Hoşgeldiniz!

Elfsborg Videoları İzle

bu golü kaçırmak marifet ister 00:22
bu golü kaçırmak marifet ister 6.221 izlenme - 6 yıl önce elfsborg'un helsingborg'u 3-2 yendiği maçta ortasaha oyuncusu nicklas hult inanılmaz bir gol kaçırdı.
Maçın Ortasında Fıskiyeler Açıldı 00:33
Maçın Ortasında Fıskiyeler Açıldı 413 izlenme - 2 yıl önce Elfsborg ile Hammarby arasında oynanan İsveç 1. Lig maçında bir anda devreye giren fiskiyeler maçın bir süre durmasına neden oldu.
Milyonda bir olacak olay! Aynı adam aynı maçta... 00:44
Milyonda bir olacak olay! Aynı adam aynı maçta... 199 izlenme - 2 yıl önce İsveç Ligi'nde Malmö, Elfsborg'u konuk etti. Maça Malmö'nün yıldız ismi Markus Rosenberg'in adeta direkte patlayan rövaşata denemesi damga vurdu.
PinPon Tadında Gol Yemek 00:33
PinPon Tadında Gol Yemek 87 izlenme - 2 yıl önce İsveç'te Örebro - Elfsborg karşılaşmasında Stefan Ishizaki sahalarda eşine az rastlanır bir gole imza attı. Kalesinden ayrılan kaleci topu uzaklaştırmak için olanca gücüyle vuruyor lakin aynı derecede de karşılık alınca pinpon tadında bir görüntüyle gol oluyor ne diyelim harbiden bahtsızmış kaleci.
Yeşil Sahalarda Milyonda Bir Olacak Olay 00:44
Yeşil Sahalarda Milyonda Bir Olacak Olay 18 izlenme - 2 yıl önce İsveç Ligi'nde Malmö, Elfsborg'u konuk etti. Maça Malmö'nün yıldız ismi Markus Rosenberg'in 15 dakika içerisinde direkte patlayan 2 rövaşatası damga vurdu.
Yeşil Sahalarda Milyon'da Bir Olacak Olay! 00:45
Yeşil Sahalarda Milyon'da Bir Olacak Olay! 14 izlenme - 2 yıl önce Görünler İsveç Ligi'nde oynanan Malmö, Elfsborg'u maçından. Çekişmeli geçen maça Malmö'nün yıldız ismi Markus Rosenberg'in 15 dakika içerisinde direkte patlayan 2 rövaşatası damga vurdu. İşte o anlar!
Maçın Ortasında Fıskiyeler Açıldı 00:33
Maçın Ortasında Fıskiyeler Açıldı 5 izlenme - 2 yıl önce Elfsborg ile Hammarby arasında oynanan İsveç 1. Lig maçında bir anda devreye giren fiskiyeler maçın bir süre durmasına neden oldu.