Hoşgeldiniz!

elif şafak

Elif Şafak'ın Biseksüel Olduğunu İtiraf Etmesi  01:01
Elif Şafak'ın Biseksüel Olduğunu İtiraf Etmesi 6.597 izlenme - 6 ay önce Ted talks'ta konuşan Şafak, 'biseksüelim ama bunu kamusal alanda söyleyecek cesaretim olmadı' dedi.Enteresan bir durum bu yazar ülkemizi şikayet etmişti
Elif Şafak - Hepsiburada Söyleşisi 10:08
Elif Şafak - Hepsiburada Söyleşisi 17.963 izlenme - 4 yıl önce Ustam ve Ben kitabı için: http://bit.ly/UstamveBen Elif Şafak yeni kitabı ''Ustam ve Ben'' ile Hepsiburada'nın konuğuydu. Hepsiburada Facebook sayfasından ca...
Nasıl Elif Şafak Gibi Bir Yazar Olunur? 04:12
Nasıl Elif Şafak Gibi Bir Yazar Olunur? 4.616 izlenme - 1 yıl önce ‘Elif Şafak gibi nasıl yazar olunur’ sorusuna, internette yayınlanan bir video yanıt verdi. “Siz de Elif Şafak gibi plajların vazgeçilmez kitaplarını yazmak ve market raflarındaki kitapların demirbaşı olmak mı istiyorsunuz? Şimdi elinize kağıt kalem alın ve Pelin'in söylediklerini not edin!” notuyla ‘Vibio’ Youtube kanalından yayınlanan videoda, modern zamanlarda milyonlar satan yazar olmanın yolları madde madde açıklandı.
Kamusal Mizah - Elit Başak Röportajı 02:32
Kamusal Mizah - Elit Başak Röportajı 2.931 izlenme - 2 yıl önce Kamusal Mizah'ın yeni videosunda bu sefer Elif Şafak'a gönderme var.
Elif Şafak: Ayasofya Kilise Olsun (Hakan Çelik ile Hafta Sonu) 01:28
Elif Şafak: Ayasofya Kilise Olsun (Hakan Çelik ile Hafta Sonu) 2.395 izlenme - 2 yıl önce Elif Şafak’tan çok tartışılacak öneri: Ayasofya haftanın bir günü kilise, bir günü cami bir günü de müze olsun. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Elif Şafak - TED Konferansı (2010) 19:45
Elif Şafak - TED Konferansı (2010) 786 izlenme - 3 yıl önce Daha önce bu TED konferansinda bir Türk konusma yaptimi bilmiyorum ama Elif Safak 2010 yilinda benimde çok begendigim bir konusma yapmis. Technology, Entertainment, Design yani teknoloji, eglence ve dizayn oluyor TED'in açilimi. TED konferanslari Kaliforniya'da yapilmaktadir. Konferans yapilirken Avrupa ve Asya'da da es zamanli olarak seyredilir. Keza konferansdaki görüntüler internette oldugu içinde sonradanda bir çok kez seyredilir. TED konferanslarinda bugüne kadar Bill Clinton, google kuruculari Lary Page ve Sergey Brin, Al Gore ve Bill Gates gibi bir çok kisi konusma yapmıştır.
teoman 01:00
teoman 1.565 izlenme - 8 yıl önce teoman, elif şafak, banu güven
Elif Şafak Biseksüel Olduğunu İtiraf Etti 00:28
Elif Şafak Biseksüel Olduğunu İtiraf Etti 109 izlenme - 6 ay önce Ünlü yazar Elif Şafak, New York'taki TED Talks konuşmasında bugüne dek karalama ve damgalanma korkusu nedeniyle biseksüel olduğunu insanların içinde söyleyemediğini anlattı. Elif Şafak (46), New York'ta konuşmasında şunları söyledi: "Biz yazarlar olarak bir her zaman öyküleri kovalarız. Fakat aynı zamanda suskunluklar, hakkında konuşamadığımız şeyler; siyasi, kültürel tabular ve kendi sessizliğimizle de ilgiliyizdir. Ben her zaman azınlık hakları konusunu yüksek sesle konuşan ve üzerinde yazı yazan biri oldum, kadın hakları LGBT hakları gibi... Ancak bu konuşmamı hazırlarken; biseksüel olduğumu insanların içinde konuşma cesareti gösteremediğimin farkına vardım. Çünkü karalama, alay, nefret ve damgalamaların peşimden gelmesinden korktum. Fakat kimse durumun karmaşıklığı nedeniyle sessiz kalmamalıdır." Elif Şafak bu sözleri sonrası salondan alkış aldı...
