Hoşgeldiniz!

Elm Videoları İzle

Sınırları Zorlayan Ölüm Sahneleri 03:12
Sınırları Zorlayan Ölüm Sahneleri 8.521 izlenme - 9 ay önce Bol kana ve iğrençliğe hazır olun. Freddy Krueger bu isim size tanıdık geldi mi? Elbette tanıdık geldi... ''Elm Sokağında Kabus'' (A Nightmare on Elm Street) film serisini izlemeyeniz yoktur. İşte bu serinin başrol oyuncusundan (Robert Englund) yine absürd bir korku filmi. 2005 yapımı ''2001 Maniacs'' filminden birbirinden ilginç ve iğrenç öldürme sahneleri.
Freddy Krueger - Küvet Sahnesi 01:56
Freddy Krueger - Küvet Sahnesi 14.655 izlenme - 1 yıl önce Yönetmenliğini Wes Craven'in üstlendiği 1984 yapımı kült korku klasiği 'Elm Sokağında Kabus' filminin meşhur küvet sahnesi.
Korku Filmleri Parodi 07:05
Korku Filmleri Parodi 13.059 izlenme - 1 yıl önce Bu parodimizde korku filmlerini ele aldık ve böyle bir video yapdık. Korku filmlerinde olan saçma sahnelerle alay ettik iyicene içine ettik çokda güzel oldu evet evet çokda güzel oldu..! :D yani işimiz saçmalama olduğu için biz bu işi iyi yapıyoruz yaa.. :D Her neyse arkadaşlar bu videodada sizleri güldürceğimize inanıyoruz inanarak yapıyoruz Başaracağız biz bu işi... :D Merak Edenler için : 1. Halka, 2. Üç beyaz, 3.Aynalar, 4. Elm Sokağı Kabusu, 5. Dabbe. İyi Seyirler. ^_^ Kamera Arkası: http://www.youtube.com/watch?v=MWzzQbP7Mm4 Linkler: http://www.babofilm.com https://twitter.com/BaboFilm http://www.youtube.com/BaboFilms http://www.youtube.com/BaboFilms2 https://www.facebook.com/BaboFilms2 https://soundcloud.com/babofilms http://instagram.com/babofilms https://plus.google.com/u/0/112382241152224246987/posts
Elm Sokağında Kabus Fragman 01:53
Elm Sokağında Kabus Fragman 17.203 izlenme - 4 yıl önce Film, Elm Sokağı'nda geçiyor. Boşanmış bir aileye, dedikoducu arkadaşlara, kendisinin verebileceğinden daha fazlasını isteyen erkek arkadaşa sahip olan Nancy Thompson'ın ile kirli, kahverengi şapkası; kırmızı, yeşil kazağı, parmakları bıçaklarla dolu eldiveni ve yanık suratı ile en popüler korku filmi karakteri Freddy Krueger'ın başından geçiyor. Nancy'nin en yakın arkadaşı Tina ve Tina'nın Rod'la baş başa yatak odasında geçirdikleri bir gecede Tina'nın vahşice öldürülmesiyle Nancy'nin komiser olan babası Donald Thompson dahil herkes cinayetten Rod'u sorumlu tutar. Daha sonra Freddy'nin devamlı Nancy'nin kabuslarına girmesi, en yakın üç arkadaşının da kendisiyle aynı kabusları gördüğünü anlaması ve annesinin Nancy'e Freddy'nin gerçek hikayesini anlatması üzerine Nancy; gerçek katilin Rod değil, Freddy olduğundan emin olur ve sadece kabuslarda ortaya çıkan Freddy'e karşı ofansif bir tavır alarak onu rüya dünyasından çıkarmaya çalışır.
elm sokağı kabusu - 2010 fragman 01:59
elm sokağı kabusu - 2010 fragman 16.471 izlenme - 7 yıl önce elm sokağı kabusu 2010 fragman - [a nightmare on elm street] 30 nisanda sinemalarda..
a nightmare on elm street fragman 02:07
a nightmare on elm street fragman 14.200 izlenme - 8 yıl önce a nightmare on elm street filminin yayınlanan ilk fragmanı.
