Hoşgeldiniz!

elektroşok

Elektroşok Cihazıyla Arkadaşa Şaka Yapmak 00:27
Elektroşok Cihazıyla Arkadaşa Şaka Yapmak 126.970 izlenme - 3 yıl önce Herkes geçmiştir o sıralardan herkesede şakalar yapılmıştır ama zamane gençleri işi geliştirmiş elektroşok cihazları falan.
Genç Kızın Aldatan Sevgilisinin Cinsel Organına Elektrik Vermesi 00:32
Genç Kızın Aldatan Sevgilisinin Cinsel Organına Elektrik Vermesi 3.353 izlenme - 8 ay önce ABD'nin Nevada Eyaleti Las Vegas şehrinde Mandie isimli genç kız kendisini başka bir kadınla aldatan erkek arkadaşının cinsel organına elektroşok cihazı ile elektrik vermiş. Olayı baştan sonra arkadaşına cep telefonuyla çektiren genç kız videoyu sosyal medya hesabından yükleyince tepki çekmiş.
Eşek Şakası Kurbanı Korkudan Altına Kaçırdı! 04:23
Eşek Şakası Kurbanı Korkudan Altına Kaçırdı! 6.630 izlenme - 1 yıl önce Amerikalı genç adam, en yakın arkadaşının eşek şakasının kurbanı oldu. Youtube yayıncısı Ryan, bir randevulaşma sitesi üzerinden en yakın arkadaşıyla temasa geçmesi için bir aktris ile anlaştı. Aktris, eşek şakası kurbanı olacak adamı gece "Netflix izler rahatlarız" mesajıyla site üzerinden evine davet etti. Eve vardığında vakit kaybetmeden soyunan kadını gören adam, online randevulaşma sayesinde piyango vurduğu zannederek kadının bütün isteklerini başta tereddütsüz kabul etti. ÜST ÜSTE ŞOK CİHAZI DARBELERİ SONRASINDA ALTINA KAÇIRDI Genç kadının kendisiyle cinsel ilişkiye girmek istediğini düşünen adam, elinin fırına kelepçelenmesini fantezi yaşayacağı düşüncesiyle kabul etti. Aktris, şaka kurbanı adamı fırına kelepçeledikten sonra elektroşok cihazını çıkarınca talihsiz adam neye uğradığını şaşırdı. Başta ne olup bittiğini anlayamayan adam, üst üste şok cihazına maruz kalınca eşek şakası sırasında acıdan ve korkudan idrarını kaçırdı. "RANDEVULAŞMA SİTESİNİ KULLANIRKEN DİKKATLİ OLUN" Dehşete düşüren eşek şakası videosu, Hammy TV adlı Facebook sayfasında iki yüz binden fazla izlendi. Eşek şakasının hazırlayıcısı Ryan, videonun açıklamasına: "Tinder'ı kullanırken dikkatli olun. Bu adam dikkatli olması gerektiğini zor yoldan öğrendi" satırlarını yazdı.
Sigara İçen Çocuğu Elektroşokla Korkutan Adam 01:46
Sigara İçen Çocuğu Elektroşokla Korkutan Adam 5.582 izlenme - 2 yıl önce Efendim görüntüler bir giyim magazasından. Çocuga saglam baskı yapılmış ve o korkuyla panik üstüne panik yapıyor. ilginç ve bi o kadar tuhaf olan görüntüler sizlerle.
İt Dalaşı ve Trajikomik Ayırma Yöntemleri 02:55
İt Dalaşı ve Trajikomik Ayırma Yöntemleri 8.125 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler nereden bilmiyorum fakat iki köpek dalaşmış, sarı köpek üstün gelmiş olacak ki ve diğerinin boğazına yapışmış bırakmıyor. bu duruma çevredekiler tepkisiz kalmıyor fakat köpekte bırakmamakta bir o kadar inatçı. su dökeni mi istersin sopayla vuranı mı elektirik şoku veren polisi mi kask ile vuran motorcu, kuyruğundan çekenler ve tekmeleyenleri mi hepsi var. bütün yöntemler deneniyor ve sonunda sarı köpek bırakmak zorunda kalıyor ve bu ilginç görüntüler ortaya çıkıyor...
