Hoşgeldiniz!

Elektroşok Videoları İzle

Elektroşok Cihazıyla Arkadaşa Şaka Yapmak 00:27
Elektroşok Cihazıyla Arkadaşa Şaka Yapmak 38.576 izlenme - 2 yıl önce Herkes geçmiştir o sıralardan herkesede şakalar yapılmıştır ama zamane gençleri işi geliştirmiş elektroşok cihazları falan.
Eşek Şakası Kurbanı Korkudan Altına Kaçırdı! 04:23
Eşek Şakası Kurbanı Korkudan Altına Kaçırdı! 4.125 izlenme - 5 ay önce Amerikalı genç adam, en yakın arkadaşının eşek şakasının kurbanı oldu. Youtube yayıncısı Ryan, bir randevulaşma sitesi üzerinden en yakın arkadaşıyla temasa geçmesi için bir aktris ile anlaştı. Aktris, eşek şakası kurbanı olacak adamı gece "Netflix izler rahatlarız" mesajıyla site üzerinden evine davet etti. Eve vardığında vakit kaybetmeden soyunan kadını gören adam, online randevulaşma sayesinde piyango vurduğu zannederek kadının bütün isteklerini başta tereddütsüz kabul etti. ÜST ÜSTE ŞOK CİHAZI DARBELERİ SONRASINDA ALTINA KAÇIRDI Genç kadının kendisiyle cinsel ilişkiye girmek istediğini düşünen adam, elinin fırına kelepçelenmesini fantezi yaşayacağı düşüncesiyle kabul etti. Aktris, şaka kurbanı adamı fırına kelepçeledikten sonra elektroşok cihazını çıkarınca talihsiz adam neye uğradığını şaşırdı. Başta ne olup bittiğini anlayamayan adam, üst üste şok cihazına maruz kalınca eşek şakası sırasında acıdan ve korkudan idrarını kaçırdı. "RANDEVULAŞMA SİTESİNİ KULLANIRKEN DİKKATLİ OLUN" Dehşete düşüren eşek şakası videosu, Hammy TV adlı Facebook sayfasında iki yüz binden fazla izlendi. Eşek şakasının hazırlayıcısı Ryan, videonun açıklamasına: "Tinder'ı kullanırken dikkatli olun. Bu adam dikkatli olması gerektiğini zor yoldan öğrendi" satırlarını yazdı.
Karısına Elektroşok Veren Polisleri Tekme Tokat Dövdü! 00:35
Karısına Elektroşok Veren Polisleri Tekme Tokat Dövdü! 1.708 izlenme - 3 ay önce Almanya'da bir metro istasyonun'da müslüman bir aileyi durduran polis kadına elektroşok uygalayınca kocası polisleri bir bir yere serdi! Helal Olsun!
Sigara İçen Çocuğu Elektroşokla Korkutan Adam 01:46
Sigara İçen Çocuğu Elektroşokla Korkutan Adam 5.554 izlenme - 1 yıl önce Efendim görüntüler bir giyim magazasından. Çocuga saglam baskı yapılmış ve o korkuyla panik üstüne panik yapıyor. ilginç ve bi o kadar tuhaf olan görüntüler sizlerle.
İt Dalaşı ve Trajikomik Ayırma Yöntemleri 02:55
İt Dalaşı ve Trajikomik Ayırma Yöntemleri 7.087 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler nereden bilmiyorum fakat iki köpek dalaşmış, sarı köpek üstün gelmiş olacak ki ve diğerinin boğazına yapışmış bırakmıyor. bu duruma çevredekiler tepkisiz kalmıyor fakat köpekte bırakmamakta bir o kadar inatçı. su dökeni mi istersin sopayla vuranı mı elektirik şoku veren polisi mi kask ile vuran motorcu, kuyruğundan çekenler ve tekmeleyenleri mi hepsi var. bütün yöntemler deneniyor ve sonunda sarı köpek bırakmak zorunda kalıyor ve bu ilginç görüntüler ortaya çıkıyor...
Futbol Oynama Zevkini Tavan Yaptıran Bir Deneyim 07:33
Futbol Oynama Zevkini Tavan Yaptıran Bir Deneyim 3.722 izlenme - 1 yıl önce Norveç'te Channel TV2'de yayınlanan 'Altın Goller' adlı programda 'Elektroşok Futbolu' isimli ilginç bir futbol deneyi yapıldı. Hakem de dahil Jan Aage Fjortoft, Claus Lundekvam, Lars Bohinen ve Thomas Myhre gibi Norveçli futbol efsanelerinden oluşturulan iki takımın bacaklarına elektroşok cihazı bağlandı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Telefon Hırsızlarını Elektroşok İle Trollemek - Aras Karafil 03:55
Telefon Hırsızlarını Elektroşok İle Trollemek - Aras Karafil 265 izlenme - 2 ay önce Youtuber Aras Karafil yeni videosunda Çin'den sipariş ettiğimiz elektroşoklu telefonu hırsızların üzerinde denemiş.
