Hoşgeldiniz!

elektrikler

 Elektrikler kesilince otomobil farı ile bayram tıraşı yaptı 02:09
Elektrikler kesilince otomobil farı ile bayram tıraşı yaptı 3.384 izlenme - 4 yıl önce Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde bir berber elektrikler kesilince çareyi otomobilinin farıyla tıraş yapmakta buldu. Çorlu ilçesinde akşam saatlerinde arızadan dolayı kesilen elektrikler uzun süre gelmeyince Reşadiye Mahallesi Şehit Teğmen Yavuzer Caddesi üzerinde berber salonu bulunan Hasan Ersoy`un pratik çözümü bayram tıraşı için sıra bekleyen müşterileri memnun etti. Erkek kuaförü Hasan Ersoy, dükkanının içerisini aydınlatmak için kalfasının aracını kullandı. Kaldırım üzerine çekip farlarını açmak suretiyle aydınlatma ihtiyacını karşılarken ortaya renkli görüntüler çıktı.“By Kuaför” isimli erkek berber salonunun sahibi Hasan Ersoy, “Bayram arifesi işlerinin yoğun olduğu zamanda elektrikler kesildi. Saatlerce elektriklerin gelmesini bekledik. Havada kararınca arabayı kaldırımın üzerine çekip dükkâna doğru çevirdik. Sonra çalışır halde bırakıp farlarını yaktık ve tıraş yapmaya devam ettik. Jeneratörümüz olmasa da LPG`li aracımız var. Maliyet açısından da hesaplı oldu” dedi.Berberde tıraş olmak için bekleyen müşteriler de bayram öncesi kendilerini mağdur etmeyerek bu pratik çözümü bulan berbere teşekkürlerini iletirken bayram öncesi yaşanan bu uzun süreli elektrik kesintisinden dolayı TREDAŞ`a sitem ettiler. Yoldan geçen vatandaşların bu ilginç görüntüye bakıp tebessüm etmeleri ise dikkatlerden kaçmadı.
Hacettepe Kampüsü'nde Elektrikler Gidince Çıkan Garip Sesler 01:14
Hacettepe Kampüsü'nde Elektrikler Gidince Çıkan Garip Sesler 256 izlenme - 3 yıl önce Herkes herhalde elektriğin gitmesini felan bekliyormuş herhalde, bu ne dışa vurum, nebbiççim bir enerji patlamasıdır. dırıssss.
 Elektrikler Gitti ve Evinizde Mum Yok O Zaman Bunu Mutlaka izleyin 01:49
Elektrikler Gitti ve Evinizde Mum Yok O Zaman Bunu Mutlaka izleyin 39 izlenme - 1 yıl önce Elektrikler Gitti ve Evinizde Mum Yok O Zaman Bunu Mutlaka izleyin Elektrikler Gitti ve Evinizde Mum Yok O Zaman Bunu Mutlaka izleyin Elektrikler Gitti ve Evinizde Mum Yok O Zaman Bunu Mutlaka izleyin Elektrikler Gitti ve Evinizde Mum Yok O Zaman Bunu Mutlaka izleyin Elektrikler Gitti ve Evinizde Mum Yok O Zaman Bunu Mutlaka izleyin Elektrikler Gitti ve Evinizde Mum Yok O Zaman Bunu Mutlaka izleyin Elektrikler Gitti ve Evinizde Mum Yok O Zaman Bunu Mutlaka izleyin Elektrikler Gitti ve Evinizde Mum Yok O Zaman Bunu Mutlaka izleyin Elektrikler Gitti ve Evinizde Mum Yok O Zaman Bunu Mutlaka izleyin
ya elektrikler olmasaydı 01:26
ya elektrikler olmasaydı 73 izlenme - 7 yıl önce