elm sokağı kabusu/sinemadayiz.com/mahsen-87 01:43
elm sokağı kabusu/sinemadayiz.com/mahsen-87 6.042 izlenme - 8 yıl önce elm sokağı kabusu (2010)
Alacakaranlık Kuşağı : Freddy'nin Kabusları 1. Bölüm 45:38
Alacakaranlık Kuşağı : Freddy'nin Kabusları 1. Bölüm 1.587 izlenme - 2 yıl önce Orjinal ismi Freddy's Nightmare olan ve bizi elm sokağında kabus serisi olaylarının başlangıcına götüren dizi serisi sizlerle iyi seyirler... bir-iki freddy senin için geldi üç dört kapını sıkı sıkı ört...
Elm Sokağında İp Atlayan Manyaklar 00:58
Elm Sokağında İp Atlayan Manyaklar 1.585 izlenme - 2 yıl önce Wes Craven tarafından yazılmış ve yönetilmiş 1984 yapımı Ohio’da Springwood isimli hayali bir kasabada birkaç gencin rüyalarında seri çocuk katili Freddy Krueger’ın hayaleti tarafından katledilmesini konu alan amerikan korku filmidir. Çoğumuzun uzkusuz geceler geçirmesinini sağlayan filmin ip atlayan saykodelik kız evlatlarından oluşan bir demet sunuyorum size.Alkışlarlayaşıyorum.com çocukluk korkularıyla yüzleştiren site.
Nightmare On Elm Street Top 10 Death Scenes 12:35
Nightmare On Elm Street Top 10 Death Scenes 2.009 izlenme - 3 yıl önce Elm Sokağı Kabusu Adlı Efsaneden En İyi 10 Ölümü Seçmişler :)
Freddy Krueger'ın Motosiklete Müdahalesi 01:27
Freddy Krueger'ın Motosiklete Müdahalesi 1.659 izlenme - 1 yıl önce Freddy Krueger'in de dediği gibi 'Fren yok sürat var'...1989 yapımı 'Elm Sokağında Kabus' serisinin beşinci filmi olan ''A Nightmare on Elm Street 5: The Dream Child'' filminden korkunç bir görsel şölen.
OHA UÇAN ELMAS SET HACKER! - Minecraft Sky Wars! - Minecraft Gökyüzü Savaşları! 20:05
OHA UÇAN ELMAS SET HACKER! - Minecraft Sky Wars! - Minecraft Gökyüzü Savaşları! 2.811 izlenme - 2 yıl önce Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x 5000+ Like Gelirse Gaza Geliyorum ve Hemen Yeni Video Çekiyorum Haa Yorumda Atmayı unutmayın.. Çok ucuza orijinal Minecraft - https://minecraftity.com Facebook Sayfası : https://goo.gl/RcNyc7 Canlı Yayın Sayfası : http://goo.gl/kcZChE Google+ Sayfası : https://goo.gl/Zm1qAS Beğenmeyi ve Paylaşmayı Lütfen Unutmayın! ------------------BUNLARADA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN------------------ Komik Montaj Videoları : https://goo.gl/sBsaLu Açlık Oyunları : https://goo.gl/0CzAQq Minecraft Yumurta Savaşları : https://goo.gl/ufE6Zh Minecraft Sky Element : https://goo.gl/7H4ZqJ Build Battle : https://goo.gl/8do2HF Sky Wars : https://goo.gl/fub9s5 Minecraft Tek Komut Bloğu : https://goo.gl/knFu0i Eğlencesine Oyunlar : https://goo.gl/bjCkT4 Minecraft İzleyici Haritaları : https://goo.gl/VklI60 Rust : https://goo.gl/3dGDtM Stranded Deep : https://goo.gl/4QNlKP Minecraft Hexxit : https://goo.gl/j5s0kp Minecraft Silahlı Açlık Oyunları : https://goo.gl/CKg8G9 İLK VİDEOM : https://goo.gl/LWbO3N İKİNCİ VİDEOM : https://goo.gl/9WyztW ÜÇÜNCÜ VİDEOM : https://goo.gl/6SmxAn
Tripkolik Sonu Gelmez 03:00
Tripkolik Sonu Gelmez 5.004 izlenme - 7 yıl önce tripkolik sonu gelmez