Lamborghini Gallardo'ya Sıçma Şakası 01:50
Lamborghini Gallardo'ya Sıçma Şakası 4.009 izlenme - 2 yıl önce Elemanlarımız bu sefer yaşlı bir abimizin dişinden, tırnağından arttırarak, yemeyip aç kalarak aldığı Lamborghini'sinin üzerine sıçıyorlar (!) Ancak şaka, kakaya dönüşüyor ve hoş olmayan bir şekilde bitiyor.Şaka len, iyi olmuş, ben olsam daha kötüsünü yapardım.Bu arada bizim şakacılardan Mustafa Karadeniz'e selam olsun.Beterin beteri varmış.
Havlama Önleyici Tasma Testi 01:51
Havlama Önleyici Tasma Testi 3.807 izlenme - 3 yıl önce Aygıt, köpeğinizin havlaması ile oluşan titreşimleri algılayarak çalışmaktadır. Köpeğinizin ilk havladığında; sadece bir ses uyarısı verir. Şok vermez. Otuz saniye içinde Köpeğinizin ikinci kez havladığında; daha uzun bir ses uyarısı verir. Gene şok vermez. Ona bir şans daha tanır. Üçüncü havlamada ise köpeğinize zarar vermediğini idda eden bir şok veriyor.. 1 hafta 10 gün eğitimden sonra köpek duruma alışıyor.. tasmaya artık gerek kalmıyormuş.. Müstakil evimizde alakasız saatlerde hergün aşırı havlayan köpeğim için böyle bir önlem almaya karar verdim kendimi geçtim komşularımı rahatsız ediyorum artık.. Hayvana zararlı bir yanı olup olmadığını araştırırken böyle bir video ile karşılaştım.. HAF olarak başlayan havlama önleyici bark terminatörü izliyoruz.. Akıllı tv - maxi tv vb. kanaların telefon, testere reklamları gibi uzman çekimlerle ticari bir ürün olarak kullanılmasını bekliyorum..
Elektroşok Cihazıyla Arkadaşa Şaka Yapmak 00:27
Elektroşok Cihazıyla Arkadaşa Şaka Yapmak 2.745 izlenme - 2 yıl önce Bir lisede arkadaşına elektroşok cihazıyla şaka yapan yurdum ergenleri. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Kalçasına Elektroşok Verdiren Kız 00:31
Kalçasına Elektroşok Verdiren Kız 2.639 izlenme - 3 yıl önce Kalçasına Elektroşok Verdiren Kız
Elektroşoklu Savunma! 01:17
Elektroşoklu Savunma! 1.109 izlenme - 2 yıl önce Sakarya'da motorsiklet sürücüleri ile otomobil sürücüleri arasında kavga çıktı. Karşı grubun saldırısı arasında kalan bir kişi, kendini savunmak için elektroşok aleti kullandı.
Bir Pantolon İçin 03:01
Bir Pantolon İçin 1.278 izlenme - 3 yıl önce Kadınların kendilerine olmayan, bedeni dar gelen pantolon için yapacakları esprili bir dille anlatıldı.
Kalçasına Elektroşok Verdiren Kız 01:01
Kalçasına Elektroşok Verdiren Kız 1.877 izlenme - 4 yıl önce Kalçasına Elektroşok Verdiren Kız
Sokak Kavgasında Yanlışlıkla Vurulan Kadın 00:42
Sokak Kavgasında Yanlışlıkla Vurulan Kadın 543 izlenme - 2 yıl önce Reno'da bir sokak kavgasında yanlışlıkla kavgayı ayırmaya çalışan bir kadını vurdular.
Elektroşok Aletli Kavga 01:22
Elektroşok Aletli Kavga 273 izlenme - 2 yıl önce Elektroşoklu savunma ! Sakarya’da motosiklet sürücüleri ile otomobil sürücüleri arasında kavga çıktı. Karşı grubun arasında kalan bir kişiyse, elektroşok aleti kullandı.
