koridorda böyle sensiz böyle saf ben burda seni bekleyen bomboş bir deri eldiven