Hoşgeldiniz!

Elektrikli Testere Videoları İzle

Elektrikli Testereli Katil Şakası 02:37
Elektrikli Testereli Katil Şakası 15.664 izlenme - 3 yıl önce Ota boka karışan adam Vitaly nin yeni şakası efendim. Şakanın mantığı kesinlikle ama kesinlikle on numara ama sanki korkan gibi görünen kişiler aslında oyuncu, oğğ noğğğ.
Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere Odun Kesme Eşeğinde Kullanım 02:50
Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere Odun Kesme Eşeğinde Kullanım 12.996 izlenme - 3 yıl önce Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere Odun Kesme Eşeğinde Kullanım
Uyuyan Arkadaşı Elektrikli Testereyle Uyandırmak 00:44
Uyuyan Arkadaşı Elektrikli Testereyle Uyandırmak 917 izlenme - 6 ay önce Aracın içinde uyuyan arkadaşını elektrikli testereyi boğazına dayayarak uyandıran adamı 2016'nın en kötü arkadaşı olarak seçebiliriz. Her ne kadar üzerinde kesiciler olmasa da uyuyan adam için o korku bir ömür yeter. İzliyoruz.
Hızar Çalışmayınca Çıldıran Dayı 00:55
Hızar Çalışmayınca Çıldıran Dayı 2.511 izlenme - 1 yıl önce Karadenizli dayı ormandan getirdiği ağaçları kesmek için hızarını çalıştırmak istemiş ancak hızar çalışmayınca deliye dönen dayı almış baltayı eline başlamış hızarı parçalamaya.
Uyuyan Adamı Elektrikli Testereyle Uyandıran Arkadaş 00:44
Uyuyan Adamı Elektrikli Testereyle Uyandıran Arkadaş 532 izlenme - 6 ay önce Aracın içinde uyuyan arkadaşını elektrikli testereyi boğazına dayayarak uyandıran adamı 2016'nın en kötü arkadaşı olarak seçebiliriz. Her ne kadar üzerinde kesiciler olmasa da uyuyan adam için o korku bir ömür yeter.
Elektrikli Testereli Kalpten Götürecek Katil Şakası 02:37
Elektrikli Testereli Kalpten Götürecek Katil Şakası 2.282 izlenme - 3 yıl önce Hani insanın asla karşılaşmamak istediği kamera şakaları vardır. Bu şakalar insanı kalpten götürecek cinsten. Bir youtube fenomeninin sıradışı yaptığı şakalar serisine bu sefer harbiden çok sıradışı bir video daha eklendi. Bir otoparkta şaka gerçekleştiren ekip "oyuncu mu oyuncu değil mi bilinmez" insanlara korku dolu anlar yaşatıyor. Aşağı yukarı her insan böyle tepki verirdi herhalde. Elindeki elektrikli testere ile katil kılığına bürünen şakacımız, yer yer insanlara testereyle saldırırken, yer yer de şakacı ekipteki arkadaşını kesiyormuş süsü veriyor. Ortaya da böyle tüyler ürperten görüntüler çıkıyor tabi. Yorum sizin efendim. İyi seyirler!
Elektrikli Testereyle Rekor Kırmak! 01:28
Elektrikli Testereyle Rekor Kırmak! 1.808 izlenme - 4 yıl önce Elektrikli Testereyle Rekor Kırmak!
 Yeter Artık Kesme Diyerek Ayaklanan Ağaç 00:25
Yeter Artık Kesme Diyerek Ayaklanan Ağaç 1.010 izlenme - 3 yıl önce Uç tarafından kesildiğinde dengesi değişerek köklerindeki toprağın ağrılığının da etkisiyle bir zaman canlı olduğu haline dönmek istemiş olabilir.
