Hoşgeldiniz!

Elifnağme Videoları İzle

ZEYNO ETİMEK TATLISI ELİFNAĞME ' DE 00:24
ZEYNO ETİMEK TATLISI ELİFNAĞME ' DE 1.350 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME'NİN SAMİMİ NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNEP SİZLERLE . İYİ SEYİRLER"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Düğün Detayları (Elifnağme Magazin) 05:24
Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Düğün Detayları (Elifnağme Magazin) 799 izlenme - 1 yıl önce Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül Düğün Detayları - Tarihi ve yeri belli oldu. 9 Temmuz 2016 tarihinde İstanbul Beykoz'da ünlü bir yalıda yapılacak. Bir çok ünlü aynı mekanda evlenmişti
ZEYNO   AŞURE ELİFNAĞME 03:23
ZEYNO AŞURE ELİFNAĞME 304 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME'NİN SAMİMİ NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNEP SİZLERLE . İYİ SEYİRLER"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bioenerji 09:42
Bioenerji 667 izlenme - 4 yıl önce Bioenerji Akupressur Shiatsu Şifalı Taşlartvem Parapsikolkoji Metafizikuzmanı Metafizikuzmani
ZEYNO CUP KEK ELİFNAĞME 03:12
ZEYNO CUP KEK ELİFNAĞME 195 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME'NİN SAMİMİ NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNEP SİZLERLE . İYİ SEYİRLER"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fahriye Evcen Güzellik Sırlarını Anlattı (Elifnağme 30 Nisan Cumartesi) 08:10
Fahriye Evcen Güzellik Sırlarını Anlattı (Elifnağme 30 Nisan Cumartesi) 44 izlenme - 1 yıl önce Yeni bir reklam tanıtımı için düzenlenen basın toplantısına katılan güzel oyuncu Fahriye Evcen, güzellik sırlarını anlattı.
ZEYNO MAGAZİN AKVARYUM 4 ELİFNAĞME 01:46
ZEYNO MAGAZİN AKVARYUM 4 ELİFNAĞME 97 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME'NİN SAMİMİ NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNEP SİZLERLE . İYİ SEYİRLER"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fahriye Evcen Burak Özçivit'le ilişkisini Nasıl Düzeltti ? (Elifnağme) 04:26
Fahriye Evcen Burak Özçivit'le ilişkisini Nasıl Düzeltti ? (Elifnağme) 44 izlenme - 10 ay önce Fahriye Evcen'in kıskançlıklar yüzünden Burak Özçivit ile bozulmaya yüz tutan ilişkisini düzeltmek için ilişki terapisine gittiği ve uzmanlara başvurduğu iddia edildi.
Nurgül Yeşilçay'dan Özcan Deniz'le ilgili Şaşırtan itiraf (Elifnağme) 13:19
Nurgül Yeşilçay'dan Özcan Deniz'le ilgili Şaşırtan itiraf (Elifnağme) 41 izlenme - 10 ay önce İkinci Şans filmi ile Özcan Deniz'le 12 yıl sonra yeniden kamera karşısına geçen Nurgül Yeşilçay çarpıcı bir itirafta bulundu...
ZEYNO MAGAZİN AKVARYUM 2 ELİFNAĞME 03:48
ZEYNO MAGAZİN AKVARYUM 2 ELİFNAĞME 83 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME'NİN SAMİMİ NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNEP SİZLERLE . İYİ SEYİRLER"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ZEYNO MAGAZİN HEDİYELİK EŞYA ELİFNAĞME 03:32
ZEYNO MAGAZİN HEDİYELİK EŞYA ELİFNAĞME 79 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME NİN SAMİMİ VE NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNO MAGAZİN SİZLERLE .İYİ SEYİRLER"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gökhan Türkmen - Bir Öykü (elifnağme) 03:55
Gökhan Türkmen - Bir Öykü (elifnağme) 150 izlenme - 5 yıl önce Gökhan Türkmen - Bir Öykü (elifnağme)
Murat BOZ Muhabirlere Neden Kızdı (Elifnağme) 10:01
Murat BOZ Muhabirlere Neden Kızdı (Elifnağme) 28 izlenme - 10 ay önce Bundan bir haber çıkmasını umarak, muhabirlerin para istemesi için bir çocuğa kendisinin bindiği taksiyi işaret ettiğini ve çocuğun taksinin üzerine atladığını ifade eden Murat BOZ twitter sayfasından o muhabirlere sitem etti.
