Hoşgeldiniz!

elektrikli

Bmw İlk Lüks Elektrikli Otomobilini Tanıttı - Corporate 00:45
Bmw İlk Lüks Elektrikli Otomobilini Tanıttı - Corporate 340.377 izlenme - 5 yıl önce Alman otomotiv firması BMW tümüyle elektriklli motorla çalışan ilk aracını tanıttı. Diğer markalar tarafından daha önce satışa sunulan elektrikli modellerin aksine BMW i3 serisinin lüks kategoride olduğu dikkat çekiyor. Şirketin satış müdürü Ian Robertson i3'ü asla kısa vadeli bir proje olarak düşünmediklerini söyledi. Robertson "i3 serisi 2.7 milyar Euroluk bir yatırım projesinin ürünüdür" şeklinde konuştu. i3 model araçlar 34,950 Euro'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Bu da 3 serisinin en pahalı modeli olduğu anlamına geliyor. Ürünün fiyatı dışında soru işareti olan bir yanı da sürüş mesafesi. Araçlar tek şarjla 160 km'ye kadar yol yapabiliyor ve özel istasyonlarda bir saatten daha az bir sürede yeniden şarj edilebiliyor. evdeki klasik bir prizden şarj edilmesi ise 8 saati bulabiliyor.
Domuzun Elektrikli Telle İmtihanı 00:15
Domuzun Elektrikli Telle İmtihanı 143.494 izlenme - 5 yıl önce Fazla meraklı domuz elektrikli telden nasibini aldı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Elektrikli Silah Yapıp Beklenmedik Sonuçla Karşılaşan Adam 06:13
Elektrikli Silah Yapıp Beklenmedik Sonuçla Karşılaşan Adam 4.657 izlenme - 2 ay önce Muhtemelen kendi evinizde silah yapılmaması gerektiğinin nedenini Litvanyalı Youtube kullanıcı "Whydotas" gösteriyor...
Elektrikli Murat 124 Beylikdüzü'nde: Seri üretim için fabrika kuruldu 01:48
Elektrikli Murat 124 Beylikdüzü'nde: Seri üretim için fabrika kuruldu 3.797 izlenme - 2 ay önce Elektrikli Murat 124'ün test sürüşünü yapan Ekrem İmamoğlu Beylikdüzü'nün elektrikli araçların dönüşüm merkezi olabileceğini, hedefleri arasında "Beylikdüzü Belediyesi'nin tüm hizmet araçları filosunu elektrikli araçlardan oluşturmak" olduğunu söyledi.… İLGILI HABERLER : http://tr.euronews.com/2018/10/13/ele... euronews: Avrupa'nın en çok izlenen haber kanalı. Üye ol! http://www.youtube.com/subscription_c... euronews şimdi 13 ayrı dilde: https://www.youtube.com/user/euronews... Türkçe: Web sayfası: http://tr.euronews.com/ Facebook: https://www.facebook.com/euronews.tr Twitter: http://twitter.com/euronews_tr
İlk Yerli Elektrikli Otomobil Üretildi 01:10
İlk Yerli Elektrikli Otomobil Üretildi 83.875 izlenme - 5 yıl önce İlk Yerli Elektrikli Otomobil Üretildi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Üniversite Öğrencileri 1 Liraya 180 Kilometre Giden Yerli Araç Üretti 03:35
Üniversite Öğrencileri 1 Liraya 180 Kilometre Giden Yerli Araç Üretti 3.250 izlenme - 3 ay önce Bozok Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü öğrencileri, 1 lira ile 160-180 kilometre yol kat edebilen ve tamamen yerli elektrikli araç üretti.