Genç Kız Aldatan Sevgilisinin Cinsel Organına Elektrik Verdi  00:32
Genç Kız Aldatan Sevgilisinin Cinsel Organına Elektrik Verdi 147 izlenme - 9 ay önce ABD'nin Nevada Eyaleti Las Vegas şehrinde Mandie isimli genç kız kendisini terk eden erkek arkadaşının cinsel organına elektroşok cihazı ile elektrik verdi. Olayı baştan sonra arkadaşına cep telefonuyla çektiren genç kız videoyu internete yükleyince tepki çekti.
At Yarışında Elektroşok Depremi 00:20
At Yarışında Elektroşok Depremi 216 izlenme - 2 yıl önce At yarışında elektroşok depremi ABD düzenlenen bir at yarışı, büyük bir skandala sahne oldu. 17 Ocak'ta Teksas'ta koşulan yarışta beşinci olan Eric Chapa'nın yarıştan iki gün sonra yayınlanan fotoğrafları bir anda gündem yarattı. 43 yaşındaki jokeyin, fotofiniş sırasında ata bir elektroşok cihazı ile müdahale ettiği görüntülendi.
Polis Elektroşok Şakası 01:42
Polis Elektroşok Şakası 245 izlenme - 3 yıl önce Polis Elektroşok Şakası
Ayıyı Elektroşokla Savuşturan Dayı 01:06
Ayıyı Elektroşokla Savuşturan Dayı 328 izlenme - 3 yıl önce Rize'de pek çok yöntem denemesiine rağmen kovanlarını ayılardan koruyamayan arıcılar, çareyi kovanların çevresini güneş enerjisi ile çalışan elektroşoklu çit ile çevirmekte bulmuş
Şahincilerle Motorcunun Elektroşoklu Kavgası 01:17
Şahincilerle Motorcunun Elektroşoklu Kavgası 95 izlenme - 2 yıl önce Artık nasıl bir millet haline gelmişizki bir kişiye 20 kişi dalmaya çalışıyorlar. o saldıranlara sorsan teke tekte herkesi indirirler zaten.Motorcu kardeşimize helal olsun iyi savunmuş kendini
Polisin Elektroşok Kullanıp Arabadan İndiremediği Kadın 00:56
Polisin Elektroşok Kullanıp Arabadan İndiremediği Kadın 36 izlenme - 10 ay önce Önce araçtan inmemekte direndi, ardından gaza basarak polisi sürükledi. Amerika Birleşik Devletleri’nin Georgia eyaletinde meydana gelen olayda, gözaltına alınmak istemeyen kadın, polisin canını hiçe saydı. Kadın sürücü, araçtan inmemek için polise uzun süre direndi. İnatçı kadının gaza basması sonucu polis memuru bir süre sürüklendi. Polis memuru yaralanırken, o anlar araç kamerasına yansıdı.
Hırsızlık, Gasp Ve Kapkaç Olaylarına Karşı Elektroşoklu Çanta by AYEM GÜVENLİK 00:43
Hırsızlık, Gasp Ve Kapkaç Olaylarına Karşı Elektroşoklu Çanta by AYEM GÜVENLİK 139 izlenme - 3 yıl önce ELEKTROŞOK GÜVENLİK SİSTEMLİ PARA ve MÜCEVHERAT TAŞIMA ÇANTASI Döviz Büroları ve Bankalar için ideal 1.5 Milyon Dolardan Fazla Para Taşıma Hacmi. Kuyumculuk sektöründe de Altın ve Mücevherat Tablaları taşımak için yeterli iç alana sahiptir. KAYIP MODU Çantayı herhangi bir yerde unutup çantadan 3 metre kadar uzaklaştığınızda otomatik olarak alarm çalmaya başlar ve 15 metreye kadar kesintisiz çalmaya devam eder. GÜVENLİK MODU Çantayı herhangi bir yerde güvenlik modu çalışır durumda bırakırsanız çantaya temas edildiğinde otomatik olarak elektroşok ve alarm devreye girer. ANTİ KAPKAÇ / SOYGUN MODU Uzaktan Kumanda ile çalışır, Alarmla birlikte 500.000 volt elektrik vererek gasp ve kapkaç olaylarına karşı soyguncunun çantayı elinden bırakmasını ve bir daha dokunamamasını sağlar. ‘50 metreden fazla etki mesafesi’ PANİK / ALARM BUTONU Alarm butonuna basıldığında devreye giren yüksek sesli alarm ise çantanın yerini belirlemenizi kolaylaştırır. Ölümcül etkisi yoktur! AYEM GÜVENLİK sertan@ayemguvenlik.com
Beyşehir Gölü'nde Elektroşoklu Avcılar Droneli Takiple Suçüstü Yakalandı 06:25
Beyşehir Gölü'nde Elektroşoklu Avcılar Droneli Takiple Suçüstü Yakalandı 7 izlenme - 3 hafta önce Beyşehir Gölü'nde elektroşoklu avcılar droneli takiple suçüstü yakalandı Konya'nın Beyşehir ilçesine bağlı Kuşluca Mahallesi'nde elektroşokla balık avlayan iki kişi, dron takibinden kaçamadı KONYA - Beyşehir Gölü'nde üreme dönemi sebebiyle devam eden su ürünleri av yasağı mevsiminde...
