Hoşgeldiniz!

Elektrikli Isıtıcı

Vigo Elektrikli Isıtıcı 00:30
Vigo Elektrikli Isıtıcı 634 izlenme - 4 yıl önce Vigo Elektrikli Konvektör ve Havlu Radyatörleri anlatan tanıtım filmi.
Vigo Elektrikli Konvektör Isıtıcı Türkçe Kullanım Videosu / Vigo Electric Heater Video 05:55
Vigo Elektrikli Konvektör Isıtıcı Türkçe Kullanım Videosu / Vigo Electric Heater Video 129 izlenme - 1 yıl önce Vigo Konvektör, elektrikli ısıtıcılar içerisinde en tasarruflu ve sağlıklı olanıdır. Toz yakmaz ve havayı kurutmaz. Düşük yüzey sıcaklığı ve çocuk kilidi ile güvenli bir ısınma sağlar. İster ayaklı kullanılır, ister yere istenirse de duvara monte edilebilir. Otomatik açılma ve kapanmaya programlanabilir. Her türlü kapalı mekânı sessiz, kokusuz ve hızlı bir şekilde ısıtır. Ortam sıcaklığını sabitleyerek en üst düzeyde konfor sağlar. Akıllı elektrikli ısıtıcı Vigo Konvektör… Isınma keyfiniz için konforlu, sabit sıcaklık... Farklı güç, renk seçenekleri, manuel ve dijital modelleri vardır. Ürünlerimiz ISO 9001 standartlarında, CE belgeli ve TSE onaylı olarak üretilmektedir. Mekana göre konvektör seçimi Model Güç/Power Oda Alanı/Room Area EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 Yukarıdaki tabloda dış ortam sıcaklığı 8-10 derece olarak alınmıştır. Isı gereksinimi, dış alanın sıcaklık derecesine, odanın ısı yalıtımına, kapı açma/kapama sayısı gibi faktörlere bağlıdır. Konvektör Model Seçimi Tablosu’ndaki değerler ortalama şartlar için geçerlidir. Bu sebeple ısıtıcının gücüne karar verirken belirtilen faktörler dikkate alınmalıdır. Not: Isıtılacak alanın uygun bir yalıtıma sahip olması, ısıtma işlevinin daha hızlı ve konforlu olmasını sağlayacaktır. Dış ortam sıcaklığının çok düşük olduğu bölgelerde ürünü, kullanılacağı alana göre tavsiye edilenden bir üst güçte tercih etmek veya birden fazla ürün kullanmak en iyi sonucun alınmasını sağlayacaktır. Kablo ve prize yönelik bilgiler: 1. Ürün birden fazla ürünle birlikte aynı prize bağlı olarak kullanılmamalı. 2. Ürünün ara kablo ile kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. 3. Ürünü prize taktıktan sonra öncelikle fiş ve priz bölgesinde aşırı bir ısınma olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aşırı ısınma veya koku olması prizin yuvalarında boşluk olduğunu gösterir. Bu durumda gerekli kontroller yapılmalıdır. Böyle bir durumda aynı prizde başka bir ürünün kullanımında da benzer riskle karşılaşılacaktır. Güvenlik açısından öncelikle prizin değiştirilmesi gerekir. 4. Ürün kablolarımızda bakır oksitlenmesini önlemek amacıyla kalay kaplama teknolojisi kullanılmaktadır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Elektrikli Isıtıcılara Bir Alternatif 00:12
Elektrikli Isıtıcılara Bir Alternatif 5 izlenme - 1 ay önce Elektrikli ısıtıcılar soğuk havalarda evinizde, ofiste, iş yerinizde veya ihtiyacınız olan herhangi bir yerde ısınma bakımından pratik bir çözüm bulan araçlardır. Sadece evinizde değil aynı zamanda restoran,cafe veya pastane sahipleri içinde oldukça pratiktir. Kaloriferlerin ısıtmayı yeteri kadar yapamadığı evinizde alternatif olarak bulunması elinizi bu problem açısından oldukça güçlendirecektir. Çalıştırıp önüne geçtiğinizde tüm günün yorgunluğunu birkaç dakika içerisinde alıp sizi rahatlatacaktır. Soğuk kış gecelerinde en iyi arkadaşınız olacaktır. Kelimeler: Elektrikli Isıtıcı, Fanlı Isıtıcı, Seramik Isıtıcı https://www.trotec24.com.tr/makineler/isitma
Mastas Vigo Video 03:55
Mastas Vigo Video 204 izlenme - 4 yıl önce Mastaş Tarafından Üretilen Panel Radyatör Ve Elektrikli Isıtıcıları Kısaca Anlatan Ve Fotoğraflarla Gösteren Bir Video.
Açık Alan İnfrared Isıtma Sistemi 00:06
Açık Alan İnfrared Isıtma Sistemi 18 izlenme - 3 ay önce Bölgesel ısıtma sistemi denince akla ilk olarak gelen infrared ısıtıcılar hem şıklık ve konforuyla rahatlatan hem yatırım ve tüketim maliyeti açısından ceplere dost hemde çevre dostu olma özelliğiyle diğer ısıtma sistemlerini gerisinde bırakan bir teknolojidir.
Mastas Vıgo Hd Turk 08:12
Mastas Vıgo Hd Turk 167 izlenme - 4 yıl önce Mastaş Radyatör, Panel, Havlu Ve Dekoratif Radyatörler Üretmektedir. Ayrıca Genç Markası Vigo İle De Ekonomik, Kullanımı Son Derece Sağlıklı Ve Güvenli Elektrikli Isıtıcılar Üretmektedir. Evrensel Standartlarda Üretilen Mastaş Ve Vigo Ürünleri Çeşitli Ülkelere İhraç Edilmektedir.