Scooter'un Su Altı Versiyonu 01:50
Scooter'un Su Altı Versiyonu 1.815 izlenme - 2 ay önce SeaFlyer 4 kilo ağırlığındaki su altı scooter, çalıştırıldıktan sonra saatte 6,6 kilometre hız yapabiliyor. kullanıcısını tam 44 metre derinliğe kadar götürebiliyor ve şarjının tam olarak bitmesi yaklaşık 1 saat alıyor. Diğer bir özelliği ise üzerindeki gösterge ekranı. OLED teknolojisine sahip ekranda scooter’ın o anki hızı, suyun derinliği ve pil şarj yüzdesi görülebiliyor.
Elektrikli Yılan Balığını Isıran Köpek Şok Geçirdi 00:21
Elektrikli Yılan Balığını Isıran Köpek Şok Geçirdi 9.651 izlenme - 9 ay önce Tek seferde 600 volta kadar elektrik akımı verebilen yılan balığını ısıran köpek hayatının şokunu yaşamış efendim.
Tesla ile Ankara'dan Konya'ya Gitmek 27:08
Tesla ile Ankara'dan Konya'ya Gitmek 7.894 izlenme - 11 ay önce Ankara'dan Konya'ya 2017 Tesla Model S 75D'nin otopilot özelliğiyle giden abimizi izleyeceğiz.
Pembe Yunus Vs Elektrikli Yılan Balığı 02:45
Pembe Yunus Vs Elektrikli Yılan Balığı 2.920 izlenme - 4 ay önce Brezilya'da balığa çıkan kişilere denk gelen durumda sürekli elektrikli yılan balığına saldırıp suyun yaklaşıp iki metre yükseğine fırlatan pembe yunus balığı...
Elektrikli Fayton Hizmet Vermeye Başladı 01:25
Elektrikli Fayton Hizmet Vermeye Başladı 2.043 izlenme - 3 ay önce Karadeniz’de ilk olarak Ordu’da kullanılmaya başlanan elektrikli fayton, Boztepe’de yerli ve yabancı turistlere hizmet vermeye başladı.
Tesla Tekerleğin İçinde Ne Var? 08:42
Tesla Tekerleğin İçinde Ne Var? 3.103 izlenme - 5 ay önce Ne yani koskoca Tesla şambrel mi koyacaktı? Bu videoda tekerleğin içindeki şambreli çıkarıp denizde şambrel ile eğlenen insanlar yok.
arora ar03z elektrikli bisiklet 03:00
arora ar03z elektrikli bisiklet 32.083 izlenme - 8 yıl önce kumanda hız alarm ve elektrikli bağlantısı testi
Üç Tekerlekli Yarısı Yokmuş Gibi Duran Elektrikli Araç 00:59
Üç Tekerlekli Yarısı Yokmuş Gibi Duran Elektrikli Araç 2.187 izlenme - 5 ay önce Kanadalı Electra Meccanica şirketi "Solo" Solo, Yalnızca 675 kg ağırlığında olan ve maksimum 130 km hıza çıkabilen bu araç, 82 beygir motor gücüne sahip. İçerisindeki 17.3 kWh kapasitesindeki aküsü tek şarjla 161 km. yol giden Solo, normal bir 110 voltluk duvar prizinden 6 saat içerisinde tamamıyla şarj edilebiliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elon  Musk, İlk Elektrikli TIR'ı Tanıttı 02:24
Elon Musk, İlk Elektrikli TIR'ı Tanıttı 4.481 izlenme - 1 yıl önce Elektrikli motor teknolojisine yaptığı yatırımlarla bilinen Tesla Motors'un sahibi Elon Musk, şirketin piyasaya sürmeye hazırlandığı ilk elektrikli TIR'ını tanıttı.
Menziliyle Rekor Kıran Elektrikli Bisiklet 03:17
Menziliyle Rekor Kıran Elektrikli Bisiklet 1.415 izlenme - 4 ay önce Ukrayna menşeli bisiklet üreticisi Delfast, 367 km gibi bir menzile ulaşabilen bir elektrikli bisiklet geliştirdi. Fiyatı 6 bin dolardan başlayan ve tam şarj olması 6 saat alan bu bisikletin ülkemizde rağbet görmesini beklemek güç; ancak Prime adı verilen bu model şimdiden yurtdışında büyük bir ilgiyle karşılandı.
