Hoşgeldiniz!

elektrikli

Bmw İlk Lüks Elektrikli Otomobilini Tanıttı - Corporate 00:45
Bmw İlk Lüks Elektrikli Otomobilini Tanıttı - Corporate 340.283 izlenme - 5 yıl önce Alman otomotiv firması BMW tümüyle elektriklli motorla çalışan ilk aracını tanıttı. Diğer markalar tarafından daha önce satışa sunulan elektrikli modellerin aksine BMW i3 serisinin lüks kategoride olduğu dikkat çekiyor. Şirketin satış müdürü Ian Robertson i3'ü asla kısa vadeli bir proje olarak düşünmediklerini söyledi. Robertson "i3 serisi 2.7 milyar Euroluk bir yatırım projesinin ürünüdür" şeklinde konuştu. i3 model araçlar 34,950 Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu da 3 serisinin en pahalı modeli olduğu anlamına geliyor. Ürünün fiyatı dışında soru işareti olan bir yanı da sürüş mesafesi. Araçlar tek şarjla 160 km'ye kadar yol yapabiliyor ve özel istasyonlarda bir saatten daha az bir sürede yeniden şarj edilebiliyor. evdeki klasik bir prizden şarj edilmesi ise 8 saati bulabiliyor.
Domuzun Elektrikli Telle İmtihanı 00:15
Domuzun Elektrikli Telle İmtihanı 143.349 izlenme - 5 yıl önce Fazla meraklı domuz elektrikli telden nasibini aldı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Elektrikli Fayton Hizmet Vermeye Başladı 01:25
Elektrikli Fayton Hizmet Vermeye Başladı 2.012 izlenme - 3 hafta önce Karadeniz’de ilk olarak Ordu’da kullanılmaya başlanan elektrikli fayton, Boztepe’de yerli ve yabancı turistlere hizmet vermeye başladı.
Pembe Yunus Vs Elektrikli Yılan Balığı 02:45
Pembe Yunus Vs Elektrikli Yılan Balığı 2.276 izlenme - 3 hafta önce Brezilya'da balığa çıkan kişilere denk gelen durumda sürekli elektrikli yılan balığına saldırıp suyun yaklaşıp iki metre yükseğine fırlatan pembe yunus balığı...
İlk Yerli Elektrikli Otomobil Üretildi 01:10
İlk Yerli Elektrikli Otomobil Üretildi 83.824 izlenme - 5 yıl önce İlk Yerli Elektrikli Otomobil Üretildi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Menziliyle Rekor Kıran Elektrikli Bisiklet 03:17
Menziliyle Rekor Kıran Elektrikli Bisiklet 1.345 izlenme - 4 hafta önce Ukrayna menşeli bisiklet üreticisi Delfast, 367 km gibi bir menzile ulaşabilen bir elektrikli bisiklet geliştirdi. Fiyatı 6 bin dolardan başlayan ve tam şarj olması 6 saat alan bu bisikletin ülkemizde rağbet görmesini beklemek güç; ancak Prime adı verilen bu model şimdiden yurtdışında büyük bir ilgiyle karşılandı.
Tesla Tekerleğin İçinde Ne Var? 08:42
Tesla Tekerleğin İçinde Ne Var? 3.074 izlenme - 2 ay önce Ne yani koskoca Tesla şambrel mi koyacaktı? Bu videoda tekerleğin içindeki şambreli çıkarıp denizde şambrel ile eğlenen insanlar yok.
Elektrikli Yılan Balığını Isıran Köpek Şok Geçirdi 00:21
Elektrikli Yılan Balığını Isıran Köpek Şok Geçirdi 9.396 izlenme - 6 ay önce Tek seferde 600 volta kadar elektrik akımı verebilen yılan balığını ısıran köpek hayatının şokunu yaşamış efendim.
Tesla ile Ankara'dan Konya'ya Gitmek 27:08
Tesla ile Ankara'dan Konya'ya Gitmek 7.854 izlenme - 9 ay önce Ankara'dan Konya'ya 2017 Tesla Model S 75D'nin otopilot özelliğiyle giden abimizi izleyeceğiz.