Vigo Konvektör Isıtıcının Avantajları Nelerdir? 02:30
Vigo Konvektör Isıtıcının Avantajları Nelerdir? 33 izlenme - 1 yıl önce Vigo Konvektör Isıtıcının Avantajları Nelerdir? Vigo Konvektör ısıtıcılar, piyasadaki bazı ısıtıcıların aksine sadece ışın gören yüzeyleri değil, tüm ortamı eşit bir şekilde ısıtır. Vigo Dijital konvektörler, sürekli enerji çekişi yapmadığı için diğer elektrikli ısıtıcılara göre 0 oranında enerji tasarrufu sağlar. Aynı zamanda sessizdir, zararlı ısı ve ışık yaymaz. Soba gibi ısıtır. Aşırı ısınma, devrilme ve su sıçramalarına karşı koruma emniyeti olan konvektör ısıtıcılar, bebek ve yatak odalarında da rahatlıkla kullanılabilir. Bunun yanı sıra duvara monte edilerek veya ayakları ile evin her köşesinde kullanılabilir. Konvektör ısıtıcılarda ambalaj içerisinde plastik ayaklar mevcuttur. Bu ayaklar son derece dengeli ve güvenli bir kullanım sağlar. Vigo Konvektör ısıtıcılarda bulunan çocuk kilidi ile ayarların bozulması engellenebilir. Bu da çocuklu aileler için önemli bir güvenlik avantajıdır. Konvektörlerde, opsiyonel olarak yere sabitleme ayakları bulunur. Duvara veya istenirse yere sabitlenerek kullanılabilen Vigo konvektörler ile yaşanan ortamda olası riskler en aza indirilir. Fazla yer kaplamayan konvektör ısıtıcılar, hem hızlı bir ısınma sağlar, hem de hafiftir ve taşıması kolaydır. Konvektör ısıtıcıların bir diğer önemli avantajı ise altyapı yatırımı gerektirmemesidir. Bu anlamda, ısınma sistemini değiştirmek veya ek ısınma sistemi almak isteyen kişiler için ekstra masraf sorunu da ortadan kalkar. Havadaki tozu yakmayan, kötü koku oluşturmayan ve yaşadığınız ortamı ferah tutan konvektör ısıtıcıların sağlık anlamındaki önemli bir avantajı havayı kurutmamasıdır. Bu sayede alerji, astım ve diğer solunum yolu rahatsızlıkları çeken insanlar için konforlu ve sağlıklı bir ısınma sağlar. Konvektör ısıtıcıların yağlı radyatörlere göre en büyük avantajı çok daha hızlı şekilde ortamı ısıtmasıdır. Özel tasarım ve farklı renk alternatifleri bulunan Vigo Konvektör ısıtıcılar, bulunduğu ortamda güzel ve dekoratif bir görünüm sağlar. 500, 1000, 1500, 2000 ve 2500 watt'lık güç alternatifleri bulunan Vigo konvektör ısıtıcılar 0 yerli üretimdir. Yerli üretim olmasının en önemli faydası yedek parça ihtiyacı olduğunda rahatlıkla temin edilebilmesidir. Aynı zamanda servis hizmeti ve müşteri destek hattı da bulunmaktadır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Vigo Elektrikli Konvektör Isıtıcı Türkçe Kalibrasyon Videosu / Vigo Electric Heater Video 08:24
Vigo Elektrikli Konvektör Isıtıcı Türkçe Kalibrasyon Videosu / Vigo Electric Heater Video 23 izlenme - 1 yıl önce Vigo Konvektör, elektrikli ısıtıcılar içerisinde en tasarruflu ve sağlıklı olanıdır. Toz yakmaz ve havayı kurutmaz. Düşük yüzey sıcaklığı ve çocuk kilidi ile güvenli bir ısınma sağlar. İster ayaklı kullanılır, ister yere istenirse de duvara monte edilebilir. Otomatik açılma ve kapanmaya programlanabilir. Her türlü kapalı mekânı sessiz, kokusuz ve hızlı bir şekilde ısıtır. Ortam sıcaklığını sabitleyerek en üst düzeyde konfor sağlar. Akıllı elektrikli ısıtıcı Vigo Konvektör… Isınma keyfiniz için konforlu, sabit sıcaklık... Farklı güç, renk seçenekleri, manuel ve dijital modelleri vardır. Ürünlerimiz ISO 9001 standartlarında, CE belgeli ve TSE onaylı olarak üretilmektedir. Mekana göre konvektör seçimi Model Güç/Power Oda Alanı/Room Area EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 Yukarıdaki tabloda dış ortam sıcaklığı 8-10 derece olarak alınmıştır. Isı gereksinimi, dış alanın sıcaklık derecesine, odanın ısı yalıtımına, kapı açma/kapama sayısı gibi faktörlere bağlıdır. Konvektör Model Seçimi Tablosu’ndaki değerler ortalama şartlar için geçerlidir. Bu sebeple ısıtıcının gücüne karar verirken belirtilen faktörler dikkate alınmalıdır. Not: Isıtılacak alanın uygun bir yalıtıma sahip olması, ısıtma işlevinin daha hızlı ve konforlu olmasını sağlayacaktır. Dış ortam sıcaklığının çok düşük olduğu bölgelerde ürünü, kullanılacağı alana göre tavsiye edilenden bir üst güçte tercih etmek veya birden fazla ürün kullanmak en iyi sonucun alınmasını sağlayacaktır. Kablo ve prize yönelik bilgiler: 1. Ürün birden fazla ürünle birlikte aynı prize bağlı olarak kullanılmamalı. 2. Ürünün ara kablo ile kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. 3. Ürünü prize taktıktan sonra öncelikle fiş ve priz bölgesinde aşırı bir ısınma olup olmadığı kontrol edilmelidir. Aşırı ısınma veya koku olması prizin yuvalarında boşluk olduğunu gösterir. Bu durumda gerekli kontroller yapılmalıdır. Böyle bir durumda aynı prizde başka bir ürünün kullanımında da benzer riskle karşılaşılacaktır. Güvenlik açısından öncelikle prizin değiştirilmesi gerekir. 4. Ürün kablolarımızda bakır oksitlenmesini önlemek amacıyla kalay kaplama teknolojisi kullanılmaktadır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Vigo Konvektör Akıllı Elektrikli Isıtıcı 00:27
Vigo Konvektör Akıllı Elektrikli Isıtıcı 22 izlenme - 1 yıl önce Güvenli ve sağlıklı, elektrikli ısıtıcı Vigo Konvektör Vigo Konvektör, elektrikli ısıtıcılar içerisinde en tasarruflu ve sağlıklı olanıdır. Toz yakmaz ve havayı kurutmaz. Düşük yüzey sıcaklığı ve çocuk kilidi ile güvenli bir ısınma sağlar. Duvara monte edilebilir. Otomatik açılma ve kapanmaya programlanabilir. Her türlü kapalı mekânı sessiz, kokusuz ve hızlı bir şekilde ısıtır. Ortam sıcaklığını sabitleyerek en üst düzeyde konfor sağlar. Akıllı elektrikli ısıtıcı Vigo Konvektör… Isınma keyfiniz için konforlu, sabit sıcaklık... Farklı güç, renk seçenekleri, manuel ve dijital modelleri vardır. Mekana göre konvektör seçimi Model Güç/Power Oda Alanı/Room Area EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 Isı gereksinimi dış alanın sıcaklık derecesine, odanın ısı yalıtımına, kapı açma/kapama sayısı gibi faktörlere bağlıdır. Tablodaki değerler ortalama şartlar için geçerlidir bu sebeple ısıtıcının gücünü hesaplarken belirtilen faktörler dikkate alınmalıdır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Cafe Tipi Açık Alan Isıtma 00:31
Cafe Tipi Açık Alan Isıtma 6 izlenme - 2 ay önce Dış ortamların vazgeçilmez ısıtma sistemleri haline gelen infrared ısıtıcılar güzel ve şık tasarımlarıyla işletmenize şıklık kazandırırken diğer ısıtma sistemlerinin kurulumundan elen kötü görünümü ortadan kaldırmakta, ısıtma iççin sarf edilen enerjinin minimuma inmesini sağlamaktadır.
