Hoşgeldiniz!

Elin Oğlu Videoları İzle

Elin Oğlu - Danilo Remix (Educatedear) 01:04
Elin Oğlu - Danilo Remix (Educatedear) 6.161 izlenme - 2 yıl önce Daha önce yaptığı remix ve montajlarla gönlümüze taht kuran Educatedear'ın "Elin Oğlu" programında Danilo Zanna yaptığı için remix çalışmasını sizlerle paylaşmak istedim. İsteyenler "https://www.youtube.com/watch?v=mEOgEgJbBPc" linkinden de izleyebilir.
Elin Oğlu Danilo ve Manuel - Kim Milyoner Olmak İster 25:38
Elin Oğlu Danilo ve Manuel - Kim Milyoner Olmak İster 1.809 izlenme - 2 yıl önce ATV'nin muhtemelen Alkışlarla Yaşıyorum'daki Enes Kaya videoları sayesinde görüp Türkiye için uyarladığı Elin Oğlu (Abnormal Summit) programının enerji dolu İtalyan ve İspanyol müdavim konukları Danilo ve Manuel bu kez Milyoner'e katıldılar ve ana dilleri Türkçe olmamasına rağmen iyi bir miktar kazanıp SHÇEK'a bağışladılar.
Ayla Çelik - Elin Oğlu (Akustik Canlı Performans) 04:14
Ayla Çelik - Elin Oğlu (Akustik Canlı Performans) 168 izlenme - 2 ay önce Ayla Çelik - Elin Oğlu Şarkı Sözleri: Oradan oraya vuruyorum kendimi Sen olmayınca hiç tadım yok Zamansız ayrılıklar böldü Senli benli bizli hayallerimi Bakma sen güldüğüme Bu aralar kavgam çok karışığım Canım yandı yanmasına ama Kendimi acıtmaya alışığım Bazen bir macera sürüklese de oradan oraya Gideceğin yeri kader belirler sonunda Ağla dur hadi elin oğlu için Düşün düşün hadi bir çıkar yol bul Ah çekip çekip yine yansın için Düşün düşün hadi iyi bir son bul Ağla dur hadi elin oğlu için Düşün düşün hadi bir çıkar yol bul Ah çekip çekip yine yansın için Düşün düşün hadi iyi bir son bul Bakma sen güldüğüme Bu aralar kavgam çok karışığım Canım yandı yanmasına ama Kendimi acıtmaya alışığım Bazen bir macera sürüklese de oradan oraya Gideceğin yeri kader belirler sonunda Ağla dur hadi elin oğlu için Düşün düşün hadi bir çıkar yol bul Ah çekip çekip yine yansın için Düşün düşün hadi iyi bir son bul Ağla dur hadi elin oğlu için Düşün düşün hadi bir çıkar yol bul Ah çekip çekip yine yansın için Düşün düşün hadi iyi bir son bul Düşün düşün hadi iyi bir son bul
Antonio Stokes, Burcu Esmersoy Ve Andrey Polyanin'den Dans Şov! 01:27
Antonio Stokes, Burcu Esmersoy Ve Andrey Polyanin'den Dans Şov! 781 izlenme - 1 yıl önce İlk kez Güney Kore'de AbnormalSummit adıyla yayına başlamış olan "Elin Oğlu", atv ekranlarında cumartesi gecelerinize renk katıyor! Türkiye'de hayatını sürdüren, farklı milletlerden 8 yabancı erkek, ilginç karakterleri ve farklı yaşam biçimlerine rağmen aynı masada... Bu toprakların havasını soluyan, bu ülkeye âşık 8 "Elin Oğlu"... Biz, bizi biliyoruz da onlar nasıl biliyor? "Elin Oğlu" ne diyor? Kültürel farklılıklardan doğan birbirinden komik hikâyeler, espriler, tartışmalar, farklı ülkelerden ilginç videolar, program için özel hazırlanmış skeçler, çeşitli oyunlar ve elbette çok daha fazlası... Talk Show'un tarifini yeniden yapan "Elin Oğlu" Burcu Esmersoy ve Sinan Çalışkanoğlu'nun sunumuyla, cumartesi geceleri canlı yayınla atv'de izleyicisiyle buluşuyor!
