Hoşgeldiniz!

elma soyma

1 Saniyede Elma Soymak 00:36
1 Saniyede Elma Soymak 64.107 izlenme - 3 yıl önce Bu şekildeki elma soyma tarzını görünce gülmekten kırılacaksınız!
Evde Yapabileceğiniz 5 Eğlenceli Şey 12:00
Evde Yapabileceğiniz 5 Eğlenceli Şey 7.641 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda daha önce tek tek yayınladığımız 5 eğlenceli Yapyap'ı bir araya getirdik. Matkap ile elma soymayı, kibritten füze yapmayı, balondan silah yapmayı, dondurma çubuğundan yay ve ok yapmayı ve pipettan vuvuzela yapmayı öğrenebilirsiniz. Diğer kanalımızdaki ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir.
Matkapla Elma Soyma Yöntemi 00:48
Matkapla Elma Soyma Yöntemi 911 izlenme - 3 yıl önce 30 saniye'de önündeki elmaları matkap yardımıyla soyan adam.
En Hızlı Ve Pratik Elma Soyma Yöntemi 00:36
En Hızlı Ve Pratik Elma Soyma Yöntemi 709 izlenme - 3 yıl önce En Hızlı Ve Pratik Elma Soyma Yöntemi
Süper İcat Elma Soyma ve Kesme Aleti Süper Fİkirler Buluşlar İcatlar 00:30
Süper İcat Elma Soyma ve Kesme Aleti Süper Fİkirler Buluşlar İcatlar 1.151 izlenme - 3 yıl önce Buluş ya da icat, daha önce bulunmayan bir şeyin insan çabasıyla geliştirilmesidir. İcatların çoğu daha önce var olan teknolojilerin yeni ve benzersiz biçimde bir araya getirilmesinin sonucudur. Bu yeni ürün belirli bir insan gereksinimini karşılama çabası sonucunda, mucidin bir işi daha çabuk ya da daha verimli yapma isteği sonucunda, hatta bazen rastlantıyla ortaya çıkabilir. Bireysel çalışmanın sonucu olabileceği gibi, ekip çalışmasıyla da gerçekleştirilmiş olabilir. Zaman zaman icatların, dünyanın farklı kesimlerinde aynı sıralarda, ama birbirlerinden bağımsız olarak ortaya çıktıkları da görülür. Yeni olan, tekniğin bilinen durumunu aşan ve sanayiye uygulanabilinen buluşlar patent tesciliyle korunabilir. Stub icon Bilim ile ilgili bu madde bir taslaktır. Madde içeriğini geliştirerek Vikipedi'ye katkıda bulunabilirsiniz.
Pratik Elma Soyma Makinesi  00:10
Pratik Elma Soyma Makinesi 449 izlenme - 3 yıl önce Ürüne Buradan Ulaşabilirsiniz http://www.indirimsmart.com/pratik-elma-soyma-makinesi Hayatınızı kolaylaştıran ürünler indirimli ve uygun fiyatlarla parmaklarınızın ucunda, Size,çocuğunuza ve Ailenize özel günlük fırsatlar,kaliteli ,ilginç tasarımlar,şık kullanışlı ürünler www.indirimsmart.com Kullanımı Kolay Pratik Ürünler Elma soyarken zorlanmayın, kalın kabuklar ile elmayı israf etmeyin.. Elma soyucu sayesinde artık daha hızlı ve pratik bir şekilde meyvenizi soyup servis edebileceksiniz. Zahmetsiz bir şekilde saniyeler içerisinde kabuğu zar kalınlığında olacak şekilde soyabilir ve servise hazır hale getirebilirsiniz. Ürün tarafımızca denenmiş ve fazlasıyla memnun edici bulunmuştur. Elma dışında da dış yüzeyi fazla girintili çıkıntılı olmayan, şekli ve boyutu elmaya yakın tüm meyveleri soyduğu görülmüştür. Ürün Kullanımı: Soyma işlemine başlamak için Apple Pro Peeler'ı altındaki ventuzları ile zemine sabitleyiniz. Kolu çevirerek soyma bıçağını aşağı tarafa doğru hizalayın. Aşağı kısma getirdiğinizde elmayı yerleştirebilmeniz için bıçak yerleştirme çubuğundan uzaklaşacaktır. Elmayı yerleştirme çubuğuna yerleştiririniz. Kolu çevirmeye başlayınız. Bıçak elmanın en altından başlayarak en üstüne kadar üzerinde hiç kabuk kalmayacak şekilde elmayı soyacaktır. Soyma işlemi bitince bıçağını rahatlıkla ayırarak yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kutu İçeriği: 1 Adet Otomatik Elma Soyucu 1 Adet Yedek Soyma Bıçağı Ürün Boyutu: Yükseklik: 16,5 cm Çevirme Kolu Çapı: 3,5 cm Taban Genişliği: 11,2 cm Taban Uzunluğu: 17,9 cm
Matkapla Elma Nasıl Soyulur? 00:36
Matkapla Elma Nasıl Soyulur? 289 izlenme - 3 yıl önce Elmayı matkaba geçiren aşçı daha sonra rendeyi yaklaştırıp elmayı saniyeler içerisinde soydu.