Futbol Oynama Zevkini Tavan Yaptıran Bir Deneyim 07:33
Futbol Oynama Zevkini Tavan Yaptıran Bir Deneyim 3.746 izlenme - 2 yıl önce Norveç'te Channel TV2'de yayınlanan 'Altın Goller' adlı programda 'Elektroşok Futbolu' isimli ilginç bir futbol deneyi yapıldı. Hakem de dahil Jan Aage Fjortoft, Claus Lundekvam, Lars Bohinen ve Thomas Myhre gibi Norveçli futbol efsanelerinden oluşturulan iki takımın bacaklarına elektroşok cihazı bağlandı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Karısına Elektroşok Veren Polisleri Tekme Tokat Dövdü! 00:35
Karısına Elektroşok Veren Polisleri Tekme Tokat Dövdü! 1.756 izlenme - 1 yıl önce Almanya'da bir metro istasyonun'da müslüman bir aileyi durduran polis kadına elektroşok uygalayınca kocası polisleri bir bir yere serdi! Helal Olsun!
Havlama Önleyici Tasma Testi 01:51
Havlama Önleyici Tasma Testi 5.031 izlenme - 3 yıl önce Aygıt, köpeğinizin havlaması ile oluşan titreşimleri algılayarak çalışmaktadır. Köpeğinizin ilk havladığında; sadece bir ses uyarısı verir. Şok vermez. Otuz saniye içinde Köpeğinizin ikinci kez havladığında; daha uzun bir ses uyarısı verir. Gene şok vermez. Ona bir şans daha tanır. Üçüncü havlamada ise köpeğinize zarar vermediğini idda eden bir şok veriyor.. 1 hafta 10 gün eğitimden sonra köpek duruma alışıyor.. tasmaya artık gerek kalmıyormuş.. Müstakil evimizde alakasız saatlerde hergün aşırı havlayan köpeğim için böyle bir önlem almaya karar verdim kendimi geçtim komşularımı rahatsız ediyorum artık.. Hayvana zararlı bir yanı olup olmadığını araştırırken böyle bir video ile karşılaştım.. HAF olarak başlayan havlama önleyici bark terminatörü izliyoruz.. Akıllı tv - maxi tv vb. kanaların telefon, testere reklamları gibi uzman çekimlerle ticari bir ürün olarak kullanılmasını bekliyorum..
Lamborghini Gallardo'ya Sıçma Şakası 01:50
Lamborghini Gallardo'ya Sıçma Şakası 4.067 izlenme - 3 yıl önce Elemanlarımız bu sefer yaşlı bir abimizin dişinden, tırnağından arttırarak, yemeyip aç kalarak aldığı Lamborghini'sinin üzerine sıçıyorlar (!) Ancak şaka, kakaya dönüşüyor ve hoş olmayan bir şekilde bitiyor.Şaka len, iyi olmuş, ben olsam daha kötüsünü yapardım.Bu arada bizim şakacılardan Mustafa Karadeniz'e selam olsun.Beterin beteri varmış.
Elektroşok Cihazıyla Arkadaşa Şaka Yapmak 00:27
Elektroşok Cihazıyla Arkadaşa Şaka Yapmak 2.830 izlenme - 3 yıl önce Bir lisede arkadaşına elektroşok cihazıyla şaka yapan yurdum ergenleri. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Kalçasına Elektroşok Verdiren Kız 00:31
Kalçasına Elektroşok Verdiren Kız 2.667 izlenme - 4 yıl önce Kalçasına Elektroşok Verdiren Kız
Elektroşoklu Savunma! 01:17
Elektroşoklu Savunma! 1.117 izlenme - 3 yıl önce Sakarya'da motorsiklet sürücüleri ile otomobil sürücüleri arasında kavga çıktı. Karşı grubun saldırısı arasında kalan bir kişi, kendini savunmak için elektroşok aleti kullandı.
Telefon Hırsızlarını Elektroşok İle Trollemek - Aras Karafil 03:55
Telefon Hırsızlarını Elektroşok İle Trollemek - Aras Karafil 478 izlenme - 1 yıl önce Youtuber Aras Karafil yeni videosunda Çin'den sipariş ettiğimiz elektroşoklu telefonu hırsızların üzerinde denemiş.
Bir Pantolon İçin 03:01
Bir Pantolon İçin 1.286 izlenme - 4 yıl önce Kadınların kendilerine olmayan, bedeni dar gelen pantolon için yapacakları esprili bir dille anlatıldı.
Beyşehir Gölü'nde Elektroşokla Avlanan 6 Kişiye 27 Bin 900 Lira Ceza 02:27
Beyşehir Gölü'nde Elektroşokla Avlanan 6 Kişiye 27 Bin 900 Lira Ceza 237 izlenme - 8 ay önce Beyşehir Gölü'nde elektroşokla avlanan 6 kişiye 27 bin 900 lira cezaKONYA - Konya'nın Beyşehir ilçesindeki Beyşehir Gölü'nde yasak olmasına rağmen elektroşok yöntemiyle suya elektrik akımı vererek avlandığı iddia edilen 6 kişiye 27 bin lira 900 lira ceza uygulandı.
