Hoşgeldiniz!

Elektrik Faturası Videoları İzle

Elektrik Faturasını Farklı Yoldan Ödemek - Şakın Ördek 02:16
Elektrik Faturasını Farklı Yoldan Ödemek - Şakın Ördek 9.949 izlenme - 1 yıl önce Başrollerini Adile Naşit, Münir Özkul, Pembe Mutlu ve İlyas Salman'nın rol aldığı 1983 yapımı 'Şakın Ördek' filminden komik bir sahne.
Şakİr2 - srek  küfürbaz 00:59
Şakİr2 - srek küfürbaz 10.961 izlenme - 9 yıl önce çok pİs konuŞuyorlar
Mustafa Yenigün Canlı Yayında Elektrik Faturasını Yaktı 01:12
Mustafa Yenigün Canlı Yayında Elektrik Faturasını Yaktı 522 izlenme - 1 yıl önce Flash Tv'nin deneyimli Ana Haber Sunucusu Mustafa Yenigün 31 Ocak 2016 Pazar tarihli Haftasonu Ana Haber Bülteni'nde elektrik kullanımına getirilen zamlara canlı yayında faturayı yakarak tepki gösterdi.
AK-Saray'ın Aylık Elektrik Faturası 1.400.000 TL. Vatandaş Ne Dedi? 02:31
AK-Saray'ın Aylık Elektrik Faturası 1.400.000 TL. Vatandaş Ne Dedi? 258 izlenme - 1 yıl önce Atatürk Orman Çiftliği, Mustafa Kemal Atatürk tarafından 1937’de hazineye bağışlandı. 1992’de 1. derece tarihi ve doğal sit alanı ilan edildi. Çiftliğin içine kaçak olarak Başbakanlık Sarayı diye yapımına başlanan sonra Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na çevrilen kaçAK-Saray hepimizin parasıyla milyarlarca lira harcanarak yapıldı. kaçAK-Saray'ın, aylık 1.140.000 TL tutarındaki elektrik faturası üzerinden hazırlanmış bir skeç. Ne Haber ekibinin çalışması.
 Elektrik Faturasını Ödeyemeyen Aile Kızını Başlıkla Evlendirmek İstedi 02:40
Elektrik Faturasını Ödeyemeyen Aile Kızını Başlıkla Evlendirmek İstedi 322 izlenme - 3 yıl önce Şanlıurfa'da ailesinin 8 bin 137 liralık elektrik borcu nedeniyle başlık parası karşılığında evlendirilmek istenen 14 yaşındaki Güler Ay’a devlet sahip çıktı. 14 yaşındaki Güler, okula kaydedildi. Şanlıurfa’nın Yeşildirek Mahallesi’nde oturan ve 6 yıldır kalp ve böbrek rahatsızlıkları nedeniyle çalışamayan 56 yaşındaki Hamet Ay, 2001 yılından beri biriken 8 bin 137 liralık elektrik borcunu ödeyemeyince, evine haciz yapılacağına dair tebligat gelmiş, borcunu ödeyebilmek için 14 yaşındaki kızını başlık parası karşılığında evlendirmeye karar vermişti. İnşaat işçiliği yaptığı dönemde sigortasız çalıştığı için emekli olamadığını ifade eden Hamet Ay, elektrik borcunu ödeyemediği için yaklaşık 6 yıl önce 13 yaşında olan kızı Nebiye'yi başlık parası karşılığında evlendirmiş ve borcun ana parasını ödemişti. Borcunu ödeyebilmek için 14 yaşındaki kızı Güler’i evlendirmek istediğini söyleyerek yardım isteyen Ay ailesine devlet yardım elini uzattı. Haberlerin ardından Ay ailesinin evini ziyaret eden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları inceleme sonucunda evlendirilmek istenen Güler Ay’ı yeniden okula kayıt ettirirken, 1 yıl süre ile kız çocuğuna nakdi yardım yapma kararı aldı. Baba Hamet Ay’a çıkartılacak sağlık raporunun ardından anne Zehra Ay’a da bakım ücreti ödeneceği belirtildi. Evde yatalak babasının hizmetini gören ve ev işlerini yapan 14 yaşındaki Güler Ay ise yeniden okula başlayacak olmanın heyecanını yaşıyor. Ayrıldığı Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu’na kaydı yapılan Güler Ay, okula kaldığı ikinci sınıftan yeniden devam edecek. Okula başlamanın heyecanını yaşayan Güler Ay, derslerine de çalışmaya başladı. Güler Ay, “Allah razı olsun devletten. Artık evlenmeyeceğim. Babam beni evlendirmeyecek. Okula yeniden başlayacağım” dedi. Anne Zehra Ay ise, “Kocam hastalandı. Yatalak oldu. Ne yapacağımı bilmiyordum. Kızımı okuldan aldık. Diğer kızım da hastalandı. Hurda toplayıp, ekmek kurutup satıyoruz. Geçimimizi böyle sağlamaya çalışıyoruz. Hangi anne kızının mutlu olmasını istemez. 10 senedir biriken elektrik faturası, sonra da bir anda geldi. Ben evin geçimini mi sağlayayım, elektriği mi ödeyeyim. Dünyalar başıma yıkıldı. Nasıl yapacağımı bilmiyordum. Devletimize teşekkür ederim. Hem kızımı kurtardılar, hem de evimi kurtardılar. Yoksa kızımı evlendirerek, elektrik parasını verecektim. Çok şükür, devlet geldi. Allah razı olsun hepsine, bize el attılar. Hem kızımı, hem evimi kurtardılar” diye konuştu.Baba Hamet Ay, kendisinin raporunun çıkartılmasını isteyerek, kendisine yardım eli uzatan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne teşekkür etti.Öte yandan, evin elektrik faturasının ise bir yardım derneği tarafından ödenmek üzere alındığı öğrenildi.
Elektrik Faturası 02:25
Elektrik Faturası 49 izlenme - 2 yıl önce İşci Sendikasııı İşte elektrik Faturasııı Beyaz Davet etsin İşci Dayanısmasınııı :D Buda direnişin Şarkısı :D :D İşçi sağlığı ve güvenliği istedikleri için işten atılan bedaş işçisi üyelerimiz 165 gündür Taksim Bedaş önünde direniyor. sıııııııııı elektrik faturasııııııııı
Faturaları Azaltmanın Yolları 01:57
Faturaları Azaltmanın Yolları 7 izlenme - 1 yıl önce Faturaları Azaltmanın Yolları Hayat pahalı devir ise tasarruf devri. Peki bu tasarrufu nasıl yapacağız. İşte püf noktalar.
Biliyor Musunuz  - 14 Şubat 2016 22:37
Biliyor Musunuz - 14 Şubat 2016 1 izlenme - 1 yıl önce Elektrik faturasını basit önlemlerle nasıl düşürürsünüz? İstanbul'daki kasırlarda neden hamam ve yatak odası yok? Biliyor musunuz? Bu soruların cevaplarıyla geliyor.