Konvektor Isıtıcı Nedir? 01:52
Konvektor Isıtıcı Nedir? 21 izlenme - 1 yıl önce Konvektor Isıtıcı Nedir? Kapalı mekanlarda ısınma sağlayan konvektör ısıtıcılar, ortamdaki havayı doğal konveksiyon prensibinden yararlanarak ısıtan elektrikli ısıtıcı cihazlardır. Konvektör ısıtıcıların çalışma prensibini şu şekilde açıklayabiliriz: Gövdenin alt eteğinde bulunan kanallardan giren soğuk hava, cihaz içindeki rezistansın ısınan kanatları arasından geçerek ön kapak üzerindeki hava kanallarından ısınarak yükselir ve sıcak hava olarak dışarıya çıkar. Bu şekilde ortamda dolaşan hava, doğal bir ısı dolaşımı yaparak bulunduğu ortamı hızlı şekilde ısıtır. Güvenli ve rahat bir ısınma sağlayan, zararlı ısı ve ışık yaymayan, aşırı ısınma, devrilme ve su sıçramalarına karşı koruması bulunan konvektör ısıtıcılar, bebek ve yatak odalarında da rahatlıkla kullanılabilir. Konvektör ısıtıcılarda sıcaklık seviyesini kontrol eden bir termostat bulunur. Cihaz, kullanıcının belirleyeceği derece veya sıcaklık kademesi ayarına göre çalışır. Konvektör ısıtıcılar, genel ısınma amaçlı olarak kullanabileceği gibi var olan ısıtma sistemine destek olarak da kullanılabilir. Yağlı radyatörlere göre en büyük avantajı çok daha hızlı bir ısınma sağlaması olan konvektör ısıtıcıların bir diğer önemli noktası ise dairede ısıtıcıya özel bir altyapı yatırımına ihtiyaç yaratmamasıdır. İstenirse duvara veya yere sabitlenebilen konvektör ısıtıcılar son derece güvenlidir. Çocuk kilidi özelliği ile ayarları ebeveyn kontrolündedir. Konvektör ısıtıcılarda hem manuel ve hem de dijital modeller bulunur. Ayni zamanda ortam büyüklüğüne göre tercih edilebilecek farklı güçlerde üretilen seçenekleri de vardır. Konvektör ısıtıcılarda manuel modeller, termostat ayarı düğmesindeki ısı kademesi ayarlanarak çalışır. Dijital modeller ise bulunduğu ortam sıcaklığını ölçümler, belirleyeceğiniz sıcaklık ayarına göre, ortam sıcaklığını sabitleyecek şekilde kullanılır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Mastaş&Vigo Türkçe Tanıtım Filmi / Mastas&Vigo Advertorial 08:12
Mastaş&Vigo Türkçe Tanıtım Filmi / Mastas&Vigo Advertorial 16 izlenme - 1 yıl önce Mastaş A.Ş. 1976 yılında Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur. Halen Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde radyatör ve elektrikli ısıtıcılar üretimine yönelik 10.000m2 ve 3000m2 lik iki ayrı fabrikada faaliyetine devam etmektedir. Mastaş; çeşitli tipte ürettiği panel radyatör, sulu ve elektrikli tipte ürettiği havlu radyatör, elektrikli konvektör ısıtıcılar, plakalı ısı eşanjörleri ve vanadan oluşan ürün portföyünü yurtiçindeki geniş bayi ağı ile müşterilerine sunmaktadır. • 1976 120 m²’lik bir atölyede çalışmalara başlandı. • 1976-1986 yılları arasında otomotiv sektöründe Anadolu Isuzu, Tofaş-Fiat gibi firmalara yan sanayi olarak çalışıldı. • 1986 Bursa’da İlk Dilimli Çelik Radyatör imalatı gerçekleştirildi. • 1989 Elektrikli Dilimli Yağlı Radyatör üretimine başlandı. • 1993 Bursa’da İlk Panel Radyatör üretimi gerçekleştirildi. • 1993 Bursa’dan İlk Panel Radyatör ihraca
Vigo Konvektör Akıllı Elektrikli Isıtıcı 00:28
Vigo Konvektör Akıllı Elektrikli Isıtıcı 19 izlenme - 1 yıl önce Güvenli ve sağlıklı, elektrikli ısıtıcı Vigo Konvektör Vigo Konvektör, elektrikli ısıtıcılar içerisinde en tasarruflu ve sağlıklı olanıdır. Toz yakmaz ve havayı kurutmaz. Düşük yüzey sıcaklığı ve çocuk kilidi ile güvenli bir ısınma sağlar. Duvara monte edilebilir. Otomatik açılma ve kapanmaya programlanabilir. Her türlü kapalı mekânı sessiz, kokusuz ve hızlı bir şekilde ısıtır. Ortam sıcaklığını sabitleyerek en üst düzeyde konfor sağlar. Akıllı elektrikli ısıtıcı Vigo Konvektör… Isınma keyfiniz için konforlu, sabit sıcaklık... Farklı güç, renk seçenekleri, manuel ve dijital modelleri vardır. Mekana göre konvektör seçimi Model Güç/Power Oda Alanı/Room Area EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 Isı gereksinimi dış alanın sıcaklık derecesine, odanın ısı yalıtımına, kapı açma/kapama sayısı gibi faktörlere bağlıdır. Tablodaki değerler ortalama şartlar için geçerlidir bu sebeple ısıtıcının gücünü hesaplarken belirtilen faktörler dikkate alınmalıdır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Vigo Ayak Isıtıcı kullanmanın avantajları nelerdir? 02:18
Vigo Ayak Isıtıcı kullanmanın avantajları nelerdir? 24 izlenme - 1 yıl önce Vigo Ayak Isıtıcı kullanmanın avantajları nelerdir? Vigo ayak ısıtıcılar sadece bu akıllı cihazların sahip olduğu varlık algılama sistemine sahiptir. Yani cihaz, üst yüzeyine gelen baskı ile otomatik olarak devreye girip çıkarak kullanım kolaylığı ve enerji tasarrufu sağlar. Varlık algılama sistemi ile maksimum enerji tasarrufu ve maksimum kullanım konforu sunar. Vigo ayak ısıtıcılar tamamen kullanıcı dostu akıllı ürünlerdir. Varlık algılama özelliği sayesinde ısıtıcınızı açık unutmak gibi bir endişeniz olmaz. Vigo ayak ısıtıcılar, gereksiz enerji sarfiyatını kesin olarak engeller. Fanlı model, varlık algılama sistemine ilave olarak sahip olduğu fan özelliği ile de dünyadaki ilk ve tek fanlı ayak ısıtıcıdır. Vigo ayak ısıtıcılar, yüksek ısıtma gücüne sahiptir, ayakkabı veya botla kullanılabilirler ve ayaklarınız kolaylıkla ısınır. Çalışma ortamında ayağınız üşüyorsa bu kesinlikle çalışma veriminizi etkiler. Ayaklarınız ısındığında çok daha huzurlu ve verimli şekilde çalışırsınız. Eğer bir sağlık probleminden dolayı ayaklarınız üşüyorsa tedavi sürecinde yaşam kalitenizi yükseltir. Ayak üşümesinden kaynaklanabilecek sağlık sorunlarının oluşmasını engeller. Ayaklarımızı ısıtmakta zorlandığımız soğuk kış günlerinde pek çoğumuzun yaşadığı sık sık tuvalete gitme ihtiyacını ortadan kaldırır. Genel ısıtmanın olmadığı veya yetersiz kaldığı alanlarda çalışanlar için alt yapı yatırımı gerekmeksizin çok daha konforlu bir ortamda çalışmalarına olanak sağlar. Özelliklerde bayanların sıkça yaşadığı karın ağrıları vb. sağlık sorunlarında önleyicidir. Ortamı ısıtmanın mümkün olmadığı durumlarda kişisel bir ısınma ve ekonomi sağlar. Vigo ayak ısıtıcılar hiçbir alt yapı gerektirmeksizin pratik ve konforlu ısınma imkanı sunar. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Ayak Isıtıcı ayak üşümesine çözüm müdür? 01:54
