Hoşgeldiniz!

Elif Atakan

Elif Atakan 04:06
Elif Atakan 7.027 izlenme - 8 yıl önce elif atakanı seviyorum
Elif Atakan 01:55
Elif Atakan 7.476 izlenme - 8 yıl önce aile reisi dizisinin güzeli ve tatlısı elif atakan’ın videosu..
Her Sevda Bir Veda Fragman 02:08
Her Sevda Bir Veda Fragman 4.592 izlenme - 4 yıl önce Kadrosunda, Nik Xheliaj, Elif Atakan, Devrim Evin, Melisa Aslı Pamuk, Gizem Ayaz, Jale Arıkan, Engin Benli, Berna Koraltürk, Cemal Hünal, Demet İyigün, Caner Özyurtlu, Defne Halman, Uğur Karabulut ve Civan Canova'nın yer aldığı dizinin senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alıyor. Ulaş Güneş Kaçargil ve Dilek Keser'in yönetmenliğini üstlendiği dizinin proje tasarımını ise Tomris Giritlioğlu yapıyor. Sanat yönetmenliğini Sırma Bradley, uygulayıcı yapımcılığını ise Seyhan Kaya ile Birol Akbaba'nın yaptığı dizinin yapımını ise C Yapım üstleniyor. Her Sevda Bir Veda, çok yakında Show TV'de izleyicileriyle buluşacak!
Elif Atakan Enes 01:34
Elif Atakan Enes 4.893 izlenme - 8 yıl önce elif atakanı çooooooooooooook sevİyorum
Her Sevda Bir Veda 2 01:15
Her Sevda Bir Veda 2 1.251 izlenme - 4 yıl önce Her Sevda Bir Veda 2. Bölüm Fragmanı
Her Sevda Bir Veda 3. Bölüm Fragmanı 01:04
Her Sevda Bir Veda 3. Bölüm Fragmanı 1.221 izlenme - 4 yıl önce Her Sevda Bir Veda 3. Bölüm Fragmanı
Her Sevda Bir Veda 5.Bölüm Fragmanı 01:05
Her Sevda Bir Veda 5.Bölüm Fragmanı 639 izlenme - 4 yıl önce Her Sevda Bir Veda 5.Bölüm Fragmanı
Her Sevda Bir Veda | Fragman 02:02
Her Sevda Bir Veda | Fragman 1.027 izlenme - 4 yıl önce Her Sevda Bir Veda | Fragman | Show Tv Kadrosunda, Nik Xheliaj, Elif Atakan, Devrim Evin, Melisa Aslı Pamuk, Gizem Ayaz, Jale Arıkan, Engin Benli, Berna Koraltürk, Cemal Hünal, Demet İyigün, Caner Özyurtlu, Defne Halman, Uğur Karabulut ve Civan Canova'nın yer aldığı dizinin senaryosunu Gökhan Horzum kaleme alıyor. Ulaş Güneş Kaçargil ve Dilek Keser'in yönetmenliğini üstlendiği dizinin proje tasarımını ise Tomris Giritlioğlu yapıyor.
Her Sevda Bir Veda 3. Fragmanı 01:09
Her Sevda Bir Veda 3. Fragmanı 570 izlenme - 4 yıl önce HER SEVDA BİR VEDA | Yakında Show TV'de | Dizi Kadrosu : Nik Xheliaj, Elif Atakan, Devrim Evin, Melisa Aslı Pamuk, Gizem Ayaz, Jale Arıkan, Engin Benli, Berna Koraltürk, Cemal Hünal, Demet İyigün, Caner Özyurtlu, Defne Halman, Uğur Karabulut ve Civan Canova.
Her Sevda Bir Veda 2. Fragmanı 00:54
Her Sevda Bir Veda 2. Fragmanı 465 izlenme - 4 yıl önce HER SEVDA BİR VEDA | Yakında Show TV'de | Dizi Kadrosu : Nik Xheliaj, Elif Atakan, Devrim Evin, Melisa Aslı Pamuk, Gizem Ayaz, Jale Arıkan, Engin Benli, Berna Koraltürk, Cemal Hünal, Demet İyigün, Caner Özyurtlu, Defne Halman, Uğur Karabulut ve Civan Canova
Her Sevda Bir Veda 4.Bölüm Fragmanı    01:08
Her Sevda Bir Veda 4.Bölüm Fragmanı 326 izlenme - 4 yıl önce Her Sevda Bir Veda 4.Bölüm Fragmanı