Hoşgeldiniz!

elektrik faturası

Elektrik Faturasını Farklı Yoldan Ödemek - Şakın Ördek 02:16
Elektrik Faturasını Farklı Yoldan Ödemek - Şakın Ördek 10.957 izlenme - 2 yıl önce Başrollerini Adile Naşit, Münir Özkul, Pembe Mutlu ve İlyas Salman'nın rol aldığı 1983 yapımı 'Şakın Ördek' filminden komik bir sahne.
Elektrik Faturası Yüksek Gelince TEDAŞ Binasını Ateşe Vermek 00:30
Elektrik Faturası Yüksek Gelince TEDAŞ Binasını Ateşe Vermek 2.188 izlenme - 9 ay önce Trabzon Sürmene’de elektrik faturası yüksek gelen O. K. adlı yurttaş, TEDAŞ binasını ateşe verdi.İtfaiye ekipleri yangını büyümeden kontrol altına alırken, olayda ölen ya da yaralanan olmadığı kaydedildi. Binada büyük hasar meydana gelirken, elektrik faturasına sinirlendiği öğrenilen O.K. de gözaltına alındı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Şakir2 - Srek  Küfürbaz 00:59
Şakir2 - Srek Küfürbaz 10.967 izlenme - 10 yıl önce çok pİs konuŞuyorlar
Yolda Bulduğu Faturayı Ödedi 02:49
Yolda Bulduğu Faturayı Ödedi 68 izlenme - 2 ay önce Denizli'nin Pamukkale ilçesinde servis beklerken yerde bulduğu faturayı, arasındaki parayla ödeyen vatandaş Denizli'de günün konusu oldu. Faturayı sosyal medyada paylaşan vatandaş, hareketi ile büyük beğeni toplarken para üstünü vermek için fatura sahibini bekliyor.
Mustafa Yenigün Canlı Yayında Elektrik Faturasını Yaktı 01:12
Mustafa Yenigün Canlı Yayında Elektrik Faturasını Yaktı 528 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv'nin deneyimli Ana Haber Sunucusu Mustafa Yenigün 31 Ocak 2016 Pazar tarihli Haftasonu Ana Haber Bülteni'nde elektrik kullanımına getirilen zamlara canlı yayında faturayı yakarak tepki gösterdi.
Elektrik Değil Faturası Çarptı 01:28
Elektrik Değil Faturası Çarptı 101 izlenme - 11 ay önce Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde ikamet eden bir esnaf apartman otomatiğine gelen 12 bin 389 lira 40 kuruşluk fatura ile karşılaşınca hayatının şokunu yaşadı. Nevşehir’in Ürgüp İlçesinde Sivritaş Mahallesinde ikamet eden ve Ürgüp’te esnaflık yapan Mustafa Doğru, binanın girişine bırakılan 12 bin 389, 40 liralık otomatik faturasını görünce hayatının şokunu yaşadı. Mustafa Doğru, durumu elektrik dağıtım şirketi yetkililerine iletti. Yetkililer ise yanlışlık olabileceğini belirterek Doğru’dan kesilen faturayı istedi. Faturayla ilgili olarak henüz bir işlem yapılmadığını belirten Mustafa Doğru, "25 gün önce apartmanın merdiven otomatiğinin ortak kullanım faturasını üzerime almıştım. Eski borcunu da ödemiştim. 25 gün sonra Cumartesi günü eve geldiğimde kapımda bir fatura gördüm ve faturanın tutarı beni şoke etti. Cumartesi günü olması sebebiyle müşteri hizmetlerini aradım, onlar da sorunun giderilebileceğini söyledi. Ancak bir haftadır bir işlem yapılmadı. Yetkililer faturanın aslını aldı ama görüntüsü elimde. Şimdilik bekliyoruz” diye konuştu.