Ayak Isıtıcı ayak üşümesine çözüm müdür? 21 izlenme - 1 yıl önce Ayak Isıtıcı ayak üşümesine çözüm müdür? Ayak üşümesinin çok farklı sebepleri olabilir. Her sağlık probleminde olduğu gibi burada da yapılması gereken öncelikle sorunun nedenini tespit ederek tedavisini sağlamaktır. Ancak bazen yaşanan sağlık problemleri yaşam kalitemizi oldukça olumsuz etkiler ve tedavi süresince desteğe ihtiyacımız olabilir. Bazen de yaşanan bu durum herhangi bir sağlık problemine bağlı olmayabilir. Ayağı üşüyenler çok iyi bilirler ki üst üste giyilen çoraplar, kalın tabanlı botlar bile çoğunlukla buna bir çare olmaz. Ayaklar soğuk ve ıslak hissedilir. Öyle ki; sanki bir buz kalıbının içinde gibidirler adeta. Özellikle gün boyu oturarak ya da ayakta ve fazla hareket etmeden çalışan kişiler, bunu oldukça sık yaşarlar. Çalışılan ortam hiç ısıtılmıyor veya yetersiz ısınıyor olabilir. Bu durumda herhangi bir ısıtıcıyı bacaklarına oldukça yakın şekilde koyduklarını, hatta ayaklarını ısıtıcıya dayadıklarını görmüş veya aynı durumu pek çok kez siz de yaşamışsınızdır. İşte böyle durumlarda doğrudan bu amaca yönelik tasarlanmış akıllı bir ürün size konforlu ve güvenli bir çözüm sunar. Ayaklarınızın üşümesinden kaynaklanabilecek olası sağlık problemlerinin oluşmasını da kesinlikle engeller. Ayak Isıtıcı, ayak üşümesi eğer bir sağlık probleminden kaynaklanıyorsa, tedavi sürecinde yaşam kalitenizi arttırır, süreci daha rahat geçirmenizi sağlar. Herhangi bir sağlık probleminden kaynaklanan ayak üşümelerinde, ayak ısıtıcı kullanmaya karar verdiğinizde, öncelikle bu konuda tedavinizi üstlenen uzmana bilgi vermeniz ve onayını almanız doğru olacaktır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Elektrikli Isıtıcı Evi Yaktı 02:33
Elektrikli Isıtıcı Evi Yaktı 1 izlenme - 4 hafta önce Elektrikli ısıtıcı evi yaktıKOCAELİ - Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bir haftadır çalışır vaziyette unutulan elektrikli ısıtıcıdan çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
Vigo ayak ısıtıcıların elektrik tüketimi nasıldır? 03:05
Vigo ayak ısıtıcıların elektrik tüketimi nasıldır? 14 izlenme - 1 yıl önce Vigo ayak ısıtıcıların elektrik tüketimi nasıldır? Vigo ayak ısıtıcılar, tamamen kişisel ısınma keyfi sağlamayı ve enerjinin gereksiz yere kullanımını önlemeyi hedefleyen ürünlerdir. Ortamı ısıtmaksızın minimum enerji sarfiyatıyla kişisel bir ısınma sağlamayı amaçlarlar. Vigo ayak ısıtıcılar, genel ısıtmanın mümkün olmadığı alanlarda, alt yapı gerektirmeksizin kişisel bir ısınma sağlamak için üretilmişlerdir. Bunu en iyi şekilde yaparken enerjiyi de 0 verimlilikte kullanan akıllı ısıtıcılardır. Ayak ısıtıcınızı açık unutmak gibi bir endişeniz olmaz. Yüksek ısıtma gücüne sahip olduklarından ortamı ısıtma gereği duymadan bedeni ısıtarak, hem kişisel bir ısınma konforu hem de yüksek düzeyde enerji tasarrufunu bir arada sunarlar. Vigo ayak ısıtıcılar farklı güç kademelerinde çalıştırılabilir. Ürünler ilk açılışta turbo modunda kesintisiz çalıştırılarak hızlı bir ısıtma sağlamayı, daha sonra düşük güçte çalışmaya devam ederek, ısınma konforunu olabilecek en düşük enerji sarfiyatıyla devam ettirme imkanı sunar. Birçok kullanıcı, özellikle çalışma ortamlarında gün sonunda ayak ısıtıcılarını kapatmayı unutmakta veya gün içerisinde sabit olarak aynı yerde durmadıklarından enerji kayıpları yaşanmaktadır. Vigo ayak ısıtıcılar, varlık algılama sistemi ile bu sorunu ortadan kaldırır. Cihaz, üst yüzeyine gelen baskı ile otomatik olarak devreye girip çıkarak kullanım kolaylığı ve enerji tasarrufu sağlar. Varlık algılama özelliği sayesinde ısıtıcınızı açık unutmak gibi bir endişeniz de olmaz. Vigo ayak ısıtıcılar akıllı cihazlardır. Bu sayede son derece yüksek oranda enerji verimliliği sağlarlar. Yani bu akıllı ayak ısıtıcılar, üzerlerine ayaklarınızı koyduğunuzda çalışmaya başlar, siz ayağınızı üzerinden çektikten sonra durur. Fanlı model, temas kesildikten 10 dakika sonra bekleme moduna geçer. Çok düşük bir güçte sadece yüzey sıcaklığını muhafaza edecek şekilde çalışır. 4 saat süresince temas olmazsa enerji çekişini durdurur. Bekleme modunun amacı ısıtıcının hemen soğumaması ve tekrar temas sağlandığında gecikme olmadan ısıtma işlemine devam edebilmesidir. Bekleme modunda fan çalışmaz, sadece ısıtıcının temas yüzeyi ısınır. Fansız model ise temas kesildikten sonra 1 saat boyunca ayarlanan kademede çalışır, tekrar temas olmazsa enerji çekişini durdurur. Her iki ayak ısıtıcı da, eğer kapama tuşundan kapanmadıysa, ayaklarınızı üzerine koyduğunuzda son ayarlanan kademeden çalışmaya devam eder. Vigo ayak ısıtıcılar kişisel bir ısınma, yüksek konfor, güvenlik ve minimum enerji sarfiyatı için tasarlanmışlardır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Vigo Konvektör Isıtıcı Enerji Tasarrufu Sağlar mı? 00:50
Vigo Konvektör Isıtıcı Enerji Tasarrufu Sağlar mı? 11 izlenme - 1 yıl önce Vigo Konvektör Isıtıcı Enerji Tasarrufu Sağlar mı? Vigo Konvektör sürekli enerji çekişi yapan diğer elektrikli ısıtıcılara göre 0 oranında enerji tasarrufu sağlayan bir üründür. Vigo Konvektör, üzerinde bulunan dijital ekranı ile istenilen sıcaklık derecesine ayarlama ve burada bulunan LED'ler ile enerji çekişini izleme imkanı sunar. Ürün, ilk açılışta istenilen dereceye ulaşana dek tam güçte çalışır ve 4 LED de yanar Ortam ayarlanan sıcaklığa yaklaştıkça, LED'ler sırasıyla sönmeye başlar, istenilen sıcaklığa ulaştığında ise cihaz enerji çekişini durdurur ve tüm LED'ler söner. Ortam sıcaklığını ayarlanan derecede sabit tutma prensibiyle çalışan ısıtıcı, sıcaklık düştüğünde otomatik olarak devreye girip-çıkarak üst düzeyde enerji verimliliği ve ideal bir ısınma sağlar. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Upotreba Vigo Elektri?nih Grijalica Konvektor / Vigo Heater Video / Vigo Boşnakça Kullanım 05:38
