Hoşgeldiniz!

Elifnağme Videoları İzle

ZEYNO ETİMEK TATLISI ELİFNAĞME ' DE 00:24
ZEYNO ETİMEK TATLISI ELİFNAĞME ' DE 1.328 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME'NİN SAMİMİ NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNEP SİZLERLE . İYİ SEYİRLER"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Düğün Detayları (Elifnağme Magazin) 05:24
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Düğün Detayları (Elifnağme Magazin) 799 izlenme - 1 yıl önce Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Düğün Detayları - Tarihi ve yeri belli oldu. 9 Temmuz 2016 tarihinde İstanbul Beykoz'da ünlü bir yalıda yapılacak. Bir çok ünlü aynı mekanda evlenmişti
ZEYNO   AŞURE ELİFNAĞME 03:23
ZEYNO AŞURE ELİFNAĞME 284 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME'NİN SAMİMİ NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNEP SİZLERLE . İYİ SEYİRLER"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bioenerji 09:42
Bioenerji 665 izlenme - 4 yıl önce Bioenerji Akupressur Shiatsu Şifalı Taşlartvem Parapsikolkoji Metafizikuzmanı Metafizikuzmani
ZEYNO CUP KEK ELİFNAĞME 03:12
ZEYNO CUP KEK ELİFNAĞME 192 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME'NİN SAMİMİ NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNEP SİZLERLE . İYİ SEYİRLER"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fahriye Evcen Burak Özçivit'le ilişkisini Nasıl Düzeltti ? (Elifnağme) 04:26
Fahriye Evcen Burak Özçivit'le ilişkisini Nasıl Düzeltti ? (Elifnağme) 42 izlenme - 9 ay önce Fahriye Evcen'in kıskançlıklar yüzünden Burak Özçivit ile bozulmaya yüz tutan ilişkisini düzeltmek için ilişki terapisine gittiği ve uzmanlara başvurduğu iddia edildi.
ZEYNO MAGAZİN AKVARYUM 4 ELİFNAĞME 01:46
ZEYNO MAGAZİN AKVARYUM 4 ELİFNAĞME 97 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME'NİN SAMİMİ NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNEP SİZLERLE . İYİ SEYİRLER"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fahriye Evcen Güzellik Sırlarını Anlattı (Elifnağme 30 Nisan Cumartesi) 08:10
Fahriye Evcen Güzellik Sırlarını Anlattı (Elifnağme 30 Nisan Cumartesi) 41 izlenme - 11 ay önce Yeni bir reklam tanıtımı için düzenlenen basın toplantısına katılan güzel oyuncu Fahriye Evcen, güzellik sırlarını anlattı.
Nurgül Yeşilçay'dan Özcan Deniz'le ilgili Şaşırtan itiraf (Elifnağme) 13:19
Nurgül Yeşilçay'dan Özcan Deniz'le ilgili Şaşırtan itiraf (Elifnağme) 41 izlenme - 9 ay önce İkinci Şans filmi ile Özcan Deniz'le 12 yıl sonra yeniden kamera karşısına geçen Nurgül Yeşilçay çarpıcı bir itirafta bulundu...
ZEYNO MAGAZİN AKVARYUM 2 ELİFNAĞME 03:48
ZEYNO MAGAZİN AKVARYUM 2 ELİFNAĞME 83 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME'NİN SAMİMİ NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNEP SİZLERLE . İYİ SEYİRLER"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Murat BOZ Muhabirlere Neden Kızdı (Elifnağme) 10:01
Murat BOZ Muhabirlere Neden Kızdı (Elifnağme) 28 izlenme - 9 ay önce Bundan bir haber çıkmasını umarak, muhabirlerin para istemesi için bir çocuğa kendisinin bindiği taksiyi işaret ettiğini ve çocuğun taksinin üzerine atladığını ifade eden Murat BOZ twitter sayfasından o muhabirlere sitem etti.