Arkadaşına Şakanın Kralını Yapan Adam 00:48
Arkadaşına Şakanın Kralını Yapan Adam 7.025 izlenme - 1 yıl önce Abimiz yaptığı elektrikli testere şakası, bambaşka boyutlara geçiyor efendim. Eminim ki herkes başlık olmasa, şaka olduğunu anlamaz. Gerçekten muhteşem bir şaka diyerek söz konusu videomuzu izliyoruz.
80 Beygir Gücündeki Elektrikli Mobility Scooter 04:52
80 Beygir Gücündeki Elektrikli Mobility Scooter 1.717 izlenme - 5 ay önce Mobility scooterın gücünü seksen beygire çıkaran ekipten çılgınca ve eğlenceli hazırladıkları o görüntüler.
Harley-Davidson'ın Hedefindeki Yeni Elektrikli Motosikletler! 02:50
Harley-Davidson'ın Hedefindeki Yeni Elektrikli Motosikletler! 1.540 izlenme - 5 ay önce Önümüzdeki yıl itibarıyla elektrik modelini piyasaya sunmaya hazırlanan Harley-Davidson, ürün yelpazesini çeşitlendirmek konusunda bir hayli hızlı davranıyor. Yapılan açıklamanın detaylarına baktığımızda bizleri yeni bir modüler platform ve hacimleri 500cc’den başlayıp 1.250cc‘ye kadar uzanan su soğutmalı makineler karşılıyor. Platformun otomobillerde olduğu gibi oldukça esnek bir yapıda olduğunu söyleyen Harley-Davidson, 1250cc Pan America Adventure Tourer, 975cc Streetfighter ve 1250cc Custom Cruiser konseptlerinin 2020 itibarıyla seri üretime geçirileceğinin altını çiziyor. Bu ailenin en üst noktasında yer alan Pan America Adventure ile BMW’nin GS ailesini hedef alan Amerikalı marka şimdilik teknik detaylar konusunda çekingen davranıyor. Ailenin ikinci üyesi olan 975cc’lik seçenek ise V-Twin motorla Hyper Naked sınıfında rekabete dahil olacak. 1250cc Custom Cruiser modelinin ise Sportster ailesinin yerine ürün gamına dahil edilmesi bekleniyor.
Elektrikli Süpürgeye Elektrikli Testere Muamelesi Yapmak 00:24
Elektrikli Süpürgeye Elektrikli Testere Muamelesi Yapmak 345 izlenme - 1 ay önce Görüntüde yaşı baya ilerlemiş bir dayı evini süpermek isterken elektrik süpürgesini elektrikli testere gibi çalıştırırsa
Elektrikli Bisiklet Denemesi 01:42
Elektrikli Bisiklet Denemesi 26.940 izlenme - 9 yıl önce güzel olur
Dengede Tutan Elektrikli Paten 00:47
Dengede Tutan Elektrikli Paten 1.765 izlenme - 6 ay önce Ünlü çift tekerlekli kişisel taşıyıcı firması Segway, kendi kendini dengeleyen araçlar serisine yeni bir ürün daha ekliyor: Elektrikli paten: Drift W1 e-Skates. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tesla Model S Cezadan Yırtma Modu 01:24
Tesla Model S Cezadan Yırtma Modu 3.258 izlenme - 1 yıl önce Tesla Model S sahipleri araçlarını yanlış yere park ettikleri için ceza kesilemesin diye Tesla tarafından ticket-avoidance-mode yani cezadan yırtma modu geliştirilmiş.
