Hoşgeldiniz!

elm sokağı kabusu

elm sokağı kabusu - 2010 fragman 01:59
elm sokağı kabusu - 2010 fragman 17.960 izlenme - 8 yıl önce elm sokağı kabusu 2010 fragman - [a nightmare on elm street] 30 nisanda sinemalarda..
elm sokağı kabusu/sinemadayiz.com/mahsen-87 01:43
elm sokağı kabusu/sinemadayiz.com/mahsen-87 6.081 izlenme - 9 yıl önce elm sokağı kabusu (2010)
Nightmare On Elm Street Top 10 Death Scenes 12:35
Nightmare On Elm Street Top 10 Death Scenes 2.061 izlenme - 4 yıl önce Elm Sokağı Kabusu Adlı Efsaneden En İyi 10 Ölümü Seçmişler :)
elm sokağı kabusu 2010 yeni fragmanı 04:48
elm sokağı kabusu 2010 yeni fragmanı 2.836 izlenme - 8 yıl önce elm sokağı kabusu 2010
A Nightmare On Elm Street Orijinal Film Müziği 03:50
A Nightmare On Elm Street Orijinal Film Müziği 3.250 izlenme - 8 yıl önce fredy nin kabusu efsanevi film mnüziği 12 senin için geliyorrr fredy
Elm Sokağı Kabusu - Absürd Kovalama Sahnesi 02:43
Elm Sokağı Kabusu - Absürd Kovalama Sahnesi 894 izlenme - 3 yıl önce Freedy kardeşimizin,güzel kızımızın rüyasına girip çok esnek elastik kollarıyla kovalaması, o muhteşem koşusu ve yakalayınca öldürmek ile zikmek arasında kalıp önce zikip sonra öldürmesiyle sonlanan sahneyi sunuruyorum.
Freddy Krueger vs Jason Voorhees 08:11
Freddy Krueger vs Jason Voorhees 1.071 izlenme - 3 yıl önce Tüm zamanların en uçuk katillerinden Elm Sokağı'nı kabusa çeviren Freddy Krueger ve dünyanın en uçuk film serisi 13. Cuma'nın güzide katili Jason Voorhess. Bu hiçbir filmde öldürülememiş ölse de dirilmiş iki uçuk karakterin 2003 yılında çekilmiş Freddy vs. Jason filminde kapıştığı efsanevi bir sahne. Jason Voorhes yaklaşık olarak 15 filmlik 13. Cuma serisinde 8 kere ölüp 9 kere dirilmiştir. Hatta bir filminde cehenneme gitmiş daha sonra oradan kurtulup 2445 yılına ışınlanmıştır. İşin tuhafı Jason 2445 yılında yine sorgusuz sualsin öldürmeye devam etmiştir. 13. Cuma serisi yapımcıların her 3 filme bir final yaptırıp hayranların ısrarı üzerine yeniden devam filmlerinin çekilmesiyle günümüze kadar devam etmiştir. Elm Sokağı Kabusu 10 filmi aşmış bir seri olarak yine sinema tarihinde yerini almıştır.
Tribünde Elm Sokağı Kabusu 01:10
Tribünde Elm Sokağı Kabusu 141 izlenme - 2 yıl önce ABD ekiplerinden Portland Timbers 'Elm Sokağı Kabusu' kahramanı Freddy Krueger koreografisi ile dikkat çekti.
Tribünde Elm Sokağı Kabusu! 01:20
Tribünde Elm Sokağı Kabusu! 100 izlenme - 2 yıl önce ABD ekiplerinden Portland Timbers 'Elm Sokağı Kabusu' kahramanı Freddy Krueger koreografisi ile dikkat çekti.
Aksiyon Filmlerinde Aksiyona Hazırlanma Sahneleri 05:18
Aksiyon Filmlerinde Aksiyona Hazırlanma Sahneleri 189 izlenme - 3 yıl önce Aksiyon filmlerinde kahramanların en büyük düşmanalrına karşı verdikleri mücadeleler için yaptıkları efsanevi hazrılanma sahnelerinin en iyilerinin bir araya getirilmiş oldğu enfes çalışma.Benim en favori sahnem tabiki Rambo nun altnına bağladığı çaput sahnesi...Çocukluğumda dışarı oynamaya çıkarken alnıma bir bez bağlayarak çıkardım ve sokakda bağırırdım...Çocucukluk garip oluyor tabi özenmeler falan felan... Filmler; A Nightmare On Elm Street 4 A Few Good Men Aliens Apollo 13 Army of Darkness Batman Batman Returns Batman Forever Batman Begins Blade 3 Captain America Cobra Commando Conan the Barbarian CQ Critters Daredevil Deadbeat at Dawn DOA Dead or Alive Dredd Ewoks The Battle For Endor From Dusk Till Dawn G.I. Joe Retaliation Ghost Dog The Way of the Samurai Ghostbusters 2 Gnomeo and Juliet Grindhouse Planet Terror Heavy Metal Hooper Hot Shots Part Deux Hot Fuzz Hot Rod I'm Gonna Get You Sucka Iron Man Juno Kick-Ass Kill Bill Knights of Badassdom Leonard Part 6 LOTR-The Two Towers LOTR-The Return of the King Mad Max Memoirs of a Geisha Men in Black Mulan Mystery Men Nacho Libre National Lampoon's Loaded Weapon Old Boy Payback Phantasm II Point Break Predator 2 Predator Rambo - First Blood Part II Raw Deal Resident Evil Degeneration Resident Evil Extinction Revenge of the Nerds 2 Rocky Role Models Saturday Night Fever Scott Pilgrim Se7en Shaun of the Dead Short Circuit 2 Silverado Sin City Skyfall Smokin' Aces Some Kind Of Wonderful Split Second Spy Hard Spy Kids Steel Dawn Superman The Movie Terminator 2 Tank Taxi Driver The Avengers The Beastmaster The Crow The Driller Killer The Last Samurai The Powerpuff Girls Movie The Punisher The Wild Hunt The Boondock.Saints The Goonies The Matrix The Notorious Bettie Page The Order The Pacifier The Salton Sea The Silence Of The Lambs Three Amigos Transamerica V For Vendetta Zombie Strippers