Hoşgeldiniz!

Elizabeth Olsen Videoları İzle

Godzilla Türkçe Dublaj Yeni Fragman 02:20
Godzilla Türkçe Dublaj Yeni Fragman 1.265 izlenme - 3 yıl önce 16 Mayıs'ta sinemalarda Mayıs 2014'te dünyanın en saygın canavarı yeniden doğuyor; Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures'ın sunduğu bu olağanüstü macerada dünyanın en ünlü canavarı, insanlığın bilimsel kibri sonucunda ortaya çıkan ve varoluşunu tehdit eden kötü niyetli yaratıklara karşı duruyor. "Godzilla,"yı Gareth Edwards yönetiyor. Başrollerinde; Aaron Taylor-Johnson ("Kick-Ass"), Oscar® adayı Ken Watanabe ("The Last Samurai," "Inception"), Elizabeth Olsen ("Martha Marcy May Marlene"), Oscar® ödüllü Juliette Binoche ("The English Patient," "Cosmopolis"), ve Sally Hawkins ("Blue Jasmine"), ile Oscar® adayı David Strathairn ("Good Night, and Good Luck.," "The Bourne Legacy") ve Bryan Cranston ("Argo," TV's "Breaking Bad") yer alıyorlar. Senaryo Max Borenstein'e, hikaye ise David Callaham'a ait. TOHO CO., LTD'in yarattığı ve sahibi olduğu "Godzilla" karakterinden uyarlanmıştır. Yapımcılar Thomas Tull ve Jon Jashni ile Mary Parent ve Brian Rogers. Yönetici yapımcılar Patricia Whitcher ve Alex Garcia ile Yoshimitsu Banno ve Kenji Okuhira. Kamera arkasındaki yaratıcı ekipte yer alan isimlerse şöyle sıralanıyor; Oscar®-adayı Görüntü yönetmeni Seamus McGarvey ("Anna Karenina," "Atonement"); yapım tasarımcısı Owen Paterson ("The Matrix" trilogy); editör Bob Ducsay ("Looper"); Oscar®-adayı kostüm tasarımcısı Sharen Davis ("Dreamgirls," "Ray," "Django Unchained"); ve Oscar®-ödüllü görsel efektler süpervizörü Jim Rygiel (the "Lord of the Rings" films). Filmin original müziği Oscar®-ödüllü besteci Alexandre Desplat ("Argo," "The King's Speech") tarafından yaratıldı. Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures bir Legendary Pictures yapımı olan, Gareth Edwards filmi, "Godzilla"yı sunar. 16 Mayıs 2014'ten itibaren tüm düntada 3D, 2D ve belirli yerlerde IMAX® olarak vizyona girmesi planlanan filmin dağıtımı Japonya'da Toho Co., Ltd. Tarafından, diğer ülkelerde ise bir Warner Bros. Entertainment Company şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından yapılacak.
I Saw the Light (2015) Fragman 02:04
I Saw the Light (2015) Fragman 337 izlenme - 1 yıl önce 2015 yapımı I Saw the Light filminin fragmanı. Hank Williams'ın biyografisi olan filmde Elizabeth Olsen ve Tom Hiddleston başrolde.