Upotreba Vigo Elektri?nih Grijalica Konvektor / Vigo Heater Video / Vigo Boşnakça Kullanım 11 izlenme - 1 yıl önce Vigo Konvektor, je naju?inkovitija i najzdravija vrsta elektri?nih grijalica. Ne gori prašinu i i ne suši zrak. Zahvaljuju?i niskoj temperaturi površine i zaštiti za djecu omogu?ava sigurno zagrijavanje. Mo?e se montirati na zid. Mogu?nost programiranja automatskog uklju?enja i isklju?enja. Tiho, bez mirisa i na brz na?in zagrijava svaku vrstu prostora. Fiksiranjem sobne temperature pru?a ugo?aj na najvišem nivou. Pametna elektri?na grijalica Vigo Konvektor…Konstantna temperatura za vaš u?itak u konfornoj toplini… Osnovni Modeli Elektri?nih Panelnih Konvektora Model Reporu?ena Izlazna Snaga Konvektora Površina EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 Potrebna snaga zavisi od razli?itih faktora kao što su vanjska temperatura, izolacija prostorije, period otvaranja/zatvaranja vrata. Vrijednosti navedene u gornjoj tabeli odnose se na prosje?ne uslove. Kod prora?una izlazne snage grijalice trebalo bi uzeti u obzir ove faktore. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Vigo Electric Convectors / VIGO Heater Video / Vigo Konvektör İngilizce Video 00:42
Vigo Electric Convectors / VIGO Heater Video / Vigo Konvektör İngilizce Video 9 izlenme - 1 yıl önce Vigo Konvektör İngilizce kısa tanıtım videosu. Short video for Vigo Convector. “Vigo Konvektör (Convector) is the most energy-saving and healthy electric heater. It doesn't burn dust or dry air, providing safe heating with a low surface temperature and childproof properties. It can be mounted on the wall and is programmable for automatic switch. Vigo Konvektör heats any type of closed area fast in a silent, odorless way and offers maximum comfort by fixing room temperature. Smart electric heater Vigo Konvektör... Comfortable, fixed temperature for your heating pleasure..." www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Vıgo Turbo Fanlı Ayak Isıtıcı / Vigo Foot Heater 00:36
Vıgo Turbo Fanlı Ayak Isıtıcı / Vigo Foot Heater 11 izlenme - 1 yıl önce OFİSTE, EVDE VE TÜM KAPALI MEKANLARDA KULLANIMA UYGUN VİGO TURBO FANLI AYAK ISITICI, Kişisel Isınma Keyfiniz Önemli Not: Ayak Isıtıcılarımız bot, ayakkabı vb. ile kullanıma uygun, yüksek güçte ürünlerdir. Çorap veya çıplak ayakla kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Vigo Ayak Isıtıcılar, ayaklarınızı üzerine koyduğunuz sürece çalışır ve çektiğinizde otomatik olarak kendini kapatır. Farklı güç kademelerinde çalıştırma imkanı olan, son derece güvenli ve konforlu ürünlerdir. Muadil ayak ısıtıcılarla karşılaştırıldığında, sahip olduğu özellikleri nedeniyle kıyaslanabilecek nitelikte bir ürün şu an için piyasada mevcut değildir. Vigo ayak ısıtıcılar, tamamen yenilikçi bir anlayışla tasarlanmış ve 0 Türk sermayesi ile üretilmektedirler. Vigo Turbo Fanlı Ayak Isıtıcı KİŞİSEL ISINMA KEYFİNİZ Dünyanın En Güçlü ve Fanlı Ayak Isıtıcısı OFİS VEYA EVLERDE EĞİMLİ TASARIMIYLA, ÜZERİNDE AYAKLARINIZI RAHATÇA KONUMLANDIRABİLECEĞİNİZ KUMANDALI, KONFORLU VE FANLI AYAK ISITICI Uzaktan da kumanda edilebilen bu konforlu ürün, dokunulduğunda devreye girip, kullanılmadığında ise 10 dk. sonra otomatik olarak bekleme moduna geçiyor, ta ki siz tekrar ihtiyaç duyana kadar. Turbo modu ve güçlü fanıyla sadece ayakları değil tüm bedeni ısıtan Vigo ile farklı ve yeni bir ısınma deneyimi yaşayacaksınız. Dört farklı ısıtma kademesi bulunan Vigo Ayak Isıtıcı, Timer modunda ise kesintisiz olarak 4 saat çalışır. Ürün Özellikleri • Turbo modunda çalıştırma • Fanlı • Varlık algılama sistemi ile otomatik olarak kapanıp açılma • Uzaktan kumandalı • Enerji tasarruflu • 3’lü emniyet sistemi (Emniyet Termostatı, Elektronik Kontrol Sistemi, Devrilme Emniyeti) Sesli Uyarı Sistemi • Yüksek ısıtma gücü, düşük yüzey sıcaklığı (max. 50 derece) • 4 kademede çalışabilme • Sessiz ve kokusuz çalışma • Ofis ve ev ortamında kullanıma uygun • 2 yıl garanti 750 watt Uzaktan Kumandalı, ISO9001:2008 EN 60335-1:2012, EN 60335-2-81:2003 Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Vigo Ayak Isıtıcılar / Vigo Isıtıcı / Vigo Foot Heater 00:36
Vigo Ayak Isıtıcılar / Vigo Isıtıcı / Vigo Foot Heater 9 izlenme - 1 yıl önce OFİSTE, EVDE VE TÜM KAPALI MEKANLARDA OTURARAK AYAKLARI ÜZERİNE KOYABİLMEYE VEYA AYAKTA KULLANIMA UYGUN 2 FARKLI MODEL VE GÜÇTE AYAK ISITICILAR Kişisel Isınma Keyfiniz Önemli Not: Ayak Isıtıcılarımız bot, ayakkabı vb. ile kullanıma uygun, yüksek güçte ürünlerdir. Çorap veya çıplak ayakla kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. Vigo Ayak Isıtıcılar, ayaklarınızı üzerine koyduğunuz sürece çalışır ve çektiğinizde otomatik olarak kendini kapatır. Farklı güç kademelerinde çalıştırma imkanı olan, son derece güvenli ve konforlu ürünlerdir. Muadil ayak ısıtıcılarla karşılaştırıldığında, sahip olduğu özellikleri nedeniyle kıyaslanabilecek nitelikte bir ürün şu an için piyasada mevcut değildir. Vigo ayak ısıtıcılar, tamamen yenilikçi bir anlayışla tasarlanmış ve 0 Türk sermayesi ile üretilmektedirler. 