Hoşgeldiniz!

elon musk

Falcon 9 Son Görevinde Denize Düştü 00:43
Falcon 9 Son Görevinde Denize Düştü 2.563 izlenme - 2 hafta önce SpaceX şirketinin kurucusu Elon Musk tarafından yapılan açıklamaya göre Falcon 9 roketi son görevinde başarısız bir iniş sergileyerek denize düştü.
Canlı Yayında Kafayı Bulan Elon Musk 03:33
Canlı Yayında Kafayı Bulan Elon Musk 10.865 izlenme - 3 ay önce Tesla'nın sahibi olan Elon Musk, konuk olarak katıldığı bir canlı yayın programında sunucu esrar içtiğini görüp şaşkınlık yaşayıp daha sonrasında elindek alarak kendisi içmeye kalktı
Konyalı Elon Musk'ın Askeri Robot Yapımına Başlaması 02:54
Konyalı Elon Musk'ın Askeri Robot Yapımına Başlaması 9.983 izlenme - 4 ay önce Akınsoft yönetim kurulu başkanı Özgür bey, Çiftelli oynayan robotlardan sonra şimdide askeri robot yapacağını açıkladı. Garson robot, tekerlekli havalimanı tabletinden sonra Action Man oyuncaklarına siri mi yükleyecekler acaba diye düşünmeden edemiyor insan.
SpaceX Roketi UFO Keşfetti 00:27
SpaceX Roketi UFO Keşfetti 8.514 izlenme - 10 ay önce Elon Musk'ın Spacex roketi uzayda Ufo benzeri çok enteresan bir gök cismi yakaladı. Yetkililer bunun Ufo olabileceğinin haberlerini yaptılar.
Geleceğin  Sürücüsüz Arabaları Nasıl olacak (1956) 08:55
Geleceğin Sürücüsüz Arabaları Nasıl olacak (1956) 888 izlenme - 4 hafta önce General Motors'un 1956 senesindeki Motorama auto show'u için hazırladığı, dönemin gelecekteki sürücüsüz arabalara dair vizyonunu anlamamızı sağlayan bir tanıtım filmidir.
Elon  Musk, İlk Elektrikli TIR'ı Tanıttı 02:24
Elon Musk, İlk Elektrikli TIR'ı Tanıttı 4.481 izlenme - 1 yıl önce Elektrikli motor teknolojisine yaptığı yatırımlarla bilinen Tesla Motors'un sahibi Elon Musk, şirketin piyasaya sürmeye hazırlandığı ilk elektrikli TIR'ını tanıttı.
 Celal Şengör: Elon Musk'ı Hiç Duymadım 00:53
Celal Şengör: Elon Musk'ı Hiç Duymadım 3.428 izlenme - 12 ay önce Ünlü profesörümüz Celal Şengör konuk olduğu programda sorulan soruları tek tek cevaplayınca Elon Musk ile ilgili soru gelince tanımıyorum diyerek şaşırttı
Gidere Gider Yapan Elon Musk Ruhlu Dayı 01:05
Gidere Gider Yapan Elon Musk Ruhlu Dayı 3.437 izlenme - 6 ay önce Belediyenin anlamsızca yapmış olduğu su giderine kendi üslubuyla gider yapan Elon Musk Ruhlu dayı seni de alkışlarla yaşatacağız.
Falcon Heavy Booster'ların Yarattığı Sonic Bombalar 00:54
Falcon Heavy Booster'ların Yarattığı Sonic Bombalar 3.667 izlenme - 10 ay önce Tarihe tanıklık ettiğimiz anlardan bir kesit.
SpaceX Falcon Heavy Rocket Launch (short version. 2.6.18) 04:27
SpaceX Falcon Heavy Rocket Launch (short version. 2.6.18) 4.367 izlenme - 10 ay önce İleriki uzay görevleri için dizayn edilen falcon heavy test için Türkiye saatiyle 6 Şubat 11:45'de fırlatıldı. Test olduğu için daşşağına Mars'ın yörüngesine oturması için yükü araba ola toketin 2 booster'ı geri iniş yaparken core engine okyanusa çakıldı.
Hummer'ı Tokatlayan Tesla Model X Kapışması 01:49
Hummer'ı Tokatlayan Tesla Model X Kapışması 4.323 izlenme - 12 ay önce Hummer askeri araçlara benzeyen büyük fosil yakıtlı bir araç ve karşısında elektrikli Tesla Model X var. İlk 2 denemede aracın modlarını test eden sürücü en son yeter şu Hummer'ı tokatlayayım diyor ve aracın iç modlarından süper çekiş modunu açıyor ve Hummer'ı tokat manyağı yapıyor. Bende Tesla Model X'e binmiştim kapıları martı gibi açılıyor güzel araba almayı düşünüyorum.