AK-Saray'ın Aylık Elektrik Faturası 1.400.000 TL. Vatandaş Ne Dedi? 02:31
AK-Saray'ın Aylık Elektrik Faturası 1.400.000 TL. Vatandaş Ne Dedi? 340 izlenme - 2 yıl önce Atatürk Orman Çiftliği, Mustafa Kemal Atatürk tarafından 1937’de hazineye bağışlandı. 1992’de 1. derece tarihi ve doğal sit alanı ilan edildi. Çiftliğin içine kaçak olarak Başbakanlık Sarayı diye yapımına başlanan sonra Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na çevrilen kaçAK-Saray hepimizin parasıyla milyarlarca lira harcanarak yapıldı. kaçAK-Saray'ın, aylık 1.140.000 TL tutarındaki elektrik faturası üzerinden hazırlanmış bir skeç. Ne Haber ekibinin çalışması.
 Elektrik Faturasını Ödeyemeyen Aile Kızını Başlıkla Evlendirmek İstedi 02:40
Elektrik Faturasını Ödeyemeyen Aile Kızını Başlıkla Evlendirmek İstedi 345 izlenme - 4 yıl önce Şanlıurfa'da ailesinin 8 bin 137 liralık elektrik borcu nedeniyle başlık parası karşılığında evlendirilmek istenen 14 yaşındaki Güler Ay’a devlet sahip çıktı. 14 yaşındaki Güler, okula kaydedildi. Şanlıurfa’nın Yeşildirek Mahallesi’nde oturan ve 6 yıldır kalp ve böbrek rahatsızlıkları nedeniyle çalışamayan 56 yaşındaki Hamet Ay, 2001 yılından beri biriken 8 bin 137 liralık elektrik borcunu ödeyemeyince, evine haciz yapılacağına dair tebligat gelmiş, borcunu ödeyebilmek için 14 yaşındaki kızını başlık parası karşılığında evlendirmeye karar vermişti. İnşaat işçiliği yaptığı dönemde sigortasız çalıştığı için emekli olamadığını ifade eden Hamet Ay, elektrik borcunu ödeyemediği için yaklaşık 6 yıl önce 13 yaşında olan kızı Nebiye'yi başlık parası karşılığında evlendirmiş ve borcun ana parasını ödemişti. Borcunu ödeyebilmek için 14 yaşındaki kızı Güler’i evlendirmek istediğini söyleyerek yardım isteyen Ay ailesine devlet yardım elini uzattı. Haberlerin ardından Ay ailesinin evini ziyaret eden Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları inceleme sonucunda evlendirilmek istenen Güler Ay’ı yeniden okula kayıt ettirirken, 1 yıl süre ile kız çocuğuna nakdi yardım yapma kararı aldı. Baba Hamet Ay’a çıkartılacak sağlık raporunun ardından anne Zehra Ay’a da bakım ücreti ödeneceği belirtildi. Evde yatalak babasının hizmetini gören ve ev işlerini yapan 14 yaşındaki Güler Ay ise yeniden okula başlayacak olmanın heyecanını yaşıyor. Ayrıldığı Fevzi Çakmak İlköğretim Okulu’na kaydı yapılan Güler Ay, okula kaldığı ikinci sınıftan yeniden devam edecek. Okula başlamanın heyecanını yaşayan Güler Ay, derslerine de çalışmaya başladı. Güler Ay, “Allah razı olsun devletten. Artık evlenmeyeceğim. Babam beni evlendirmeyecek. Okula yeniden başlayacağım” dedi. Anne Zehra Ay ise, “Kocam hastalandı. Yatalak oldu. Ne yapacağımı bilmiyordum. Kızımı okuldan aldık. Diğer kızım da hastalandı. Hurda toplayıp, ekmek kurutup satıyoruz. Geçimimizi böyle sağlamaya çalışıyoruz. Hangi anne kızının mutlu olmasını istemez. 10 senedir biriken elektrik faturası, sonra da bir anda geldi. Ben evin geçimini mi sağlayayım, elektriği mi ödeyeyim. Dünyalar başıma yıkıldı. Nasıl yapacağımı bilmiyordum. Devletimize teşekkür ederim. Hem kızımı kurtardılar, hem de evimi kurtardılar. Yoksa kızımı evlendirerek, elektrik parasını verecektim. Çok şükür, devlet geldi. Allah razı olsun hepsine, bize el attılar. Hem kızımı, hem evimi kurtardılar” diye konuştu.Baba Hamet Ay, kendisinin raporunun çıkartılmasını isteyerek, kendisine yardım eli uzatan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne teşekkür etti.Öte yandan, evin elektrik faturasının ise bir yardım derneği tarafından ödenmek üzere alındığı öğrenildi.
