Hoşgeldiniz!

Elektrikli Araç Videoları İzle

Xiaomi'nin Elektrikli Aracı Tanıtıldı! 01:02
Xiaomi'nin Elektrikli Aracı Tanıtıldı! 1.815 izlenme - 1 ay önce Xiaomi, bu sabah düzenlediği etkinlikte, tek bir şarj ile 30 km yol giden ve1999 ¥ (289 $) fiyat etiketine sahip elektrikli akıllı Scooter’ını tanıttı. Bu scooter Xiaomi’nin ill scooter’ı değil ve şirket, daha önce de, tek bir şarjla sadece 22km gidebilen Ninebot Mini adında bir scooter modeli duyurmuştu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
2 Saniyenin Altında Saatte 100 Kilometre Hıza Ulaşan Elektrikli Araç 01:21
2 Saniyenin Altında Saatte 100 Kilometre Hıza Ulaşan Elektrikli Araç 5.362 izlenme - 1 yıl önce 2 Saniyenin Altında Saatte 100 Kilometre Hıza Ulaşan Elektrikli Araç Elektrikli otomobillerin güçlü bir performansa sahip olmadığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Stuttgart’taki GreenTeam isimli üniversitedeki bir grup öğrenci, tarafından hazırlanan bir araç, yeni bir dünya rekoruna imza attı. Saatte 100 kilometre hıza sadece 1,779 saniyede ulaşan araç, dünyanın en hızlı elektrikli aracı unvanının yeni sahibi oldu. Daha önceden AMZ Racing Team’in imzasını taşıyan araç, 1,785 saniyede saatte 100 kilometre hıza ulaşmıştı. Elektrikli aracın gerçekleştirdiği hız rekoruna ait videoyu yukarıdan izleyebilirsiniz.
Yeni Elektrikli Araç ''Skruzer'' 04:42
Yeni Elektrikli Araç ''Skruzer'' 766 izlenme - 3 yıl önce Şehirlerin Boğucu Trafiğine Ve Çevre Kirliliğine Çözüm Sunacak Yepyeni Bir Elektrikli Araç Tasarlandı. "skruzer" Adlı Elektrikli Skuter, Bisikletten Ve Yürümekten Hoşlanmayan Ya Da İmajına Düşkün Olanlar İçin Oldukça Güzel Bir Alternatif Sunuyor
Tesla Model S - Resmi ve Detaylı Tanıtımı 27:49
Tesla Model S - Resmi ve Detaylı Tanıtımı 279 izlenme - 1 yıl önce Otomotiv dünyasında devrim yaratan Telsa'nin göz bebeği Model S'in tanıtım videosunu izliyoruz.
elektrikli renault fluence 01:28
elektrikli renault fluence 1.290 izlenme - 6 yıl önce elektrikli renault fluence piyasaya sunuldu...
Elektrikli Araç Aküleri 00:50
Elektrikli Araç Aküleri 198 izlenme - 2 yıl önce Akü, elektrikli aracın en önemli komponentlerinin başında gelmektedir. Akünün kapasitesi aracın menzilini belirler ve ihtiyaç duyulan menzilin yanı sıra aracın diğer elektriksel tüketimlerine göre farklı teknolojiler ile geliştirilmiş aküler (Lityum İyon, Nikel Metal Hidrür, Kurşun Asit) kullanılmaktadır. - http://www.inciaku.com/
İstanbulda İbrahim Aybar'dan Fluence Z.E. Testi 04:43
İstanbulda İbrahim Aybar'dan Fluence Z.E. Testi 187 izlenme - 3 yıl önce İbrahim Aybar, Otoajanda okurları için tamamen elektrikli Fluence Z.E.'yi İstanbul'da hem kullandı hem anlattı. Aybar ayrıca elektrikli araç için gerekli ünitenin kurulması hakkındaki detayları da açıkladı.
renault drive the change 01:32
renault drive the change 267 izlenme - 7 yıl önce Renault’un yeni marka sloganı "drive the change" otomobilin insan ve dünyamız için yeniden bir ilerleme kaynağı olması amacıyla renault’nun harekete geçme hedefinin bir ifadesidir.
Dünyanın En Küçük Ulaşım Aracı (Walkcar) 02:18
Dünyanın En Küçük Ulaşım Aracı (Walkcar) 34 izlenme - 1 yıl önce Japon Cocoa Motors tarafından geliştirilen ve görünüm itibariyle bir dizüstü bilgisayarı andıran WalkCar, 10 km/saat hız ile bir şarjda 12 km. mesafe gidebiliyor. 150 kg. taşıma kapasitesi bulunan aletin fiyatı ise 800 USD.
 1000 beygirlik elektrikli otomobil 01:13
1000 beygirlik elektrikli otomobil 20 izlenme - 1 yıl önce Elektrikli araç üreticisi Future Faraday, 1000 beygir gücünde üreteceği elektrikli otomobilin prototipini tanıttı. 100 km hıza sadece 3 saniyede ulaşabilen elektrikli otomobil 320 km hızın üzerine çıkabiliyor.
Tesla'nın Otomatik Çalışan Mekanik Yılan Şarj Ünitesi 00:36
Tesla'nın Otomatik Çalışan Mekanik Yılan Şarj Ünitesi 20 izlenme - 1 yıl önce Tesla elektrikli araç olayını iyice geliştirdikten sonra çevre dostu şarj üniteleri ile ilgili çalışmalar yürütüyor. Burada da otomatik bir şekilde araca bağlanan bir şarj prototipini göreceğiz.
Yolları Açın, Skruzer Geliyor! 04:42
Yolları Açın, Skruzer Geliyor! 31 izlenme - 3 yıl önce Şehirlerin Boğucu Trafiğine Ve Çevre Kirliliğine Çözüm Sunacak Yepyeni Bir Elektrikli Araç Tasarlandı. “skruzer” Adlı Elektrikli Skuter, Bisikletten Ve Yürümekten Hoşlanmayan Ya Da İmajına Düşkün Olanlar İçin Oldukça Güzel Bir Alternatif Sunuyor.