Sıçırtan Elektrikli Testere Şakası 04:24
Sıçırtan Elektrikli Testere Şakası 1.090 izlenme - 2 yıl önce Brezilya sokaklarında yapılan bu şaka herkese çığlık attırıyor. Otobüs durağında bekleyen, sokaktan geçen insanlara yapılan elektrikli testere şakası bakın insanlar üzerinde nasıl bir etki yaratıyor. Benzer bir içerik için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/146729/13-cuma-karakteriyle-saka-yapmak
Meşhur Olma Vaadiyle Kandırılarak Ağaç Dilimletilen Dayı 01:50
Meşhur Olma Vaadiyle Kandırılarak Ağaç Dilimletilen Dayı 551 izlenme - 2 yıl önce Meşhur olma vaadiyle kandırılan dayımızın, tomruğu motorlu testere ile(elektrikli testere de olabilir, ne bileyim motor muyum ben) eppek gibi dilim dilim kesmesi. Bu dilim ve ara gaz performansından sonra kahvehanenin en popi insanı olduğu söyleniyor. Ben söyleniyorun yalancısıyım.
Yeter Artık Kesme Diyerek Ayaklanan Ağaç 00:25
Yeter Artık Kesme Diyerek Ayaklanan Ağaç 490 izlenme - 2 yıl önce Uç tarafından kesildiğinde dengesi değişerek köklerindeki toprağın ağrılığının da etkisiyle bir zaman canlı olduğu haline dönmek istemiş olabilir.
Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere 02:50
Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere 253 izlenme - 3 yıl önce Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere
Elektrikli Testere ile Balık Tutmak 00:42
Elektrikli Testere ile Balık Tutmak 83 izlenme - 12 ay önce Oltaya bağladıkları elektrikli testere ile balık tutmaya çalışan adamlar izleyenleri güldürdü. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
13. Cuma Karakteriyle Şaka Yapmak 02:49
13. Cuma Karakteriyle Şaka Yapmak 174 izlenme - 2 yıl önce VitalyzdTv ekibinin 13. Cuma karakteri olan Jason'la yaptığı şakayı izliyoruz efenim.
Psikopat LG Telefon Reklamı 01:46
Psikopat LG Telefon Reklamı 141 izlenme - 2 yıl önce İşlek bir yere kurulan standda sanıyorum telefonunuzu buraya bırakın gibisinden bir şeyler yazıyor ve telefonunu bırakan kişiler hiç beklenmedik şeyler yaşıyor.
Elektrikli Testere ile Çalı Budamak 03:00
Elektrikli Testere ile Çalı Budamak 109 izlenme - 4 yıl önce Steve McGranahan isimli abimizin başlıktaki konu ile alakalı çektiği videoyu izliyoruz. Aksiyon 1:53'den sonra başlamaktadır. 20.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Elektrikli Testere ile Çalı Budamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Elektrikli Testereyle Bioshock Karakteri Big Daddy Heykeli Oymak 09:44
Elektrikli Testereyle Bioshock Karakteri Big Daddy Heykeli Oymak 80 izlenme - 2 yıl önce Bioshock oynayanlar bilir "Little Sister" denilen psikopat küçük kızlara fedailik yapan "Big Daddy" adı verilen azman oyun karakterini. Videomuzda Jason Voorhees kılığına bürünmüş japon abimiz elektrikli testereyle koca koca kütükleri kabaca işlemeye başlıyor. Hatta bu kaba işlem insanda "ne kadar iyi bi iş çıkarabilir ki" "aha birazdan bozacak tabureye çevirmeye karar verecek" gibi düşüncelerle karışık bir merak uyandırıyor. Sanatçımızsa biraz kütük, elektrikli testere ve ateşi ustalıkla kullanarak öyle muazzam bir sanat eseri ortaya çıkarıyor ki bize de alkışlarla yaşatmak kalıyor
Elektrikli Testere Şakası Gencin Aklını Aldı 03:33
Elektrikli Testere Şakası Gencin Aklını Aldı 53 izlenme - 2 yıl önce Şakacı genç, otomobilde uyuyan arkadaşını kaldırmak için ilginç bir yöntem uyguladı! Görüntülerde, önceden zinciri çıkarılan elektrikli testerenin boğazına dayanmasıyla bir anda uyanan genç adam, panikle kendini otomobilden dışarıya atarak kaçıyor. Nerede çekildiği bilinmeyen görüntüler sosyal medyada günün en çok izlenen videoları arasında ilk sıralarda yer aldı.