2017 Serbest Tüketici Limiti Haberleri - Fox Tv 01:42
2017 Serbest Tüketici Limiti Haberleri - Fox Tv 83 izlenme - 10 ay önce Sizler de serbest tüketici olmak için bize ulaşabilir, hatta çevrenizdeki insanların elektrik faturalarını taşımalarını sağlayarak ek kazanç elde edebilirsiniz. İletişim : 0554 386 12 02 / www.kayseritelekomnet.net / info@kayseritelekomnet.net
Elektrik Faturası 02:25
Elektrik Faturası 51 izlenme - 3 yıl önce İşci Sendikasııı İşte elektrik Faturasııı Beyaz Davet etsin İşci Dayanısmasınııı :D Buda direnişin Şarkısı :D :D İşçi sağlığı ve güvenliği istedikleri için işten atılan bedaş işçisi üyelerimiz 165 gündür Taksim Bedaş önünde direniyor. sıııııııııı elektrik faturasııııııııı
Fatura Bilgisi Sorgula 00:13
Fatura Bilgisi Sorgula 11 izlenme - 12 ay önce Doğalgaz, elektrik, su, internet, telefon fatura borcun varsa, dışarı çıkmadan geçmiş ve güncel fatura borçlarını anında öğrenebilirsin. http://www.faturabilgisisorgula.com/
5 Yıldır Elektrik Faturası Ödemiyor 00:57
5 Yıldır Elektrik Faturası Ödemiyor 3 izlenme - 6 ay önce İzleyeceğiniz kadın 5 yıldır evinin elektriğini kendisi üretiyor. İşte o ve onun çevre dostu evi.
Elektrik Faturası Yüksek Geldi Tedaş Binasını Ateşe Verdi 00:30
Elektrik Faturası Yüksek Geldi Tedaş Binasını Ateşe Verdi 3 izlenme - 9 ay önce Trabzon Sürmene’de elektrik faturası yüksek gelen O. K. adlı yurttaş, TEDAŞ binasını ateşe verdi. İtfaiye ekipleri yangını büyümeden kontrol altına alırken, olayda ölen ya da yaralanan olmadığı kaydedildi. Binada büyük hasar meydana gelirken, elektrik faturasına sinirlendiği öğrenilen O.K. de gözaltına alındı. Arı Haber’de yer alan habere göre O.K.’nin Sürmene de esnaflık yaptığı, gelen yüksek elektrik faturasına sinirlendiği kaydedildi. Polis oyla ilgili soruşturma başlattı.
Güncel Fatura Borcu Sorgula 00:14
Güncel Fatura Borcu Sorgula 3 izlenme - 12 ay önce Telefon, internet, doğalgaz, su, elektrik fatura borçların varsa ve tüm borçlarını cep telefonundan anında öğrenmek istiyorsan hemen şimdi aşağıdaki linke tıklayarak BTK onaylı servisimiz ile güncel fatura borcunu sorgulayabilirsin. http://www.guncelfaturaborcusorgula.com/
Biliyor Musunuz  - 14 Şubat 2016 22:37
Biliyor Musunuz - 14 Şubat 2016 1 izlenme - 2 yıl önce Elektrik faturasını basit önlemlerle nasıl düşürürsünüz? İstanbul'daki kasırlarda neden hamam ve yatak odası yok? Biliyor musunuz? Bu soruların cevaplarıyla geliyor.