Türk Youtuber'ların Taklitlerini Yapan Yabancı Damatlar 08:23
Türk Youtuber'ların Taklitlerini Yapan Yabancı Damatlar 227 izlenme - 1 yıl önce Oha Diyorum, Ruhi Çenet, Burak Oyunda, Orkun Işıtmak, Nedir, MuratAbiGF, Pewdiepie... Amigolar, abijimler YouTuberların taklitlerini yaptık. Oha Diyorum, Ruhi Çenet, Burak Oyunda, Orkun Işıtmak, MuratAbiGf, Pewdiepie, Nedir'in taklitlerini yapan Atv de yayınlanan elin oğlu programının yıldızları danilo ve manuelin sıradışı taklitlerini izliyoruz.. arasından en çok dikkatimi çeken taklit nedir ? kanalını ti ye alan taklitti.. İyiseyirler...
Ahmet Çakar Elin Oğlu'nda Şov Yaptı 02:42
Ahmet Çakar Elin Oğlu'nda Şov Yaptı 233 izlenme - 1 yıl önce Burcu Esmersoy, Sinan Çlışkanoğlu'nun sunumu ve 8 yabancı erkekle ekranlara gelen 'Elin Oğlu' yine izleyiciyi ekrana kitledi. Elin Oğlu'nun akşam yayınlanan bölümüne Beyaz Futbol'un değişmez ismi Ahmet Çakar konuk oldu. Amerikalı Antonıo Stokes'in program sırasında 'Dünyanın en güçlü ekonomisi Amerika'da' demesi üzerine Ahmet Çakar'dan dikkat çekici bir yorum geldi. 'AMERİKAN EKONOMİSİ KOF BİR EKONOMİ' Amerikan ekonomisinin iyi olmadığını belirten Çakar 'Amerika ekonomisi sallanınca ya harp çıkartır ya salgın hastalık. Dünyanın anasını ağlatırsınız. Bana göre Amerikan ekonomisi kof bir ekonomidir.' dedi. 'BURADA İŞLERİ NE?' Sinan Çalışkanoğlu'nun 'Sizce bu masada hangi ülkenin ekonomisi daha güçlüdür?' sorusunu anında akıllı bir şekilde cevaplayan Çakar 'Bu çocukların ekonomisi güçlü olsa burada işleri ne?' cevabını verdi.
İlker Yasin - Elin Oğlu Belçikalı'nın  Arabı 00:26
İlker Yasin - Elin Oğlu Belçikalı'nın Arabı 278 izlenme - 2 yıl önce İlker abimiz Hakan Şükür'ün kaçırdığı golden sonra Luis Oliveira'ya sevgilerini iletiyor.Zira kendisi 14,32 ve 45.dakikalarda attığı gollerle 98 dünya kupası hayallerimizi yok etmekteydi.
Elin Oğlu Yeni Sezon Tanıtımı 00:45
Elin Oğlu Yeni Sezon Tanıtımı 122 izlenme - 2 yıl önce Burcu Esmersoy'un sunuculuğunu yapacağı Elin Oğlu yeni sezonda da gümbür gümbür geliyor. Eğlenceli yep yeni bölümleriyle yakında atv ekranlarında.
Ekrem Çelebi - Elin Oğlu 05:34
Ekrem Çelebi - Elin Oğlu 364 izlenme - 5 yıl önce
Elin Oğlu 35. Bölüm Fragmanı 00:29
Elin Oğlu 35. Bölüm Fragmanı 77 izlenme - 1 yıl önce Elin Oğlu 35. yılbaşı özel bölümü ile 31 aralık perşembe günü akşamı saat 00:20'de atv ekranlarında yayınlanacak.
Elin Oğlu 29. Bölüm Fragmanı 01:00
Elin Oğlu 29. Bölüm Fragmanı 51 izlenme - 2 yıl önce Elin oğullarının türkçe tekerlemelerle imtihanını izleyeceksiniz. Bizimkiler Türkiye'de hangi ilde doğmak isterlerdi ve neden? bu soruların cevabı Elin Oğlu 29. bölümde 21 kasım cumartesi saat 23:20'te sizlerle.