Üç Tekerlekli Yarısı Yokmuş Gibi Duran Elektrikli Araç 00:59
Üç Tekerlekli Yarısı Yokmuş Gibi Duran Elektrikli Araç 2.149 izlenme - 2 ay önce Kanadalı Electra Meccanica şirketi "Solo" Solo, Yalnızca 675 kg ağırlığında olan ve maksimum 130 km hıza çıkabilen bu araç, 82 beygir motor gücüne sahip. İçerisindeki 17.3 kWh kapasitesindeki aküsü tek şarjla 161 km. yol giden Solo, normal bir 110 voltluk duvar prizinden 6 saat içerisinde tamamıyla şarj edilebiliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Harley-Davidson'ın Hedefindeki Yeni Elektrikli Motosikletler! 02:50
Harley-Davidson'ın Hedefindeki Yeni Elektrikli Motosikletler! 1.507 izlenme - 2 ay önce Önümüzdeki yıl itibarıyla elektrik modelini piyasaya sunmaya hazırlanan Harley-Davidson, ürün yelpazesini çeşitlendirmek konusunda bir hayli hızlı davranıyor. Yapılan açıklamanın detaylarına baktığımızda bizleri yeni bir modüler platform ve hacimleri 500cc’den başlayıp 1.250cc‘ye kadar uzanan su soğutmalı makineler karşılıyor. Platformun otomobillerde olduğu gibi oldukça esnek bir yapıda olduğunu söyleyen Harley-Davidson, 1250cc Pan America Adventure Tourer, 975cc Streetfighter ve 1250cc Custom Cruiser konseptlerinin 2020 itibarıyla seri üretime geçirileceğinin altını çiziyor. Bu ailenin en üst noktasında yer alan Pan America Adventure ile BMW’nin GS ailesini hedef alan Amerikalı marka şimdilik teknik detaylar konusunda çekingen davranıyor. Ailenin ikinci üyesi olan 975cc’lik seçenek ise V-Twin motorla Hyper Naked sınıfında rekabete dahil olacak. 1250cc Custom Cruiser modelinin ise Sportster ailesinin yerine ürün gamına dahil edilmesi bekleniyor.
80 Beygir Gücündeki Elektrikli Mobility Scooter 04:52
80 Beygir Gücündeki Elektrikli Mobility Scooter 1.701 izlenme - 2 ay önce Mobility scooterın gücünü seksen beygire çıkaran ekipten çılgınca ve eğlenceli hazırladıkları o görüntüler.
Dengede Tutan Elektrikli Paten 00:47
Dengede Tutan Elektrikli Paten 1.753 izlenme - 3 ay önce Ünlü çift tekerlekli kişisel taşıyıcı firması Segway, kendi kendini dengeleyen araçlar serisine yeni bir ürün daha ekliyor: Elektrikli paten: Drift W1 e-Skates. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elon  Musk, İlk Elektrikli TIR'ı Tanıttı 02:24
Elon Musk, İlk Elektrikli TIR'ı Tanıttı 4.454 izlenme - 10 ay önce Elektrikli motor teknolojisine yaptığı yatırımlarla bilinen Tesla Motors'un sahibi Elon Musk, şirketin piyasaya sürmeye hazırlandığı ilk elektrikli TIR'ını tanıttı.
arora ar03z elektrikli bisiklet 03:00
arora ar03z elektrikli bisiklet 31.954 izlenme - 8 yıl önce kumanda hız alarm ve elektrikli bağlantısı testi
Arkadaşına Şakanın Kralını Yapan Adam 00:48
Arkadaşına Şakanın Kralını Yapan Adam 6.980 izlenme - 1 yıl önce Abimiz yaptığı elektrikli testere şakası, bambaşka boyutlara geçiyor efendim. Eminim ki herkes başlık olmasa, şaka olduğunu anlamaz. Gerçekten muhteşem bir şaka diyerek söz konusu videomuzu izliyoruz.