a nightmare on elm street part 2 freddy's revenge 01:28
a nightmare on elm street part 2 freddy's revenge 4.363 izlenme - 6 yıl önce freddy peşinizdeyken uykuya direnmek mi kabusunuzda onunla yüzleşmek mi daha iyi olur? tüm zamanların en tüyler ürpertici filmlerinden elm sokağı kabusu ikinci filmiyle geri dönüyor. elm sokağı sakinleri kabuslarına girdiği gençleri uykuda öldüren freddyden kurtulalı beş yıl olmuştur. ancak sokağa taşınan jesse ile birlikte freddy de tekrar ortaya çıkar. eğer jessenin bedenini ele geçirebilirse freddy canice katliamlarına devam edebilecektir. elm sokağını uykusuz geceler beklemektedir. elm
A Nightmare On Elm Street Orijinal Film Müziği 03:50
A Nightmare On Elm Street Orijinal Film Müziği 3.099 izlenme - 7 yıl önce fredy nin kabusu efsanevi film mnüziği 12 senin için geliyorrr fredy
elm sokağı kabusu 2010 yeni fragmanı 04:48
elm sokağı kabusu 2010 yeni fragmanı 2.822 izlenme - 7 yıl önce elm sokağı kabusu 2010
Freddy'nin Piskopat Öldürme Sahneleri 34:49
Freddy'nin Piskopat Öldürme Sahneleri 567 izlenme - 2 yıl önce Yanmış suratıyla, fötr şapkasıyla, yeşil kırmızı çizgili kazağıyla, dört bıçaklı eldveniyle ve espritüel konuşmalarıyla bir başkadır Freddy.. Normalde böyle dehşet saçan adamlar kurbanlarını kovalarken, sakinliklerinden taviz vermezler. Koşmaz, kendilerini ordan oraya atmazlar. Kurbanı topukları kıçına değerekten kaçarken bunlar sakin sakin, yakalayacağından gayet emin, arkadan yürürler ama Freddy öyle midir? Değildir tabi ki. Her türlü şebekliği yapar, koşar, kovalar, yeri gelir düşer eder ama kaçma-kovalamanın hakkını verir neticede. Freeddy Korku sinemasının en sevilen kabusudur.
Elm Sokağı Kabusu - Absürd Kovalama Sahnesi 02:43
Elm Sokağı Kabusu - Absürd Kovalama Sahnesi 818 izlenme - 2 yıl önce Freedy kardeşimizin,güzel kızımızın rüyasına girip çok esnek elastik kollarıyla kovalaması, o muhteşem koşusu ve yakalayınca öldürmek ile zikmek arasında kalıp önce zikip sonra öldürmesiyle sonlanan sahneyi sunuruyorum.
a nightmare on elm street 00:17
a nightmare on elm street 1.454 izlenme - 7 yıl önce
Freddy Krueger vs Jason Voorhees 08:11
Freddy Krueger vs Jason Voorhees 712 izlenme - 2 yıl önce Tüm zamanların en uçuk katillerinden Elm Sokağı'nı kabusa çeviren Freddy Krueger ve dünyanın en uçuk film serisi 13. Cuma'nın güzide katili Jason Voorhess. Bu hiçbir filmde öldürülememiş ölse de dirilmiş iki uçuk karakterin 2003 yılında çekilmiş Freddy vs. Jason filminde kapıştığı efsanevi bir sahne. Jason Voorhes yaklaşık olarak 15 filmlik 13. Cuma serisinde 8 kere ölüp 9 kere dirilmiştir. Hatta bir filminde cehenneme gitmiş daha sonra oradan kurtulup 2445 yılına ışınlanmıştır. İşin tuhafı Jason 2445 yılında yine sorgusuz sualsin öldürmeye devam etmiştir. 13. Cuma serisi yapımcıların her 3 filme bir final yaptırıp hayranların ısrarı üzerine yeniden devam filmlerinin çekilmesiyle günümüze kadar devam etmiştir. Elm Sokağı Kabusu 10 filmi aşmış bir seri olarak yine sinema tarihinde yerini almıştır.