Elektroşoklu Savunma ! 01:17
Elektroşoklu Savunma ! 100 izlenme - 2 yıl önce Sakarya’da motosiklet sürücüleri ile otomobil sürücüleri arasında kavga çıktı. Karşı grubun arasında kalan bir kişiyse, elektroşok aleti kullandı.
ABD Düzenlenen At Yarışında Elektroşok Depremi 00:57
ABD Düzenlenen At Yarışında Elektroşok Depremi 105 izlenme - 2 yıl önce ABD düzenlenen bir at yarışı, büyük bir skandala sahne oldu. 17 Ocak'ta Teksas'ta koşulan yarışta beşinci olan Eric Chapa'nın yarıştan iki gün sonra yayınlanan fotoğrafları bir anda gündem yarattı. 43 yaşındaki jokeyin, fotofiniş sırasında ata bir elektroşok cihazı ile müdahale ettiği görüntülendi.
Transkraniyal Manyetik Uyarım tedavisinin elektroşok tedavisinden farkları nelerdir? 01:32
Transkraniyal Manyetik Uyarım tedavisinin elektroşok tedavisinden farkları nelerdir? 77 izlenme - 2 yıl önce Elektroşok tedavisi psikiyatrik tedaviler arasındaki en etkili olanıdır. Elektroşok tedavisi TMU'dan daha etkilidir, ama EKT uygulaması yatarak ve anestezi ile yapılır, sonrasında 6 ay süreyle unutkanlık görülür, TMU'da bu yan etkiler hiç yoktur.
İstanbul Kuyumcular Odası Elektroşok Çantası Show Tv Haberi 01:48
İstanbul Kuyumcular Odası Elektroşok Çantası Show Tv Haberi 83 izlenme - 3 yıl önce İSTANBUL KUYUMCULAR ODASI (İKO) İÇİN GELİŞTİRDİĞİMİZ KUYUMCULARA ÖZEL HIRSIZLIK, GASP ve KAPKAÇ OLAYLARINA KARŞI UZAKTAN KUMANDALI ALARMLI ELEKTROŞOK ÇANTASI (Mücevherat Tablaları koymak için ideal ölçülerde üretim) CERA14 ELEKTROŞOK GÜVENLİK SİSTEMLİ PARA ve ALTIN TAŞIMA ÇANTASI KAYIP MODU Çantayı herhangi bir yerde unutup çantadan 3 metre kadar uzaklaştığınızda otomatik olarak alarm çalmaya başlar ve 15 metreye kadar kesintisiz çalmaya devam eder. GÜVENLİK MODU Çantayı herhangi bir yerde güvenlik modu çalışır durumda bırakırsanız çantaya temas edildiğinde otomatik olarak elektroşok ve alarm devreye girer. ANTİ KAPKAÇ / SOYGUN MODU Gasp ve Kapkaç olaylarına karşı Çantanız kapkaçcı tarafından çalındığında Uzaktan Kumanda ile devreye girer, Alarmla birlikte 500.000 volt elektrik vererek soyguncunun çantayı elinden bırakmasını ve bir daha dokunamamasını sağlar. ’50 veya 100 metre etki mesafesi seçeneği bulunmaktadır’ PANİK / ALARM BUTONU Alarm butonuna basıldığında devreye giren yüksek sesli alarm ise çantanın yerini belirlemenizi kolaylaştırır. ÖLÜMCÜL ETKİSİ YOKTUR! Zırhlandırılmış (Kurşun Geçirmez) ve GPS sistemli elektro şok çanta modellerimiz mevcuttur. Talebe göre farklı model ve renkte üretim yapılabilir. Boya Kapsülü eklenebilir.
Şok Aletini Denerken Şok Olmak 00:26
Şok Aletini Denerken Şok Olmak 124 izlenme - 2 yıl önce Ürün tanıtımı için seçilen mekanda yapılan bir video çekimi ve iki dalda konu olunan bir sunum
Elektroşok Elinde patladı 00:26
Elektroşok Elinde patladı 187 izlenme - 4 yıl önce Elektroşok silahını tanıtmaya çalışan kadın, silahtan bi haber olunca çekimde korku dolu anlar yaşandı