Metafizik Uzmanı Gökhan Hani 10:17
Metafizik Uzmanı Gökhan Hani 156 izlenme - 4 yıl önce Bioenerji Akupressur Shiatsu Şifalı Taşlartvem Parapsikolkoji Metafizikuzmanı Metafizikuzmani
Gökhan Türkmen - Ayıp Ettin (elifnağme) 04:01
Gökhan Türkmen - Ayıp Ettin (elifnağme) 91 izlenme - 5 yıl önce Gökhan Türkmen - Ayıp Ettin (elifnağme)
Gökhan Türkmen - Bir Öykü (Elifnağme) 03:55
Gökhan Türkmen - Bir Öykü (Elifnağme) 61 izlenme - 5 yıl önce Gökhan Türkmen - Bir Öykü (elifnağme)
ZEYNO MAGAZİN OKUL ALIŞVERİŞİ ELİFNAĞME 03:35
ZEYNO MAGAZİN OKUL ALIŞVERİŞİ ELİFNAĞME 20 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME NİN SAMİMİ VE NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNO MAGAZİN SİZLERLE .İYİ SEYİRLER"Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kerem Bürsin & Serenay Sarıkaya Aşkı Reklam mı? (Elifnağme 30 Nisan Cumartesi) 08:02
Kerem Bürsin & Serenay Sarıkaya Aşkı Reklam mı? (Elifnağme 30 Nisan Cumartesi) 9 izlenme - 1 yıl önce Magazin dünyasında Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya arasındaki ilişkinin bir reklam aşkı olduğu konuşuluyor
ZEYNO MAGAZİN FESHANE ELİFNAĞME 04:34
ZEYNO MAGAZİN FESHANE ELİFNAĞME 15 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME NİN SAMİMİ VE NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNO MAGAZİN SİZLERLE .İYİ SEYİRLER. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Burak Özçivit Sosyal Medya'nın Galibi Oldu (Elifnağme) 09:36
Burak Özçivit Sosyal Medya'nın Galibi Oldu (Elifnağme) 6 izlenme - 10 ay önce Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit Sosyal Medyadaki performansıyla tüm rakiplerini geride bırakarak hayranlarıyla etkileşimi en yüksek ünlü oldu,
Murat Boz'dan Yanıt Gecikmedi (Elifnağme) 04:50
Murat Boz'dan Yanıt Gecikmedi (Elifnağme) 4 izlenme - 10 ay önce Murat BOZ'dan Yanıt Gecikmedi (Elifnağme) Murat BOZ kendisi hakkında basında çıkan haberlere açıklık getirdi...
ELİFNAĞME 2012 TV EM 00:49
ELİFNAĞME 2012 TV EM 8 izlenme - 2 yıl önce Hafta içi hergün muhteşem sohbetleriyle Elif GÜVENDİK NAYMAN ve birbirinden lezzetli yemekleriyle Şef Cihan ARICAN 13:30 DA TV EM ekranında. ELİFNAĞME
ZEYNO MAGAZİN AHŞAP ELİFNAĞME 04:13
ZEYNO MAGAZİN AHŞAP ELİFNAĞME 6 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME NİN SAMİMİ VE NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNO MAGAZİN SİZLERLE .İYİ SEYİRLER. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ZEYNO MAGAZİN BEST MODEL ELİFNAĞME 04:30
ZEYNO MAGAZİN BEST MODEL ELİFNAĞME 6 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME NİN SAMİMİ VE NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNO MAGAZİN SİZLERLE .İYİ SEYİRLER. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
ZEYNO MAGAZİN ALTIUN ELİFNAĞME 00:04
ZEYNO MAGAZİN ALTIUN ELİFNAĞME 4 izlenme - 2 yıl önce ELİFNAĞME NİN SAMİMİ VE NEŞELİ MUHABİRİ ZEYNO MAGAZİN SİZLERLE .İYİ SEYİRLER. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
HÜLYA UĞUR 'LA SENİ SEÇTİM 18 EKİM 2012 PART 1 14:40
HÜLYA UĞUR 'LA SENİ SEÇTİM 18 EKİM 2012 PART 1 3 izlenme - 2 yıl önce Hayatınızın en özel kararını vermeye hazır olun. Aşk, mutluluk, huzur ve güven... Siz ruh ikizinizi anlatın gerisini Hülya Uğur' a bırakın... Aradığınız kısmet artık çok yakınınızda... Mutluluğun kapıları sizler için aralanıyor... Hülya Uğur' un sunumuyla Seni Seçtim hafta içi her gün 16:00' da Tvem ekranlarında...
HÜLYA UĞUR 'LA SENİ SEÇTİM 18 EKİM 2012 PART 3 14:40
HÜLYA UĞUR 'LA SENİ SEÇTİM 18 EKİM 2012 PART 3 3 izlenme - 2 yıl önce Hayatınızın en özel kararını vermeye hazır olun. Aşk, mutluluk, huzur ve güven... Siz ruh ikizinizi anlatın gerisini Hülya Uğur' a bırakın... Aradığınız kısmet artık çok yakınınızda... Mutluluğun kapıları sizler için aralanıyor... Hülya Uğur' un sunumuyla Seni Seçtim hafta içi her gün 16:00' da Tvem ekranlarında...
Elifnağme 12.11.2012 PART 2 14:07
Elifnağme 12.11.2012 PART 2 2 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elifnağme 03.09.2012 PART 1.avi 14:03
Elifnağme 03.09.2012 PART 1.avi 2 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Elifnağme 13.11.2012  PART 6 14:12
Elifnağme 13.11.2012 PART 6 1 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/tvem kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."