Hoşgeldiniz!

ellen degeneres

Canlı Yayında Zor Test 03:07
Canlı Yayında Zor Test 58.993 izlenme - 6 yıl önce ABD’li komedyen Ellen DeGeneres, konuğu Nicole Richie'ye 4 yakışıklının boynunu ve göğsünü koklattı. Parfümleri ayırt etmeye çalışan Richie, zor anlar yaşadı.
Programa Sütyensiz Çıkan Nicki Minaj 01:25
Programa Sütyensiz Çıkan Nicki Minaj 44.588 izlenme - 5 yıl önce Dün The Ellen DeGeneres Show'a konuk olan Nicki Minaj programa süryensiz çıktı.
Ellen DeGeneres Stüdyodaki İnsanlara 1 Milyon Dolar Dağıttı 03:26
Ellen DeGeneres Stüdyodaki İnsanlara 1 Milyon Dolar Dağıttı 1.838 izlenme - 4 ay önce ABD'li tv sunucusu Ellen DeGeneres programını izlemeye gelen insanlara 1 milyon dolar dağıtmış. ABD'li komedyen ve TV suncusu Ellen DeGeneres bir markanın kampanyası için yaptığı programda stüdyodaki seyircilere 1 milyon dolar verdiğini açıkladı. DeGeneres, bir markayla yaptığı ortaklık kapsamında etkinliği izleyen seyircilere büyük bir sürpriz yaptı. Markanın, “1 milyon iyilik” kampanyası kapsamında Ellen DeGeneres, yayındayken stüdyodaki seyircileri şaşkına çevirdi. Öyle ki 60 yaşındaki DeGeneres, doğum gününün olduğu gün gerçekleşen çekimlerde, “Buraya gelen herkese çok teşekkür ederim. Ben de 1 milyon iyilik yapmak istiyorum ve buradaki herkesin 1 milyon doları paylaşacağını duyurmak istiyorum” dedi. Ellen, seyircilerin koltuklarının altına mısır gevreği koyduklarını söyledikten sonra, “Sakın bu kutuları atmayın çünkü bu kutulara sahip olan herkes 1 milyon dolardan pay alacak” dediği anda salonda adeta fırtına koptu.
Programa Sütyensiz Konuk Olan Nicki Minaj 01:25
Programa Sütyensiz Konuk Olan Nicki Minaj 5.424 izlenme - 3 yıl önce Dün The Ellen DeGeneres Show'a konuk olan Nicki Minaj giymediği çamaşırlardan dolayı bırak seni beni programın yapımcısı Ellen'i bile şaşırtıyor. Çok Güzel Hareketler diyoruz ve Yaşasın Memelerin Kardeşliği.
Christina Aguilera'nın Mükemmel Taklit Yeteneği  01:09
Christina Aguilera'nın Mükemmel Taklit Yeteneği 3.253 izlenme - 2 yıl önce The Ellen DeGeneres Show’a katılan Christina Aguilera müzik konusundaki başarısına ek olarak taklit yeteneği ile de göz doldurdu. Heads Up! isimli oyunu oynayan Christina birbirinden farklı taklitler yaptı.
Pamela Anderson Şeritler Ellen DeGeneres Show Tease 00:29
Pamela Anderson Şeritler Ellen DeGeneres Show Tease 4.354 izlenme - 6 yıl önce Pamela Anderson Şeritler Ellen DeGeneres Show Tease
robert pattinson ellen degeneres show2010_2 04:46
robert pattinson ellen degeneres show2010_2 5.021 izlenme - 8 yıl önce robert pattinson’ın konuk olduğu 19 mayıs 2010 tarihli programın 2. bölümü
Justin Timberlake - Mirrors Live 06:47
Justin Timberlake - Mirrors Live 5.038 izlenme - 5 yıl önce Justin Timberlake - Mirrors ( Live On Ellen Show )
Lady Gaga Bad Romance - Ellen Show 04:08
Lady Gaga Bad Romance - Ellen Show 5.121 izlenme - 8 yıl önce live on the ellen degeneres show
Ellen Degeneres Taylor Swift'in Üzerine Giderse - Altyazılı 03:39
Ellen Degeneres Taylor Swift'in Üzerine Giderse - Altyazılı 3.069 izlenme - 5 yıl önce Ellen Degeneres Taylor Swift'in Üzerine Giderse - Altyazılı
Nicki Minaj'ın Olay Yaratan Klibine Ellen Dokunuşu 00:43
Nicki Minaj'ın Olay Yaratan Klibine Ellen Dokunuşu 1.912 izlenme - 4 yıl önce Nicki Minaj'ın Son Klibi Anaconda, İçinde Ellen Degeneres Varken Seksi Olmaktan Çıkıp Komik Bir Hal Almış.
