Hoşgeldiniz!

eleştir

Sokaktaki İnsanları Eleştirmek - Kamera Şakası 04:22
Sokaktaki İnsanları Eleştirmek - Kamera Şakası 45.642 izlenme - 2 yıl önce Sende Bize Katıl : https://goo.gl/nYDsVN Evet arkadaşlar bu hafta sizlere tanımadığımız insanlara eleştiri şakasını çektik, ali muhsin atam ve abdullah tanımadığı etrafdaki şaka zedelerin yanlarına gidip "o ayakkabı sana olmamış", " hiç yakışmamış" tarzında eleştirilerde bulunacak... Bakalım şakazedelerimizin tepkileri neler? İyi Seyirler... Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ABONE OL: http://www.youtube.com/BaboFilms TWİTTER HESABIMIZ: https://twitter.com/BaboFilm BABOFİLMS2: http://www.youtube.com/BaboFilms2 FACEBOOK'TA BİZ: https://www.facebook.com/BaboFilms2 MÜZİKLERİMİZ: https://soundcloud.com/babofilms İNSTAGRAM VE BİZ: http://instagram.com/babofilms GOOGLE+: https://plus.google.com/+BaboFilms Eleştiri Şakası Tanımadığımız İnsanları Eleştirme "O kıyafet sana olmamış","o ayakkabı sana olmamış"
Türkiye'deki Eğitim Sistemini Eleştiren Amerikalı'ya Tepki 00:58
Türkiye'deki Eğitim Sistemini Eleştiren Amerikalı'ya Tepki 951 izlenme - 3 yıl önce Yerel bir televizyon kanalına konuşan Amerikalı, Türkiye'nin eğitim sistemini eleştirince fena tepki çekti. Ankaralı genç ezber bozmaya devam ediyor. Videonun tamamı için: https://www.youtube.com/watch?v=8dGiIPV00Lw
Video_klip_1 03:55
Video_klip_1 1.117 izlenme - 10 yıl önce
Erman Toroğlu: 'Adam Şampiyon Olmak İstemiyor' 03:17
Erman Toroğlu: 'Adam Şampiyon Olmak İstemiyor' 198 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe’nin Torku Konyaspor’a 2-1 mağlup olmasının ardından ASpor yorumcusu Erman Toroğlu değerlendirmelerde bulundu.
Devlet Bahçeli - Berkin Elvan Bir Kez Daha Katledildi 01:26
Devlet Bahçeli - Berkin Elvan Bir Kez Daha Katledildi 107 izlenme - 2 yıl önce Devlet Bahçeli, Dün İstanbul Çağlayan Adliyesinde meydana gelen terör eylemi neticesinde bir savcının şehit edilmesine ilişkin yaptığı açıklamada yapğılan terör eylemini lanetlediğini bildirdi. Bahçeli Berkin Elvan’ın bir defa daha yeniden katledildiğini söyleyerek, “Her şeyi geçtik de, bu ülkede istihbarat teşkilatı ne iş yapmakta, neyle uğraşmaktadır? Erdoğan’a yorulduğunu söyleyen, Meclis’e girmek için hamle yapan, arkasından da Saray'dan vize alamadığından tekrar koltuğuna oturtulan sır küpü nerelerde gezmektedir?Terör örgütünün eylem planını deşifre edemeyen, adliye koridorlarına kadar taşınan örgüt paçavralarını ve silahları göremeyen, bulamayan ve tespit edemeyen istihbarat birimleri kimin hizmetindedir, kimlere çalışmaktadır?Mevcut güvenlik zaafıyla milli beka ve birliğimiz nasıl ve hangi yollardan muhafaza ve müdafaa edilecektir?” açıklamalarında bulundu.
Arınç'tan Ekmeleddin İhsanoğlu'na Eleştiri 03:26
Arınç'tan Ekmeleddin İhsanoğlu'na Eleştiri 25 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Chp Ve Mhp’nin ‘çatı Aday’ Olarak Gösterdiği Ekmeleddin İhsanoğlu Hakkında Eleştiride Bulundu.