Hoşgeldiniz!

elektrikli araç

Hız Canavarı Olabilecek 1.341 Beygirlik Elektrikli Araç 03:21
Hız Canavarı Olabilecek 1.341 Beygirlik Elektrikli Araç 1.660 izlenme - 1 ay önce Tayvan merkezli yepyeni bir marka olarak hayatına başlayan ekibin ellerinden çıkan XING MISS R adıyla daha önceden paylaşılan bu proje on-road ve off-road kapasitesine sahip dünyanın ilk elektrikli otomobili etiketini taşıyarak karşımıza çıkmıştı. 1.341 beygir gibi, hiper otomobilleri aratmayan bir güce sahip olduğu söylenen MISS R, artık ayakları çok daha yere sağlam basan bir model haline gelmiş durumda. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tesla Model S Cezadan Yırtma Modu 01:24
Tesla Model S Cezadan Yırtma Modu 3.143 izlenme - 9 ay önce Tesla Model S sahipleri araçlarını yanlış yere park ettikleri için ceza kesilemesin diye Tesla tarafından ticket-avoidance-mode yani cezadan yırtma modu geliştirilmiş.
2 Saniyenin Altında Saatte 100 Kilometre Hıza Ulaşan Elektrikli Araç 01:21
2 Saniyenin Altında Saatte 100 Kilometre Hıza Ulaşan Elektrikli Araç 5.995 izlenme - 3 yıl önce 2 Saniyenin Altında Saatte 100 Kilometre Hıza Ulaşan Elektrikli Araç Elektrikli otomobillerin güçlü bir performansa sahip olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Stuttgart’taki GreenTeam isimli üniversitedeki bir grup öğrenci, tarafından hazırlanan bir araç, yeni bir dünya rekoruna imza attı. Saatte 100 kilometre hıza sadece 1,779 saniyede ulaşan araç, dünyanın en hızlı elektrikli aracı unvanının yeni sahibi oldu. Daha önceden AMZ Racing Team’in imzasını taşıyan araç, 1,785 saniyede saatte 100 kilometre hıza ulaşmıştı. Elektrikli aracın gerçekleştirdiği hız rekoruna ait videoyu yukarıdan izleyebilirsiniz.
Xiaomi'nin Elektrikli Aracı Tanıtıldı! 01:02
Xiaomi'nin Elektrikli Aracı Tanıtıldı! 2.163 izlenme - 1 yıl önce Xiaomi, bu sabah düzenlediği etkinlikte, tek bir şarj ile 30 km yol giden ve1999 ¥ (289 $) fiyat etiketine sahip elektrikli akıllı Scooter’ını tanıttı. Bu scooter Xiaomi’nin ill scooter’ı değil ve şirket, daha önce de, tek bir şarjla sadece 22km gidebilen Ninebot Mini adında bir scooter modeli duyurmuştu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tesla Model S - Resmi ve Detaylı Tanıtımı 27:49
Tesla Model S - Resmi ve Detaylı Tanıtımı 559 izlenme - 3 yıl önce Otomotiv dünyasında devrim yaratan Telsa'nin göz bebeği Model S'in tanıtım videosunu izliyoruz.
Yeni Elektrikli Araç ''Skruzer'' 04:42
Yeni Elektrikli Araç ''Skruzer'' 899 izlenme - 5 yıl önce Şehirlerin Boğucu Trafiğine Ve Çevre Kirliliğine Çözüm Sunacak Yepyeni Bir Elektrikli Araç Tasarlandı. "skruzer" Adlı Elektrikli Skuter, Bisikletten Ve Yürümekten Hoşlanmayan Ya Da İmajına Düşkün Olanlar İçin Oldukça Güzel Bir Alternatif Sunuyor
elektrikli renault fluence 01:28
elektrikli renault fluence 1.302 izlenme - 7 yıl önce elektrikli renault fluence piyasaya sunuldu...
Elektrikli Araç Aküleri 00:50
Elektrikli Araç Aküleri 244 izlenme - 4 yıl önce Akü, elektrikli aracın en önemli komponentlerinin başında gelmektedir. Akünün kapasitesi aracın menzilini belirler ve ihtiyaç duyulan menzilin yanı sıra aracın diğer elektriksel tüketimlerine göre farklı teknolojiler ile geliştirilmiş aküler (Lityum İyon, Nikel Metal Hidrür, Kurşun Asit) kullanılmaktadır. - http://www.inciaku.com/
İstanbulda İbrahim Aybar'dan Fluence Z.E. Testi 04:43
İstanbulda İbrahim Aybar'dan Fluence Z.E. Testi 206 izlenme - 4 yıl önce İbrahim Aybar, Otoajanda okurları için tamamen elektrikli Fluence Z.E.'yi İstanbul'da hem kullandı hem anlattı. Aybar ayrıca elektrikli araç için gerekli ünitenin kurulması hakkındaki detayları da açıkladı.
renault drive the change 01:32
renault drive the change 267 izlenme - 8 yıl önce Renault’un yeni marka sloganı "drive the change" otomobilin insan ve dünyamız için yeniden bir ilerleme kaynağı olması amacıyla renault’nun harekete geçme hedefinin bir ifadesidir.
 1000 beygirlik elektrikli otomobil 01:13
1000 beygirlik elektrikli otomobil 24 izlenme - 2 yıl önce Elektrikli araç üreticisi Future Faraday, 1000 beygir gücünde üreteceği elektrikli otomobilin prototipini tanıttı. 100 km hıza sadece 3 saniyede ulaşabilen elektrikli otomobil 320 km hızın üzerine çıkabiliyor.
Yolları Açın, Skruzer Geliyor! 04:42
Yolları Açın, Skruzer Geliyor! 33 izlenme - 5 yıl önce Şehirlerin Boğucu Trafiğine Ve Çevre Kirliliğine Çözüm Sunacak Yepyeni Bir Elektrikli Araç Tasarlandı. “skruzer” Adlı Elektrikli Skuter, Bisikletten Ve Yürümekten Hoşlanmayan Ya Da İmajına Düşkün Olanlar İçin Oldukça Güzel Bir Alternatif Sunuyor.
Dünyanın Artan Enerji İhtiyacına Doğal Ve Alternatif Çözümler - Para Dedektifi 28.01.2018 Pazar 44:20
Dünyanın Artan Enerji İhtiyacına Doğal Ve Alternatif Çözümler - Para Dedektifi 28.01.2018 Pazar 3 izlenme - 4 ay önce Fosil yakıtların ömrü ne kadar? Doğal kaynaklar enerji ihtiyacımızı ne ölçüde karşılayabiliyor? Elektrikli araçlar ulaşımda bir alternatif olabilir mi? Dünyanın her gün artan enerji ihtiyacına doğal ve alternatif çözümler, Cem Seymen ile Para Dedektifi'nde ekrana geldi.