Hoşgeldiniz!

elma

Aynı Anda Elmayı Soymak, Kemçüğünü Çıkarmak ve Dilimlemek 00:23
Aynı Anda Elmayı Soymak, Kemçüğünü Çıkarmak ve Dilimlemek 679.657 izlenme - 2 yıl önce hayatımızı kolaylaştıran icadlar arasına bir yenisi daha eklendi. 10 sn gibi bir zamandan kısa sürede elmanınız yada benzer meyve çeşitlerinde eş zamanlı olmak üzere hem soyuyor hem dilimliyor hemde kemçüğünü çıkarıyor. (video da meme yoktur.)
Dombıra Türküsü - Kızıl Elma Dizi Müziği 03:25
Dombıra Türküsü - Kızıl Elma Dizi Müziği 196.181 izlenme - 3 yıl önce Nogay Türküsü - Dombıra Şarkı sözü: Kara kıs avulumga kelgende / Kara kış köyüme gelende Kültüldegen kar yerge tüsgende / Lapa lapa kar yere düşende Dombıramdı alarman / Dombıramı alırım Yürek sazım çalarman / Yürek sazımı çalarım Kaygırgandı eş aytbam / kaygılarımı hiç söylenmem. Dombıra sazım estgen ataylar / Dombıra sazımı işiten babalar Manesine es bergen anaylar / Manasına kulak veren analar Estgenine oy berip / İşittiğini akıl yorarak, Yüreklerge ses berip / Yürekleri titreyerek Köz yastı kızganmaslar / Göz yaşlarını esirgemezler. Nogaydın kaygı sansız kününde / Nogayların derdi sayısız, her gününde Batirler yuklamagan kününde / Yiğitlerin uyumadığı günlerde Yüreklerin kötergen / Yüreklerini cesaretlendiren Sogıslarda küş bergen / Savaşlarda güç veren Köptü körgen Dombıra… / Görüp geçirmiş dombıra Ruksan Fun Club - Facebook
Elmalı Tarçınlı Sarma - Her Güne Bir Yemek 01:25
Elmalı Tarçınlı Sarma - Her Güne Bir Yemek 136.817 izlenme - 3 yıl önce DOST TV-HAYAT GÜZELDİR - ELMALI TARÇINLI SARMA ; TARÇINLI SARMA MALZEME LİSTESİ : 500 gr. un, 15 gr. pudra şekeri, 200 gr. margarin, 100 g...
Kedi Patisi Kurabiye - Çikolatalı Kuru Pasta Tarifi 05:11
Kedi Patisi Kurabiye - Çikolatalı Kuru Pasta Tarifi 121.186 izlenme - 3 yıl önce Çikolatalı Elmalı Kurabiye Nasıl Yapılır Öğrenmek İçin Tarifimizi İzleyebilirsiniz. Gerçekten Çok Leziz Bir Kurabiye Ama Yapımı Biraz Zahmetli. Videomuzu İzledikten Sonra Sizinde Kolayca Yapabileceğinize Eminiz. Ayrıca bu leziz kurabiyeyi sitemizden bakarak ta öğrenebilirsiniz http://www.evyemegitarifleri.com/recipe/kedi-patisi-kurabiye-tarifi/
Mustafa Yıldızdoğan - Kızıl Elma 04:02
Mustafa Yıldızdoğan - Kızıl Elma 61.150 izlenme - 3 yıl önce TÜRK DÜNYASININ EN İYİ MÜZİKLERİ
Kulağından 14 Larva Çıktı 04:04
Kulağından 14 Larva Çıktı 2.564 izlenme - 1 ay önce Cerrahi operasyona gerek duyulmadan yapılan müdahale ile larvalardan 13'ü alındı. Kemik arkasına kadar ilerleyen 1'i ise ameliyatla çıkarıldı. Akdeniz mahallesinde oturan Mehmet Elma, yaklaşık 10 gün önce kulak ağrısı yaşamaya başladı. Banyo yaparken küçük Mehmet'in kulağına su kaçtığını düşünen ailesi, çocuğu sağlık merkezine götürmek yerine, kendi imkanları ile tedavi etmek istedi. Günden güne ağrıları artan Mehmet Elma'nın kulağında akıntı ile birlikte kanama da başladı. Baba Mehmet Elma, kendisi ile aynı adı taşıyan oğlunu Adana Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Kulak Burun Boğaz uzmanları tarafından kontrol edilen Mehmet Elma'nın kulağında halk arasında kurtçuk olarak adlandırılan sinek larvası olduğu belirlendi. Cerrahi operasyona gerek duyulmadan yapılan müdahale ile larvalardan 13'ü çıkartıldı. Kemik arasına kadar ilerleyen 1 larva ise ameliyatla alındı.