Godzilla Türkçe Altyazılı Fragman 02:09
Godzilla Türkçe Altyazılı Fragman 522 izlenme - 3 yıl önce 16 Mayıs'ta sinemalarda! Devasa canavar Godzilla uykusundan uyanıp kendisine yapılanların intikamını almak harekete geçiyor! Önümüzdeki dönemin merakla beklenen yapıtlarından olan filmin senaryo ekibinde David Callaham ('The Expendables'), David S. Goyer ('The Man of Steel'), Max Borenstein ('Seventh Son') ve Frank Darabont ('The Walking Dead') bulunurken yönetmenliğini, Monsters filmiyle tanıdığımız Gareth Edwards üstleniyor. Toho'nun ikonik Godzilla'sı yeniden doğuyor., Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures'ın sunduğu bu olağanüstü macerada dünyanın en ünlü canavarı, insanlığın bilimsel kibri sonucunda ortaya çıkan ve varoluşunu tehdit eden kötü niyetli yaratıklara karşı duruyor. "Godzilla,"yı Gareth Edwards yönetiyor. Başrollerinde; Aaron Taylor-Johnson ("Kick-Ass"), Oscar® adayı Ken Watanabe ("The Last Samurai," "Inception"), Elizabeth Olsen ("Martha Marcy May Marlene"), Oscar® ödüllü Juliette Binoche ("The English Patient," "Cosmopolis"), ve Sally Hawkins ("Blue Jasmine"), ile Oscar® adayı David Strathairn ("Good Night, and Good Luck.," "The Bourne Legacy") ve Bryan Cranston ("Argo," TV's "Breaking Bad") yer alıyorlar. Senaryo Max Borenstein'e, hikaye ise David Callaham'a ait. TOHO CO., LTD'in yarattığı ve sahibi olduğu "Godzilla" karakterinden uyarlanmıştır. Yapımcılar Thomas Tull ve Jon Jashni ile Mary Parent ve Brian Rogers. Yönetici yapımcılar Patricia Whitcher ve Alex Garcia ile Yoshimitsu Banno ve Kenji Okuhira. Kamera arkasındaki yaratıcı ekipte yer alan isimlerse şöyle sıralanıyor; Oscar®-adayı Görüntü yönetmeni Seamus McGarvey ("Anna Karenina," "Atonement"); yapım tasarımcısı Owen Paterson ("The Matrix" trilogy); editör Bob Ducsay ("Looper"); Oscar®-adayı kostüm tasarımcısı Sharen Davis ("Dreamgirls," "Ray," "Django Unchained"); ve Oscar®-ödüllü görsel efektler süpervizörü Jim Rygiel (the "Lord of the Rings" films). Filmin original müziği Oscar®-ödüllü besteci Alexandre Desplat ("Argo," "The King's Speech") tarafından yaratıldı. Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures bir Legendary Pictures yapımı olan, Gareth Edwards filmi, "Godzilla"yı sunar. 16 Mayıs 2014'ten itibaren tüm düntada 3D, 2D ve belirli yerlerde IMAX® olarak vizyona girmesi planlanan filmin dağıtımı Japonya'da Toho Co., Ltd. Tarafından, diğer ülkelerde ise bir Warner Bros. Entertainment Company şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından yapılacak. Legendary Pictures bir Legendary Entertainment şirketidir.
Godzilla Fragmanı 02:20
Godzilla Fragmanı 331 izlenme - 3 yıl önce İlk kez 1954 yılında seyirciyle buluşan Godzilla, Mayıs 2014'de izleyicileriyle buluşuyor. Hollywood sinemasının dışardan ithal ederek kendine uyarladığı yapımın bir önceki filmi 1998 yılında seyircilerle buluşmuştu. Yönetmen koltuğunda genç sinemacı Gareth Edwards bulunurken. Başrolleri ise Aaron Taylor-Johnson, Elizabeth Olsen ve Breaking Bad dizisiyle başarılı bir çıkış yapan usta aktör Bryan Cranston paylaşıyor. ABD’de 16 Mayıs 2014 tarihinde vizyona girecek yapımın Türkiye’de ne zaman vizyona gireceği belirsizliğini koruyor.
Oldboys (İhtiyar Delikanlı) Fragman 02:19
Oldboys (İhtiyar Delikanlı) Fragman 268 izlenme - 3 yıl önce 2003 yılında Kore’de çekilen orijinal filminden (Oldeuboi) sonra Amerikan versiyonu çekilecek olan İhtiyar Delikanlı filmi, uzun yıllardır hapis tutulan bir adamın, serbest bırakıldığında ortaya çıkan korkunç bir sırrı öğrenmesiyle değişen hayatını konu almaktadır.
Godzilla International Trailer #2 (2014) Bryan Cranston, Elizabeth Olsen Hd( Fragman) 01:33
Godzilla International Trailer #2 (2014) Bryan Cranston, Elizabeth Olsen Hd( Fragman) 61 izlenme - 3 yıl önce Godzilla International Trailer #2 (2014) Bryan Cranston, Elizabeth Olsen Hd
Godzilla Official Movie Clip - Attack On Pacific Ocean [hd] Bryan Cranston, Elizabeth Olsen 01:20
Godzilla Official Movie Clip - Attack On Pacific Ocean [hd] Bryan Cranston, Elizabeth Olsen 39 izlenme - 3 yıl önce Godzilla Official Movie Clip - Attack On Pacific Ocean [hd] Bryan Cranston, Elizabeth Olsen
Godzilla Official B-roll Footage #1 (2014) Bryan Cranston, Elizabeth Olsen Hd 05:48
Godzilla Official B-roll Footage #1 (2014) Bryan Cranston, Elizabeth Olsen Hd 14 izlenme - 3 yıl önce Godzilla Official B-roll Footage #1 (2014) Bryan Cranston, Elizabeth Olsen Hd