Hoşgeldiniz!

elektrikli testere

Elektrikli Testereli Katil Şakası 02:37
Elektrikli Testereli Katil Şakası 15.191 izlenme - 2 yıl önce Ota boka karışan adam Vitaly nin yeni şakası efendim. Şakanın mantığı kesinlikle ama kesinlikle on numara ama sanki korkan gibi görünen kişiler aslında oyuncu, oğğ noğğğ.
Hızar Çalışmayınca Çıldıran Dayı 00:55
Hızar Çalışmayınca Çıldıran Dayı 2.403 izlenme - 7 ay önce Karadenizli dayı ormandan getirdiği ağaçları kesmek için hızarını çalıştırmak istemiş ancak hızar çalışmayınca deliye dönen dayı almış baltayı eline başlamış hızarı parçalamaya.
Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere Odun Kesme Eşeğinde Kullanım 02:50
Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere Odun Kesme Eşeğinde Kullanım 12.431 izlenme - 3 yıl önce Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere Odun Kesme Eşeğinde Kullanım
Elektrikli Testereyle Rekor Kırmak! 01:28
Elektrikli Testereyle Rekor Kırmak! 1.804 izlenme - 3 yıl önce Elektrikli Testereyle Rekor Kırmak!
Elektrikli Testereli Kalpten Götürecek Katil Şakası 02:37
Elektrikli Testereli Kalpten Götürecek Katil Şakası 1.650 izlenme - 2 yıl önce Hani insanın asla karşılaşmamak istediği kamera şakaları vardır. Bu şakalar insanı kalpten götürecek cinsten. Bir youtube fenomeninin sıradışı yaptığı şakalar serisine bu sefer harbiden çok sıradışı bir video daha eklendi. Bir otoparkta şaka gerçekleştiren ekip "oyuncu mu oyuncu değil mi bilinmez" insanlara korku dolu anlar yaşatıyor. Aşağı yukarı her insan böyle tepki verirdi herhalde. Elindeki elektrikli testere ile katil kılığına bürünen şakacımız, yer yer insanlara testereyle saldırırken, yer yer de şakacı ekipteki arkadaşını kesiyormuş süsü veriyor. Ortaya da böyle tüyler ürperten görüntüler çıkıyor tabi. Yorum sizin efendim. İyi seyirler!
elektrikli testere ile eşek şakası 00:08
elektrikli testere ile eşek şakası 2.411 izlenme - 6 yıl önce
 Yeter Artık Kesme Diyerek Ayaklanan Ağaç 00:25
Yeter Artık Kesme Diyerek Ayaklanan Ağaç 996 izlenme - 2 yıl önce Uç tarafından kesildiğinde dengesi değişerek köklerindeki toprağın ağrılığının da etkisiyle bir zaman canlı olduğu haline dönmek istemiş olabilir.
Sıçırtan Elektrikli Testere Şakası 04:24
Sıçırtan Elektrikli Testere Şakası 944 izlenme - 2 yıl önce Brezilya sokaklarında yapılan bu şaka herkese çığlık attırıyor. Otobüs durağında bekleyen, sokaktan geçen insanlara yapılan elektrikli testere şakası bakın insanlar üzerinde nasıl bir etki yaratıyor. Benzer bir içerik için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/146729/13-cuma-karakteriyle-saka-yapmak
Meşhur Olma Vaadiyle Kandırılarak Ağaç Dilimletilen Dayı 01:50
Meşhur Olma Vaadiyle Kandırılarak Ağaç Dilimletilen Dayı 345 izlenme - 1 yıl önce Meşhur olma vaadiyle kandırılan dayımızın, tomruğu motorlu testere ile(elektrikli testere de olabilir, ne bileyim motor muyum ben) eppek gibi dilim dilim kesmesi. Bu dilim ve ara gaz performansından sonra kahvehanenin en popi insanı olduğu söyleniyor. Ben söyleniyorun yalancısıyım.
Elektrikli Testere ile Balık Tutmak 00:42
Elektrikli Testere ile Balık Tutmak 76 izlenme - 4 ay önce Oltaya bağladıkları elektrikli testere ile balık tutmaya çalışan adamlar izleyenleri güldürdü. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Yeter Artık Kesme Diyerek Ayaklanan Ağaç 00:25
Yeter Artık Kesme Diyerek Ayaklanan Ağaç 387 izlenme - 2 yıl önce Uç tarafından kesildiğinde dengesi değişerek köklerindeki toprağın ağrılığının da etkisiyle bir zaman canlı olduğu haline dönmek istemiş olabilir.
Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere 02:50
Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere 212 izlenme - 2 yıl önce Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere
Psikopat LG Telefon Reklamı 01:46
Psikopat LG Telefon Reklamı 120 izlenme - 1 yıl önce İşlek bir yere kurulan standda sanıyorum telefonunuzu buraya bırakın gibisinden bir şeyler yazıyor ve telefonunu bırakan kişiler hiç beklenmedik şeyler yaşıyor.
13. Cuma Karakteriyle Şaka Yapmak 02:49
13. Cuma Karakteriyle Şaka Yapmak 151 izlenme - 2 yıl önce VitalyzdTv ekibinin 13. Cuma karakteri olan Jason'la yaptığı şakayı izliyoruz efenim.
Elektrikli Testere ile Çalı Budamak 03:00
Elektrikli Testere ile Çalı Budamak 108 izlenme - 3 yıl önce Steve McGranahan isimli abimizin başlıktaki konu ile alakalı çektiği videoyu izliyoruz. Aksiyon 1:53'den sonra başlamaktadır. 20.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Elektrikli Testere ile Çalı Budamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Elektrikli Testere Şakası Gencin Aklını Aldı 03:33
Elektrikli Testere Şakası Gencin Aklını Aldı 51 izlenme - 1 yıl önce Şakacı genç, otomobilde uyuyan arkadaşını kaldırmak için ilginç bir yöntem uyguladı! Görüntülerde, önceden zinciri çıkarılan elektrikli testerenin boğazına dayanmasıyla bir anda uyanan genç adam, panikle kendini otomobilden dışarıya atarak kaçıyor. Nerede çekildiği bilinmeyen görüntüler sosyal medyada günün en çok izlenen videoları arasında ilk sıralarda yer aldı.
Elektrikli Testereyle Bioshock Karakteri Big Daddy Heykeli Oymak 09:44
Elektrikli Testereyle Bioshock Karakteri Big Daddy Heykeli Oymak 61 izlenme - 1 yıl önce Bioshock oynayanlar bilir "Little Sister" denilen psikopat küçük kızlara fedailik yapan "Big Daddy" adı verilen azman oyun karakterini. Videomuzda Jason Voorhees kılığına bürünmüş japon abimiz elektrikli testereyle koca koca kütükleri kabaca işlemeye başlıyor. Hatta bu kaba işlem insanda "ne kadar iyi bi iş çıkarabilir ki" "aha birazdan bozacak tabureye çevirmeye karar verecek" gibi düşüncelerle karışık bir merak uyandırıyor. Sanatçımızsa biraz kütük, elektrikli testere ve ateşi ustalıkla kullanarak öyle muazzam bir sanat eseri ortaya çıkarıyor ki bize de alkışlarla yaşatmak kalıyor
Elektrikli Testere Şakası Gencin Aklını Aldı 00:38
Elektrikli Testere Şakası Gencin Aklını Aldı 44 izlenme - 1 yıl önce Şakacı genç, otomobilde uyuyan arkadaşını kaldırmak için ilginç bir yöntem uyguladı! Görüntülerde, önceden zinciri çıkarılan elektrikli testerenin boğazına dayanmasıyla bir anda uyanan genç adam, panikle kendini otomobilden dışarıya atarak kaçıyor. Nerede çekildiği bilinmeyen görüntüler sosyal medyada günün en çok izlenen videoları arasında ilk sıralarda yer aldı.
Elektrikli Testere İle Korkutan Şov 01:29
Elektrikli Testere İle Korkutan Şov 40 izlenme - 1 yıl önce ABD'de yayınlanan Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılan, 48 yaşındaki Shel Higgens isimli yarışmacı elektrikli testereyle yaptığı şovu herkes korku dolu gözlerle izledi.
Elektrikli Testere İle Gol Sevinci 00:24
Elektrikli Testere İle Gol Sevinci 20 izlenme - 1 yıl önce ABD MLS'de Portland Timbers'in Seattle Sounders'i 4-1 mağlup ettiği maçta Portland ekibinin 3. golünü kaydeden Fanendo Adi gol sevincini ilginç bir şekilde yaşadı.
Testere Şov 02:04
Testere Şov 19 izlenme - 3 yıl önce Testere Şov