Çizgi Film iş makineleri yol silindiri bahçe yapıyor 04:48
Çizgi Film iş makineleri yol silindiri bahçe yapıyor 58.588 izlenme - 12 ay önce Yaz mevsiminde çocukların en çok sevdiği oyunlardan olsa gerek kumda oynamak. Aynı zamanda neşesidir, renkleridir çocuklar sahillerin.İş makinesi operatörü kendine yol silindiri ile bahçe yapıyor. Bahçesine ağaç dikme kararı alıyor. Ona ağaç fidanlarını getirenkamyona teşekür ediyor. Kamyon ona meyve fidanlarını bırakıyor Silindir operatörü ise fidanları bize tanıtıp bahçeye dikiyor. Tabiki bahçelerin olmazsa olmazı sinekler böcekler arıları unutmuyor. Neden mi? Çünkü onlar bir çiçekten bir çiçeğe polen taşıyıp meyve çiöeklerini döllüyor. Yani aşılıyor. Bu arada ne görüyoruz ? Bahçenin hemen yanında ördekler suya nasıl dalıyor inanılmaz. Ördekler su altında ,çamurda yiyecek arıyor. Haydi birlikte izleyelim Sorular sormayı unutmayın.
Maket Elma Ağacı Yapmak 11:43
Maket Elma Ağacı Yapmak 1.998 izlenme - 1 ay önce Ankaradaki Koç müzesinde Henry Kupjacks diye sanatçının eserlerini görünce hayran kaldım ondan sonra minyatürlere sardım. Nasıl yapılır falan diye araştırınca bu işte bayağı bir emek olduğunu anladım. Bu videoda elma ağacının yapılışı anlatılmış. Nispeten çabuk yapılmış. Bir telefonu yapmak için bir gün harcadığını söylüyordu Henry reis. Vessalam zor işler. Fiyatlarına bakayım dedim Türkiye'de bulamadım. Yani var ama dandik. Böyle deli gibi ayrıntı kasan minyatürlerin hastasıyım ben. Sergisi falan denk gelirse mesaj atarsınız artık. Yapmak isteyenler de videoya baksınlar bakalım gözleri kesiyorsa yapsınlar. Benim kesmedi valla. Ciddi emek , sabır ve zaman isteyen bir iş.
1 Saniyede Elma Soymak 00:36
1 Saniyede Elma Soymak 63.326 izlenme - 3 yıl önce Bu şekildeki elma soyma tarzını görünce gülmekten kırılacaksınız!
Elmalı Turta Tarifi 03:03
Elmalı Turta Tarifi 42.848 izlenme - 3 yıl önce elmalı turta tarifi
Elmalı Atıştırmalık Tarif 03:32
Elmalı Atıştırmalık Tarif 52.216 izlenme - 4 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Elmalı Atıştırmalık Tarif
Elma Deyince Mutlu Olan Çocuk 00:06
Elma Deyince Mutlu Olan Çocuk 42.896 izlenme - 3 yıl önce onu mutlu eden sadece elma...
Rte - Dombra - Uğur Işılak 04:02
Rte - Dombra - Uğur Işılak 45.572 izlenme - 3 yıl önce Rte - Dombra - Uğur Işılak
Elma Kurdu Çocuk Şarkısı 02:10
Elma Kurdu Çocuk Şarkısı 35.233 izlenme - 3 yıl önce Elma Kurdu Çocuk Şarkısı
mustafa yıldızdoğan-kızıl elma 03:59
mustafa yıldızdoğan-kızıl elma 126.394 izlenme - 8 yıl önce mustafa yıldızdoğan kızıl elma ---cccreİsccc---
Buzhane Elmasının Sıcak Suya Tepkisi 02:20
Buzhane Elmasının Sıcak Suya Tepkisi 7.952 izlenme - 7 ay önce Elmaların diri kalması için buzhaneye atılırken yapılan mumyalama işlemini sıcak su karşısındaki verdiği tepkimeyi izliyoruz. ben zenciyim oğlum bana bir şey olmaz diyebilirsiniz o bizi bağlamaz, bilinçli bireyler dikkatli olun.
Soğanı Elma Gibi Kütür Kütür Yiyen Kız Çocuğu 00:40
Soğanı Elma Gibi Kütür Kütür Yiyen Kız Çocuğu 7.104 izlenme - 7 ay önce Çoğumuzun kokusundan bile aşırı rahatsız olduğunu soğanı bu sevimli küçük kız elma gibi kütür kütür yiyor.
