Hoşgeldiniz!

Elsewhere Videoları İzle

elsewhere fragmanı 1 02:06
elsewhere fragmanı 1 866 izlenme - 6 yıl önce sarah ve jillian uzun zaman dost olan bu ikili ındiana gibi fark edilmemiş ufak bir kasabada iki kız gizemi fark ederler. jillian fesatçı paragöz sarah ise bir yıldız sporcu ve aynı zamanda öğrencidir. jillian ve sarah bu küçük kasabanın sırrını çözmeye ve onlara düşen görevleri yerine getirmeye koyulurlar. bir dergi ve şifreli bir video bunların sırrı ne olabilir ? son gerçeği de meydana çıkarmak için bu sırrın temelleri bu küçük kasabada veya başka bir yerde olacaktır.
elsewhere fragmanı 4 02:31
elsewhere fragmanı 4 166 izlenme - 6 yıl önce sarah ve jillian uzun zaman dost olan bu ikili ındiana gibi fark edilmemiş ufak bir kasabada iki kız gizemi fark ederler. jillian fesatçı paragöz sarah ise bir yıldız sporcu ve aynı zamanda öğrencidir. jillian ve sarah bu küçük kasabanın sırrını çözmeye ve onlara düşen görevleri yerine getirmeye koyulurlar. bir dergi ve şifreli bir video bunların sırrı ne olabilir ? son gerçeği de meydana çıkarmak için bu sırrın temelleri bu küçük kasabada veya başka bir yerde olacaktır.
elsewhere fragmanı 2 03:07
elsewhere fragmanı 2 98 izlenme - 6 yıl önce sarah ve jillian uzun zaman dost olan bu ikili ındiana gibi fark edilmemiş ufak bir kasabada iki kız gizemi fark ederler. jillian fesatçı paragöz sarah ise bir yıldız sporcu ve aynı zamanda öğrencidir. jillian ve sarah bu küçük kasabanın sırrını çözmeye ve onlara düşen görevleri yerine getirmeye koyulurlar. bir dergi ve şifreli bir video bunların sırrı ne olabilir ? son gerçeği de meydana çıkarmak için bu sırrın temelleri bu küçük kasabada veya başka bir yerde olacaktır.
Absolute Elsewhere - Earthbound 03:33
Absolute Elsewhere - Earthbound 45 izlenme - 2 yıl önce 1981 yapımı, başrollerini Cüneyt Arkın ve Filiz Özten'in oynadığı aslında Köprü 1975 filminin tekrar çevirisi gibi duran Su filmin jenerik müziği. Keyifle dinleyiniz efendim.
elsewhere fragmanı 3 03:14
elsewhere fragmanı 3 68 izlenme - 6 yıl önce sarah ve jillian uzun zaman dost olan bu ikili ındiana gibi fark edilmemiş ufak bir kasabada iki kız gizemi fark ederler. jillian fesatçı paragöz sarah ise bir yıldız sporcu ve aynı zamanda öğrencidir. jillian ve sarah bu küçük kasabanın sırrını çözmeye ve onlara düşen görevleri yerine getirmeye koyulurlar. bir dergi ve şifreli bir video bunların sırrı ne olabilir ? son gerçeği de meydana çıkarmak için bu sırrın temelleri bu küçük kasabada veya başka bir yerde olacaktır.
Dave Grusin - Theme From St. Elsewhere 04:15
Dave Grusin - Theme From St. Elsewhere 4 izlenme - 8 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Young the Giant - Elsewhere 03:44
Young the Giant - Elsewhere 2 izlenme - 8 ay önce Young the Giant - Elsewhere (Official Audio) 2016 Şarkı Sözleri (Lyrics) [Verse 1] Love is not a toy Fragile girls and boys Gather beating hearts Shattered work of art [Pre-Chorus] I was afraid of the love that you asked for You asked for You were the light in my eyes; you're the answer The answer [Chorus] The fire in you is long gone It burned too bright like the red sun The child in me is elsewhere (Elsewhere, elsewhere, elsewhere) On the dance floor [Verse 2] Love is not a choice (All of the kids on the dance floor) Wasted girls and boys (Let us be free on the dance floor) [Pre-Chorus] I was afraid of the love that you asked for You asked for You were the light in my eyes; you're the answer The answer [Chorus] The fire in you is long gone It burned too bright like the red sun The child in me is elsewhere (Elsewhere, elsewhere, elsewhere) On the dance floor [Bridge] Elsewhere (elsewhere, elsewhere, elsewhere) On the dance floor, ah (Elsewhere, elsewhere, elsewhere) On the dance floor, mmm [Pre-Chorus] I was afraid of the love that you asked for You asked for You were the light in my eyes; you're the answer The answer [Chorus] The fire in you is long gone It burned too bright like the red sun The child in me is elsewhere (Elsewhere, elsewhere, elsewhere) On the dance floor [Outro] The child in me is elsewhere, on the dance floor The child in me is elsewhere, on the dance floor