1. Vigo Turbo Fanlı Ayak Isıtıcı KİŞİSEL ISINMA KEYFİNİZ Dünyanın En Güçlü ve Fanlı Ayak Isıtıcısı OFİS VEYA EVLERDE EĞİMLİ TASARIMIYLA, ÜZERİNDE AYAKLARINIZI RAHATÇA KONUMLANDIRABİLECEĞİNİZ KUMANDALI, KONFORLU VE FANLI AYAK ISITICI Uzaktan da kumanda edilebilen bu konforlu ürün, dokunulduğunda devreye girip, kullanılmadığında ise 10 dk. sonra otomatik olarak bekleme moduna geçiyor, ta ki siz tekrar ihtiyaç duyana kadar. Turbo modu ve güçlü fanıyla sadece ayakları değil tüm bedeni ısıtan Vigo ile farklı ve yeni bir ısınma deneyimi yaşayacaksınız. Dört farklı ısıtma kademesi bulunan Vigo Ayak Isıtıcı, Timer modunda ise kesintisiz olarak 4 saat çalışır. Ürün Özellikleri • Turbo modunda çalıştırma • Fanlı • Varlık algılama sistemi ile otomatik olarak kapanıp açılma • Uzaktan kumandalı • Enerji tasarruflu • 3’lü emniyet sistemi (Emniyet Termostatı, Elektronik Kontrol Sistemi, Devrilme Emniyeti) Sesli Uyarı Sistemi • Yüksek ısıtma gücü, düşük yüzey sıcaklığı (max. 50 derece) • 4 kademede çalışabilme • Sessiz ve kokusuz çalışma • Ofis ve ev ortamında kullanıma uygun • 2 yıl garanti 750 watt Uzaktan Kumandalı, ISO9001:2008 EN 60335-1:2012, EN 60335-2-81:2003 2. Vigo Ayak Isıtıcı AYAKTA ISINMA KEYFİ AÇIK VEYA KAPALI TÜM MEKANLARDA İSTER ÜZERİNDE AYAKTA DURARAK İSTER OTURUP ÜZERİNE AYAKLARINIZI KOYARAK KULLANIMA UYGUN KUMANDALI VE KONFORLU AYAK ISITICI Vigo Ayak Isıtıcı ile ısınmaya ihtiyaç duyduğunuz her ortamda, ihtiyaç duyduğunuz kadar ısınacak, havayı değil kendinizi ısıtacaksınız. Bu konforlu ürün, dokunulduğunda devreye girip, kullanılmadığında ise 60 dk. sonra otomatik olarak kapanıyor, ta ki siz tekrar ihtiyaç duyana kadar. Üç farklı ısıtma kademesi bulunan Vigo Ayak Isıtıcı, Timer modunda kesintisiz olarak 8 saat çalışır. Ürün Özellikleri • Dayanıklı Kasa • Ağır yük ve darbelere karşı dayanıklı • Açık ve kapalı tüm ortamlarda kullanıma uygun • 2 yıl garanti 300 watt Uzaktan Kumandalı, ISO9001:2008 EN 60335-1:2012 , EN-60335-2-81:2003 Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Upotreba Vigo Elektri?nih Grijalica Konvektor / Vigo Heater Video / Vigo Boşnakça Kullanım 05:38
Upotreba Vigo Elektri?nih Grijalica Konvektor / Vigo Heater Video / Vigo Boşnakça Kullanım 7 izlenme - 1 yıl önce Vigo Konvektor, je naju?inkovitija i najzdravija vrsta elektri?nih grijalica. Ne gori prašinu i i ne suši zrak. Zahvaljuju?i niskoj temperaturi površine i zaštiti za djecu omogu?ava sigurno zagrijavanje. Mo?e se montirati na zid. Mogu?nost programiranja automatskog uklju?enja i isklju?enja. Tiho, bez mirisa i na brz na?in zagrijava svaku vrstu prostora. Fiksiranjem sobne temperature pru?a ugo?aj na najvišem nivou. Pametna elektri?na grijalica Vigo Konvektor…Konstantna temperatura za vaš u?itak u konfornoj toplini… Osnovni Modeli Elektri?nih Panelnih Konvektora Model Reporu?ena Izlazna Snaga Konvektora Površina EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 Potrebna snaga zavisi od razli?itih faktora kao što su vanjska temperatura, izolacija prostorije, period otvaranja/zatvaranja vrata. Vrijednosti navedene u gornjoj tabeli odnose se na prosje?ne uslove. Kod prora?una izlazne snage grijalice trebalo bi uzeti u obzir ove faktore. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Kaç Çeşit Konvektör Isıtıcı Vardır? 01:14
Kaç Çeşit Konvektör Isıtıcı Vardır? 7 izlenme - 1 yıl önce Kaç Çeşit Konvektor Isıtıcı Vardır? İç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen, güvenli ve konforlu konvektör ısıtıcıların manuel ve dijital modelleri ile ortam büyüklüğüne göre tercih edilebilecek farklı güçlerde üretilen seçenekleri vardır. Ayrıca bazı markaların farklı renk ve desen alternatifleri bulunur. Konvektör ısıtıcılarda, manuel modeller, arkasındaki termostat ayar düğmesindeki ısı kademesi ayarlanarak çalışır. Dijital modeller ise bulunduğu ortam sıcaklığını ölçümleyerek, sizin belirleyeceğiniz sıcaklık ayarına göre, ortam sıcaklığını sabitleyecek şekilde çalışır. Markasına göre değişmekle beraber, dijital konvektörler otomatik açılma ve kapanmaya ayarlanabilen, çocuk kilidi, aşırı ısınma, devrilme ve su sıçramalarına karşı koruma gibi güvenlik özellikleri bulunan akıllı elektrikli ısıtıcılardır. Bu anlamda çocuklu ailelerin de hem bebek hem de yatak odalarında dahi rahatlıkla kullanabileceği bu ısıtıcılar ek ısıtma olarak evlerde yer alabileceği gibi, bir evin tüm ısıtma sistemi olarak da tercih edilebilir. Üstelik ortam sıcaklığını ayarlanan derecede sabit tutma prensibiyle çalışan ısıtıcılar, sıcaklık düştüğünde otomatik olarak devreye girip-çıkarak üst düzeyde enerji verimliliği ve ideal bir ısınma sağlar. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Vigo Convector Panel Eléctrico Montaje Y Manual De Instrucciones / Vigo Heater Video Spanish 05:28
Vigo Convector Panel Eléctrico Montaje Y Manual De Instrucciones / Vigo Heater Video Spanish 6 izlenme - 1 yıl önce El Convector Vigo es el calentador eléctrico con el mayor ahorro de energético y el más saludable. No quema el polvo y no seca el aire. Proporciona calor seguro gracias a la baja temperatura superficial y su sistema de seguridad para niños. Se puede montar en la pared. Se puede programar el encendido y apagado automático. Calienta todos los espacios cerrados de manera silenciosa, rápida y sin desprender olores. Permite fijar la temperatura ambiente ofreciendo una máxima comodidad. Convector Vigo, calentador eléctrico inteligente… Temperatura agradable, fija para que disfrute del calor. Selección de modelo de convectores eléctricos Modelo Potencia recomendada Room Area de calentador EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 La necesidad del calor depende de factores como la temperatura exterior, aislamiento térmico de la habitación, ciclos de apertura y cierre de puerta. Los valores indicados en la tabla son válidos para las condiciones promedio, por lo tanto, hay que tener en cuenta estos factores al calcular la potencia del calentador. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Vigo ayak ısıtıcı model ve özellikleri nelerdir? 03:53
