Hoşgeldiniz!

Elmo

Sibel Kekilli ve Elmo - Mut 02:25
Sibel Kekilli ve Elmo - Mut 3.670 izlenme - 2 yıl önce Sibel Kekilli, ünlü çocuk programı Susam Sokağı'nın Alman versiyonuna katılıyor ve karakterlerden Elmo ile Mut (Cesaret) kavramı üzerine konuşuyor.
i'm Elmo and i Know it ( OFFiCiAL LMFAO Parody ) 03:34
i'm Elmo and i Know it ( OFFiCiAL LMFAO Parody ) 4.401 izlenme - 5 yıl önce Elmo, minik kuş ve susam sokoğı ekibi LMFAO Parodisi
Sesame Street: Elmo's World: Play Ball! | Susam Sokağı: Elmo'nun Dünyası: Top Oyna! 14:16
Sesame Street: Elmo's World: Play Ball! | Susam Sokağı: Elmo'nun Dünyası: Top Oyna! 385 izlenme - 9 ay önce Çocuklar için eğitimli: Sesame Street: Elmo's World: Play Ball! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
elmo oyuncağı 01:14
elmo oyuncağı 2.076 izlenme - 5 yıl önce elmo toy
the adventures of elmo ın grouchland fragmanı 1 02:02
the adventures of elmo ın grouchland fragmanı 1 1.291 izlenme - 5 yıl önce susam sokağı nın en sevilen karakteri. elmo ile çok sevdiği mavi battaniyesi birbirlerinden ayrılmayan bir ikilidir. oscar yanlışlıkla battaniyeyi çöp kutusuna atınca elmo da hiç düşünmeden kendini sevgili battaniyesinin peşinden çöp kutusuna atar. ancak kendisini çöp kutusunda değil çöplerden oluşan bir dünyada bulur. battaniyesini kurtarmak için harekete geçen elmo dev bir civciv bu çöp dünyasının kraliçesi ve tüm çöplerle mücadele etmek zorundadır.
the adventures of elmo ın grouchland 02:02
the adventures of elmo ın grouchland 1.319 izlenme - 6 yıl önce susam sokağı nın en sevilen karakteri. elmo ile çok sevdiği mavi battaniyesi birbirlerinden ayrılmayan bir ikilidir. oscar yanlışlıkla battaniyeyi çöp kutusuna atınca elmo da hiç düşünmeden kendini sevgili battaniyesinin peşinden çöp kutusuna atar. ancak kendisini çöp kutusunda değil çöplerden oluşan bir dünyada bulur. battaniyesini kurtarmak için harekete geçen elmo dev bir civciv bu çöp dünyasının kraliçesi ve tüm çöplerle mücadele etmek zorundadır.
elmo'dan müziğin doğuşu 01:52
elmo'dan müziğin doğuşu 522 izlenme - 5 yıl önce
Sesame Street: Elmo in the Sky | Susam Sokağı: Elmo Gökyüzünde Şarkısı 01:57
Sesame Street: Elmo in the Sky | Susam Sokağı: Elmo Gökyüzünde Şarkısı 29 izlenme - 9 ay önce Çocuklar için eğitimli: Sesame Street: Elmo in the Sky Şarkısı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sesame Street: The Alphabet With Elmo And India Arie 02:11
Sesame Street: The Alphabet With Elmo And India Arie 64 izlenme - 2 yıl önce India Arie sings the ABC's with Elmo. For more fun games and videos for your preschooler in a safe, child-friendly
112 all my love 04:43
112 all my love 80 izlenme - 5 yıl önce sexy guy's
Elmo - One Of These Days 03:39
Elmo - One Of These Days 20 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: New Jazz Divas Çıkış Tarihi: 04.12.2008