Elektrikli Bisiklet Denemesi 01:42
Elektrikli Bisiklet Denemesi 26.921 izlenme - 9 yıl önce güzel olur
Hız Canavarı Olabilecek 1.341 Beygirlik Elektrikli Araç 03:21
Hız Canavarı Olabilecek 1.341 Beygirlik Elektrikli Araç 1.721 izlenme - 5 ay önce Tayvan merkezli yepyeni bir marka olarak hayatına başlayan ekibin ellerinden çıkan XING MISS R adıyla daha önceden paylaşılan bu proje on-road ve off-road kapasitesine sahip dünyanın ilk elektrikli otomobili etiketini taşıyarak karşımıza çıkmıştı. 1.341 beygir gibi, hiper otomobilleri aratmayan bir güce sahip olduğu söylenen MISS R, artık ayakları çok daha yere sağlam basan bir model haline gelmiş durumda. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gücünü Elektrikten Alan Deniz Taksisi 02:53
Gücünü Elektrikten Alan Deniz Taksisi 1.708 izlenme - 5 ay önce Fransa merkezli SeaBubbles, test sürecini İsviçre’nin önemli şehirlerinden birisi olan Cenevre’de gerçekleştiriyor. Üzerlerinde 20 kWh‘lık batarya paketi ve 10 kW‘lık elektrik motoru kombinasyonunun kullanıldığı araçların şimdilik tek seferde en az 1 saatlik sefer süresini geride bırakabildiği söyleniyor. Aracın geliştirilmesi dışında gelen bilgilere göre ekibin önlerinde şu anda iki farklı sorun var. Bunlardan ilki bazı bölgelerde deniz trafiğine yol açacağına dair gelen endişeli geri dönüşler. İkincisi ise bu botlar için kıyıya inşa edilmesi gündemde olan özel alanların bazı engellerle karşı karşıya olması. Kısa vadede çözülebileceği söylenen bu engellerin dışında test süreçlerine devam eden ekip, önümüzdeki yıl içerisinde Uber benzeri bir servisle hizmete başlamak istiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tesla Model S Cezadan Yırtma Modu 01:24
Tesla Model S Cezadan Yırtma Modu 3.218 izlenme - 1 yıl önce Tesla Model S sahipleri araçlarını yanlış yere park ettikleri için ceza kesilemesin diye Tesla tarafından ticket-avoidance-mode yani cezadan yırtma modu geliştirilmiş.
16 Bin Otobüsü Elektrikli Hale Getirmek - Çin (Dw Türkçe) 02:33
16 Bin Otobüsü Elektrikli Hale Getirmek - Çin (Dw Türkçe) 984 izlenme - 3 ay önce Toplu taşıma kentlerde en fazla karbondioksit salınımına yol açan etkenler arasında. Çin, bunu önlemek adına elektro mobilite konusunda öncü ülkelerden biri olmak istiyor.12,5 milyon nüfuslu Shenzhen kenti bu konuda önemli adımlar attı. Kent yönetimi 16 bin otobüsü değiştirerek tamamen elektrikli otobüse geçti. Not:dw türkçe youtube kanalına teşekkürler
Harley Davidson’dan Yeni Nesil Elektrikli Motosiklet 01:10
Harley Davidson’dan Yeni Nesil Elektrikli Motosiklet 2.341 izlenme - 7 ay önce Tüm motosiklet üreticilerinde aynı atılımı yapma hevesi uyandıran 2019’da piyasaya sürülmesi beklenen Hayley Davidson’un yeni nesil elektrikli motoru. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elektrikli Sandelyede Hamam Böceği İdam Etmek 02:12
Elektrikli Sandelyede Hamam Böceği İdam Etmek 734 izlenme - 3 ay önce Filipinli heykeltıraş Gabriel Tuazon, evine dadanan hamam böceğini kendi mimarisi olan mini elektrikli sandalyeyle infaz edip öldürdü
Jaguar I-Pace, Tesla Model X’e Karşı 03:47
Jaguar I-Pace, Tesla Model X’e Karşı 2.158 izlenme - 7 ay önce Elektrikli otomobil dünyasına hızlı ve iddialı bir giriş yapan Jaguar I-Pace, konu bu sınıf olunca akla ilk gelen Tesla Model X’in 75D ve 100D versiyonlarına karşı 0-100-0’lık mücadele verdi. Jaguar I-Pace’e baktığımızda, altyapıda iki adet elektrik motorunun kullanıldığını görüyoruz. Jaguar tarafından geliştirilen bu motor 400 PS güç ve 696 Nm torkluk değerleriyle aracı 0’dan 100’e 4,8 saniyede taşırken, 90 kWh’lık batarya paketi tek seferde 480 kilometrelik menzil vadediyor.
