Hoşgeldiniz!

elif bilgin

Elif Bilgin Google 1.si Oldu ! 01:44
Elif Bilgin Google 1.si Oldu ! 13.316 izlenme - 4 yıl önce Elif Bilgin'in "muz kabuğundan biyoplastik" projesi Google Bilim Fuarı 2013'te 1.'nci olarak ödül aldı.
Elif Bilgin - Zeitgeist Americas 05:23
Elif Bilgin - Zeitgeist Americas 299 izlenme - 4 yıl önce Elif Bilgin - Zeitgeist Americas
Elif Bilgin - Google Science Fair Global Finalist 01:44
Elif Bilgin - Google Science Fair Global Finalist 194 izlenme - 3 yıl önce 16 yaşındaki Elif Bilge'nin çalışması Google Bilim Fuarı’nda binlerce proje arasından sıyrılarak 15 Global Finalist’ten biri olmaya hak kazandı ve popüler bilim dergisi Scientific American'ın “Science in Action” ödülünün de sahibi oldu. Koç Lisesi'nde okuyan Elif şimdi Google Bilim Fuarı kapsamında çevre, sağlık veya kaynak sıkıntısı gibi sorunlara yönelik fark yaratacak projesini hayata geçirmeye çalışacak. Bu proje için Elif'e 1 yıl süreyle mentorluk ve 50 bin Amerikan doları tutarında bütçe desteği sağlanacak. Evet, benim yorumuma gelirsek sizde de bi boşluk hissi oluştu mu ? hani millet kaç yaşında neler yapıyor dedirten boşluk..
Elif Bilgin'in Google Science İçin Hazırladığı Ödüllü Çalışma 02:29
Elif Bilgin'in Google Science İçin Hazırladığı Ödüllü Çalışma 113 izlenme - 3 yıl önce Bu hanım kızımız Google Science Fair 2013'de Scientific American Science in Action Award ve Voter's Choice Award dallarında birinci gelmiş. 16 yaşında böyle bi başarıya imza atması gerçekten takdire şayan bi olay. Başarılarının devamını diliyoruz.
Elif Bilgin'in Google Science için Hazırladığı Ödüllü Çalışma 02:29
Elif Bilgin'in Google Science için Hazırladığı Ödüllü Çalışma 197 izlenme - 3 yıl önce Bu hanım kızımız Google Science Fair 2013'de Scientific American Science in Action Award ve Voter's Choice Award dallarında birinci gelmiş. 16 yaşında böyle bi başarıya imza atması gerçekten takdire şayan bi olay. Başarılarının devamını diliyoruz.
Türk öğrenci muzdan plastik üretti 03:38
Türk öğrenci muzdan plastik üretti 121 izlenme - 4 yıl önce Onaltı yaşında bir kız öğrenci, iki yıllık bir çalışmadan sonra muzdan plastik yapmayı başardı.
Google Science Fair: Meet Elif Bilgin 02:29
Google Science Fair: Meet Elif Bilgin 61 izlenme - 3 yıl önce Meet Elif Bilgin, winner of the Scientific American Science in Action Award and winner of the Voter's Choice Award for the Google Science Fair 2013. Wanting ...