SpaceX - Bir Roket Nasıl İndirilmez? 02:08
SpaceX - Bir Roket Nasıl İndirilmez? 3.330 izlenme - 9 ay önce SpaceX'in resmi YouTube adresi üzerinden aynen bu başlıkla paylaştığı videoda, şirketin başarılarını değil başarısızlıklarını izliyoruz. 2013'ten 2016'ya kadar birçok farklı başarısız denemeyi ve patlayan Falcon 9 roketlerini görüyoruz. Alaylı bir dille hazırlanan videoda SpaceX, alışkın olduğumuz mizahi tarafını da tekrar gösteriyor. Altyazılar efsane! Elon Musk "Başarısızlar elbette olacak. Eğer hiçbir başarısızlık yaşamıyorsanız ortada bir inovasyon da yoktur." ifadesinin ne denli doğru bir söylem olduğunu meyvesini günümüzde nasıl topladığını görüyoruz. Ne zamandır aklımda bu videoyu paylaşmak ama sürekli unutup durdum, şimdi sizlerle. İyi seyirler...
Tesla Otopilotta İlerlerken Uyursanız Ne Olur? 00:52
Tesla Otopilotta İlerlerken Uyursanız Ne Olur? 5.183 izlenme - 2 yıl önce Tesla otopilot modunda ilerlerken direksiyona dokunulmadığını hissediyor ve uyarı veriyor,herhangi bi tepki hissetmeyen araç dörtlüleri yakıp kendini durduruyor.
Falcon Heavy Roketinin Fırlatıldığı Anlarda Elon Musk 01:38
Falcon Heavy Roketinin Fırlatıldığı Anlarda Elon Musk 2.935 izlenme - 10 ay önce SpaceX şirketi Falcon Heavy roketi ile uzaya bir araç yollamış ve iticilerinden iki tanesini dünyaya geri indirmeyi başarmıştı. Tarihi anlarda ise şirketin sahibi Elon Musk'ın görüntüleri National Geographic ?tarafından yayınlandı.
Mega Fabrikalar Tesla S 45:09
Mega Fabrikalar Tesla S 3.049 izlenme - 2 yıl önce Tesla S model elektrikle çalışan en iyi otomobilleri üretmek ve benzini tarihe gömmek amacındadır...
Kim Bu Elon Musk? 15:38
Kim Bu Elon Musk? 1.073 izlenme - 1 yıl önce Kasım ayında Türkiye'ye gelen Elon Musk'ın kim olduğunu biliyor musunuz? Hadi hep birlikte onu tanıyalım ve bizim için aslında ne kadar önemli biri olduğunu öğrenelim.
Okyanus Ortasındaki Platforma Dikey İniş Yapan Uzay Roketi 04:15
Okyanus Ortasındaki Platforma Dikey İniş Yapan Uzay Roketi 2.623 izlenme - 3 yıl önce spaceX firması birkaç başarısız denemeden sonra okyanus içinde kurulan platforma başarılı bir iniş gerçekleştirdi.spaceX geçtiğimiz aralık ayında da bir roketi sabit bir yüzeye başarılı bir şekilde indirmişti SpaceX’in üstünde çalıştığı en büyük projelerden bir tanesi yeryüzüne güvenli şekilde inebilen, böylelikle farklı görevler için tekrar kullanılabilen roketler geliştirmek. Böylelikle uzay yolculukları da maliyet açısından daha verimli hale gelebilir.
Harmandalı Oynayan Yapay Zekaya Sahip Robot 00:33
Harmandalı Oynayan Yapay Zekaya Sahip Robot 1.130 izlenme - 11 ay önce Dünyada hızla gelişen yapay zeka teknolojisi ülkemizde de nimetlerini vermiş durumda. Fakat dünyanın geri kalan ülkelerinin aksine bizimki biraz farklı çalışıyor tabi. İzliyoruz efendim.
Space X Roketlerinin Slow Motion Görüntüleri 01:20
Space X Roketlerinin Slow Motion Görüntüleri 1.346 izlenme - 2 yıl önce Girişimci Elon Musk'ın kurduğu aynı zamanda yönettiği Space X firmasının uzaya güvenli ve az maliyetli yük taşıma amaçlı geliştirdiği roketlerin görüntülerini izliyoruz. Firmanın Youtube sayfasında paylaştığı video yüksek hızlı görüntü alan kameralarla çekilmiş.
Falcon Heavy Roketi Uzakta Bulunan Aracı Böyle Salladı 00:56
Falcon Heavy Roketi Uzakta Bulunan Aracı Böyle Salladı 496 izlenme - 10 ay önce 6 Şubat 2018 günü Mars'a fırlatılan Falcon Heavy roketinin yaklaşık 5.5 km uzaklıkta araç kamerasından görüntüsü alınırken araç üzerinde yarattığı sarsıntı böyle kaydedilmiş.