Çizgi Film - Taşıtlar - Tren 02:42
Çizgi Film - Taşıtlar - Tren 22.414 izlenme - 3 yıl önce Çocukların çok sevdiği,merakla izlediği hep görmek istediği o mükemmel uzun taşıtları çeşitlendirip raylar üstüne oturttuk ve beğenilerine sunduk. Umuyoruz tekrar tekrar izleyecekler.Trenlerin farklı farklı olduklarını çalışma sistemlerini kimler tarafından yönetildiğini bu çizgi filmde öğrenecekler. Bu çizgi film Trucks - Byron Barton oyununu tanıtıyor. Oyunu aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. https://itunes.apple.com/us/app/trucks-byron-barton/id555415515?mt=8
Gerçeğe Dönüştürülen 815 Beygirlik Elektrikli Canavar 10:24
Gerçeğe Dönüştürülen 815 Beygirlik Elektrikli Canavar 1.445 izlenme - 5 ay önce Playstation 4’ün sevilen oyunu Gran Turismo için özel olarak tasarlanan Audi e-tron Vision Gran Turismo, gerçeğe dönüşmüş sanal bir canavar olarak hafızalarda yer edinecek. Üzerinde üç adet elektrik motorunun görev yaptığı Audi e-tron Vision Gran Turismo, resmi kaynaklardan gelen bilgilere göre 815 beygirlik toplam bir güçle asfalta iniyor. Her ne kadar tork değeri açıklanmasa da 1.000 Nm‘nin üzerinde olduğu düşünülen aracın ton başına 560 beygir gibi güç/ağırlık oranı var. Toplam ağırlığının 1.450 kilogram olduğunu gördüğümüz e-tron Vision Gran Turismo 0’dan 100’e ise2,5 saniyede çıkabiliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elektrikli Testereli Katil Şakası 02:37
Elektrikli Testereli Katil Şakası 16.963 izlenme - 4 yıl önce Ota boka karışan adam Vitaly nin yeni şakası efendim. Şakanın mantığı kesinlikle ama kesinlikle on numara ama sanki korkan gibi görünen kişiler aslında oyuncu, oğğ noğğğ.
Elektrikli Doblo Test Sürüşü 03:14
Elektrikli Doblo Test Sürüşü 3.264 izlenme - 1 yıl önce Elektrikli Fiat Doblo'yu test eden bir abimizin görüşlerini izleyeceğiz.
Türkiye'nin ilk Yüzde 100 Yerli Elektrikli Otobüsü 01:55
Türkiye'nin ilk Yüzde 100 Yerli Elektrikli Otobüsü 3.675 izlenme - 1 yıl önce TEMSA ve ASELSAN ortak üretimi olan Türkiye'nin ilk yüzde 100 yerli elektrikli otobüs Avenue EV tanıtılmış. İlk olarak Ankara'da hizmete girecek olan yüzde 100 milli elektrikli otobüsler 89 yolcu kapasiteli ve tek şarjla 50 - 80 km arası yol gidebiliyormuş.
Teyzenin Elektrikli Süpürge İle İmtihanı 00:39
Teyzenin Elektrikli Süpürge İle İmtihanı 7.356 izlenme - 3 yıl önce Yaşlı teyzenin elektrikli süpürgeyle imtihanı gerçekten görülmeye değer, teyze kendini süpürgeye öyle bir kaptırmış ki hortumunun çıktığının farkında bile değil.