Greyson Chance - Waiting Outside The Lines 04:05
Greyson Chance - Waiting Outside The Lines 1.641 izlenme - 6 yıl önce
Justin Timberlake - Mirrors (Ellen Degeneres Show, 2013) 06:47
Justin Timberlake - Mirrors (Ellen Degeneres Show, 2013) 1.525 izlenme - 4 yıl önce Subscribe - Share - Like - Comment "Mirrors" - lyrics Aren't you somethin' to admire? Cause your shine is somethin' like a mirror And I can't help but notice...
Twerk Yapmanın Faydası - Nicki Minaj 01:19
Twerk Yapmanın Faydası - Nicki Minaj 888 izlenme - 3 yıl önce Son zamanların favori dans akımı twerkin faydasıda varmış. Bu dansın ilk temsilcilerinden olan Nicki Minaj bu faydayı ufak bi tanıtım ile izleyenlere The Ellen Show vasıtasıyla göstermekte. Fark ortada.
Jessie J Performs 'nobody's Perfect' 03:58
Jessie J Performs 'nobody's Perfect' 1.560 izlenme - 7 yıl önce after she performed her hit song "price tag" on the show jessie j surprised everyone with a special performance of another great song "nobody's perfect."
Ellen DeGeneres Stüdyodaki İzleyicilere 1 Milyon Dolar Dağıttı 03:26
Ellen DeGeneres Stüdyodaki İzleyicilere 1 Milyon Dolar Dağıttı 82 izlenme - 4 ay önce ABD'li tv sunucusu Ellen DeGeneres programını izlemeye gelen seyircilere büyük bir sürpriz yaptı. Bir markayla yaptığı ortaklık kapsamında gerçekleşen programda Ellen, “Buraya gelen herkese çok teşekkür ederim. Ben de 1 milyon iyilik yapmak istiyorum ve buradaki herkesin 1 milyon doları paylaşacağını duyurmak istiyorum” dedi.
Justin Bieber ve Ellen DeGeneres Tuvalette Basıldı 01:37
Justin Bieber ve Ellen DeGeneres Tuvalette Basıldı 573 izlenme - 3 yıl önce Justin Bieber ve Ellen DeGeneres Tuvalette Basıldı Justin Bieber ve Ellen DeGeneres'ten Tuvalette Basıldı Tabi bu sadece bir şakadan ibaret...
Rekor Kıran Fotoğraf İşte Böyle Çekildi 00:59
Rekor Kıran Fotoğraf İşte Böyle Çekildi 669 izlenme - 4 yıl önce Bu sene 86’ncısı gerçekleşen Oscar ödüllerini töreninin sunuculuğunu üstlenen Ellen DeGeneres’in tören sırasında çektiği rekor kıran selfie işte böyle çekildi.
Selena Gomez - The Ellen Degeneres Show 05:57
Selena Gomez - The Ellen Degeneres Show 639 izlenme - 4 yıl önce
Ellen Degeneres'ta Gangnam Style! 04:01
Ellen Degeneres'ta Gangnam Style! 625 izlenme - 6 yıl önce PSY, olay yaratan şarkısı Gangnam Style'ı Ellen DeGeneres programında seslendirdi.
