Hoşgeldiniz!

Elif Çakır Videoları İzle

Sırrı Süreyya Önder'in Elif Çakır'la Maytap Geçmesi 04:50
Sırrı Süreyya Önder'in Elif Çakır'la Maytap Geçmesi 1.570 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Belediye Başkan adayı S.S. Önder, gazeteci Elif Çakır'ın sorularına cevap veriyor ve lafı gediğine koyuyor, izliyoruz.
İsmail Saymaz'dan Elif Çakır'a Seri Ayarlar 05:28
İsmail Saymaz'dan Elif Çakır'a Seri Ayarlar 1.570 izlenme - 2 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Şirin Payzın ile Ne Oluyor? programına katılan İsmail Saymaz ile gazeteci-yazar Elif Çakır arasında Gezi Parkı protestoları esnasında ortaya atılan "Kabataş'ta başörtülü kadına saldırdılar" iddiası ile ilgili sert bir tartışma yaşandı.
İsmail Saymaz'dan Elif Çakır'a Seri Ayarlar 05:28
İsmail Saymaz'dan Elif Çakır'a Seri Ayarlar 985 izlenme - 2 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Şirin Payzın ile Ne Oluyor? programına katılan İsmail Saymaz ile gazeteci-yazar Elif Çakır arasında Gezi Parkı protestoları esnasında ortaya atılan "Kabataş'ta başörtülü kadına saldırdılar" iddiası ile ilgili sert bir tartışma yaşandı.
Ünlü Modacı Rabia Yalçın, Elif Çakır'a Sert Eleştiri 03:50
Ünlü Modacı Rabia Yalçın, Elif Çakır'a Sert Eleştiri 710 izlenme - 4 yıl önce Ünlü modacıdan Elif Çakır'a sert eleştiri Rabia Yalçın, Elif Çakır'ın giyimini sert bir dille eleştirdi.
Dört Kadın Bir Ali Ağaoğlu 02:04
Dört Kadın Bir Ali Ağaoğlu 373 izlenme - 2 yıl önce Ali Ağaoğlu, konuk olarak geldiği 4 kadın 1 erkek programının nasıl olduysa bir anda moderatörü olur. Amacı olan 130 m havuz ve 10. kattaki domates tarlası tanıtımına 4 kadın fırsat tanımayacaktır. Ali Baba'nın da dediği gibi kocalarına sabır diliyoruz. Ali Ağaoğlu da kim olur diyenler için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/38681/burada-havuzlar-olacak---merhaba-ben-hasmet-2
Canlı Yayında Kabataş Olayı Kavgası 05:28
Canlı Yayında Kabataş Olayı Kavgası 254 izlenme - 2 yıl önce CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Şirin Payzın ile Ne Oluyor? programına katılan İsmail Saymaz ile gazeteci-yazar Elif Çakır arasında Gezi Parkı protestoları esnasında ortaya atılan "Kabataş'ta başörtülü kadına saldırdılar" iddiası ile ilgili sert bir tartışma yaşandı.
Elif Çakır Ergenekon'dan Canlı Yayında Özür Diledi 01:41
Elif Çakır Ergenekon'dan Canlı Yayında Özür Diledi 87 izlenme - 11 ay önce Ülke TV’de yayınlanan Söz Bitmeden programını sunan gazeteci Elif Çakır, Balyoz davasından 3 yıl hapis yatan Emekli Hava Tümgeneral Ahmet Bertan Nogaylaroğlu’ndan özür diledi. Çakır, önceki gün de Kabataş olayı ile ilgili özür dileme isteğini reddetmesiyle gündeme gelmişti. Balyoz ve Ergenekon konusunda çok büyük haksızlıklar yaptığını kabul eden ve daha dikkatli olması gerektiğini söyleyen Çakır, ayağa kalkıp Nogaylaroğlu’nun elini sıkarak özür diledi.
Elif Çakır'ın Canlı Yayında Özür Dilemesi 01:41
Elif Çakır'ın Canlı Yayında Özür Dilemesi 293 izlenme - 2 yıl önce Ülke TV’de yayınlanan Söz Bitmeden programını sunan gazeteci Elif Çakır, Balyoz davasından 3 yıl hapis yatan Emekli Hava Tümgeneral Ahmet Bertan Nogaylaroğlu’ndan özür diledi. Çakır, önceki gün CNN Türk'te yayınlanan, Şirin Payzın'ın sunduğu ve moderatörlüğünü yaptığı "Ne Oluyor?" isimli programda Radikal Gazetesi muhabiri İsmail Saymaz'ın Kabataş olayı ile ilgili özür dileme isteğini reddetmesiyle gündeme gelmişti. Balyoz ve Ergenekon konusunda çok büyük haksızlıklar yaptığını kabul eden ve daha dikkatli olması gerektiğini söyleyen Çakır, ayağa kalkıp Nogaylaroğlu'nun elini sıkarak özür diledi. (odatv)
Bülent Sed : Uğurlama 04:55
Bülent Sed : Uğurlama 1.026 izlenme - 7 yıl önce
En İyi Yalan Oscarı- Kabataş 03:37
En İyi Yalan Oscarı- Kabataş 120 izlenme - 2 yıl önce Tarhimizde ilk defa oskar kazandık! Kabataş yalanı oscarlıktı, ve bu ödülü fazlasıyla haketti!İşte yeni Türkiye..
Elif Çakır: Cemaatin Önemli İsimleri Gülen'in Proje Adamı Olduğunu Düşünüyor 03:34
Elif Çakır: Cemaatin Önemli İsimleri Gülen'in Proje Adamı Olduğunu Düşünüyor 114 izlenme - 3 yıl önce Elif Çakır: Cemaatin Önemli İsimleri Gülen'in Proje Adamı Olduğunu Düşünüyor
Elif Çakır Dans Şov 03:01
Elif Çakır Dans Şov 157 izlenme - 4 yıl önce Elif Çakır
Söz Bitmeden 39:34
Söz Bitmeden 61 izlenme - 4 yıl önce Söz Bitmeden
Oyun Görün Hele 03:01
Oyun Görün Hele 40 izlenme - 4 yıl önce Oyun Görün Hele