Hoşgeldiniz!

Elin Oğlu Videoları İzle

Elin Oğlu - Danilo Remix (Educatedear) 01:04
Elin Oğlu - Danilo Remix (Educatedear) 6.097 izlenme - 2 yıl önce Daha önce yaptığı remix ve montajlarla gönlümüze taht kuran Educatedear'ın "Elin Oğlu" programında Danilo Zanna yaptığı için remix çalışmasını sizlerle paylaşmak istedim. İsteyenler "https://www.youtube.com/watch?v=mEOgEgJbBPc" linkinden de izleyebilir.
Elin Oğlu Danilo ve Manuel - Kim Milyoner Olmak İster 25:38
Elin Oğlu Danilo ve Manuel - Kim Milyoner Olmak İster 1.622 izlenme - 1 yıl önce ATV'nin muhtemelen Alkışlarla Yaşıyorum'daki Enes Kaya videoları sayesinde görüp Türkiye için uyarladığı Elin Oğlu (Abnormal Summit) programının enerji dolu İtalyan ve İspanyol müdavim konukları Danilo ve Manuel bu kez Milyoner'e katıldılar ve ana dilleri Türkçe olmamasına rağmen iyi bir miktar kazanıp SHÇEK'a bağışladılar.
Antonio Stokes, Burcu Esmersoy Ve Andrey Polyanin'den Dans Şov! 01:27
Antonio Stokes, Burcu Esmersoy Ve Andrey Polyanin'den Dans Şov! 745 izlenme - 11 ay önce İlk kez Güney Kore'de AbnormalSummit adıyla yayına başlamış olan "Elin Oğlu", atv ekranlarında cumartesi gecelerinize renk katıyor! Türkiye'de hayatını sürdüren, farklı milletlerden 8 yabancı erkek, ilginç karakterleri ve farklı yaşam biçimlerine rağmen aynı masada... Bu toprakların havasını soluyan, bu ülkeye âşık 8 "Elin Oğlu"... Biz, bizi biliyoruz da onlar nasıl biliyor? "Elin Oğlu" ne diyor? Kültürel farklılıklardan doğan birbirinden komik hikâyeler, espriler, tartışmalar, farklı ülkelerden ilginç videolar, program için özel hazırlanmış skeçler, çeşitli oyunlar ve elbette çok daha fazlası... Talk Show'un tarifini yeniden yapan "Elin Oğlu" Burcu Esmersoy ve Sinan Çalışkanoğlu'nun sunumuyla, cumartesi geceleri canlı yayınla atv'de izleyicisiyle buluşuyor!
Türk YouTuber'ların Taklitlerini Yapan Yabancı Damatlar 08:23
Türk YouTuber'ların Taklitlerini Yapan Yabancı Damatlar 216 izlenme - 10 ay önce Oha Diyorum, Ruhi Çenet, Burak Oyunda, Orkun Işıtmak, Nedir, MuratAbiGF, Pewdiepie... Amigolar, abijimler YouTuberların taklitlerini yaptık. Oha Diyorum, Ruhi Çenet, Burak Oyunda, Orkun Işıtmak, MuratAbiGf, Pewdiepie, Nedir'in taklitlerini yapan Atv de yayınlanan elin oğlu programının yıldızları danilo ve manuelin sıradışı taklitlerini izliyoruz.. arasından en çok dikkatimi çeken taklit nedir ? kanalını ti ye alan taklitti.. İyiseyirler...
Ahmet Çakar Elin Oğlu'nda Şov Yaptı 02:42
Ahmet Çakar Elin Oğlu'nda Şov Yaptı 232 izlenme - 12 ay önce Burcu Esmersoy, Sinan Çlışkanoğlu'nun sunumu ve 8 yabancı erkekle ekranlara gelen 'Elin Oğlu' yine izleyiciyi ekrana kitledi. Elin Oğlu'nun akşam yayınlanan bölümüne Beyaz Futbol'un değişmez ismi Ahmet Çakar konuk oldu. Amerikalı Antonıo Stokes'in program sırasında 'Dünyanın en güçlü ekonomisi Amerika'da' demesi üzerine Ahmet Çakar'dan dikkat çekici bir yorum geldi. 'AMERİKAN EKONOMİSİ KOF BİR EKONOMİ' Amerikan ekonomisinin iyi olmadığını belirten Çakar 'Amerika ekonomisi sallanınca ya harp çıkartır ya salgın hastalık. Dünyanın anasını ağlatırsınız. Bana göre Amerikan ekonomisi kof bir ekonomidir.' dedi. 'BURADA İŞLERİ NE?' Sinan Çalışkanoğlu'nun 'Sizce bu masada hangi ülkenin ekonomisi daha güçlüdür?' sorusunu anında akıllı bir şekilde cevaplayan Çakar 'Bu çocukların ekonomisi güçlü olsa burada işleri ne?' cevabını verdi.
İlker Yasin - Elin Oğlu Belçikalı'nın  Arabı 00:26
İlker Yasin - Elin Oğlu Belçikalı'nın Arabı 260 izlenme - 2 yıl önce İlker abimiz Hakan Şükür'ün kaçırdığı golden sonra Luis Oliveira'ya sevgilerini iletiyor.Zira kendisi 14,32 ve 45.dakikalarda attığı gollerle 98 dünya kupası hayallerimizi yok etmekteydi.
Elin Oğlu Yeni Sezon Tanıtımı 00:45
Elin Oğlu Yeni Sezon Tanıtımı 119 izlenme - 1 yıl önce Burcu Esmersoy'un sunuculuğunu yapacağı Elin Oğlu yeni sezonda da gümbür gümbür geliyor. Eğlenceli yep yeni bölümleriyle yakında atv ekranlarında.
Ekrem Çelebi - Elin Oğlu 05:34
Ekrem Çelebi - Elin Oğlu 360 izlenme - 5 yıl önce
Elin Oğlu 35. Bölüm Fragmanı 00:29
Elin Oğlu 35. Bölüm Fragmanı 77 izlenme - 1 yıl önce Elin Oğlu 35. yılbaşı özel bölümü ile 31 aralık perşembe günü akşamı saat 00:20'de atv ekranlarında yayınlanacak.
Elin Oğlu 29. Bölüm Fragmanı 01:00
Elin Oğlu 29. Bölüm Fragmanı 49 izlenme - 1 yıl önce Elin oğullarının türkçe tekerlemelerle imtihanını izleyeceksiniz. Bizimkiler Türkiye'de hangi ilde doğmak isterlerdi ve neden? bu soruların cevabı Elin Oğlu 29. bölümde 21 kasım cumartesi saat 23:20'te sizlerle.
Elin Oğlu 37. Bölüm Fragmanı 00:30
Elin Oğlu 37. Bölüm Fragmanı 41 izlenme - 1 yıl önce Elin Oğlu 37. bölüm fragmanı Elin Oğlu sunuculuğunu Burcu ESMERSOY ve Sinan Çalışkanoğlu' nun yaptığı, 21 Mart 2015'den beri Cumartesi geceleri atv'de yayınlanan talk-show programı. Güney Kore'de yayınlanan Non-Summit programının Türkiye versiyonudur.