Vigo ayak ısıtıcı model ve özellikleri nelerdir? 7 izlenme - 1 yıl önce Vigo ayak ısıtıcı model ve özellikleri nelerdir? Vigo 2 farklı modelde ayak ısıtıcıyı kullanıma sunmuştur. Bunlardan biri 750 watt ısıtma gücüne sahip fanlı bir üründür. Diğeri ise 300 watt ısıtma gücüne sahip fansız bir üründür. Vigo fanlı ayak ısıtıcı, bir diğer deyişle masa altı ısıtıcı olarak da adlandırılabilir. Fanı ile hızlı bir şekilde bacakları ve bedeni ısıtır. Oturarak ayakları üzerine koyacak şekilde kullanmak üzere tasarlanmış, eğimli bir üst yüzeye sahiptir. 4 farklı kademede ve ayrıca Turbo modunda çalıştırılabilir. Fansız model ise hem oturup üzerine ayaklarınızı koyabilmeye hem de üzerinde ayakta durmaya olanak verecek şekilde düz yüzeyli bir tasarıma sahiptir. 2 kademede ve ayrıca Turbo modunda çalıştırılabilir. Ağır yük ve darbelere karşı ekstra güçlendirilmiş bir gövdeye sahiptir. Bu sayede hiçbir ısıtmanın olmadığı ofis dışındaki çalışma ortamlarında da, çalışanların en az enerji sarfiyatıyla ısınmalarına olanak verir. Vigo ayak ısıtıcılar farklı güç kademelerinde çalıştırılabilir. Ürünler ilk açılışta turbo modunda kesintisiz çalıştırılarak hızlı bir ısıtma sağlamayı, daha sonra düşük güçte çalışmaya devam ederek, ısınma konforunu olabilecek en düşük enerji sarfiyatıyla devam ettirmeyi amaçlar. Her iki ayak ısıtıcı da uzaktan kumanda edilebilen akıllı elektrikli ısıtıcılardır. Vigo ayak ısıtıcılar, tamamen kişisel ısınma keyfi sağlamayı ve enerjinin gereksiz yere kullanımını önlemeyi hedefleyen ürünlerdir. Ayakları ısıtmakla kalmaz tüm bedeni ısıtırlar. Yani ortamı ısıtmaksızın, minimum enerji sarfiyatıyla bedensel bir ısınma sağlarlar. Vigo ayak ısıtıcıların, Turbo Timer Mod’da kesintisiz çalıştırılması da mümkündür. Ortamın ve cihaz yüzeyinin daha çabuk ısıtılmasının istenildiği durumlarda doğrudan uzaktan kumanda üzerindeki Turbo Timer tuşuna basarak, Turbo Timer moduna geçirilir. Bu modda varlık algılama devre dışı kalır. Böylece, üzerlerine temas edilmese de, fanlı model 4 saat, fansız model ise 8 saat boyunca maksimum güçte kesintisiz olarak çalışır. Sürelerin sonunda Turbo Timer modu sonlanır. Varlık algılama tekrar aktif hale gelir. Ayak ısıtıcıları Turbo Timer modunda kullanabilmek için hazır konumu da dahil hangi modda olursa olsun uzaktan kumandasının Turbo Timer tuşuna basmak yeterli olacaktır. Turbo Timer modu sadece kumanda üzerindeki Turbo Timer tuşu ile aktif hale getirilebilir. Turbo Timer Mod’dan çıkmak için tekrar Turbo Timer tuşuna basılır, kumanda eksi tuşuyla kademe azaltılır veya power tuşuyla cihaz kapatılır. Vigo ayak ısıtıcılar, güvenlik özelliklerine sahip akıllı elektrikli ısıtıcılardır. Ürünlerde aşırı ısınma, devrilme ve su sıçramalarına karşı koruma emniyeti bulunur. Aynı zamanda sessizdirler. Zararlı ısı ve ışık yaymazlar. Vigo ayak ısıtıcılar, aşırı ısınma durumlarında kendini kapatarak yangın riskini yok eder. Ürün havuz ve duş kenarında kullanıma uygun olmamakla beraber su sıçrama emniyetine sahiptir ve olası kazalarda riski bu anlamda en aza indirmiştir. Diğer elektrikli ısıtıcılara kıyasla sahip oldukları tasarım ve güvenlik özellikleri ile Vigo ayak ısıtıcılar çok daha konforlu ve güvenli bir kullanıma sahiptir. Vigo ayak ısıtıcılar, kutusundan çıkartılır, fişe takıp kullanılır, montaj ya da altyapı yatırımı gerektirmez. Kullanımı basit ve oldukça pratik ürünlerdir. Isınma sistemini değiştirmek veya ek ısınma sistemi almak isteyen kişiler için ekstra masraf sorunu ortadan kalkar. Vigo ayak ısıtıcılar 0 yerli üretimdir. Yerli üretim olmasının en önemli faydası yedek parça ihtiyacı olduğunda rahatlıkla temin edilebilmesidir. Aynı zamanda servis hizmeti ve müşteri destek hattı bulunmaktadır. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Konvektör Isıtıcı Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 01:55
Konvektör Isıtıcı Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 5 izlenme - 1 yıl önce Konvektör Isıtıcı Seçiminde Nelere Dikkat Etmek Gerekir? Konvektör seçerken öncelikle dikkat edilmesi gereken, ürünün kalitesi, ekonomik ve güvenli bir kullanım sunması olmalıdır. Konvektörün watt gücüne, kullanılacak ortamın büyüklüğüne göre karar vermek gerekir. Kullanılacak mekana uygun güçte ürünler tercih etmek daha hızlı bir ısınma ve ekonomi sağlar. Ürünlerin katalog değerlerinde dış ortam sıcaklıkları ortalama değerlerde alınır. Bu nedenle, ısıtıcı sıfır veya sıfıra yakın sıcaklıklarda kullanılacaksa, tabloda önerilenden bir üst seviyede ürünü tercih etmek avantaj sağlar. Isıtıcının, bulunduğu ortam sıcaklığını belli bir derecede tutması isteniyorsa manuel yerine, dijital konvektör ısıtıcıyı tercih etmek gerekir. Dijital konvektör ısıtıcının sıcaklık ayarı yapılırken tercih edilen sıcaklığın ortam sıcaklığından daha yüksek olması gerekir. Çünkü ürün ortam sıcaklığını ölçümleyerek ayarlanan sıcaklığa getirme prensibiyle çalıştığından aksi durumda çalışmayacaktır. Örneğin bu işlemi yazın yaparsanız, ortam sıcak olacağından cihaz ısıtma işlevine geçmeyecektir. Dijital konvektör ısıtıcı ekranı, istenilen sıcaklık ayarı yapıldıktan sonra o anki oda sıcaklığını göstermeye devam edecektir. Ekranın, ayarlanan sıcaklığı değil de ortam sıcaklığını gösterdiğini unutmamak gerekir. Isıtıcı, ortamı ayarlanan dereceye ulaştırdığında ekranda bu sıcaklık derecesi ve LED'lerin söndüğü görülür. Konvektoru aşırı tozlu veya sigara içilecek bir ortamda kullanacaksanız, beyaz yerine daha koyu renklerde bir ürün seçmenizi tavsiye ederim. Böylece olası sararmaların önüne geçersiniz. Konvektör alırken, tabii ki alacağınız firmanın sunduğu garanti süresine; servis, yedek parça ve müşteri desteği hizmetlerine, kolay ulaşılabilir yedek parça durumuna da bakmak gerekir. Ürünün ithal mi yerli mi olduğu da çok önemlidir. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.
