Hoşgeldiniz!

elektrikli testere

Arkadaşına Şakanın Kralını Yapan Adam 00:48
Arkadaşına Şakanın Kralını Yapan Adam 6.867 izlenme - 7 ay önce Abimiz yaptığı elektrikli testere şakası, bambaşka boyutlara geçiyor efendim. Eminim ki herkes başlık olmasa, şaka olduğunu anlamaz. Gerçekten muhteşem bir şaka diyerek söz konusu videomuzu izliyoruz.
Elektrikli Testereli Katil Şakası 02:37
Elektrikli Testereli Katil Şakası 16.688 izlenme - 3 yıl önce Ota boka karışan adam Vitaly nin yeni şakası efendim. Şakanın mantığı kesinlikle ama kesinlikle on numara ama sanki korkan gibi görünen kişiler aslında oyuncu, oğğ noğğğ.
Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere Odun Kesme Eşeğinde Kullanım 02:50
Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere Odun Kesme Eşeğinde Kullanım 13.460 izlenme - 4 yıl önce Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere Odun Kesme Eşeğinde Kullanım
Hızar Çalışmayınca Çıldıran Dayı 00:55
Hızar Çalışmayınca Çıldıran Dayı 2.564 izlenme - 2 yıl önce Karadenizli dayı ormandan getirdiği ağaçları kesmek için hızarını çalıştırmak istemiş ancak hızar çalışmayınca deliye dönen dayı almış baltayı eline başlamış hızarı parçalamaya.
Uyuyan Arkadaşı Elektrikli Testereyle Uyandırmak 00:44
Uyuyan Arkadaşı Elektrikli Testereyle Uyandırmak 921 izlenme - 1 yıl önce Aracın içinde uyuyan arkadaşını elektrikli testereyi boğazına dayayarak uyandıran adamı 2016'nın en kötü arkadaşı olarak seçebiliriz. Her ne kadar üzerinde kesiciler olmasa da uyuyan adam için o korku bir ömür yeter. İzliyoruz.
Elektrikli Testereli Kalpten Götürecek Katil Şakası 02:37
Elektrikli Testereli Kalpten Götürecek Katil Şakası 2.532 izlenme - 3 yıl önce Hani insanın asla karşılaşmamak istediği kamera şakaları vardır. Bu şakalar insanı kalpten götürecek cinsten. Bir youtube fenomeninin sıradışı yaptığı şakalar serisine bu sefer harbiden çok sıradışı bir video daha eklendi. Bir otoparkta şaka gerçekleştiren ekip "oyuncu mu oyuncu değil mi bilinmez" insanlara korku dolu anlar yaşatıyor. Aşağı yukarı her insan böyle tepki verirdi herhalde. Elindeki elektrikli testere ile katil kılığına bürünen şakacımız, yer yer insanlara testereyle saldırırken, yer yer de şakacı ekipteki arkadaşını kesiyormuş süsü veriyor. Ortaya da böyle tüyler ürperten görüntüler çıkıyor tabi. Yorum sizin efendim. İyi seyirler!
Elektrikli Testereyle Rekor Kırmak! 01:28
Elektrikli Testereyle Rekor Kırmak! 1.809 izlenme - 4 yıl önce Elektrikli Testereyle Rekor Kırmak!
Elektrikli Testere İle Arkadaşının Aklını Alan Adam 00:48
Elektrikli Testere İle Arkadaşının Aklını Alan Adam 255 izlenme - 4 ay önce Elektrikli testereyle kalas keserken şaka yapmayı düşünen adam arkadaşının korkudan bayılmasına neden oldu
Uyuyan Adamı Elektrikli Testereyle Uyandıran Arkadaş 00:44
Uyuyan Adamı Elektrikli Testereyle Uyandıran Arkadaş 538 izlenme - 1 yıl önce Aracın içinde uyuyan arkadaşını elektrikli testereyi boğazına dayayarak uyandıran adamı 2016'nın en kötü arkadaşı olarak seçebiliriz. Her ne kadar üzerinde kesiciler olmasa da uyuyan adam için o korku bir ömür yeter.
 Yeter Artık Kesme Diyerek Ayaklanan Ağaç 00:25
Yeter Artık Kesme Diyerek Ayaklanan Ağaç 1.016 izlenme - 4 yıl önce Uç tarafından kesildiğinde dengesi değişerek köklerindeki toprağın ağrılığının da etkisiyle bir zaman canlı olduğu haline dönmek istemiş olabilir.
Sıçırtan Elektrikli Testere Şakası 04:24
Sıçırtan Elektrikli Testere Şakası 1.195 izlenme - 3 yıl önce Brezilya sokaklarında yapılan bu şaka herkese çığlık attırıyor. Otobüs durağında bekleyen, sokaktan geçen insanlara yapılan elektrikli testere şakası bakın insanlar üzerinde nasıl bir etki yaratıyor. Benzer bir içerik için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/146729/13-cuma-karakteriyle-saka-yapmak
Meşhur Olma Vaadiyle Kandırılarak Ağaç Dilimletilen Dayı 01:50
Meşhur Olma Vaadiyle Kandırılarak Ağaç Dilimletilen Dayı 629 izlenme - 2 yıl önce Meşhur olma vaadiyle kandırılan dayımızın, tomruğu motorlu testere ile(elektrikli testere de olabilir, ne bileyim motor muyum ben) eppek gibi dilim dilim kesmesi. Bu dilim ve ara gaz performansından sonra kahvehanenin en popi insanı olduğu söyleniyor. Ben söyleniyorun yalancısıyım.