Kate Upton Herkesin Kucağına Atladı 00:55
Kate Upton Herkesin Kucağına Atladı 792 izlenme - 5 yıl önce Kate Upton Herkesin Kucağına Atladı
Jessie J Performs 'price Tag' 04:13
Jessie J Performs 'price Tag' 819 izlenme - 7 yıl önce all the way from england jessie j made her daytime television debut with a great performance of her hit single "price tag." watch her performance here then discover more about her and other musicians -- on ellen's music page. visit ellen.warnerbros.com
Ellen Kim Kardashian'ın Başından Aşağıya Buzlu Su Döktü 01:00
Ellen Kim Kardashian'ın Başından Aşağıya Buzlu Su Döktü 406 izlenme - 4 yıl önce ellen degeneres'in sunuculuğunu yaptığı talk show programında ellen ellen kim kardashian'ın başından aşağıya buzlu su döktü. böylece kim kardashian ice bucket challenge'ın meydan okumasını yapmış oldu.
Nicki Minaj - Freedom - The Ellen Show 03:52
Nicki Minaj - Freedom - The Ellen Show 871 izlenme - 5 yıl önce the performer took the stage with her new single. watch the whole performance right here.
Oscar'ın Retweet Rekoru Kıran Selfie Fotoğrafı İşte Böyle Çekildi 01:48
Oscar'ın Retweet Rekoru Kıran Selfie Fotoğrafı İşte Böyle Çekildi 500 izlenme - 4 yıl önce Oscar Gecesi'nden Ellen DeGeneres'in paylaştığı selfie pozu paylaşım rekoru kırdı.
ellen degeneres - blushing 00:50
ellen degeneres - blushing 570 izlenme - 7 yıl önce april 18th 2007 sharon stone ınterview notice how sharon says "you were good...actually" lol here's a full interview youtube.com
Jerome Jarre'ın Ellen İçin Çektiği Vine'ler 01:16
Jerome Jarre'ın Ellen İçin Çektiği Vine'ler 319 izlenme - 3 yıl önce Vine fenomeni kaçık arkadaşımız Jerome Jarre Ellen Degeneres Show'a çıkmak için epey bir uğraşıp sonunda davet aldı. Fakat Ellen, ondan programa özel çılgınca vine videoları çekmesini istedi. İşte onlardan birkaçı. En güzellerini yine videonun sonuna sakladım.
Fenomen Hintli Çocuk Ellen Show'da 04:52
Fenomen Hintli Çocuk Ellen Show'da 359 izlenme - 4 yıl önce Yetenek yarışmasında dansıyla fenomen olan hintli çocuk, The Ellen Show'un konuğuydu.
Halle Berry Canlı Yayında Örümcek Şakası 01:05
Halle Berry Canlı Yayında Örümcek Şakası 255 izlenme - 6 yıl önce Halle Berry, örümcek korkusundan söz ederken arkasından örümcek kılığına girmiş bir aktör üzerine atladı...
 Amerika'nın Yeni Kahramanı: 04:01
Amerika'nın Yeni Kahramanı: "Görünüşte Çocuk 200 izlenme - 4 yıl önce 5 yaşındaki Noah Ritter, bir tv kanalına yaptığı konuşmayla bir anda Amerika'nın yeni kahramanı oldu. YouTube'da 15 milyon kez izlendi. Noah'a "apparently kid" denmesinin nedeni büyük adammış gibi konuşması değil: O TV kanalına verdiği röportajda "apparently" sözcüğünü sık sık kullanması. Küçük Noah, sosyal medyanın dikkatini çekince TV kanalları onun için sıraya girdi. Bunlardan biri de Ellen Degeneres'di.V Küçük Noah, Ellen Show'daki konuşmasına "Bu benim ilk talk-şovum" diyerek başladı. Sonra seyircilerin arasında gördüğü büyük babasına el salladı. Yeni favori sözcüğünü de açıkladı: Seriously (Cidden).