elma ile kuğu nasıl yapılır 00:52
elma ile kuğu nasıl yapılır 564 izlenme - 6 yıl önce elma ile kuğu yapımı çok ilginç ve çok hoş belki sizlerde yapabilirsiniz..
Türk Zekası,Elma soyma makinesi 00:48
Türk Zekası,Elma soyma makinesi 213 izlenme - 2 yıl önce Abi fena..Çarşıda ELMA soyma makinesini fena kullanıyor. Türk zekası böyle bişey .. :)
en pratik elma soyma 00:38
en pratik elma soyma 396 izlenme - 6 yıl önce en pratik elma soyma
Restaurantın Usta Aşçısı Elma Soyma Yöntemi 00:39
Restaurantın Usta Aşçısı Elma Soyma Yöntemi 347 izlenme - 5 yıl önce
Elma Soyma Dilimleme Çubukta Patates Makinesi www.indirimsmart.com 00:19
Elma Soyma Dilimleme Çubukta Patates Makinesi www.indirimsmart.com 206 izlenme - 3 yıl önce Ürüne Buradan Ulaşabilirsiniz http://www.indirimsmart.com/elma-soyma-ve-dilimleme-makinesi Elma yemek ve soymak hiç bu kadar zevkli olmamıştı! Özellikle çocuklu ailelerin kaçırmaması gereken bir ürün. Armut, Ayva, Patates ve Turp soymak için de güvenle kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelik bıçağı ile elmayı mükemmel incelikte soyar. Kullanımı kolaydır, meyve 3'lü çiviye saplanır, çevirme kolunu çevirince alet çalışır.Meyve yemeyen çocuklarınıza elma armut yemeyi sevdiren bir üründür.Güçlü vakum tabanı ile her yüzeye sabitlenir, kullanım sırasında kaymaz. Tüm bıçakları takıp çıkarılabilir özelliktedir.Ürün dökme demirden yapılmış olup bıçakları paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Soyma Bıçağı farklı kalınlıkta soymak için ayarlanabilir, oynar başlığı ile her boyda meyveyi rahatça soyar. Bıçak başlıklarını ayarlamak suretiyle dilerseniz sadece soyma, sadece dilimleme ve çekirdek çıkarma yapabilirsiniz.Temizlemesi ve yıkaması kolaydır. Okul kantinlerinde, restoranlarda, otellerde, mutfağınızda, piknikte kısacası her yerde rahatça kullanabilirsiniz.Elmaların kabuğunu kolay ve hızlıca soyar,elmanın çekirdeğini çıkartır, Meyveleri eşit spiral halkalar halinde dilimler, dekoratif bir görüntü oluşturur.Dilimler birbirinden ayrılmadan tek parça halinde çıkar.Kabukları ince ve düzgün bir şekilde soyar.Vakumlu alt kısmı sayesinde zemine kolayca sabitlenir ve kolay kullanım imkanı sunar. Ayrıca, elma turtası, elma mezesi, meyve salatası, kuru meyveler, patates, turp ve daha bir çok meyveyi soymak için idealdir.Soyulacak olan meyvelerin şekline göre otomatik olarak ayarlanır.Altındaki vantuz ile bulunduğu ortama kolayca tutunur. Ürün Boyutları: Uzunluk :20 cm Yükseklik :14 cm Genişlik : 11 cm Paket İçeriği: 1 Adet elma dilimleme ve soyma makinesi Not : Karışık renklerde gönderilecektir.
Matkapla Elma Soyma Yöntemi 00:48
Matkapla Elma Soyma Yöntemi 79 izlenme - 3 yıl önce Bu adam akıllıca bir yöntem geliştirmiş. Şarjlı el matkabının ucuna taktığı elmaları bu ilginç yöntemle bir kaç dakikada bir düzine elmayı soymuş oluyor...