SpaceX'in Uzaya Fırlattığı Falcon 9 Gökyüzünü Aydınlattı 00:38
SpaceX'in Uzaya Fırlattığı Falcon 9 Gökyüzünü Aydınlattı 112 izlenme - 2 ay önce Ünlü girişimci Elon Musk'ın yeniden kullanılabilir roketlerinden Falcon 9 dün başarılı bir fırlatma sonrası yeryüzüne geri indi. Los Angeles'a yakın bir üs olan Vandenberg Hava Üssü'nden yapılan fırlatma sonrası gökyüzünde ışık oyunlarına neden oldu.
#1 - Çağımızın Ünlü Dehası: Elon Musk 04:06
#1 - Çağımızın Ünlü Dehası: Elon Musk 469 izlenme - 1 yıl önce
Dünya'nın En Hızlı Otomobili - Tesla Roadster 00:06
Dünya'nın En Hızlı Otomobili - Tesla Roadster 553 izlenme - 1 yıl önce En hızlı elektrikli otomobil "Tesla roadster"ın ilk görüntüleri geldi. Yeni Tesla Roadster 0-100'km/s'e 1.9 saniyede çıkıyor.
Elon Musk - Anıtkabir Ziyareti 15:38
Elon Musk - Anıtkabir Ziyareti 417 izlenme - 1 yıl önce Açıklamayı alıntı yapıyorum. "Türkiye’ye ilk kez gelen ve Instagram’ından genellikle uzay ve roket fotoğrafları paylaşan bir adam neden böyle bir fotoğraf çektirip yayınlamış olabilir? Hayatının farklı yönlerine bakıp bu soruya birlikte cevap arayalım mı?" -Barış Özcan (yutubır)
Tesla Otomatik Pilotu Kazayı Önledi 00:20
Tesla Otomatik Pilotu Kazayı Önledi 225 izlenme - 7 ay önce Tesla Model X aracıyla Kuzey Carolina'da yolculuk eden şoför, bir tırın kendi şeridine girdiğini görse de aracını otomatik pilot modunda kullandığından hemen müdahale edemedi. Tırın kendi şeridine girdiğini hızlıca algılayan otomatik pilot saniyeler içinde aracı tırdan uzaklaştırıp olası bir kazanın önüne geçti.
Türkiye'nin Elon Musk'u Olmak İsteyen Mucit 03:21
Türkiye'nin Elon Musk'u Olmak İsteyen Mucit 48 izlenme - 2 ay önce Tasarladığı tuzlu su ve güneş ışınları ile çalışan araçla TÜBİTAK yarışmasında birinci olan ortaoku öğrencisi Yusuf Kaan Gökalp,Türkiye'nin Elon Musk'u olmayı kafaya koymuş şimdiden
1.000.000 TL Araba VS Elektrikli Araba (Elon Musk Tesla) - Enes Batur 11:43
1.000.000 TL Araba VS Elektrikli Araba (Elon Musk Tesla) - Enes Batur 427 izlenme - 1 yıl önce Enes Batur , Elon Musk un ürettiği Tesla yani elektrikli araba ile maserati grand trusmo araba yarışı yaptı. Peki elektrikli araba tesla mı kazandı yoksa yarış arabası maserati mi ?
Elon Musk: Bana İlham Veren Kişi Kanye West 00:13
Elon Musk: Bana İlham Veren Kişi Kanye West 172 izlenme - 9 ay önce ABD'li uzay aracı ve roket üreticisi SpaceX firmasının kurucusu Elon Musk, Mars'a yolculuk için ilk testlerin gelecek sene başlayacağını duyurdu.
Yeni Tesla Roadster'ın Tanıtımı Yapıldı 00:14
Yeni Tesla Roadster'ın Tanıtımı Yapıldı 322 izlenme - 1 yıl önce Elon Musk'ın "Dünyanın en hızlısı olacak" dediği Tesla Roadster'in ikinci jenerasyon tanıtımı yapıldı. Roadster, tek şarj ile tam 1000 kilometrelik yol katedebiliyor. Roadster'ın saniyeler içinde gözlerden kaybolması dikkat çekti. Aşağıda detayları veriyoruz, yorumlaması size kalmış: 0-97 km/h hızlanması 1.9 saniye - kendisi en çevik üretim modeli olur. 0-160 km/h hızlanması 4.2 saniye. Çeyrek mil, yani 400 metre derecesi 8.8 saniye - diğer tüm üretim modellerinden hızlı. 400 km/h'si aşan maksimum sürat. Şehirler arası menzil 997 km.
Elon Musk'ın Model X Tanıtımı 29:16
Elon Musk'ın Model X Tanıtımı 777 izlenme - 3 yıl önce Tesla Motors'un yeni modeli Model X'in, şirket CEO'su Elon Musk tarafından sunulan tanıtım videosu. Araç Model S'in biraz daha büyük versiyonu olarak tanıtıldı. Yeni olarak: - Devrimci arka kapı tasarımı. - Güvenlik konusunda bu zamana kadar tasarlanmış en güvenli SUV. - Hava güvenlik sistemi. - Biyolojik savaş güvenlik sistemi. (Şaka değil)