Engin Alkan - Yarım Elma Programı (TRT) 02:32
Engin Alkan - Yarım Elma Programı (TRT) 526 izlenme - 1 hafta önce Yıllar yıllar önce Engin Alkan TRT'de Yarım Elma programını sunuyor. Ve Seyyal Taner Alladı Pulladı şarkısını söylüyor.
Sanki Korku Tünelindeyim 00:11
Sanki Korku Tünelindeyim 11.739 izlenme - 10 ay önce Zamanın magazin muhabirlerinden biri o zamanın mafya & mağdur karması dul kadınını (Gülten Kızılkaya) bir karate okuluna götürür. Dul hanım şöyle döverim ben karşımdakini böyle fena yaparım dedikten sonra karate hocası dul hanımın takdirle elini sıkar ve karate, judo, tekwando gibi hic bir uzakdogu sporunda görmedeğimz o aksyionu gerceklestirir.
Beyin Yakan Ayça ve Elma Şekerleri Klibi 04:34
Beyin Yakan Ayça ve Elma Şekerleri Klibi 8.118 izlenme - 6 ay önce Özel Büyük Kolej Eğitim Merkezi Öğrencilerinin hazırladığı izleyenleri kötürüm bırakan Ayça ve Elma Şekerleri klibini izleyelim efem.
Külkedisi Meriç Erkan'ı Kurtarıyor 10:02
Külkedisi Meriç Erkan'ı Kurtarıyor 1.343 izlenme - 1 ay önce Hain Vezir Osman Cavcı tarafından verilen zehirli elmayı ısıran Prens Yunus komaya girer ve en sonunda Külkedisi Prens Yunus'u öperek komadan uyandırır.
Altay - Elma 03:54
Altay - Elma 19.559 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözü: Yalanlardan yalan beğen sen canım Biz inanalım Oyunlardan oyun beğen sen canım Biz oynayalım Kalır senden sabır benden orta yolu bulalım Yar yüreğinden zulüm eksik olmadı maşallah Bekliyoruz iyi günlerini Göreceğiz inşallah Yar yüreğinden zulüm eksik olmadı maşallah Senle bir elmayı iki yarıya Böleceğiz inşallah.
Elmadaki Şok Gerçeği Kazıyarak Gösterdi 00:42
Elmadaki Şok Gerçeği Kazıyarak Gösterdi 13.188 izlenme - 2 yıl önce Elmadaki Şok Gerçeği Kazıyarak Gösterdi Parlak elmadaki şoke eden gerçeği kazıyarak gösterdi. Gayet güzel görünen elmanın üzerinde mum kaplı parafin çıktı.
Hayal gören kocanın hali 00:58
Hayal gören kocanın hali 126.419 izlenme - 10 yıl önce Eğlenceli bir reklam
Kızıl Elma Dizisi Gelin Canlar Bir Olalım 04:18
Kızıl Elma Dizisi Gelin Canlar Bir Olalım 15.053 izlenme - 3 yıl önce Kızılelma Dizisi Gelin Canlar Bir Olalım... Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin...
Mirkelam__elma Deyil Ayva__ 04:49
Mirkelam__elma Deyil Ayva__ 53.041 izlenme - 9 yıl önce mirkelam__elma deyil ayva__
Halit Bilgiç Dıl Dıxwaze Here Cenge 03:02
Halit Bilgiç Dıl Dıxwaze Here Cenge 24.795 izlenme - 5 yıl önce tüm kürt halkına gelsin
Elmalı Turta Nasıl Yapılır 01:58
Elmalı Turta Nasıl Yapılır 18.749 izlenme - 3 yıl önce elmalı turta nasıl yapılır
TREN KAZASINDA DÖKÜLEN MEYVELER - Dört küçük araba yardımıyla raylarda 03:24
TREN KAZASINDA DÖKÜLEN MEYVELER - Dört küçük araba yardımıyla raylarda 4.556 izlenme - 3 ay önce Hey arkadaşlar video da tren kaza yapıyor ve raylardan çıkıyor. Video yaratıcısı çocuklar a çok teşekkür ederiz. Onların fikirleri kendi isteklerine yöneltiyor bizi. Bu video ile sayıları meyveleri işbirlikteliği yapmayı öğrensek te, genel olarak videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Eritilmiş Bakır Dökerek 2,5 Kiloluk Elma Yapan Adam 21:08
Eritilmiş Bakır Dökerek 2,5 Kiloluk Elma Yapan Adam 196 izlenme - 6 gün önce Tito4re isimli kanal, bakırı eriterek bir kaba döküyor ve elma kalıbını çıkarıyor. Elma ise tam 2,5 kilo geliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."