Hoşgeldiniz!

Elektriksiz Videoları İzle

Elektriksiz Yakıtsız Motor 00:34
Elektriksiz Yakıtsız Motor 19.250 izlenme - 4 yıl önce Elektiriksiz Yakıtsız Motor
akarsu enerji elektriksiz ve yakıtsız çalışan su pompası 08:02
akarsu enerji elektriksiz ve yakıtsız çalışan su pompası 4.933 izlenme - 5 yıl önce elektriksiz ve yakıtsız çalışan su pompası gücünü tamamen suyun basıncından alır.böylece çalışması için yakıt veya elektrik gerekmez.çalışma prensibi oldukça basittir.pompanın çalışması için yalnızca suyunuzun olması yeterlidir.sizin yapmanız gereken pompayı kurup ihtiyacınız için kullanmaktır.bu pompa sayesinde suyu metrelerce yukarıya basabilecek böylelikle havuz ya da tanklarınızıdoldurabileceksiniz.her türlü coğrafi koşula dayanıklı olduğundan sürekli bakım gerektirmez.elektriksiz ve yakıtsı
Elektiriksiz Yakıtsız Motor 00:34
Elektiriksiz Yakıtsız Motor 4.262 izlenme - 4 yıl önce Elektiriksiz Yakıtsız Motor
nine8 YILDIR EVİNDE ELEKTRİKSİZ YAŞAYAN 70 YAŞINDAKİ HÜRÜ NİNE YETKİLİLERDEN YARDIM BEKL 01:11
nine8 YILDIR EVİNDE ELEKTRİKSİZ YAŞAYAN 70 YAŞINDAKİ HÜRÜ NİNE YETKİLİLERDEN YARDIM BEKL 818 izlenme - 2 yıl önce 18 YIL ÖNCE EŞİMDEN AYRILDIM DİYEN 70 YAŞINDAKİ HÜRÜ GEDİKLİ, 8 YIL ÖNCE BAŞIMI SOKACAK BİR EV YAPTIRDIM. 2 YILDIR ELEKTRİK ABONESİ ALABİLMEM İÇİN ÇALMADIĞIM KAPI KALMADI. TÜM EVRAKLARIMI TAMAMLAYIP TEDAŞ’A DOSYAMI TESLİM ETTİĞİM HALDE ARADAN 2 YIL GEÇMESİNE RAĞMEN HALA EVİME ELEKTRİK BAĞLANMADI DEDİ.
Elektriksiz ve Yakıtsız Su Pompası 08:02
Elektriksiz ve Yakıtsız Su Pompası 521 izlenme - 1 yıl önce Hiçbir elektrik ya da motor gücü olmadan gayet kullanışlıı su pompasını görelim ve kullanalım.
Doğada Yaşayan Çift - Yeşil Doğa 23:16
Doğada Yaşayan Çift - Yeşil Doğa 953 izlenme - 1 yıl önce Güven İslamoğlu'nun 28 Temmuz 2012 tarihli Yeşil Doğa programı ile evlerine konuk olduğu, ekranlara taşıdığı çiftin ve aynı kendileri gibi yaşayan komşularının hikayesini ve HES'lerin mahvettiği doğayı izliyoruz. ------- İnternette yaptığım küçük bi isim araması sonucunda ulaştığım bazı güzel şeyler: * Birhan Erkutlu, HES'lere karşı yürütülen hukuksal mücadelelerle tanınan birisi. Kendisi gibi bir grup çevreci ile birlikte mücadelelerinin masrafını çıkarabilmek ve kamuoyu oluşturabilmek adına, üzerilerinde ''Çoğalmasında ve dağılmasında hiçbir sakınca yoktur.'' yazılı üç (sanırım üç) müzik albümü ve bir de belgesel hazırlamışlar. ''Anadolu'nun İsyanı'' adlı belgeseli izlemek için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/46344/anadolu039nun-isyani ''Alakır'ın Sesi'' adlı albümün aynı aldı şarkısının klibi: http://www.youtube.com/watch?v=Mnc8QgjLliQ (program esnasında da çalan şarkı) ve albüme ulaşmak için irtibat bilgileri: http://www.alakirnehri.org/www.alakirnehri.org/album.html (ana sayfaya da bi göz atın) * Tüm bu çalışmaları sebebiyle Birhan hakkında jandarma ve HES şirketleri tarafından suç duyurularında bulunulmuş. Şu haber ile bilgi edinilebilir: http://www.suhakki.org/2013/06/alakir-nehri-kardesliginden-kamuoyuna-duyuru/#.UdDS_zv0GlU * Videoda da bahsettiği bu suç duyurularıyla uğraşan Birhan, Gezi Parkında!: http://www.youtube.com/watch?v=RmjepmEK2_g ------- HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ! BU DAHA BAŞLANGIÇ, MÜCADELEYE DEVAM!