Vigo Convector / Vigo Heater Video / Vigo Konvektör Yunanca Kullanım Video 06:05
Vigo Convector / Vigo Heater Video / Vigo Konvektör Yunanca Kullanım Video 4 izlenme - 1 yıl önce Vigo Convector is the most energy-saving and healthy electric heater. It doesn't burn dust or dry air, providing safe heating with a low surface temperature and childproof properties. It can be mounted on the wall and is programmable for automatic switch. Vigo Konvektör heats any type of closed area fast in a silent, odorless way and offers maximum comfort by fixing room temperature. Smart electric heater Vigo Konvektör... Comfortable, fixed temperature for your heating pleasure... ???????????? ????? ???????? ????????? ??????? ???????????? ????? ???????? ????????? Oda Alanı/Room Area EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 ? ???????? ?????????? ????????? ??? ?????????? ???? ? ????????? ???????????, ? ?????? ??? ???????? ??? ? ????????? ?????????? ??? ??????. ?? ????? ??? ??????????? ???? ???????? ?????? ??????? ??? ????? ???????? ??? ?? ?? ?????? ???? ??? ?????????? ??? ?????? ??? ????????? ?? ?????? ?? ??????? ????? ????? ?? ?????????? ??????????. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Vigo Kalibracija Konvektor Grijalice / VIGO Heater Video / Vigo Konvektör Boşnakça Kalibrasyon Video 07:50
Vigo Kalibracija Konvektor Grijalice / VIGO Heater Video / Vigo Konvektör Boşnakça Kalibrasyon Video 4 izlenme - 1 yıl önce Vigo Konvektor, je naju?inkovitija i najzdravija vrsta elektri?nih grijalica. Ne gori prašinu i i ne suši zrak. Zahvaljuju?i niskoj temperaturi površine i zaštiti za djecu omogu?ava sigurno zagrijavanje. Mo?e se montirati na zid. Mogu?nost programiranja automatskog uklju?enja i isklju?enja. Tiho, bez mirisa i na brz na?in zagrijava svaku vrstu prostora. Fiksiranjem sobne temperature pru?a ugo?aj na najvišem nivou. Pametna elektri?na grijalica Vigo Konvektor…Konstantna temperatura za vaš u?itak u konfornoj toplini… Osnovni Modeli Elektri?nih Panelnih Konvektora Model Reporu?ena Izlazna Snaga Konvektora Površina EPK 4550 E05/M05 500 watt 3 - 6 m2 EPK 4570 E10/M10 1000 watt 6 - 12 m2 EPK 4570 E15/M15 1500 watt 9 - 17 m2 EPK 4590 E20/M20 2000 watt 12 - 24 m2 EPK 4590 E25/M25 2500 watt 14 - 28 m2 Potrebna snaga zavisi od razli?itih faktora kao što su vanjska temperatura, izolacija prostorije, period otvaranja/zatvaranja vrata. Vrijednosti navedene u gornjoj tabeli odnose se na prosje?ne uslove. Kod prora?una izlazne snage grijalice trebalo bi uzeti u obzir ove faktore. www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo is a registered brand of Mastaş Company.
Ayak ısıtıcı seçiminde nelere dikkat etmek gerekir? 01:36
Ayak ısıtıcı seçiminde nelere dikkat etmek gerekir? 4 izlenme - 1 yıl önce Ayak ısıtıcı seçiminde nelere dikkat etmek gerekir? Elbette elektrikli bir ürün olmasından dolayı öncelikle güvenli olmasına dikkat edilmeli. Ürünün ısıtma gücüne ve kullanıcısına sağlayacağı konfora da dikkat edilmeli. Kumandalı olup olmaması, sahip olduğu tasarım, malzeme kalitesi ve kullanım kolaylıkları konfor sağlar. Ayak ısıtıcının ebatları da seçiminizde önemlidir. Ürünün sahip olduğu ısıtma alanının büyüklüğü, ısıtma gücünün de daha iyi olacağını gösterir. Üst yüzeyinin kaymamasına ve kolay temizlenebilir olmasına dikkat edilmelidir. Kullanım şekline göre ayakların duruşuna uygun bir tasarıma sahip olması rahat bir kullanım sağlar. Akıllı bir ısıtıcı olması kullanımda daha fazla konfor ve güvenlik sağlayacaktır. Ürünü açık unutma, yeterli düzeyde ısınamama veya gereksiz enerji kullanımı bu sayede kolayca önlenir. Farklı güç kademelerine sahip olması yine hem verimli bir ısınma hem de gereksiz enerji sarfiyatını engeller. Ayak Isıtıcı ısıtıcı seçerken ürün kalitesi öncelikle dikkate alınmalıdır. Ürünün kullanımının basit ve anlaşılır olması önemlidir. Herhangi bir sorun durumunda ulaşabileceğiniz bir servis veya müşteri hizmetleri imkanının olması avantaj sağlar. Yerli üretim olması, kolay ulaşılabilir yedek parça ve müşteri destek hizmeti bulunması önemlidir. Ürünlere ulaşmak ve detaylı bilgi için www.pratikisinma.com / www.vigotr.com / www.mastas.com Vigo bir Mastaş A.Ş. markasıdır.