Elm Sokağı Kabusu - İlk Rüya & İlk Kurban 03:04
Elm Sokağı Kabusu - İlk Rüya & İlk Kurban 443 izlenme - 2 yıl önce Elm Sokağında Kabus (A Nightmare On Elm Street), Wes Craven tarafından yazılmış ve yönetilmiş 1984 yapımı Amerikan korku filmidir. Johnny Depp, oyunculuğa ilk adımını bu filmle atmıştır. Film, Ohio’da Springwood isimli kurgusal bir kasabada birkaç gencin rüyalarında seri çocuk katili Freddy Krueger’ın hayaleti tarafından katledilmesini konu alır. Craven filmi yaklaşık 1.8 milyon $ bütçeyle çekmişti. Gösterimde daha ilk haftada bu miktarı telafi etti. ABD’de 25.5 milyon $ gişe hasılatı elde etti. Film, korku türünde çok önemli bir yere kavuştu. Ayrıca filmin kötü adamı Freddy sinema tarihinde en çok bilinen kötü karakter oldu. Hem eleştirmenler hem de Craven filmin başarısında slasher türü (gençlerin psikopat bir seri katil tarafından katledildiği filmler) korku filmlerinin altın çağını başlatan Halloween (1978) filminin önemli rol oynadığını ifade ediyorlardı. Gerçeklik ve rüya alemi arasında gidip gelen bir öyküsü vardı. Rüyalar aleminde var olan Freddy Krueger gerçek dünyadaki insanları öldürebiliyordu. Devam filmleri de gerçeklik ve rüya arasındaki farkları bulanıklaştırmaya devam etti.
Kornerden penaltı havasında gol 00:29
Kornerden penaltı havasında gol 701 izlenme - 5 yıl önce Hollanda Ligi'nde liderlik mücadelesi veren AZ Alkmaar ligin 25. haftasında De Graafschap deplasmanında Rasmus Elm'in kornerden direkt attığı golle 1-0 öne geçti. AZ Alkmaar karşılaşmayı 2-0'lık skorla kazandı.
En İyi Korku Filmleri (Top 10) 13:23
En İyi Korku Filmleri (Top 10) 695 izlenme - 2 yıl önce 1: 13.Gün 2: Elm Sokağında Kabus 3: Teksas Katliamı 4: Cadılar Bayramı 5: Freddy Ve Jason 6: Evdeki Düşman 7: Inside 8: Koleksiyoncu 9: Halka 10:Kabus Gecesi
elm sokağında kabus 02:32
elm sokağında kabus 1.281 izlenme - 7 yıl önce elm sokağında kabus
Elm sokağında kabus - Öldüren Rüya! 04:34
Elm sokağında kabus - Öldüren Rüya! 702 izlenme - 5 yıl önce Elm sokağı rüya sahnesi 2
Pmmp - tss elm on 03:43
Pmmp - tss elm on 712 izlenme - 5 yıl önce
Elm Sokağı Kabusu Bölüm 4 İntro 03:05
Elm Sokağı Kabusu Bölüm 4 İntro 307 izlenme - 3 yıl önce Efsane Filmden Paylaşımlara Devam :)
elm sokağında kabus fragman - kadir 02:07
elm sokağında kabus fragman - kadir 904 izlenme - 7 yıl önce a nightmore on elm street
Erdal Bakkal'ın Elm Sokağı Kabusu - Leyla ile Mecnun 03:34
Erdal Bakkal'ın Elm Sokağı Kabusu - Leyla ile Mecnun 304 izlenme - 2 yıl önce Erdal kimsede parasını bırakmaz. Leyla ile Mecnun'daki göndermeler her zaman iyiydi ama bu bir başka olmuş. Erdal Bakkal vs Freddy Krueger...
Elm sokağında kabus -Okulda Uyunursa 02:03
Elm sokağında kabus -Okulda Uyunursa 542 izlenme - 5 yıl önce Elm sokağında kabus -Okulda Uyunursa