Hoşgeldiniz!

Emanuel Ortega Videoları İzle

Futbol sahalarında şok ölüm! 01:00
Futbol sahalarında şok ölüm! 763 izlenme - 2 yıl önce Arjantin 5. Ligi'nde San Martin de Burzaco forması giyen 21 yaşındaki futbolcu Emanuel Ortega, Juventud Unida maçında rakibi ile girdiği ikili mücadele sonrasında dengesini kaybederek başını saha kenarında bulunan duvara çarptı. Çarpma sonrasında bilincini kaybeden futbolcu ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Kafasında iki kırık bulunduğu açıklanan futbolcu yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
Omuz omuza girdi ölüyordu! 01:38
Omuz omuza girdi ölüyordu! 565 izlenme - 2 yıl önce Arjantin alt liglerinde oynanan bir maçta gerçekleşen ikili mücadele sonucu Emanuel Ortega isimli futbolcu hastanelik oldu.
Yeşil sahada Şok Ölüm 01:04
Yeşil sahada Şok Ölüm 290 izlenme - 2 yıl önce Arjantin 4. Futbol Ligi'nde oynanan San Martin - Juventud Unida maçında yaşanan bir pozisyonda 21 yaşındaki Emanuel Ortega girdiği ikili mücadele sonrası başını reklam panosuna çarparak hayatını kaybetti. Ortega, orta sahada taç çizgisine yakın bir noktada rakip takımdan Alexis Valenzuela ile topa sahip olmak için girdiği ikili mücadele sonrası dengesini kaybederek hızlı bir şekilde reklam panosuna kafasını çarpınca yerden kalkamadı. Bunun üzerine hemen sağlık ekipleri olaya müdahale ederken, genç futbolcu ambulansla hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahaleler başarısız oyunca Arjantinli genç futbolcu hayata gözlerini yumdu. Bu şok ölüm nedeniyle Arjantin'de bu hafta yapılması planlanan futbol lig maçları ertelendi.
Futbol Sahalarında Şok Ölüm! 02:33
Futbol Sahalarında Şok Ölüm! 41 izlenme - 2 yıl önce Arjantin 5. Ligi'nde San Martin de Burzaco forması giyen 21 yaşındaki futbolcu Emanuel Ortega, Juventud Unida maçında rakibi ile girdiği ikili mücadele sonrasında dengesini kaybederek başını saha kenarında bulunan duvara çarptı. Çarpma sonrasında bilincini kaybeden futbolcu ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Kafasında iki kırık bulunduğu açıklanan futbolcu yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.
Omuz omuza girdi ölüyordu 01:38
Omuz omuza girdi ölüyordu 26 izlenme - 2 yıl önce Arjantin alt liglerinde oynanan bir maçta gerçekleşen ikili mücadele sonucu Emanuel Ortega isimli futbolcu hastanelik oldu.
Yaptığı faul futbolcunun hayatına maloluyordu 01:38
Yaptığı faul futbolcunun hayatına maloluyordu 23 izlenme - 2 yıl önce Arjantin'de San Martín de Burzaco ile Juventud Unida de San Miguel arasında oynanan maçta rakip takım oyuncusunun yaptığı faul sonucu saha kenarındaki reklam panosuna kafasını çarpan futbolcu Emanuel Ortega hareketsiz kaldı. Sahada hazır bekleyen sağlık görevlileri tarafından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Beyin kanaması geçiren oyuncu doktorlar tarafından ameliyata alınırken, hastane tarafından yapılan açıklamada Emanuel Ortega'nın hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.