Yeter Artık Kesme Diyerek Ayaklanan Ağaç 00:25
Yeter Artık Kesme Diyerek Ayaklanan Ağaç 534 izlenme - 3 yıl önce Uç tarafından kesildiğinde dengesi değişerek köklerindeki toprağın ağrılığının da etkisiyle bir zaman canlı olduğu haline dönmek istemiş olabilir.
Birayı Elektrikli Testere İle Açmak 00:17
Birayı Elektrikli Testere İle Açmak 77 izlenme - 7 ay önce Birasını testere yardımıyla açan adamın yeteneği kameralara böyle yansımış. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Elektrikli Testere İle Katil Kim! (Minecraft) 12:09
Elektrikli Testere İle Katil Kim! (Minecraft) 37 izlenme - 3 ay önce Lütfen like(beğen) tuşuna basın bu kanalın desteği için iyi olacak :) Her 2500 Like'ta yeni video yüklemeye çalışacağım! Abone olun! http://bit.ly/azizgamingaboneol Ucuz Oyun Almak İçin https://www.g2a.com/r/azizgaming35 Mobil Uygulamam(Android): http://bit.ly/AzizGamingMobil Mobil Uygulamam(IOS): https://goo.gl/XPfJz4 Playlistler http://bit.ly/AzizGamingPlaylist Kankey Survival Playlisti http://bit.ly/KankeySurvivalPlaylistesi Build Battle Playlisti http://bit.ly/BuildBattlePlaylist Sky Wars Playlisti http://bit.ly/SkyWarsPlaylisti Egg Wars Playlisti http://bit.ly/EggWarsPlaylist Grass Block Survival Playlisti http://bit.ly/GrassBlockSurvivalPlaylist Tadımlık Playlisti http://bit.ly/TadimlikPlaylisti Survival Games Playlisti http://bit.ly/SurvivalGamesPlaylistesi Hayran Haritaları Playlisti http://bit.ly/HayranHaritalariPlaylisti Bağış yaparak destek olabilirsiniz! http://azizgaming.com/bagis/ Facebook'tan takip et: https://tr.im/00ea5 Canlı yayınları takip et : http://bit.ly/1b9HwHi Twitter'dan takip et: http://bit.ly/1Ef14RD Instagram'da takip et : http://instagram.com/azizgaming35 Tüm soru ve önerilerinizi azizgaming35@gmail.com mail adresine atarak iletebilirsiniz! Lütfen ; - Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz. - Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. -Sponsorluk ve İş görüşmeleri için (Business) : azizgaming35@gmail.com Videoları beğenip bana destek verdiğiniz için teşekkürler , unutmayın her an yeni video gelebilir ^^ :)
Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere 02:50
Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere 287 izlenme - 4 yıl önce Oleo-Mac 2000 E Elektrikli Testere
13. Cuma Karakteriyle Şaka Yapmak 02:49
13. Cuma Karakteriyle Şaka Yapmak 193 izlenme - 3 yıl önce VitalyzdTv ekibinin 13. Cuma karakteri olan Jason'la yaptığı şakayı izliyoruz efenim.
Elektrikli Testere ile Balık Tutmak 00:42
Elektrikli Testere ile Balık Tutmak 84 izlenme - 2 yıl önce Oltaya bağladıkları elektrikli testere ile balık tutmaya çalışan adamlar izleyenleri güldürdü. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Psikopat LG Telefon Reklamı 01:46
Psikopat LG Telefon Reklamı 154 izlenme - 2 yıl önce İşlek bir yere kurulan standda sanıyorum telefonunuzu buraya bırakın gibisinden bir şeyler yazıyor ve telefonunu bırakan kişiler hiç beklenmedik şeyler yaşıyor.
Elektrikli Testere ile Çalı Budamak 03:00
Elektrikli Testere ile Çalı Budamak 109 izlenme - 4 yıl önce Steve McGranahan isimli abimizin başlıktaki konu ile alakalı çektiği videoyu izliyoruz. Aksiyon 1:53'den sonra başlamaktadır. 20.10.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Elektrikli Testere ile Çalı Budamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Elektrikli Testere Şakası Gencin Aklını Aldı 03:33
Elektrikli Testere Şakası Gencin Aklını Aldı 60 izlenme - 3 yıl önce Şakacı genç, otomobilde uyuyan arkadaşını kaldırmak için ilginç bir yöntem uyguladı! Görüntülerde, önceden zinciri çıkarılan elektrikli testerenin boğazına dayanmasıyla bir anda uyanan genç adam, panikle kendini otomobilden dışarıya atarak kaçıyor. Nerede çekildiği bilinmeyen görüntüler sosyal medyada günün en çok izlenen videoları arasında ilk sıralarda yer aldı.
Elektrikli Testereyle Bioshock Karakteri Big Daddy Heykeli Oymak 09:44
Elektrikli Testereyle Bioshock Karakteri Big Daddy Heykeli Oymak 85 izlenme - 2 yıl önce Bioshock oynayanlar bilir "Little Sister" denilen psikopat küçük kızlara fedailik yapan "Big Daddy" adı verilen azman oyun karakterini. Videomuzda Jason Voorhees kılığına bürünmüş japon abimiz elektrikli testereyle koca koca kütükleri kabaca işlemeye başlıyor. Hatta bu kaba işlem insanda "ne kadar iyi bi iş çıkarabilir ki" "aha birazdan bozacak tabureye çevirmeye karar verecek" gibi düşüncelerle karışık bir merak uyandırıyor. Sanatçımızsa biraz kütük, elektrikli testere ve ateşi ustalıkla kullanarak öyle muazzam bir sanat eseri ortaya çıkarıyor ki bize de alkışlarla yaşatmak kalıyor