Kalçasına Elektroşok Verdiren Kız 01:01
Kalçasına Elektroşok Verdiren Kız 1.886 izlenme - 5 yıl önce Kalçasına Elektroşok Verdiren Kız
Sokak Kavgasında Yanlışlıkla Vurulan Kadın 00:42
Sokak Kavgasında Yanlışlıkla Vurulan Kadın 637 izlenme - 3 yıl önce Reno'da bir sokak kavgasında yanlışlıkla kavgayı ayırmaya çalışan bir kadını vurdular.
Beyşehir Gölü'nde Suya Akım Vererek Avlanan 2 Kişi Yakalandı 01:33
Beyşehir Gölü'nde Suya Akım Vererek Avlanan 2 Kişi Yakalandı 153 izlenme - 8 ay önce Beyşehir Gölü'nde suya akım vererek avlanan 2 kişi yakalandıKONYA - Konya'nın Beyşehir ilçesinde, Beyşehir Gölü'nde yasak olmasına rağmen elektroşok yöntemiyle suya elektrik akımı vererek balık avladığı öne sürülen 2 kişi yakalandı.
Elektroşok Aletli Kavga 01:22
Elektroşok Aletli Kavga 307 izlenme - 3 yıl önce Elektroşoklu savunma ! Sakarya’da motosiklet sürücüleri ile otomobil sürücüleri arasında kavga çıktı. Karşı grubun arasında kalan bir kişiyse, elektroşok aleti kullandı.
Ayıyı Elektroşokla Savuşturan Dayı 01:06
Ayıyı Elektroşokla Savuşturan Dayı 409 izlenme - 3 yıl önce Rize'de pek çok yöntem denemesiine rağmen kovanlarını ayılardan koruyamayan arıcılar, çareyi kovanların çevresini güneş enerjisi ile çalışan elektroşoklu çit ile çevirmekte bulmuş
Polis Elektroşok Şakası 01:42
Polis Elektroşok Şakası 249 izlenme - 4 yıl önce Polis Elektroşok Şakası
At Yarışında Elektroşok Depremi 00:20
At Yarışında Elektroşok Depremi 217 izlenme - 3 yıl önce At yarışında elektroşok depremi ABD düzenlenen bir at yarışı, büyük bir skandala sahne oldu. 17 Ocak'ta Teksas'ta koşulan yarışta beşinci olan Eric Chapa'nın yarıştan iki gün sonra yayınlanan fotoğrafları bir anda gündem yarattı. 43 yaşındaki jokeyin, fotofiniş sırasında ata bir elektroşok cihazı ile müdahale ettiği görüntülendi.
Genç Kız Aldatan Sevgilisinin Cinsel Organına Elektrik Verdi  00:32
Genç Kız Aldatan Sevgilisinin Cinsel Organına Elektrik Verdi 172 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin Nevada Eyaleti Las Vegas şehrinde Mandie isimli genç kız kendisini terk eden erkek arkadaşının cinsel organına elektroşok cihazı ile elektrik verdi. Olayı baştan sonra arkadaşına cep telefonuyla çektiren genç kız videoyu internete yükleyince tepki çekti.
Şahincilerle Motorcunun Elektroşoklu Kavgası 01:17
Şahincilerle Motorcunun Elektroşoklu Kavgası 119 izlenme - 3 yıl önce Artık nasıl bir millet haline gelmişizki bir kişiye 20 kişi dalmaya çalışıyorlar. o saldıranlara sorsan teke tekte herkesi indirirler zaten.Motorcu kardeşimize helal olsun iyi savunmuş kendini
Hırsızlık, Gasp Ve Kapkaç Olaylarına Karşı Elektroşoklu Çanta by AYEM GÜVENLİK 00:43
Hırsızlık, Gasp Ve Kapkaç Olaylarına Karşı Elektroşoklu Çanta by AYEM GÜVENLİK 156 izlenme - 3 yıl önce ELEKTROŞOK GÜVENLİK SİSTEMLİ PARA ve MÜCEVHERAT TAŞIMA ÇANTASI Döviz Büroları ve Bankalar için ideal 1.5 Milyon Dolardan Fazla Para Taşıma Hacmi. Kuyumculuk sektöründe de Altın ve Mücevherat Tablaları taşımak için yeterli iç alana sahiptir. KAYIP MODU Çantayı herhangi bir yerde unutup çantadan 3 metre kadar uzaklaştığınızda otomatik olarak alarm çalmaya başlar ve 15 metreye kadar kesintisiz çalmaya devam eder. GÜVENLİK MODU Çantayı herhangi bir yerde güvenlik modu çalışır durumda