Hoşgeldiniz!

elindeki

Osman Pamukoğlu'nun terör örgütünden ele geçirdiği sevr haritası 07:47
Osman Pamukoğlu'nun terör örgütünden ele geçirdiği sevr haritası 6.403 izlenme - 6 gün önce Osman Pamukoğlu 1994 te yaptığı bir ropörtajda terör örgütünden ele geçirdiği sevr haritasını gösteriyor.
Elindeki silah parçalandı 00:13
Elindeki silah parçalandı 8.653 izlenme - 4 yıl önce Adam birden ak47 ile ateş ederken silahı parçalandı. Adam birden ak47 ile ateş ederken silahı parçalandı.
Hande Yener & Sinan Akçıl - Atma 03:10
Hande Yener & Sinan Akçıl - Atma 23.450 izlenme - 6 yıl önce elindeki kalbi tutamadın gitti bunun nesi garip? bitti dedin bitti ama şunu bil ki yine yanıma gelip söylediğin sözler bana biraz eski hani bir süre sonra her şey düzelirdi biraz nefes almak bize en güzeliydi güzelliğim aynı aldım da nefesi bana yanlış yerlerinden atma atma atma atma
Sevgilisini İkna Edemeyenince Bombayı Patlatan Genç 00:55
Sevgilisini İkna Edemeyenince Bombayı Patlatan Genç 600 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da ormanlık bir alanda sevgilisiyle kavga eden şahıs, kız arkadaşını ikna edemeyince intihar etti. Polislerin kızı güvenlik gerekçesiyle uzaklaştırdığı alanda yalnız kalan genç, koşarak geriye doğru gitti. Önce silahla kendi vuran genç aşık daha sonra elindeki bombayı patlattı. Parçaları etrafa savrulan sevgilisinin ölümünü izleyen genç kız ise şoka girdi.
biz türklerin elindeki aletle şaka yapma alışkanlığı 00:09
biz türklerin elindeki aletle şaka yapma alışkanlığı 648 izlenme - 6 yıl önce süper
Elindeki Yumurtayı Kırmadan Taşları Kımak 02:02
Elindeki Yumurtayı Kırmadan Taşları Kımak 200 izlenme - 5 yıl önce elindeki yumurtayı kırmadan taşları kımak
Elindeki Yumurtayı Kırmadan Taşları Kımak Yetenek İster Doğrusu 02:02
Elindeki Yumurtayı Kırmadan Taşları Kımak Yetenek İster Doğrusu 160 izlenme - 5 yıl önce elindeki yumurtayı kırmadan taşları kımak yetenek ister doğrusu
Türkiyenin Elindeki Gizli Atom Bombaları 05:56
Türkiyenin Elindeki Gizli Atom Bombaları 12 izlenme - 9 ay önce TÜRKİYENİN ELİNDEKİ GİZLİ ATOM BOMBALARI