Aşkın Nur Yengi - Elin Oğlu (Mehmet'in Gezegeni Canlı Performans)   04:30
Aşkın Nur Yengi - Elin Oğlu (Mehmet'in Gezegeni Canlı Performans) 16 izlenme - 3 ay önce Aşkın Nur Yengi - Elin Oğlu (Mehmet'in Gezegeni Canlı Performans) Şarkı Sözleri: Oradan Oraya Vuruyorum Kendimi Sen Olmayınca Hiç Tadım Yok Zamansız Ayrılıklar Gördük Senli Benli Bizdik Hayallerimiz Bakma Sen Güldüğüme Bu Aralar Kavgam Çok Karışığım Canım Yandı, Yanmasın Ah Aman Kendimi Acıtmaya Alışığım Bazen Bir Macera Süreklesede Oradan Oraya Gideceğim Yeri Kader Belirler Sonunda Ağla Dur Hadi Elin Oğlu İçin Düşün Düşün Hadi Bir Çıkar Yol Bul Ah Ah Çekip Yine Yansın İçin Düşün Düşün Hadi Iyi Bir Son Bul Ağla Dur Hadi Elin Oğlu İçin Düşün Düşün Hadi Bir Çıkar Yol Bul Ah Çekip Çekip Yine Yansın İçin Düşün Düşün Hadi Iyi Bir Son Bul
Elin oğlu kamera karşısında Çocuklarınızı Elin oğlu ile Kıyaslamayın Mektebim Okulları 01:43
Elin oğlu kamera karşısında Çocuklarınızı Elin oğlu ile Kıyaslamayın Mektebim Okulları 3 izlenme - 3 ay önce Elin oğlu kamera karşısında Çocuklarınızı Elin oğlu ile Kıyaslamayın Mektebim Okulları reklam filmi,toplumsal tespit,çocuklarınızı kıyaslamayınız,çocuğunuza baskı yapmayınız,meslek seçimi,elin oğlu Çocukların başka çocuklarla başarı ve davranış biçimi bakımından kıyaslanmasının, kıyaslanan çocuğa zarar verdiği belirtildi. Ebeveynlerin, çocuklarını başka çocuklarla başarı ve davranış biçiminden kıyaslanmasının yanlış olduğunu belirtti. Anne ve babaların çocuklarını kapasitelerine göre değerlendirmesi gerektiğini bilmeliyiz. ''Anne ve babaların çocuklarını, başka çocuklarla kıyaslaması, çocuğun akademik başarısını etkilediği gibi öz güvenini de etkiler. O yüzden çocuğun kapasitesi nasılsa ona göre davranılmalı. Çocuğu başkalarıyla kıyaslamak yerine, ona destek vermek onun yanında olduğunu bildirmek, hem çocuğun anne ve babası arasındaki ilişkiyi üst düzeye taşıyacak hem de çocuğun öz güveni artacaktır.'' ÖDÜL VE CEZAYA DİKKAT Kıyaslamanın yanı sıra çocuğa verilecek ödül ve cezanında çok önemli olduğunu, ailelerin buna da çok özen göstermesi gerektiğini bildirdi. Ödülün çocukla ailesi arasında ''menfaat ilişkisi'' boyutuna getirmeyeceği türden olması gerekir ''Çocuğa belli ödülleri tabii ki vereceksiniz ama bu ödüller çocuğun performansını engelleyecek şekilde olmamalı. Örneğin bazı aileler çocuğun yaptığı olumlu bir şeyde çocuğa bir oyuncak alır, para verir. Bu menfaat ilişkisine döner ve çocuk bunu böyle kavrarsa ebeveyniyle ilişkisini bu şekilde sürdürür. Ruhsal bir doyum ilişkisi olmalıdır. Sen derslerini çalışırsan hep birlikte pikniğe gideriz, bisiklete bineriz gibi güzel bir şeyler sunulduğu zaman ruhsal bir doyum sağlanır. Ödül sosyal doyumu sağlayacak nitelikte olmalıdır. Ödül yalnız eşya niteliğinde olursa çocuk mutluluğu bulamayacaktır, bu yüzden aileler ödüllendirirken ödülün çocuğun ruhunu da doyuracak nitelikte olmasına dikkat etmesi gerekir.'' Cezalarında istismar edici olmaması gerektiğini bildiren Görker, ''Cezalandırmada kesinlikler fiziksel istismarlar, ceza olarak uygulanmamalı. Çocuğun anladığı iletişim yolu seçilerek, doğru davranış biçimi anlatılmalı, eğer ki bunda başarı sağlanamıyorsa mutlaka uzmandan yardım alınmalı'' diye konuştu.