Hoşgeldiniz!

Elmo

Türk Pilot Aziz Elmo Ateşi Görüntüledi 01:58
Türk Pilot Aziz Elmo Ateşi Görüntüledi 6.153 izlenme - 4 ay önce Türk Hava Yolları'nın Birleşik Arap Emirlikleri'nin başkenti Abu Dabi'den İstanbul'a gelen Airbus 330 tipi uçağı 12 bin metrede iken fırtınada nadir görülen Aziz Elmo Ateşi adı verilen atmosferdeki elektriklenme olayının içinden geçmiş. O anları kaydeden pilot Emre Çıngar, ilginç görüntüleri kendi sosyal medya hesabından yayınlamış.
Sibel Kekilli ve Elmo - Mut 02:25
Sibel Kekilli ve Elmo - Mut 4.037 izlenme - 3 yıl önce Sibel Kekilli, ünlü çocuk programı Susam Sokağı'nın Alman versiyonuna katılıyor ve karakterlerden Elmo ile Mut (Cesaret) kavramı üzerine konuşuyor.
Sesame Street: Elmo's World: Play Ball! | Susam Sokağı: Elmo'nun Dünyası: Top Oyna! 14:16
Sesame Street: Elmo's World: Play Ball! | Susam Sokağı: Elmo'nun Dünyası: Top Oyna! 1.055 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar için eğitimli: Sesame Street: Elmo's World: Play Ball! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
elmo oyuncağı 01:14
elmo oyuncağı 2.132 izlenme - 7 yıl önce elmo toy
the adventures of elmo ın grouchland 02:02
the adventures of elmo ın grouchland 1.448 izlenme - 7 yıl önce susam sokağı nın en sevilen karakteri. elmo ile çok sevdiği mavi battaniyesi birbirlerinden ayrılmayan bir ikilidir. oscar yanlışlıkla battaniyeyi çöp kutusuna atınca elmo da hiç düşünmeden kendini sevgili battaniyesinin peşinden çöp kutusuna atar. ancak kendisini çöp kutusunda değil çöplerden oluşan bir dünyada bulur. battaniyesini kurtarmak için harekete geçen elmo dev bir civciv bu çöp dünyasının kraliçesi ve tüm çöplerle mücadele etmek zorundadır.
the adventures of elmo ın grouchland fragmanı 1 02:02
the adventures of elmo ın grouchland fragmanı 1 1.341 izlenme - 6 yıl önce susam sokağı nın en sevilen karakteri. elmo ile çok sevdiği mavi battaniyesi birbirlerinden ayrılmayan bir ikilidir. oscar yanlışlıkla battaniyeyi çöp kutusuna atınca elmo da hiç düşünmeden kendini sevgili battaniyesinin peşinden çöp kutusuna atar. ancak kendisini çöp kutusunda değil çöplerden oluşan bir dünyada bulur. battaniyesini kurtarmak için harekete geçen elmo dev bir civciv bu çöp dünyasının kraliçesi ve tüm çöplerle mücadele etmek zorundadır.
elmo'dan müziğin doğuşu 01:52
elmo'dan müziğin doğuşu 555 izlenme - 7 yıl önce
Elmo Kuşlar 13:18
Elmo Kuşlar 31 izlenme - 10 ay önce elmo kuşlar bölümü (15 dk türkçe dublajlı)
Göbeğinden Gıdıklayınca Gülmesi Gelen Susam Sokağı Tickle Me Elmo Oyuncağı 00:13
Göbeğinden Gıdıklayınca Gülmesi Gelen Susam Sokağı Tickle Me Elmo Oyuncağı 25 izlenme - 10 ay önce Göbeğinden Gıdıklayınca Gülmesi Gelen Susam Sokağı Tickle Me Elmo Oyuncağı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Sesame Street: The Alphabet With Elmo And India Arie 02:11
Sesame Street: The Alphabet With Elmo And India Arie 73 izlenme - 3 yıl önce India Arie sings the ABC's with Elmo. For more fun games and videos for your preschooler in a safe, child-friendly
112 All My Love 04:43
112 All My Love 81 izlenme - 7 yıl önce sexy guy's
Elmo - One Of These Days 03:39
Elmo - One Of These Days 21 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: New Jazz Divas Çıkış Tarihi: 04.12.2008