Ara Kabloyu Prize Takmadan Elektrik Elde Etmek 01:51
Ara Kabloyu Prize Takmadan Elektrik Elde Etmek 306 izlenme - 2 yıl önce Malum kişi ara kabloda ürettiği sirkülasyon ile gece lambası yakıyor. Yorumu size bırakıyorum.
Elektriksiz ve yakitsiz su pompasi 08:02
Elektriksiz ve yakitsiz su pompasi 377 izlenme - 4 yıl önce
Ankara'nın Yıldızları - Elektriksiz Kaldım 02:25
Ankara'nın Yıldızları - Elektriksiz Kaldım 122 izlenme - 2 yıl önce Lady Gaga'nın "Born This Way"ine ve Stanley Kubrick'in kült yapımı "A Space Odyssey: 2001"ine göndermelerle dolu bir video ile karşı karşıyayız sevgili alkışlarla yaşıyorum izleyicileri. Bu hafta bayağı aktifler video konusunda. Hiç boş günleri geçmiyor. Çok yoğun oldukları kesin. Klibin konusunu ise Kent şöyle açıklamış: Bu parça geçiş albümüzde yer almaktadır.Millet klip görsün. Klip çekmek öyle kolay değil. İşte farkımız işte tarzımız. Bu klipte farklı dünyadan(gezegende yaşıyoruz). Ve dünyamızda şavaş çıkıyor. Saykodelik tarz görüntüler kullandım.Hep bir mücadele hep bir çaba var. Ve klibin sonunda uzay gemisine sertaçla binip oradan uzaklaşıyoruz.
Elektriksiz Yaşam Mücadelesi - Kaçak Elektrik Kullananlar Utansın 03:56
Elektriksiz Yaşam Mücadelesi - Kaçak Elektrik Kullananlar Utansın 101 izlenme - 1 yıl önce Bu videonun bu sitede işe ne diyenler olabilir. Ben söyleyeyim. Bazıları gibi kaçak elektrik kullanmayan, buna rağmen 8 yıldır elektriksiz yaşayan 70 yaşındaki Hürü teyze, evine elektrik bağlanması için yetkililerden yardım istiyor.
İstanbul Büyükçekmece'de Elektriksiz Okul 02:35
İstanbul Büyükçekmece'de Elektriksiz Okul 85 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Büyükçekmece'de bir ilköğretim okulu yeni eğitim-öğretim yılına elektriksiz hızlı bir giriş yapmış. Yandaki liseden elektrik hattı çekilmiş fakat koskoca okul o hatla idare edebilir mi? Edememiş, o hat da yanmış tabi. Okulda elektrik olmamasının sebebi ise bölgedeki trafonun yetersizliğiymiş.
Elektriksiz Çalışan Ampul 01:31
Elektriksiz Çalışan Ampul 29 izlenme - 1 yıl önce Elektriksiz Çalışan Ampul
Halk Röportajı: Bir Hafta Elektrikler Kesilse Hayatınızda Neler Değişir? 03:24
Halk Röportajı: Bir Hafta Elektrikler Kesilse Hayatınızda Neler Değişir? 52 izlenme - 2 yıl önce Elektrik nefes almak, yemek yemek gibi birşey oldu hayatımızda. Peki ya sadece bir haftalığına bile elektrikler kesilse hayatımızda neler değişir hiç düşündünüz mü?
Leylek sehri elektriksiz birakti 00:27
Leylek sehri elektriksiz birakti 22 izlenme - 4 yıl önce leylek sehri elektriksiz birakti