teoman2 01:00
teoman2 800 izlenme - 8 yıl önce teoman,elif şafak, banu güven
Elif Şafak'ın Biseksüel Olduğunu İtiraf Etmesi 00:58
Elif Şafak'ın Biseksüel Olduğunu İtiraf Etmesi 52 izlenme - 6 ay önce Ted talks'ta konuşan Şafak, 'biseksüelim ama bunu kamusal alanda söyleyecek cesaretim olmadı' dedi.Büyük ititraflar çalkantılı dönemde patlıyo resmen gündem değiştirme çabası acaba
Pink Floyd'ın Solistini Geneleve Götürmüşler 02:15
Pink Floyd'ın Solistini Geneleve Götürmüşler 454 izlenme - 5 yıl önce 3 Ağustos'ta İstanbul'da Gerçekleşecek "The Wall" Turnesi Öncesinde Pink Floyd Grubunun Solisti Roger Waters Ve Yazar Elif Şafak Londra'da Bir Araya Geldi.
Roger Waters'ın Türkiye'deki Pişmanlığı 02:02
Roger Waters'ın Türkiye'deki Pişmanlığı 289 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de verecekleri konserin öncesinde Türk televizyonlarına konuşan Waters en büyük pişmanlığını anlattı. Bakalım Pink Floyd'un solisti Roger Waters'ın Türkiye'deki en büyük pişmanlığı neymiş.
Elif Şafak: Biseksüelim Ama Bunu Söyleyecek Cesaretim Olmadı 00:22
Elif Şafak: Biseksüelim Ama Bunu Söyleyecek Cesaretim Olmadı 25 izlenme - 6 ay önce Ünlü yazar Elif Şafak, New York'taki TED Talks konuşmasında bugüne dek karalama ve damgalanma korkusu nedeniyle biseksüel olduğunu insanların içinde söyleyemediğini anlattı. Elif Şafak (46), New York'ta konuşmasında şunları söyledi: "Biz yazarlar olarak bir her zaman öyküleri kovalarız. Fakat aynı zamanda suskunluklar, hakkında konuşamadığımız şeyler; siyasi, kültürel tabular ve kendi sessizliğimizle de ilgiliyizdir. Ben her zaman azınlık hakları konusunu yüksek sesle konuşan ve üzerinde yazı yazan biri oldum, kadın hakları LGBT hakları gibi... Ancak bu konuşmamı hazırlarken; biseksüel olduğumu insanların içinde konuşma cesareti gösteremediğimin farkına vardım. Çünkü karalama, alay, nefret ve damgalamaların peşimden gelmesinden korktum. Fakat kimse durumun karmaşıklığı nedeniyle sessiz kalmamalıdır." Elif Şafak bu sözleri sonrası salondan alkış aldı...
Hafta Sonu Keyfi - 25 Ekim 2014 Cumartesi / Elif Şafak 41:17
Hafta Sonu Keyfi - 25 Ekim 2014 Cumartesi / Elif Şafak 142 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Elif Şafak: Ayasofya Kilise Olsun 01:28
Elif Şafak: Ayasofya Kilise Olsun 64 izlenme - 2 yıl önce Elif Şafak, konuk olduğu TV programında çok tartışılacak sözler sarf etti. CNN Türk'te Hakan Çelik'in sunduğu hafta sonu programında konuşan Şafak, sunucu Çelik'in, 'Ayasofya bir dönem katedral bir dönem cami oldu. Şimdi cami olmasını isteyenler var. Bunu nasıl görüyorsun?' sorusuna 'Ayasofya haftanın bir günü kilise, bir günü cami bir günü de müze olsun' şeklinde cevap verdi.
25 Ekim 2014 Cumartesi / Elif Şafak 00:27
25 Ekim 2014 Cumartesi / Elif Şafak 59 izlenme - 3 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Elif Şafak: Ayasofya Haftanın Belli Günleri Kilise Olsun 01:28
Elif Şafak: Ayasofya Haftanın Belli Günleri Kilise Olsun 17 izlenme - 2 yıl önce Elif Şafak’tan çok tartışılacak öneri: Ayasofya haftanın bir günü kilise, bir günü cami bir günü de müze olsun.