Hoşgeldiniz!

Elmo

Sibel Kekilli ve Elmo - Mut 02:25
Sibel Kekilli ve Elmo - Mut 3.876 izlenme - 3 yıl önce Sibel Kekilli, ünlü çocuk programı Susam Sokağı'nın Alman versiyonuna katılıyor ve karakterlerden Elmo ile Mut (Cesaret) kavramı üzerine konuşuyor.
Sesame Street: Elmo's World: Play Ball! | Susam Sokağı: Elmo'nun Dünyası: Top Oyna! 14:16
Sesame Street: Elmo's World: Play Ball! | Susam Sokağı: Elmo'nun Dünyası: Top Oyna! 780 izlenme - 1 yıl önce Çocuklar için eğitimli: Sesame Street: Elmo's World: Play Ball! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
elmo oyuncağı 01:14
elmo oyuncağı 2.120 izlenme - 6 yıl önce elmo toy
the adventures of elmo ın grouchland fragmanı 1 02:02
the adventures of elmo ın grouchland fragmanı 1 1.320 izlenme - 6 yıl önce susam sokağı nın en sevilen karakteri. elmo ile çok sevdiği mavi battaniyesi birbirlerinden ayrılmayan bir ikilidir. oscar yanlışlıkla battaniyeyi çöp kutusuna atınca elmo da hiç düşünmeden kendini sevgili battaniyesinin peşinden çöp kutusuna atar. ancak kendisini çöp kutusunda değil çöplerden oluşan bir dünyada bulur. battaniyesini kurtarmak için harekete geçen elmo dev bir civciv bu çöp dünyasının kraliçesi ve tüm çöplerle mücadele etmek zorundadır.
the adventures of elmo ın grouchland 02:02
the adventures of elmo ın grouchland 1.383 izlenme - 6 yıl önce susam sokağı nın en sevilen karakteri. elmo ile çok sevdiği mavi battaniyesi birbirlerinden ayrılmayan bir ikilidir. oscar yanlışlıkla battaniyeyi çöp kutusuna atınca elmo da hiç düşünmeden kendini sevgili battaniyesinin peşinden çöp kutusuna atar. ancak kendisini çöp kutusunda değil çöplerden oluşan bir dünyada bulur. battaniyesini kurtarmak için harekete geçen elmo dev bir civciv bu çöp dünyasının kraliçesi ve tüm çöplerle mücadele etmek zorundadır.
elmo'dan müziğin doğuşu 01:52
elmo'dan müziğin doğuşu 541 izlenme - 6 yıl önce
Elmo Vahşi Batı 31:02
Elmo Vahşi Batı 18 izlenme - 3 ay önce elmo vahşi batı bölümü (30dk türkçe dublaj)
Elmo Kuşlar 13:18
Elmo Kuşlar 11 izlenme - 3 ay önce elmo kuşlar bölümü (15 dk türkçe dublajlı)
Göbeğinden Gıdıklayınca Gülmesi Gelen Susam Sokağı Tickle Me Elmo Oyuncağı 00:13
Göbeğinden Gıdıklayınca Gülmesi Gelen Susam Sokağı Tickle Me Elmo Oyuncağı 10 izlenme - 3 ay önce Göbeğinden Gıdıklayınca Gülmesi Gelen Susam Sokağı Tickle Me Elmo Oyuncağı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Sesame Street: The Alphabet With Elmo And India Arie 02:11
Sesame Street: The Alphabet With Elmo And India Arie 66 izlenme - 3 yıl önce India Arie sings the ABC's with Elmo. For more fun games and videos for your preschooler in a safe, child-friendly
112 All My Love 04:43
112 All My Love 81 izlenme - 6 yıl önce sexy guy's
Elmo - One Of These Days 03:39
Elmo - One Of These Days 21 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: New Jazz Divas Çıkış Tarihi: 04.12.2008