ZEYNO MAGAZİN HEDİYELİK EŞYA ELİFNAĞME 03:32
ZEYNO MAGAZİN HEDİYELİK EŞYA ELİFNAĞME 73 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME NİN SAMİMİ VE NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNO MAGAZİN SİZLERLE .İYİ SEYİRLER"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gökhan Türkmen - Bir Öykü (elifnağme) 03:55
Gökhan Türkmen - Bir Öykü (elifnağme) 150 izlenme - 4 yıl önce Gökhan Türkmen - Bir Öykü (elifnağme)
Metafizik Uzmanı Gökhan Hani 10:17
Metafizik Uzmanı Gökhan Hani 154 izlenme - 4 yıl önce Bioenerji Akupressur Shiatsu Şifalı Taşlartvem Parapsikolkoji Metafizikuzmanı Metafizikuzmani
Gökhan Türkmen - Ayıp Ettin (elifnağme) 04:01
Gökhan Türkmen - Ayıp Ettin (elifnağme) 91 izlenme - 4 yıl önce Gökhan Türkmen - Ayıp Ettin (elifnağme)
Gökhan Türkmen - Bir Öykü (Elifnağme) 03:55
Gökhan Türkmen - Bir Öykü (Elifnağme) 61 izlenme - 4 yıl önce Gökhan Türkmen - Bir Öykü (elifnağme)
ZEYNO MAGAZİN OKUL ALIŞVERİŞİ ELİFNAĞME 03:35
ZEYNO MAGAZİN OKUL ALIŞVERİŞİ ELİFNAĞME 19 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME NİN SAMİMİ VE NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNO MAGAZİN SİZLERLE .İYİ SEYİRLER"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kerem Bürsin & Serenay Sarıkaya Aşkı Reklam mı? (Elifnağme 30 Nisan Cumartesi) 08:02
Kerem Bürsin & Serenay Sarıkaya Aşkı Reklam mı? (Elifnağme 30 Nisan Cumartesi) 9 izlenme - 11 ay önce Magazin dünyasında Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya arasındaki ilişkinin bir reklam aşkı olduğu konuşuluyor
ZEYNO MAGAZİN FESHANE ELİFNAĞME 04:34
ZEYNO MAGAZİN FESHANE ELİFNAĞME 15 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME NİN SAMİMİ VE NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNO MAGAZİN SİZLERLE .İYİ SEYİRLER. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Burak Özçivit Sosyal Medya'nın Galibi Oldu (Elifnağme) 09:36
Burak Özçivit Sosyal Medya'nın Galibi Oldu (Elifnağme) 6 izlenme - 9 ay önce Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit Sosyal Medyadaki performansıyla tüm rakiplerini geride bırakarak hayranlarıyla etkileşimi en yüksek ünlü oldu,
Murat Boz'dan Yanıt Gecikmedi (Elifnağme) 04:50
Murat Boz'dan Yanıt Gecikmedi (Elifnağme) 3 izlenme - 9 ay önce Murat BOZ'dan Yanıt Gecikmedi (Elifnağme) Murat BOZ kendisi hakkında basında çıkan haberlere açıklık getirdi...
ELİFNAĞME 2012 TV EM 00:49
ELİFNAĞME 2012 TV EM 8 izlenme - 2 yıl önce Hafta içi hergün muhteşem sohbetleriyle Elif GÜVENDİK NAYMAN ve birbirinden lezzetli yemekleriyle Şef Cihan ARICAN 13:30 DA TV EM ekranında. ELİFNAĞME
ZEYNO MAGAZİN AHŞAP ELİFNAĞME 04:13
ZEYNO MAGAZİN AHŞAP ELİFNAĞME 6 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME NİN SAMİMİ VE NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNO MAGAZİN SİZLERLE .İYİ SEYİRLER. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ZEYNO MAGAZİN BEST MODEL ELİFNAĞME 04:30
ZEYNO MAGAZİN BEST MODEL ELİFNAĞME 6 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME NİN SAMİMİ VE NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNO MAGAZİN SİZLERLE .İYİ SEYİRLER. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ZEYNO MAGAZİN ALTIUN ELİFNAĞME 00:04
ZEYNO MAGAZİN ALTIUN ELİFNAĞME 4 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME NİN SAMİMİ VE NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNO MAGAZİN SİZLERLE .İYİ SEYİRLER. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
HÜLYA UĞUR 'LA SENİ SEÇTİM 18 EKİM 2012 PART 3 14:40
HÜLYA UĞUR 'LA SENİ SEÇTİM 18 EKİM 2012 PART 3 3 izlenme - 2 yıl önce Hayatınızın en özel kararını vermeye hazır olun. Aşk, mutluluk, huzur ve güven... Siz ruh ikizinizi anlatın gerisini Hülya Uğur' a bırakın... Aradığınız kısmet artık çok yakınınızda... Mutluluğun kapıları sizler için aralanıyor... Hülya Uğur' un sunumuyla Seni Seçtim hafta içi her gün 16:00' da Tvem ekranlarında...
HÜLYA UĞUR 'LA SENİ SEÇTİM 18 EKİM 2012 PART 1 14:40
HÜLYA UĞUR 'LA SENİ SEÇTİM 18 EKİM 2012 PART 1 3 izlenme - 2 yıl önce Hayatınızın en özel kararını vermeye hazır olun. Aşk, mutluluk, huzur ve güven... Siz ruh ikizinizi anlatın gerisini Hülya Uğur' a bırakın... Aradığınız kısmet artık çok yakınınızda... Mutluluğun kapıları sizler için aralanıyor... Hülya Uğur' un sunumuyla Seni Seçtim hafta içi her gün 16:00' da Tvem ekranlarında...
Elifnağme 12.11.2012 PART 2 14:07
Elifnağme 12.11.2012 PART 2 2 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elifnağme 03.09.2012 PART 1.avi 14:03
Elifnağme 03.09.2012 PART 1.avi 2 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elifnağme 13.11.2012  PART 7 05:24
Elifnağme 13.11.2012 PART 7 1 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."