Hoşgeldiniz!

Elenen

elenen yarışmacı zorla dışarı çıkartıldı !! 03:17
elenen yarışmacı zorla dışarı çıkartıldı !! 11.142 izlenme - 8 yıl önce yetenek sizsiniz yarışmasında elenen yarışmacı zorla dışarı çıkarıldı..
Gönüllüler Takımından Ramazan Kalyoncu Elendi (Survivor 2018 33. Bölüm) 01:11
Gönüllüler Takımından Ramazan Kalyoncu Elendi (Survivor 2018 33. Bölüm) 126 izlenme - 4 hafta önce Survivor 2018'de dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında elenen isim belli oldu... Adaya veda eden isim Ramazan Kalyoncu oldu.
Milyoner yarışmasında ilk soruda elenen kız 00:59
Milyoner yarışmasında ilk soruda elenen kız 5.848 izlenme - 6 yıl önce
Daha ilk soruda elenen yarışmacı olur mu ) 01:55
Daha ilk soruda elenen yarışmacı olur mu ) 3.774 izlenme - 6 yıl önce Daha ilk soruda elenen yarışmacı olur mu )
Nihat Doğan, olimpiyatlardan elenen Derya'yla dalga geçti 05:34
Nihat Doğan, olimpiyatlardan elenen Derya'yla dalga geçti 1.097 izlenme - 6 yıl önce Nihat Doğan, olimpiyatlardan elenen Derya'yla dalga geçti
Elenen Yarışmacılardan Final Yorumu (Bu Tarz Benim Final Gecesi) 05:39
Elenen Yarışmacılardan Final Yorumu (Bu Tarz Benim Final Gecesi) 660 izlenme - 3 yıl önce Elenen yarışmacılardan final yorumu / Bu Tarz Benim Bu Tarz Benim'in elenen yarışmacıları hangi yarışmacıyı desteklediklerini açıkladı
LYS'de 22. Kim Milyoner Olmak İster'de Sonuncu Olmak 01:00
LYS'de 22. Kim Milyoner Olmak İster'de Sonuncu Olmak 249 izlenme - 3 yıl önce İlk soruda elenenler kervanına katılan bu yarışmacının da yine cvsi harika, LYS'de Türkiye 22'incisi olan Robert Koleji'nden mezun ve Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencisi olan Onur Yorgun'da adını ilk soruda gidenler listesine altın harflerle yazdırdı efenim.
Gizem Güler Elenen Yarışmacılarla Tartıştı (Bu Tarz Benim 70. Bölüm) 19:05
Gizem Güler Elenen Yarışmacılarla Tartıştı (Bu Tarz Benim 70. Bölüm) 282 izlenme - 3 yıl önce Gizem Güler Elenen Yarışmacılarla Tartıştı (Bu Tarz Benim 70. Bölüm) Bu Tarz Benim'de Gizem Güler elenen yarışmacılarla tartıştı
Daha Karpuz Kesecektik - Kim Milyoner Olmak İster 01:00
Daha Karpuz Kesecektik - Kim Milyoner Olmak İster 270 izlenme - 3 yıl önce Yarışmacı bir hışımla gelip elenmiş, elendiği soruya verdiği cevabı görünce de direk akla direk yahu daha karpuz kesecektik diyesim geldi. Neyse Kenan abi hayırlı işler maşallah yine tam gaz devam yarışma.
İlk Soruda Elenen Alim'den Açıklamalar 01:56
İlk Soruda Elenen Alim'den Açıklamalar 119 izlenme - 5 yıl önce İlk soruda elenen Alim: Bir daha yarışmaya katılmam Kenan Işık'ın yarışma programında ilk soruda elenen oyuncu Eray Demirkol, yaşadıklarını ve hissettiklerini anlattı.
Survivor Başakşehir ilk elenen ismi Acun Ilıcalı açıkladı 01:51
Survivor Başakşehir ilk elenen ismi Acun Ilıcalı açıkladı 14 izlenme - 2 yıl önce Survivor Başakşehir'de elenen kim oldu? Acun Ilıcalı' dan öğreniyoruz
İkinci Soruda Elenen Odtü’lü Öğrenci Canlı Yayında Küfür Etti! 01:40
İkinci Soruda Elenen Odtü’lü Öğrenci Canlı Yayında Küfür Etti! 13 izlenme - 2 yıl önce 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasına katılan ODTÜ'lü öğrenci ikinci soruda elenince küfür etti. Selçuk Yöntem’in sunduğu ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasına katılan ODTÜ’lü üniversite öğrencisi, ikinci soruda elenince istem dışı küfür etti. Bilgi yarışması programında ODTÜ’lü bir üniversitelinin ‘İzlemekte olduğunuz programda Haydi çocuklar, 78 milyon tek yürek’ gibi ifadeler kullanılıyorsa muhtemelen hangisini izliyorsunuzdur? sorusuna verdiği cevap gecenin konusu oldu. Şıkları Evlilik programı, Çizgi Film, Spor karşılaşmaları ve belgesel olan soruya yarışmacının verdiği cevabın yanlış çıkması sonrasında yarışmacı küfürlü bir tepki verdi. ‘Kim milyoner olmak ister’ yarışmacısının sunucusu Selçuk Yöntem de cevaba “Allah iyiliğini versin” diyerek sitem etti.