bırakırsanız çantaya temas edildiğinde otomatik olarak elektroşok ve alarm devreye girer. ANTİ KAPKAÇ / SOYGUN MODU Uzaktan Kumanda ile çalışır, Alarmla birlikte 500.000 volt elektrik vererek gasp ve kapkaç olaylarına karşı soyguncunun çantayı elinden bırakmasını ve bir daha dokunamamasını sağlar. ‘50 metreden fazla etki mesafesi’ PANİK / ALARM BUTONU Alarm butonuna basıldığında devreye giren yüksek sesli alarm ise çantanın yerini belirlemenizi kolaylaştırır. Ölümcül etkisi yoktur! AYEM GÜVENLİK sertan@ayemguvenlik.com
Şok Aletini Denerken Şok Olmak 00:26
Şok Aletini Denerken Şok Olmak 189 izlenme - 3 yıl önce Ürün tanıtımı için seçilen mekanda yapılan bir video çekimi ve iki dalda konu olunan bir sunum
Transkraniyal Manyetik Uyarım tedavisinin elektroşok tedavisinden farkları nelerdir? 01:32
Transkraniyal Manyetik Uyarım tedavisinin elektroşok tedavisinden farkları nelerdir? 91 izlenme - 3 yıl önce Elektroşok tedavisi psikiyatrik tedaviler arasındaki en etkili olanıdır. Elektroşok tedavisi TMU'dan daha etkilidir, ama EKT uygulaması yatarak ve anestezi ile yapılır, sonrasında 6 ay süreyle unutkanlık görülür, TMU'da bu yan etkiler hiç yoktur.
İstanbul Kuyumcular Odası Elektroşok Çantası Show Tv Haberi 01:48
İstanbul Kuyumcular Odası Elektroşok Çantası Show Tv Haberi 96 izlenme - 3 yıl önce İSTANBUL KUYUMCULAR ODASI (İKO) İÇİN GELİŞTİRDİĞİMİZ KUYUMCULARA ÖZEL HIRSIZLIK, GASP ve KAPKAÇ OLAYLARINA KARŞI UZAKTAN KUMANDALI ALARMLI ELEKTROŞOK ÇANTASI (Mücevherat Tablaları koymak için ideal ölçülerde üretim) CERA14 ELEKTROŞOK GÜVENLİK SİSTEMLİ PARA ve ALTIN TAŞIMA ÇANTASI KAYIP MODU Çantayı herhangi bir yerde unutup çantadan 3 metre kadar uzaklaştığınızda otomatik olarak alarm çalmaya başlar ve 15 metreye kadar kesintisiz çalmaya devam eder. GÜVENLİK MODU Çantayı herhangi bir yerde güvenlik modu çalışır durumda bırakırsanız çantaya temas edildiğinde otomatik olarak elektroşok ve alarm devreye girer. ANTİ KAPKAÇ / SOYGUN MODU Gasp ve Kapkaç olaylarına karşı Çantanız kapkaçcı tarafından çalındığında Uzaktan Kumanda ile devreye girer, Alarmla birlikte 500.000 volt elektrik vererek soyguncunun çantayı elinden bırakmasını ve bir daha dokunamamasını sağlar. ’50 veya 100 metre etki mesafesi seçeneği bulunmaktadır’ PANİK / ALARM BUTONU Alarm butonuna basıldığında devreye giren yüksek sesli alarm ise çantanın yerini belirlemenizi kolaylaştırır. ÖLÜMCÜL ETKİSİ YOKTUR! Zırhlandırılmış (Kurşun Geçirmez) ve GPS sistemli elektro şok çanta modellerimiz mevcuttur. Talebe göre farklı model ve renkte üretim yapılabilir. Boya Kapsülü eklenebilir.
Elektroşoklu Savunma ! 01:17
Elektroşoklu Savunma ! 102 izlenme - 3 yıl önce Sakarya’da motosiklet sürücüleri ile otomobil sürücüleri arasında kavga çıktı. Karşı grubun arasında kalan bir kişiyse, elektroşok aleti kullandı.
ABD Düzenlenen At Yarışında Elektroşok Depremi 00:57
ABD Düzenlenen At Yarışında Elektroşok Depremi 105 izlenme - 3 yıl önce ABD düzenlenen bir at yarışı, büyük bir skandala sahne oldu. 17 Ocak'ta Teksas'ta koşulan yarışta beşinci olan Eric Chapa'nın yarıştan iki gün sonra yayınlanan fotoğrafları bir anda gündem yarattı. 43 yaşındaki jokeyin, fotofiniş sırasında ata bir elektroşok cihazı ile müdahale ettiği görüntülendi.