Çizgi Film - Taşıtlar - Tren 02:42
Çizgi Film - Taşıtlar - Tren 22.573 izlenme - 3 yıl önce Çocukların çok sevdiği,merakla izlediği hep görmek istediği o mükemmel uzun taşıtları çeşitlendirip raylar üstüne oturttuk ve beğenilerine sunduk. Umuyoruz tekrar tekrar izleyecekler.Trenlerin farklı farklı olduklarını çalışma sistemlerini kimler tarafından yönetildiğini bu çizgi filmde öğrenecekler. Bu çizgi film Trucks - Byron Barton oyununu tanıtıyor. Oyunu aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. https://itunes.apple.com/us/app/trucks-byron-barton/id555415515?mt=8
Elektrikli Testereli Katil Şakası 02:37
Elektrikli Testereli Katil Şakası 17.081 izlenme - 4 yıl önce Ota boka karışan adam Vitaly nin yeni şakası efendim. Şakanın mantığı kesinlikle ama kesinlikle on numara ama sanki korkan gibi görünen kişiler aslında oyuncu, oğğ noğğğ.
Elektrikli Doblo Test Sürüşü 03:14
Elektrikli Doblo Test Sürüşü 3.515 izlenme - 2 yıl önce Elektrikli Fiat Doblo'yu test eden bir abimizin görüşlerini izleyeceğiz.
Hız Canavarı Olabilecek 1.341 Beygirlik Elektrikli Araç 03:21
Hız Canavarı Olabilecek 1.341 Beygirlik Elektrikli Araç 1.740 izlenme - 8 ay önce Tayvan merkezli yepyeni bir marka olarak hayatına başlayan ekibin ellerinden çıkan XING MISS R adıyla daha önceden paylaşılan bu proje on-road ve off-road kapasitesine sahip dünyanın ilk elektrikli otomobili etiketini taşıyarak karşımıza çıkmıştı. 1.341 beygir gibi, hiper otomobilleri aratmayan bir güce sahip olduğu söylenen MISS R, artık ayakları çok daha yere sağlam basan bir model haline gelmiş durumda. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gücünü Elektrikten Alan Deniz Taksisi 02:53
Gücünü Elektrikten Alan Deniz Taksisi 1.725 izlenme - 8 ay önce Fransa merkezli SeaBubbles, test sürecini İsviçre’nin önemli şehirlerinden birisi olan Cenevre’de gerçekleştiriyor. Üzerlerinde 20 kWh‘lık batarya paketi ve 10 kW‘lık elektrik motoru kombinasyonunun kullanıldığı araçların şimdilik tek seferde en az 1 saatlik sefer süresini geride bırakabildiği söyleniyor. Aracın geliştirilmesi dışında gelen bilgilere göre ekibin önlerinde şu anda iki farklı sorun var. Bunlardan ilki bazı bölgelerde deniz trafiğine yol açacağına dair gelen endişeli geri dönüşler. İkincisi ise bu botlar için kıyıya inşa edilmesi gündemde olan özel alanların bazı engellerle karşı karşıya olması. Kısa vadede çözülebileceği söylenen bu engellerin dışında test süreçlerine devam eden ekip, önümüzdeki yıl içerisinde Uber benzeri bir servisle hizmete başlamak istiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Teyzenin Elektrikli Süpürge İle İmtihanı 00:39
Teyzenin Elektrikli Süpürge İle İmtihanı 7.445 izlenme - 3 yıl önce Yaşlı teyzenin elektrikli süpürgeyle imtihanı gerçekten görülmeye değer, teyze kendini süpürgeye öyle bir kaptırmış ki hortumunun çıktığının farkında bile değil.
Harley Davidson’dan Yeni Nesil Elektrikli Motosiklet 01:10
Harley Davidson’dan Yeni Nesil Elektrikli Motosiklet 2.366 izlenme - 10 ay önce Tüm motosiklet üreticilerinde aynı atılımı yapma hevesi uyandıran 2019’da piyasaya sürülmesi beklenen Hayley Davidson’un yeni nesil elektrikli motoru. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."