Hoşgeldiniz!

elsewhere

elsewhere fragmanı 1 02:06
elsewhere fragmanı 1 997 izlenme - 7 yıl önce sarah ve jillian uzun zaman dost olan bu ikili ındiana gibi fark edilmemiş ufak bir kasabada iki kız gizemi fark ederler. jillian fesatçı paragöz sarah ise bir yıldız sporcu ve aynı zamanda öğrencidir. jillian ve sarah bu küçük kasabanın sırrını çözmeye ve onlara düşen görevleri yerine getirmeye koyulurlar. bir dergi ve şifreli bir video bunların sırrı ne olabilir ? son gerçeği de meydana çıkarmak için bu sırrın temelleri bu küçük kasabada veya başka bir yerde olacaktır.
elsewhere fragmanı 4 02:31
elsewhere fragmanı 4 171 izlenme - 7 yıl önce sarah ve jillian uzun zaman dost olan bu ikili ındiana gibi fark edilmemiş ufak bir kasabada iki kız gizemi fark ederler. jillian fesatçı paragöz sarah ise bir yıldız sporcu ve aynı zamanda öğrencidir. jillian ve sarah bu küçük kasabanın sırrını çözmeye ve onlara düşen görevleri yerine getirmeye koyulurlar. bir dergi ve şifreli bir video bunların sırrı ne olabilir ? son gerçeği de meydana çıkarmak için bu sırrın temelleri bu küçük kasabada veya başka bir yerde olacaktır.
elsewhere fragmanı 2 03:07
elsewhere fragmanı 2 109 izlenme - 7 yıl önce sarah ve jillian uzun zaman dost olan bu ikili ındiana gibi fark edilmemiş ufak bir kasabada iki kız gizemi fark ederler. jillian fesatçı paragöz sarah ise bir yıldız sporcu ve aynı zamanda öğrencidir. jillian ve sarah bu küçük kasabanın sırrını çözmeye ve onlara düşen görevleri yerine getirmeye koyulurlar. bir dergi ve şifreli bir video bunların sırrı ne olabilir ? son gerçeği de meydana çıkarmak için bu sırrın temelleri bu küçük kasabada veya başka bir yerde olacaktır.
Absolute Elsewhere - Earthbound 03:33
Absolute Elsewhere - Earthbound 55 izlenme - 3 yıl önce 1981 yapımı, başrollerini Cüneyt Arkın ve Filiz Özten'in oynadığı aslında Köprü 1975 filminin tekrar çevirisi gibi duran Su filmin jenerik müziği. Keyifle dinleyiniz efendim.
elsewhere fragmanı 3 03:14
elsewhere fragmanı 3 72 izlenme - 7 yıl önce sarah ve jillian uzun zaman dost olan bu ikili ındiana gibi fark edilmemiş ufak bir kasabada iki kız gizemi fark ederler. jillian fesatçı paragöz sarah ise bir yıldız sporcu ve aynı zamanda öğrencidir. jillian ve sarah bu küçük kasabanın sırrını çözmeye ve onlara düşen görevleri yerine getirmeye koyulurlar. bir dergi ve şifreli bir video bunların sırrı ne olabilir ? son gerçeği de meydana çıkarmak için bu sırrın temelleri bu küçük kasabada veya başka bir yerde olacaktır.